خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چکار کنم تو این مدت باقی مانده؟؟؟؟؟؟؟

به شدت استرس دارم فیزیوتراپی دولتی میخوام درصدام زیاد نمیشه این چند روز درصدام حول اینا بوده ادبیات۷۰..زبان۶۸..دینی۹۰..عر بی۵۰..ریاضی۳۰..فیزیک۳۰..شیمی ۵۰..زیست۶۸.منطقه ۲ امیدی هست؟؟؟شاید باورتون نشه ولی شب تا صبح از استرس خواب ندارم هر کاری میکنم زیست زیاد نمیشه شما چکار میکنید؟؟کسی راه حلی داره؟؟امسال اخرین شانسمه
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri99 نمایش پست ها
      به شدت استرس دارم فیزیوتراپی دولتی میخوام درصدام زیاد نمیشه این چند روز درصدام حول اینا بوده ادبیات۷۰..زبان۶۸..دینی۹۰..عر بی۵۰..ریاضی۳۰..فیزیک۳۰..شیمی ۵۰..زیست۶۸.منطقه ۲ امیدی هست؟؟؟شاید باورتون نشه ولی شب تا صبح از استرس خواب ندارم هر کاری میکنم زیست زیاد نمیشه شما چکار میکنید؟؟کسی راه حلی داره؟؟امسال اخرین شانسمه
      ممنون
      اشتباه اول : اومدی از کسایی نظر میخای که خودشونم تکلیفشون با خودشون معلوم نیس . و باید بری از کسایی مثل علی توفیقی و سعید نظر بخوای
      اشتباه دوم : درصد کنکورتو تخمین زدی . درحالیکه کنکور کاملا فرق میکنه با این آزمونایی که میزنی و اگه فک میکنی اینارو اونجا میزنی کاملا در اشتباهیی
      اشتباه سوم : فیزیوی دولتی خیلی راحته بدست آوردنش اگه که از این مدت باقیمونده استفاده کنی ولی تو فک میکنی به آخر خط رسیدی . یعنی حتی افرادی که آخرین آزمون جامعم میدن اینجوری ****** نمیرن که تو رفتی
      اشتباه چهارم : به حرفای من داری گوش میکنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      سلام. درصدهای درساتون که خوبه. من فکر می کنم مشکل اصلی شما همین استرس زیاد باشه. با این همه استرس شما خودتون جلوی پیشرفت خودتون رو می گیرید و تازه اینکه خدای ناکرده درصدهای به این خوبی پایین میان. امتحان کنکور 30 و 31 مرداد هست، پس شما 2 ماه وقت دارید، آرامشتون رو حفظ کنید به درس خوندن و تست زدن ادامه بدید. اگه می تونید، بعضی چیزها رو خلاصه نویسی کنید، مطمئنم که درصد همه ی درس هاتون بالا میاد. باورکنید بخش اعظمی از موفقیت در کنکور حفظ آرامش و روحیه خوب هست. دعا می کنم که موفق بشید.
      راستی به حرف های ناامید کننده و منفی هیچ کس هم گوش نکنید، فقط به کارتون و هدفتون متمرکز بشید، بعد توکل به خدا کنید!
      ویرایش توسط Sepid Banou : 06 خرداد 1399 در ساعت 19:21

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ممنون
      درصد ملاک نیس. از الان تو کنکور کلی زمان هس و کلی تغییرات چه خوب چه بد ممکنه اتفاق بیفته توی دانش و به تبعش درصدای شما.
      به جاش به رفع اشکال بچسب. اگه جایی و درسی میبینی کم گذاشتی یا کمه درصدت، درستش کن.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنون
      اگه این درصدایی که گفتی واقعی باشه دمت گرم مطمئن باش موفق میشی هنوز نزدیک ۳ ماه مونده . این رشته ای هم که دنبالشی منم تو کفش بودم بهترین رشته پولسازه دنیاس منتها لیاقت من همون کارگریه تا اخرش برو امسال قبولی ولی اگه یه درصد نشدی که قبول میشی حتی به نظرم اون یه درصد قبول نشدن رو هم تو ذهنت نیار ولی به هر دلیلی مثل برخورد شهاب سنگ به ایران . باز تو ذهنت میگی من همه سعی و تلاشمو کردم چون در واقع خیلیا مثل من اصلا تلاش نکردن و قبل کنکور جا زدن پس تو در هر شرایطی برنده ای .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      اگه این درصدایی که گفتی واقعی باشه دمت گرم مطمئن باش موفق میشی هنوز نزدیک ۳ ماه مونده . این رشته ای هم که دنبالشی منم تو کفش بودم بهترین رشته پولسازه دنیاس منتها لیاقت من همون کارگریه تا اخرش برو امسال قبولی ولی اگه یه درصد نشدی که قبول میشی حتی به نظرم اون یه درصد قبول نشدن رو هم تو ذهنت نیار ولی به هر دلیلی مثل برخورد شهاب سنگ به ایران . باز تو ذهنت میگی من همه سعی و تلاشمو کردم چون در واقع خیلیا مثل من اصلا تلاش نکردن و قبل کنکور جا زدن پس تو در هر شرایطی برنده ای .
      چرا اینجوری میگی؟؟؟خوب تو هم تلاش کن بالاخره بی نتیجه نمیمونه واقعا حیفه بیخیال بشی نظام قدیمی یا جدید؟؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چرا اینجوری میگی؟؟؟خوب تو هم تلاش کن بالاخره بی نتیجه نمیمونه واقعا حیفه بیخیال بشی نظام قدیمی یا جدید؟؟
      نظام قدیم بودم جدیدش کردم که فرقی نکرد درسته حیفه بیخیال شد ولی من شدم چون نه حوصلشو دارم نه انگیزشو نه دیگه کسی حمایتم میکنه بسه دیگه ۴ سال هدر رفت بیشتر از این هدر بره خریت خودمه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون
      ولی فیزیو عالیه بنظرم . اگه به اون سه رشته علاقه ای نداری همین خیلی خوبه . ظرفیت پایین . کار تمیز . دوران تحصیل کم . دروس آسانتر

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      نظام قدیم بودم جدیدش کردم که فرقی نکرد درسته حیفه بیخیال شد ولی من شدم چون نه حوصلشو دارم نه انگیزشو نه دیگه کسی حمایتم میکنه بسه دیگه ۴ سال هدر رفت بیشتر از این هدر بره خریت خودمه
      داداش من ۲۷ سالمه بدتر از من که نیستی سال ۹۱ من با ۲ ماه بکوب خوندن از ۵۴۰۰۰ رسیدم ۲۷۰۰۰ میدونم خوب نیست ولی التن تقریبا ۳ ماه وقت هست خیلی کارا میشه کرد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سوال: چکار کنم تو این مدت باقی مانده؟؟؟؟؟؟؟
      .
      .
      .
      .
      پاسخ: به اینجا نیایید و بگویید چکار کنم تو این مدت باقی مانده؟؟؟؟؟؟؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      داداش من ۲۷ سالمه بدتر از من که نیستی سال ۹۱ من با ۲ ماه بکوب خوندن از ۵۴۰۰۰ رسیدم ۲۷۰۰۰ میدونم خوب نیست ولی التن تقریبا ۳ ماه وقت هست خیلی کارا میشه کرد
      درسته مطمئنا خیلی کارا میشه کرد ولی باورکن اصلا مغز من ریاضی فیزیک رو نمیکشه اصلا متنفرم از این دو درس معلم هم گرفتم براش فایده ای نداشت چون اصلا خوشم نمیاد ازش و بعد مدتی زده میشم دلیل این همه سال پشت بودنم همین دو درس مضخرفه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)