خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 133 از 133
    1. Top | #121
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      باش
      نیازی به جواب نبود در کل بگم تو این زمونه حتی یه کارگرم انتظار یه زن شاغل رو داره البته اسنثناهایی هم هس که من به شخصه در عقل این انسان ها شک دارم که میرن یه زن بی کار و مفت خور رو میگیرن بعد با یه بچه تو بغل از عالم و ادم هم شاکی هستن بیخود نیست که میگن عقل نباشد جان در عذاب است البته جسارت نشه چون شما هنو تصمیم نگرفتین این حرفو زدم پس به خودتون نگیرین.

2. Top | #122
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      نیازی به جواب نبود در کل بگم تو این زمونه حتی یه کارگرم انتظار یه زن شاغل رو داره البته اسنثناهایی هم هس که من به شخصه در عقل این انسان ها شک دارم که میرن یه زن بی کار و مفت خور رو میگیرن بعد با یه بچه تو بغل از عالم و ادم هم شاکی هستن بیخود نیست که میگن عقل نباشد جان در عذاب است البته جسارت نشه چون شما هنو تصمیم نگرفتین این حرفو زدم پس به خودتون نگیرین.
      باش
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

3. Top | #123
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلامتی یعنی با حد‌اقل سطح دانشی که داری (اونم لابد در سطح چند تا فیلم پ*ورن) راجع به بیماری و سلامتی این و اون چرت نگی #دوست #عزیز...

ببینید مازوخیسم اساسا لازم نیست در حوضه سکشوالیته باشه!

میتونه در حالات *بسیار متفاوتی نمود پیدا کنه !!! واقعا میگم!

شاید باور نکنی ولی ابدا قصد توهین نداشتم ولی این حس ، حسِ طبیعیی نیست شاید بهتر باشه به جای بها دادنه بهش درمانش کنیم☺
      ویرایش توسط zeinab.79 : 07 خرداد 1399 در ساعت 16:11

4. Top | #124
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب این مثالی که گفتی دلیلش اینه که مادر شما همسرش پولداره ولی شوهرخاله معلمه با حقوق شاید ۴ تومن در ماه.زمان مادر شما احتمالا یه مرد پولدار ترجیح میداده زنش خونه‌دار باشه...

اغلب وقتی پول باشه دلخوشیم هست
      مادر من وقتی با پدرم ازدواج کرد پدرم آه در بساط نداشت کلا یه خونه ۲۰ متری اجاره ای دانشجویی داشت و شغل هم نداشت و تا یه مدت از پدربزرگم پول میگرفت تا کار پیدا کرد. الان بعد ۲۵ سال وضع مالی خوب شده اونم با بی پولی کشیدن و شب تا صبح کار کردن و خون دل خوردن.

5. Top | #125
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      من اینجا کامنت نزاشتم به من روحیه بدین با یه کامنت شما من که سهله هیشکی پزشکی قبول نمیشه من رو حرفم هستم من بیشتر از هر کسی تو این سایت بودمو ادماشو میشناسم میدونم که هممون سرگرم یه بازی خیالی هستیم که همیشه توش بازنده ایم
      چرا خودتو نمی کشی ؟ : )

6. Top | #126
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the.lusifer نمایش پست ها
      چرا خودتو نمی کشی ؟ : )
      من بین دوستام زیاد دادم از این دسته : )
      همش میگن نمیشه ما امسال میبازیم من میدووونم ما میمیریم ولی تهش نتیجه اشون از همه بهتر میشه
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

7. Top | #127
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      در باب این مسئله مازوخیسم..
      خیلی جالبه.. چون من هم دقیقا کم کم داشتم به همین نتیجه می رسیدم ..
      و به نظرم استارتر نباید ناراحت بشه .. خیلی طبیعی و متداوله..
      اصلا حتی بعضی آقایون هم هستند توی جامعه که تمایل دارن در عرصه های مختلف زندگی ( چه همون زندگی روزمره ، چه بحث رابطه ی جن*سی..) احساس کنند که همسرشون در سلطه کامله..
      که ما این دسته رو به اسم زن ذلیل میشناسیم متاسفانه
      به نظرم این گرایشات چیزی نیست که کسی بخواد در برابرش جبهه بگیره و منکر بشه و یا فکر کنه که بهش توهین شده... شناخت بهتر خودتون میتونه خیلی کمک کننده باشه برای تصمیم گیری در عرصه های مختلف زندگی... به نظرم برای اینکه مطمئن بشی بهتره به یک روانشناس مراجعه کنید.

هر چند که به نظرم بعد از 9 صفحه ، اگه هنوز هم متقاعد نشدین بهتره که 100 درصد به یک روانشناس مراجعه کنید : )
      ویرایش توسط the.lusifer : 07 خرداد 1399 در ساعت 15:21

8. Top | #128
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خیلی دوست دارم بگم ‌منم نظرم راجع بهت همون نظر قبلیه ولی هر چی فکر میکنم میبینم کلا من تو ذهنم جایی برای تو ندارم، پس هیچ نظر خاصیم نسبت بهت ندارم
      .
      .

هیچ بایدی هرگز وجود نداشته. بعضی زنا به میل خودشون خونه‌داری و بچه‌داری غیر مشترکو انتخاب میکنن
      اصلا دلم نمیخواست که جوابتو بدم
      چون بنظرم بحث با شما بی فایدس !
      ولی وقتی دیدم کسایی غیر منم باهام نظرن باید بگم که
      بله بایدی برای یه زندگی زیر سلطه و مردسالارانه وجود نداره
      وشما میتونین زندگی مشترکتونو با توافق های پر از زنانگی و کار خونه پر کنین
      در عین حال راضیم باشین !
      فقط افکار مسمومتونو پخش نکنین و به اشتراکش نزارین !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

9. Top | #129
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      همش میگن نمیشه ما امسال میبازیم من میدووونم ما میمیریم ولی تهش نتیجه اشون از همه بهتر میشه
      نه بابا این یارو دیگه خیلی رو نِروه : ))))))
      یاد سازنده بازی نهنگ آبی افتادم.. یه پسر 22 ساله ی دانشجوی اخراجی روانشناسی بود یارو..
      تو دادگاه وقتی ازش می پرسن برای چی این بازی رو ساختی ظاهرا گفته : برای پاک کردن زباله های زیستی از روی زمین...
      لعنتی اینطور مواقع خیلی میفهمم حرفشو : ))

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب دوستان هر کی باید حرف منو بفهمه تا الآن فهمیده. از نظرات خیلیا استفاده کردم و تمام.شاید کسی بخواد دهن خودشو با توهین به من و تحمیل نظراتش کثیف کنه اما من بیشتر از این چشممو برای خوندنش کثیف نخواهم کرد... خدانگهدار
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

11. Top | #131
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      چرا خودمو بکشم با همون پول کارگری هم میشه رفت بدنسازی کلی عشق و‌حال کرد همه یه روز میمیریم مهم ساعات خوشمونه تو این دنیا. فقط خواستم به یه سری ها شوک بدم که مثل من الکی خوشن و عمرشونو تو کنکور هدر دادن لاعقل بعد این زندگی کنن تا عمرشون تموم نشده.

12. Top | #132
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب دوستان هر کی باید حرف منو بفهمه تا الآن فهمیده. از نظرات خیلیا استفاده کردم و تمام.شاید کسی بخواد دهن خودشو با توهین به من و تحمیل نظراتش کثیف کنه اما من بیشتر از این چشممو برای خوندنش کثیف نخواهم کرد... خدانگهدار
      کدوم حرفنونو باید بفهمن؟
      فقط تفکر اسلامو بیان کردی که زن باید بشینه خونه بچه بزرگ کنه و شوهر داری کنه.
      به قول خودتون تجربه ای که ندارین ، دانشجو هم که نیستین ، وارد بازار کار هم که نشدین ، هنوز ازدواج هم که نکردین ، آماری هم که از زنان خوشحال دادین با واقعیت جامعه کاملا در تضاد هست شرایط جامعه جوری هست که اکثر دختر های تحصیل کرده هم الان شوهر گیرشون نمیاد چه برسه تحصیل نکرده.
      تنها حرفتون این بوده بشینین خونه منتظر باشین یه شوهر خوب با درامد بالا و باشخصیت عاشق، بیاد خواستگاریتون.
      اصلا کی گفته زن باید آشپزی کنه یا خانه داری. در تربیت بچه هم که هر دو طرف سهیم هستن.
      این مال زمانی بود که مردا میرفتن شکار و زنا میشستن خونه بچه داری می کردن.
      الان زنا برای خودشون شیززن هستن.همین تظاهرات دانشجویان که چند وقت پیش بودو ببینی میفهمی اون دختری که رفته تو صورت مامور مسلح داره اعتراض میکنه جیگرش از مردا بیشتره و مشکلی هم برای کار در جامعه و دفاع از حقشون ندارن.

اینکه چه تفکری داری به خودت مربوط هست و حق داری هر جور دوست داری فکر کنی ولی اینکه بدون پایه علمی و آماری و روانشناسی و تاریخی جواب همه رو با دلایل بی پایه بدی کار عجیبی میشه.
      زنها برای همینقدر آزادی که دارن سالها تلاش کردن که کسی نیاد بهشون بگه بهترین کار براشون این هست که خونه بشینن و بچه بزرگ کنن.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 07 خرداد 1399 در ساعت 17:08

13. Top | #133
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن