خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19

موضوع: حاشیه چیست؟

1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

Question حاشیه چیست؟

سلام به تمام کاربران گرامی انجمن کنکور

سوالی داشتم از پشت کنکوریای عزیز

من توی خیلی از مصاحبه هایی که میخونم (در مورد قهرمانان پیشرفت) یا از اکثر پشت کنکوریایی که میپرسم، بیشترشون یه دلیل مشترک واسه پشت کنکور موندن دارن:

درگیر حاشیه شدن!

میدونم که شاید خیلی مسخره به نظر بیاد، اما سوالی که از شما دارم و ذهنمو درگیر کرده اینه:

حاشیه چیه؟ تا حالا تجربه‌شو داشتین؟ چجوری میشه ازش جلوگیری کرد؟

ممنون میشم ازتون اگه جواب بدین. کمک بزرگی به ما سال پایینی ها هست
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من همشو نمیدونم اما یه چنتاییشو میشناسم : یکیش روابط عاطفی که ماشالا همه خبر دارن . یکیش این کمپین ممپین ها که اعتراض میکننو فلان . یکیش درگیر کدوم کلاسو برمو کدوم منابعو بخونمو کدوم آزمون برمو کجا درس بخونمو و .... .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      من همشو نمیدونم اما یه چنتاییشو میشناسم : یکیش روابط عاطفی که ماشالا همه خبر دارن . یکیش این کمپین ممپین ها که اعتراض میکننو فلان . یکیش درگیر کدوم کلاسو برمو کدوم منابعو بخونمو کدوم آزمون برمو کجا درس بخونمو و .... .
      فضای مجازی هم شاملش میشه دیگه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      فضای مجازی هم شاملش میشه دیگه؟
      خب طبیعتا اگه درست استفاده نکنی آره . الان یازدهمی؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      خب طبیعتا اگه درست استفاده نکنی آره . الان یازدهمی؟
      بله. یازدهمم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حاشیه ها کنکوری اینان:
      فضای مجازی خصوصا اینستاگرام
      درگیری های روابط عاطفی
      درگیری های روابط دوستانه
      مشکلات خانوادگی
      سردرگمی‌ بین انتخاب منابع و کلاس و مشاور و بحث های بیخود درموردشون
      اینا حاشیه های اصلین چیزای دیگه هم هست که خیلی زیاد پیش‌ نمیاد که بخوان حاشیه باشن.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله. یازدهمم
      یه چیزی که منو خیلی اذیت کرد خودشم اوایل بود و من تجربه ای نداشتم سر تست زدن بود . مثلا تستو میزاشتم جلوم و 3 دقیقه میکشید تا بزنمش . بعد یهو با خودم میگفتم تو کنکور این بیاد که ****** میرم . بعد دپرس میشدم و تست نمیزدم . ولی بعدا دیدم همه این مشکلو دارن و سر آزمون راحت تر میتونی تست بزنی . یکی ام اینکه سعی کن تو این تابستون فقط پایه بخونی . من یکمی از اخرای پایه ام موند و هنوزم نتونستم بخونمشون . دوازدهم اصلا نخون که وقت زیادی خواهی داشت براش

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

من توی خیلی از مصاحبه هایی که میخونم (در مورد قهرمانان پیشرفت) یا از اکثر پشت کنکوریایی که میپرسم، بیشترشون یه دلیل مشترک واسه پشت کنکور موندن دارن:

درگیر حاشیه شدن!

میدونم که شاید خیلی مسخره به نظر بیاد، اما سوالی که از شما دارم و ذهنمو درگیر کرده اینه:

داداش حاشیه اینه که شما به جای خوندن درس اینجا سوال کنی حاشیه چیه ، من به جای خوندن درس ، اینجا به شما پاسخ بدم حاشیه چیه. بله حاشیه اینه ، از کم شروع میشه و گسترش پیدا میکنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      داداش حاشیه اینه که شما به جای خوندن درس اینجا سوال کنی حاشیه چیه ، من به جای خوندن درس ، اینجا به شما پاسخ بدم حاشیه چیه. بله حاشیه اینه ، از کم شروع میشه و گسترش پیدا میکنه
      الان شما هم که جواب منو دادین جزو حاشیه شدین:/
      چه ربطی داشت خدایی
      اومدم اینجا سوال میکنم نمیخواین جواب بدین ندین دیگه://

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الان شما هم که جواب منو دادین جزو حاشیه شدین:/
      چه ربطی داشت خدایی
      اومدم اینجا سوال میکنم نمیخواین جواب بدین ندین دیگه://
      آره داداش من کلا حاشیه نشینم ، آخه حاشیه معلومه دیگه ، در حالت کلی حاشیه شامل هرچیز غیردرسی میشه که ذهن شما رو درگیر میکنه و شما رو از درس دور میکنه.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

درگیر حاشیه شدن!

سلام
      حاشیه در هرزمانی بوده و خواهد بود
      درسته کلیشه ایه بحث حاشیه منتهی حاشیه خود انجمن (خیلیا شخصا گفتم انجمن برای پرسش پاسخ های خودتون بیاید نه مورد دیگه اما خب محتوای انجمن برعکسه و تفریحی )و درگیری الکی باهاش+روابط عاطفی و ورزش های برنامه ریزی نشده و شبکه های اجتماعی
      پ.ن:روابط عاطفی یک موضوع شخصی هست و چون شما در زندگی شخصیت به این نتیجه رسیدی که کنکور بخونی موضوع متفاوت میشه منابع فهمیدی دیگه تموم برای رفع اشکال و سوال میای انجمن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

درگیر حاشیه شدن!

حاشیه یعنی زندگی یعنی نفس کشیدن یعنی تنوع داشتن یعنی مریض نشدن یعنی اوکی بودن یعنی سلامت روحی
      کلا انسان دوست داره همه کاراشو به بهانه ای انجام بده، مثلا درس بخونی تا فلان رشته رو بیاری فلان رشته رو بیاری تا فلان کار رو بهت بدن فلان کار رو به بهت بدن تا فلان مقامو به دست بیاری و ...
      حالا این وسط کارای خاص دیگه هم میکنی، مثلا یکی که دانشجو شده میره اسنپم میگیره تا هم مخارجش در بیاد و هم جلوی کسی واسه چندرغاز خم نشه یا میره باشگاه تا هیکلشو ردیف کنه و ...
      یا کسی که کنکوریه آخر هفته ها میره با رفیقاش قهوه خونه و یه قلیونی هم میزنه به بدن یا میره گیم نت و یه حالی میده به مغزش
      ولی برای موفق شدن تو هر کاری باید درگیرش بشی
      این درگیر شدنه خیلی مهمه
      مثلا کسی که میخواد سال کنکور تو درس خوندن موفق بشه باید درگیر درس خوندن بشه یعنی شغل اصلیه که اون بالا گفتم درس باشه
      یا کسی که میخواد بدنشو سال کنکور بسازه و درس به شخمشم نیست باید درگیر ورزش و بدن سازی بشه و درس براش تفریحی و حاشیه ای باشه
      یا کسی که تو فکر ازدواج رفته سال کنکور باید بره کلی مخ بزنه و کار اصلیش اداره این مخایی باشه که زده و درس به ت...ش باشه
      خلاصه تو هر کاری بیشتر سرمایه گذاری کنی بیشترم نتیجه میگیری ولی نمیشه فقط هم درس خوند بالاخره اون بین میشه 4 تا حاشیه مفید هم داشت ولی درگیر درس بود.تا
      وقتی کار اصلیتو از دست ندادی مطمئن باش حاشیه سر به سرت نمیزاره ولی اگه دیدی اون حاشیه کار اصلیت شده نزاریش کنار فاتحه کار اصلیتم خونده است...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حاشیه یعنی کارهای ظاهرا مرتبط با درس که از اصل قضیه یعنی درس خوندن دورت میکنه.
      مثل بحث سر آزمون آزمایشی،بحث در باره ی اینکه کدوم کتاب یا دبیر خوب هست و خرید صندلی،از الان میشه؟ و...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

15. Top | #15
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

حاشیه مثل یه جاده با چشم انداز زیبا است که همه یه جورایی دوست دارن از اون رد بشن، قشنگه مسیرش اما تهش هیچی نیست وقتی برسی به مقصد میگی ای دل غافل این جا کجا بود؟ یه جایی هم ممکنه دور بزنی اما خب زمان رفته دیگه بر نمی گرده بستگی داره چقدر میخوای برگردی به اون جاده اصلی که تو را به مقصد میرسونه، بنزین داری یا نه یا ...
      جاده اصلی کجاس؟ اولش یه نگاه بیندازی میبینی یه بیابون خشک و برهوت جلوته، کسی تو جاده نیست زیاد اما اونهایی که تو مسیرن همون رقیب های اصلی کنکورت هستن از تابستون با اون گرمای لعنتی شروع می کنن تا برسن به اون مقصد نهایی این وسط یه عده ممکنه از خروجی ها بروند و به بهانه حال خوب برن تو اون مسیره که اول گفتم ولی دیر یا زود پشیمون میشن
      داداش این حاشیه برای همه بوده ، یه زمانی به صورت مهمان می اومدم اینجا، اینجا یعنی همین انجمن هم میتونه تبدیل به حاشیه بشه، یکی دو ماه قبل کنکور بوسیدمش گذاشتم کنار اما خب روز کنکور بعد کنکور عضو شدم، نمیدونم چرا عشق فوتبال داشتم اونوقت یعنی نمی شد که کل سایت های ورزشی رو تو روز چک نکنم اما خدا شاهده بعد کنکور نمیدونم چرا این حس برعکس شد!
      خلاصه حاشیه هست مهم اینه که به وقتش دور بزنی بیای تو جاده اصلیه
      موفق و پیروز باشی دادا...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن