خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تغییر شرط سنی دانشگاه فرهنگیان از 22 به 24!

سلام دوستان خسته نباشید!

شنیدم یکی دو ماه اخیر باز یه صحبتایی شده برای تغییر شرط سنی دانشگاه فرهنگیان و این بار خود رئیس دانشگاه فرهنگیان اقای خنیفر موافقت کردن حالا خبری چیزی ندارید؟؟ خیلی برام مهمه خواهشا اگه راهی میدونید که بشه پیگیری کرد بگید. هر خبری چیزی میدونید بگید چون واقعا یه شوک بهم وارد شد دوس دارم بال دربیارم من به شدت به معلمی علاقه دارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      اره یه صحبتایی بود چند وقت ولی هنوز چیزی قطعی نشده
      رها چو برگ خسته در باد🍃

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پیگیرن که به امسال برسونن پیگیر اخبار باش شاید به امسال رسید شایدم نرسید هنوز چیزی معلوم نیس

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید!

شنیدم یکی دو ماه اخیر باز یه صحبتایی شده برای تغییر شرط سنی دانشگاه فرهنگیان و این بار خود رئیس دانشگاه فرهنگیان اقای خنیفر موافقت کردن حالا خبری چیزی ندارید؟؟ خیلی برام مهمه خواهشا اگه راهی میدونید که بشه پیگیری کرد بگید. هر خبری چیزی میدونید بگید چون واقعا یه شوک بهم وارد شد دوس دارم بال دربیارم من به شدت به معلمی علاقه دارم
      با مدارک بالاتر از دیپلم باز هم شرط سنی ملاکه؟؟؟ مثلا مدرک لیسانس یا فوق لیسانس یا ... ، منظورم از طریق کنکور نیست ، استخدامی سالانه منظورمه.

از کارا و قانونای اینا هیچی معلوم نیس ، ب نظرم بهتره از طریقی جز کنکور استخدام آموزش و پرورش بشید اگه خیلی علاقه مندید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ن من از طریق کنکور رو میگم...خب من لیسانس ندارن هنوز ولی اره اگه مجبور بشم لیسانس میگیرم ازمون شرکت میکنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      با مدارک بالاتر از دیپلم باز هم شرط سنی ملاکه؟؟؟ مثلا مدرک لیسانس یا فوق لیسانس یا ... ، منظورم از طریق کنکور نیست ، استخدامی سالانه منظورمه.

از کارا و قانونای اینا هیچی معلوم نیس ، ب نظرم بهتره از طریقی جز کنکور استخدام آموزش و پرورش بشید اگه خیلی علاقه مندید.
      سلام ن من از طریق کنکور رو میگم...خب من لیسانس ندارن هنوز ولی اره اگه مجبور بشم لیسانس میگیرم ازمون شرکت میکنم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها

سلام.اینی که شما میگین پذیرشش کلا جداگانه س و بازم محدودیت سنی داره ولی متفاوته دیگه ۲۲ سال نیس.
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)