خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation سوال در مورد تعییر نظام از امروز.کمک کنید.

سلام.وقت همگی بخیر.
      من سال 93 کنکور داده ام و رشته پیراپزشکی قبول شدم.
      پارسال شروع کردم مجددا برای کنکور۹۹ نظام قدیم اما الان میبینم فقط زیست و شیمی رو خوندم.و دینی دوم و زبان. و ترجمه عربی و و عربی دوم.از ادبیات هیچی نخوندم.از فیزیک هم فقط اینه ها و ویژگی مواد (چگالی و فشار و... کل فصل) و ریاضی هم هیچی
      من میخام (میخاستم ) رشته تاپ بیارم.حالا میشینیم نگاه میکنم میبینم که با این مطالعه ام رتبه ام خیلی ضعیف میشه.و رتبه بالا نمیارم. دو دل شدم که از الان شروع کنم نظام جدید بخونم و دیگه دروس نظام جدید و بخونم. و ریاضی و فیزیکو از روی کتاب های نظام قدیم بخونم تا کنکور امسال که کتاب های جدید بیان.
      برام نظراتتان خیلی مهمه.من تو این برهه چیکار کنم؟ اگه ادامه بدم که میدونم نتیجه کنکور امسالم چی میشه و میگم که این سه ماه رو هم وقت بزارم برای نظام جدید.از طرفی هم حیفم میاد.و میسوزم که این همه وقت گراشتم برای شیمی و زیست نظام قدیم.
      و باخودم فکر میکنم ریاضی و فیزیک که تغییر خاصی نکرده و برای من که صفر بودم فرقی نمیکنه. ناچارامجبورم شیمی و زیست رو بخونم.و..
      خواهشا کمک کنین.مچکرم.
      یه چیزی هم اخر اضافه کنم شهریور ماه طرحم شروع میشه

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      رشته ای که‌ خوندین طرح اجباری بوده؟
      فک‌ میکنم نظام‌ جدید برای شما مناسب تر باشه فقط زیست و شیمی رو طبقه گفته خودتون ، خوب خوندید پس بقیه درس ها چی ؟ نظام جدید میتونه انتخاب بهتری باشه به شرطی که بتونین‌خوب وقت بذارید تست بزنید
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله دارای طرح اجباری میباشد.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سایت سنجش که ویرایش رو برداشته
      چطور میخوای تغییر نظام بدی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم از تابستون درگیر انتخاب نظامم
      هنوز نتونستم خودم رو قانع کنم
      فکر میکنم نظام قدیم خیلی سخته
      ولی چون منابع نظام جدید رو نخوندم
      نمیدونم چجوریه دقیقا ولی یه نگاه سرسری
      به زیست و شیمی نظام جدید انداختم
      به نظرم خیلی فرق کرده چون متن
      تو این ۲ درس خیلی مهمه ولی در کل اونایی
      که تغییر نظام دادن باید نظر بدن
      اونجور که من دیدم عربی نظام جدید
      رو با یه هفته خوندن میشه به حداقل۸۰ درصد
      رسوند .
      تاریخ ادبیاتشون خیلی سبکه و فقط دو تست داره تو کنکور ولی احتمالا سوال املا ۳ تا دارن بجای دوتا
      زمینشون خیلی خیلی راحتتر شده کلا ۷ فصله
      کلا هیچی به اندازه عربی نظام جدید زور نداره
      اعلال ها رو که ندارن یدونه سوال هم از لغت دارن
      همینجوری برن سرجلسه ۴۰ درصد میزنن اگه بخونن
      فکر کنم راحت صد بزنن
      منم منابع نظام جدید نداشتم وگرنه نظام جدید میخوندم ولی واقعا نمیدونم الان که ۳ ماه مونده کنکور
      تغییر نظام درسته یا نه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تقریبا یک ماه هست شروع کردم اونم با روزی 6-7 ساعت.البته از بهمن که ثبت نام کردم هم یک دو هفته خوندم

منابع کتابهای نظام جدید هم با حول و حوش 800 تومن میشه کتاب هاش خرید کتاب ها ی جمع بندی بهترن به خصوص خط ویژه گاج فیزیکش رو من می خونم از هر فصلی 30 تا 40 تا تست داره کی حوصله داره از هر فصل 200 تا تست بزنه واقعا

در کل اگه می خوای بخونی نظام جدید بهتر هست چون اگه امسال نشه سال بعد کارت راحت تر هست.
      قبلا گفته بودم که آموزشهای الا هم خوبن ولی به جز عربی بقیه درس ها رو اگه قلقش قبلا دستت بوده کتاب بهترین هست، کتابی که خلاصه نکات هر فصل رو توی 10 15 صفحه جمع کرده باشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      تقریبا یک ماه هست شروع کردم اونم با روزی 6-7 ساعت.البته از بهمن که ثبت نام کردم هم یک دو هفته خوندم

منابع کتابهای نظام جدید هم با حول و حوش 800 تومن میشه کتاب هاش خرید کتاب ها ی جمع بندی بهترن به خصوص خط ویژه گاج فیزیکش رو من می خونم از هر فصلی 30 تا 40 تا تست داره کی حوصله داره از هر فصل 200 تا تست بزنه واقعا

در کل اگه می خوای بخونی نظام جدید بهتر هست چون اگه امسال نشه سال بعد کارت راحت تر هست.
      قبلا گفته بودم که آموزشهای الا هم خوبن ولی به جز عربی بقیه درس ها رو اگه قلقش قبلا دستت بوده کتاب بهترین هست، کتابی که خلاصه نکات هر فصل رو توی 10 15 صفحه جمع کرده باشه
      شما منابع دست دوم خریدی که هزینش این شد؟ یا
      نو هستن ؟
      کتابهای نظام جدید نسبت به پارسال فرق نکرده
      دست دوم بگیریم؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان که مهلت ویرایش تموم شده میشه تغییر نظام داد؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خط ویژه گاج نهایتا 60 تومن تا 70 تومن هست.(از کاغذ دست دوم استفاده کردن)
      نو خریدم
      در کل کتاب جمع بندی بخرین یا کتابی که خلاصه گفته باشه.
      برای زیست شاید بهتر باشه کتاب 3000 تستی ولی من توی این 3 ماه مونده دو کتاب مهر و ماه جمع بندی و زیست خط ویژه رو استفاده می کنم که اولی 5 تا تست و دومی 12 تست از هر فصل داره و با خوندن کتاب زیست درسی

در کل به جز کتاب درسی زیست نظام جدید(و کتاب های تستی) نیاز به تهیه کتاب درسی برای دیگه درس ها نباشه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه خبرایی هست مثل اینکه میخان نظام قدیمو تا 1400 تمدید کنن ولی هیچ اعتباری رو این حرفشون نیست.شما هم دیگه به نظرم برو همون طرحت الکی وقت خودتو پای کنکور هدر نکن در کنار کار خودت برو دنبال یه کار دیگه چون نمیشه چند تا کارو با همدیگه هندل کرد مخصوص در زمینه ی کنکور اگه هم میخای قطعی کنکور بدی حتما نظام جدید رو بخون چون نظام قدیم مشخص نیس و ایندش معلوم نیس از اونورم خودت میدونی که امسال رتبت خوب نمیشه از اونورم سال دیگه هم نصف وقتتو طرحت پر میکنه پس عاقلانه ترین کار اینه که از همین الان نظام جدید بخونی تا سال دیگه اگه خواستی شروع کنی نظام جدید عقب نیفتی شایدم نظام قدیمو سال دیگه هم تمدید کنن معلوم نیس

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون.بنظرتون چه کار دیگه اس مسشه شروع کرد؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم تغییر نظام دادم
      از مهر شروع کردم
      کتاب تستا و درسیا هم شدن یه تومن تقریبا که تقصیر خودم بود نو گرفتم و...
      کتاب درسیا رو هم چاپ کن گیر نمیاد یا گرونن)
      نظام جدید خیلیییی بهترههه
      واسه متن کتابا اولش یکم استرس میگیره ادم چون باید تازه خوند و ...
      ولی عادت میکنی زود بهش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahab333 نمایش پست ها
      سلام.وقت همگی بخیر.
      پارسال شروع کردم مجددا برای کنکور۹۹ نظام قدیم اما الان میبینم فقط زیست و شیمی رو خوندم.و دینی دوم و زبان. و ترجمه عربی و و عربی دوم.از ادبیات هیچی نخوندم.از فیزیک هم فقط اینه ها و ویژگی مواد (چگالی و فشار و... کل فصل) و ریاضی هم هیچی
      من میخام (میخاستم ) رشته تاپ بیارم.حالا میشینیم نگاه میکنم میبینم که با این مطالعه ام رتبه ام خیلی ضعیف میشه.و رتبه بالا نمیارم. دو دل شدم که از الان شروع کنم نظام جدید بخونم و دیگه دروس نظام جدید و بخونم. و ریاضی و فیزیکو از روی کتاب های نظام قدیم بخونم تا کنکور امسال که کتاب های جدید بیان.
      برام نظراتتان خیلی مهمه.من تو این برهه چیکار کنم؟ اگه ادامه بدم که میدونم نتیجه کنکور امسالم چی میشه و میگم که این سه ماه رو هم وقت بزارم برای نظام جدید.از طرفی هم حیفم میاد.و میسوزم که این همه وقت گراشتم برای شیمی و زیست نظام قدیم.
      و باخودم فکر میکنم ریاضی و فیزیک که تغییر خاصی نکرده و برای من که صفر بودم فرقی نمیکنه. ناچارامجبورم شیمی و زیست رو بخونم.و..
      خواهشا کمک کنین.مچکرم.
      سلام شهاب جان. نظر ما مهم نیست چون ما وضعیت دقیق تو رو نمی دونم و خودت بیشتر از همه خودتو می شناسی. ولی نظر من اینه حتی اگه تصمیم گرفتی بیای نظام جدید. اطلاعات قبلیتو نریز دور. علم که تغییر نکرده. فصل ها همونه فقط یه سریا حذف شده. مقدار اضافات هم زیاد نیست. به نظر من می تونی جمع و جورش کنی.
      اما یه چیزی رو هم در نظر بگیر. اگه تغییر نظام بدی درگیر خرید کتاب و اینا میشی. کلی از وقتت سر اینا گرفته میشه و اینا همش حاشیست.امیدوارم به اندازه ی کافی بهت کمک کرده باشم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahab333 نمایش پست ها
      سلام.وقت همگی بخیر.
      خواهشا کمک کنین.مچکرم.
      نطام جدید همچین حلوا حلوا نیس. اونام بدبختیای خودشونو دارن و سختیای خودشونو.
      شاید تنوع باشه ولی همه چیز که نیست.
      شما نظام جدید و قدیم رو مقایسه کن. مطالبش رو.
      اگه میبینی با مطالب جدید روال تری + کتاباش رو هم میتونی به زودی تهیه کنی خب میتونی تغییر بدی
      اگه که میبینی خوب نیس یا تفاوت چندانی نداره به نظرم رو همین نظام بمون.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منطورتون چیه که نطام جدید همچی حلوا حلوا هم نیست؟من اگه بخوام تو نطام قدیم بمونم هم نمیتونم چون زمان کمه و دروس باقی مانده زیاد.و امسال اخرین سال نطام قدیم هستش.اصلا احتنالش نیست سال ۱۴۰۰ نطام قدیم هم باشه دوستان؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)