خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات

راه حل مناسب برای زمان باقیمانده(جمع بندی)(مهم)

سلام دوستان
      امیدوارم که در این دوران که تقریبا سه ماه به کنکور مونده حال خوب و یه روحیه عالی داشته باشد
      همونجور که همه میدونید کنکور به تعویق افتاده و فرصت بیشتری برای مرور و تثبیت هرچه بهتر مطالب وجود داره
      خب الان خیلی از بچه ها این سوال رو می پرسن که چه کار هایی رو باید در این زمان باقیمانده انجام بدیم
      اولین چیزی که به ذهن همه میاد جمع بندی هست!
      کلاملا هم درسته
      ولی اول از همه باید اینو در نظر داشته باشید که جمع بندی زمان و تایم مخصوص خودشو داره
      مثلا اگه کسی بخاد از الان جمع بندی سه رو یکبار رو انجام بده یک ماه اخر بزرگترین ضرر رو می کنه
      حالا سوال اینجاست که ما چه کاری رو باید انجام بدیم؟
      خب من یه برنامه کلی رو طبق تجربیات شخصی خودم اینجا میزارم
      امیدوارم که براتون مفید باشه یا حد اقل بتونید از این برنامه ایده بردارید^_^
      از الان تا کنکور تقریبا 90 روز فرصت هست
      ما این 90 روز رو به دوتا 45 روز تقسیم می کنیم
      که در 45 روز اول ما یه برنامه به اسم پیش جمع بندی داریم
      در 45 روز دوم جمع بندی اصلی که همون روش سه روز یکبار هست رو انجام میدیم

الان بیشتر دانش اموزان از جمله خودم ازمون های جامع سنجش رو شرکت می کنن(کسایی که ازمون شرکت نمی کنن می تونن روز 9 خرداد از خودشون یه ازمون بگیرن)
      بر این اساس تا روز 9 خرداد تقریبا 10 روز فرصت داریم
      در این ده روز کار های زیر بر اساس اولویت باید انجام بشه

1-تکمیل نخوانده ها
      2تکمیل تست های باقی مانده یا حل تست های مارکر دار
      3-خواندن کتاب وزارتی
      4-مطالعه قسمت های حذف شده(قسمت های ساده کتاب)

خب اولویت اول شما باید مطالب خوانده نشده باشد
      اگر این مطالب به صفر رسید سعی کنید سوال های مارکر دار رو دوباره حل کنید
      تجربه ثابت کرده که کتاب وزارتی خیلی مهمه و یک واو از این کتاب نباید جا انداخته بشه مخصوصا برای نظام جدید ها
      پس سعی کنید تمام شکل ها جدول ها فرمول ها ....... کاملا حفظتون باشه
      در مورد قسمت 4 هم که در مورد بچه های نظام جدید صدق می کنه باید بگیم که سازمان سنجش نشون داده که می تونه از حذفیات هم سوال بده مثل سال 93 که 2 سوال از حذفیات داده بودند
      البته این بند برای کسایی هست که تایم اضافی دارن و انچنان از اهمیت بالایی برخوردار نیست

خب بعد از اینکه ازمون 9 خرداد رو دادید نوبت به تحلیل ازمون میرسه
      این دفعه مث ازمون های قبل نیازی به تحلیل خیلی مفصل و نوشتن سوالات و.........نیست
      از اشتباهاتی که در ازمون داشتید یک لیست تهیه کنید
      سپس بعد از اون شما 5نیمروز یا 2.5 روز فرصت دارید که اشتباهات خودتون رو برطرف کنید
      این نیمروز ها شامل بعد از ظهر ازمون
      و دو روز بعد از اون که شامل 4 نیمروز میشه هست

از تاریخ 3/10 شما باید هر روز یکی از ازمونهای دور دنیا عمومی رو هرصبح بزنید!
      تقریبا 36 دوره ازمون هست که شما روزی یک ازمون می زنید
      هر ازمون طبق تایم کنکوریک ساعت و پانزده دقیقه تایم می بره که با تحلیل شما باید 2 ساعته تموم کنید

فقط یه نکته بسیار بسیار مهم اینکه نباید ازمون های عمومی تجربی رو بزنید!چون عمومی های تجربی رو شما باید در جمع بندی اصلی همراه با باقی سوالات بزنید
      ازمون ها رو هم براساس سال کنکور بزنید
      یعنی 93ریاضی-93انسانی-93زبان و ..........
      اینجوری یه مزیت خیلی بزرگ داره اونم اینه که روند سوال ها دستتون می افته و اینکه حتی خودتون می تونید حدس بزنید امسال از چه قسمت هایی سوال میاد
      این کار باعث میشه حدود 25-30دصد به درصد عمومی شما اضافه بشه

خب به بعد از ظهر ازمون برمی گردیم
      از بعد از ظهر ازمون شما می تونید 4 درس به انتخاب خودتون بخونید (که ابر اساس ضرایب درسها زیست-عربی-ادبیات-شیمی انتخاب من هست)
      و روز بعد که به تاریخ3/10 هست از اول صبح شما اولین ازمون عمومی رو می زنید و اونو تحلیل می کنید و نقاط ضعف خودتون رو یادداشت می کنید(همین کار رو برای روز 3/11 هم انجام بدید)
      بعد از ازمون عمومی شما به برنامه روتین خودتون برمی گردید یعنی مثل قبل زیست ادبیات عربی شیمی و..... رو می خونید با این تفاوت که باید در این 2.5 روز شما اشکالات ازمون 9 خرداد رو برطرف کنید
      این کار باعث میشه شما برای ازمون های سه روز یکبار که چنین ساختاری دارن(ازمون و 2.5 روز بعدی رفع اشکال)اماده بشید و تمرین کرده باشید و ساختار کلی اون رو یاد گرفته باشید

خب روز های اتی هم صرف مرور+تست های مارکر دار+یا حل کتاب های جمع بندی مث موج ازمون و خط ویژه و ....میشه (فراموش نکنید که هر صبح ازمون های عمومی رو بزنید)
      برای مرور هم از قانون یک سوم استفاده می کنیم
      مثلا اگه قبلا مطلبی رو شما با 2.5ساعت و 100تست تموم کردید
      الان باید با یک ساعت و 30-35 تست تموم کنید
      ازمون های عمومی هم تا 15 تیرماه طول می کشه و بعد از اون جمع بندی سه روز یکبار یا 45 روز دوم شروع میشه
      یک نکته دیگه اینکه برای ازمونهای عمومی فضا رو مثل روز کنکور شبیه سازی کنید!
      در مورد روش سه روز یکبار هم که فک می کنم همه بدونن و احتیاجی به توضیح خاصی نباشه
      و اگه میخاید اطلاعات بیشتری درمورد جمع بندی سه روز یکبار کسب کنید به لینک زیر مراجعه کنید که خیلی عالی و کامل توضیح داده شده
      http://forum.konkur.in/thread66938.html

من درمورد بحث مشاوره و جمع بندی هیچ ادعایی ندارم
      وصرفا خاستم به کسایی که به کمک نیاز دارن کمک کنم
      اگر هم روش من مشکلی داره خوشحال می شم نظراتتون رو بشنوم
      من پاسخگو های مشاوره سایت رو تگ می کنم تا اگه مطلبی رو خواستن اضافه یا کم کنند
      امیدوارم که به دردتون خورده باشه یا حداقل بتونید از این مطلب ایده بگیرید
      به امید موفقیت همه^_^
      @WickedSick @Saeed79
      ویرایش توسط jasmine1999 : 31 اردیبهشت 1399 در ساعت 13:21

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون که وقت گذاشتی ولی برنامه ات از نظر من اشتباهات زیادی داره
      1 فرصت برای تورق سریع در نظر گرفته نشده
      2 فرصت برای ازمون های جامع موسساتی مثل گزینه 2 و قلم چی در نظر نگرفتین
      3فرصت برای حل کنکور های ریاضی هم در نظر گرفته نشده
      و.....
      صرفا این نظر شخصی منه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      سلام
      ممنون که وقت گذاشتی ولی برنامه ات از نظر من اشتباهات زیادی داره
      1 فرصت برای تورق سریع در نظر گرفته نشده
      2 فرصت برای ازمون های جامع موسساتی مثل گزینه 2 و قلم چی در نظر نگرفتین
      3فرصت برای حل کنکور های ریاضی هم در نظر گرفته نشده
      و.....
      صرفا این نظر شخصی منه
      باسلام
      مرسی از نظرتون
      تورق سریع که حدود یه 7-9 روز میشه در 45 روز دوم حساب شده
      ازمون های جامع موسسات مختلف رو میشه در 45 روز اول کار کنید یعنی از تاریخ 3/11 تا 4/15
      برای ازمون های ریاضی هم میشه در طی 45 روز اول برای مطالب شیمی و فیزیک که با ریاضی ها مشترک هست به شکل ازمون در تایم مخصوص شیمی و فیزیک حل کنید که البته این موضوع سلیقه ای هست چون بعضی ها ترجیح میدن که در این مدت کتاب های جمع بندی مثل موج ازمون یا خط ویژه رو حل کنن
      اگه اشکال دیگه ای هست خوشحال میشم بدونم
      ویرایش توسط jasmine1999 : 31 اردیبهشت 1399 در ساعت 13:15

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine1999 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امیدوارم که در این دوران که تقریبا سه ماه به کنکور مونده حال خوب و یه روحیه عالی داشته باشد
      همونجور که همه میدونید کنکور به تعویق افتاده و فرصت بیشتری برای مرور و تثبیت هرچه بهتر مطالب وجود داره
      خب الان خیلی از بچه ها این سوال رو می پرسن که چه کار هایی رو باید در این زمان باقیمانده انجام بدیم
      اولین چیزی که به ذهن همه میاد جمع بندی هست!
      کلاملا هم درسته
      ولی اول از همه باید اینو در نظر داشته باشید که جمع بندی زمان و تایم مخصوص خودشو داره
      مثلا اگه کسی بخاد از الان جمع بندی سه رو یکبار رو انجام بده یک ماه اخر بزرگترین ضرر رو می کنه
      حالا سوال اینجاست که ما چه کاری رو باید انجام بدیم؟
      خب من یه برنامه کلی رو طبق تجربیات شخصی خودم اینجا میزارم
      امیدوارم که براتون مفید باشه یا حد اقل بتونید از این برنامه ایده بردارید^_^
      از الان تا کنکور تقریبا 90 روز فرصت هست
      ما این 90 روز رو به دوتا 45 روز تقسیم می کنیم
      که در 45 روز اول ما یه برنامه به اسم پیش جمع بندی داریم
      در 45 روز دوم جمع بندی اصلی که همون روش سه روز یکبار هست رو انجام میدیم

الان بیشتر دانش اموزان از جمله خودم ازمون های جامع سنجش رو شرکت می کنن(کسایی که ازمون شرکت نمی کنن می تونن روز 9 خرداد از خودشون یه ازمون بگیرن)
      بر این اساس تا روز 9 خرداد تقریبا 10 روز فرصت داریم
      در این ده روز کار های زیر بر اساس اولویت باید انجام بشه

1-تکمیل نخوانده ها
      2تکمیل تست های باقی مانده یا حل تست های مارکر دار
      3-خواندن کتاب وزارتی
      4-مطالعه قسمت های حذف شده(قسمت های ساده کتاب)

خب اولویت اول شما باید مطالب خوانده نشده باشد
      اگر این مطالب به صفر رسید سعی کنید سوال های مارکر دار رو دوباره حل کنید
      تجربه ثابت کرده که کتاب وزارتی خیلی مهمه و یک واو از این کتاب نباید جا انداخته بشه مخصوصا برای نظام جدید ها
      پس سعی کنید تمام شکل ها جدول ها فرمول ها ....... کاملا حفظتون باشه
      در مورد قسمت 4 هم که در مورد بچه های نظام جدید صدق می کنه باید بگیم که سازمان سنجش نشون داده که می تونه از حذفیات هم سوال بده مثل سال 93 که 2 سوال از حذفیات داده بودند
      البته این بند برای کسایی هست که تایم اضافی دارن و انچنان از اهمیت بالایی برخوردار نیست

خب بعد از اینکه ازمون 9 خرداد رو دادید نوبت به تحلیل ازمون میرسه
      این دفعه مث ازمون های قبل نیازی به تحلیل خیلی مفصل و نوشتن سوالات و.........نیست
      از اشتباهاتی که در ازمون داشتید یک لیست تهیه کنید
      سپس بعد از اون شما 5نیمروز یا 2.5 روز فرصت دارید که اشتباهات خودتون رو برطرف کنید
      این نیمروز ها شامل بعد از ظهر ازمون
      و دو روز بعد از اون که شامل 4 نیمروز میشه هست

از تاریخ 3/10 شما باید هر روز یکی از ازمونهای دور دنیا عمومی رو هرصبح بزنید!
      تقریبا 36 دوره ازمون هست که شما روزی یک ازمون می زنید
      هر ازمون طبق تایم کنکوریک ساعت و پانزده دقیقه تایم می بره که با تحلیل شما باید 2 ساعته تموم کنید

فقط یه نکته بسیار بسیار مهم اینکه نباید ازمون های عمومی تجربی رو بزنید!چون عمومی های تجربی رو شما باید در جمع بندی اصلی همراه با باقی سوالات بزنید
      ازمون ها رو هم براساس سال کنکور بزنید
      یعنی 93ریاضی-93انسانی-93زبان و ..........
      اینجوری یه مزیت خیلی بزرگ داره اونم اینه که روند سوال ها دستتون می افته و اینکه حتی خودتون می تونید حدس بزنید امسال از چه قسمت هایی سوال میاد
      این کار باعث میشه حدود 25-30دصد به درصد عمومی شما اضافه بشه

خب به بعد از ظهر ازمون برمی گردیم
      از بعد از ظهر ازمون شما می تونید 4 درس به انتخاب خودتون بخونید (که ابر اساس ضرایب درسها زیست-عربی-ادبیات-شیمی انتخاب من هست)
      و روز بعد که به تاریخ3/10 هست از اول صبح شما اولین ازمون عمومی رو می زنید و اونو تحلیل می کنید و نقاط ضعف خودتون رو یادداشت می کنید(همین کار رو برای روز 3/11 هم انجام بدید)
      بعد از ازمون عمومی شما به برنامه روتین خودتون برمی گردید یعنی مثل قبل زیست ادبیات عربی شیمی و..... رو می خونید با این تفاوت که باید در این 2.5 روز شما اشکالات ازمون 9 خرداد رو برطرف کنید
      این کار باعث میشه شما برای ازمون های سه روز یکبار که چنین ساختاری دارن(ازمون و 2.5 روز بعدی رفع اشکال)اماده بشید و تمرین کرده باشید و ساختار کلی اون رو یاد گرفته باشید

خب روز های اتی هم صرف مرور+تست های مارکر دار+یا حل کتاب های جمع بندی مث موج ازمون و خط ویژه و ....میشه (فراموش نکنید که هر صبح ازمون های عمومی رو بزنید)
      برای مرور هم از قانون یک سوم استفاده می کنیم
      مثلا اگه قبلا مطلبی رو شما با 2.5ساعت و 100تست تموم کردید
      الان باید با یک ساعت و 30-35 تست تموم کنید
      ازمون های عمومی هم تا 15 تیرماه طول می کشه و بعد از اون جمع بندی سه روز یکبار یا 45 روز دوم شروع میشه
      یک نکته دیگه اینکه برای ازمونهای عمومی فضا رو مثل روز کنکور شبیه سازی کنید!
      در مورد روش سه روز یکبار هم که فک می کنم همه بدونن و احتیاجی به توضیح خاصی نباشه
      و اگه میخاید اطلاعات بیشتری درمورد جمع بندی سه روز یکبار کسب کنید به لینک زیر مراجعه کنید که خیلی عالی و کامل توضیح داده شده
      http://forum.konkur.in/thread66938.html

من درمورد بحث مشاوره و جمع بندی هیچ ادعایی ندارم
      وصرفا خاستم به کسایی که به کمک نیاز دارن کمک کنم
      اگر هم روش من مشکلی داره خوشحال می شم نظراتتون رو بشنوم
      من پاسخگو های مشاوره سایت رو تگ می کنم تا اگه مطلبی رو خواستن اضافه یا کم کنند
      امیدوارم که به دردتون خورده باشه یا حداقل بتونید از این مطلب ایده بگیرید
      به امید موفقیت همه^_^
      @WickedSick @Saeed79
      سلام خیلی خوشحال این مطلب بدرد بخور رو نوشتی و درود بر تو باد اما من یه چند تا پبشنهاد بدم
      در کل برنامت خوبه ولی تو 45 روز اول پیشنهادم اینه اول لیست خاکستری رو به سفید تبدیل کنیم بعد لیست مشکی رو بخونیم یعنی اونایی که کم تسلطیم بر اونایی که نخونیدم اولویت داره
      دومین کار بنظرم مرور تست های غلط و علت اشتباهشون بر تست های نزده ارجح ترن
      اما مورد سومم چون سطح بچه ها یکسان نیست تقسیم به دو تا چهل و پنج کار غلطیه
      شاید یکی خیلی قوی بوده و باید بازه جمع بندیش کوتاه تر باشه و ازمون جامع بیشتر کار کنه و شاید بعضیا یخورده کم کاری کردن و حتی دو ماه و اندی لازم دارن تا خودشونو برسونن و 30 روز برا ازمونشون کافیه
      هیچی خواستم بگم دادم یه الگوریتم خاص برا همه اشتباهه ، تو این دوران مراجعه به یه مشاور کار بلد و نه اونیکه به اسم مشاور شده اونم بخاطر رشتش و تبلیغاتش و اینا و مشورت با اونا خیلی میتونه مثمر ثمر واقع بشه
      موفق باشی دختر
      ویرایش توسط A.H.M : 31 اردیبهشت 1399 در ساعت 14:01

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جمع بندیم رو تبدیل به سه تا سی روز کردم. سی روز اول تا آزمون 30 خرداد سنجش میشه (البته یکم از سی روز بیشتر شد بعد از اینکه تعویق اعلام شد ولی من دیگه رند شده میگم) سی روز اول رو مباحثی که تست ناقص دارن و مباحثی که حس میکنم یادم رفته دوره میکنم (برای مباحث فراموش شده موج آزمون + تست های مارک برای نواقص همون منبع اول) سی روز دوم یعنی از یک تیر من جمع بندی با کنکور هام (93به بعد) رو شروع میکنم ولی با این تفاوت که چند هفته اول و آزمون های اولی رو با فاصله یک هفته ای میزنم چون طبیعتا آدم اولا تازه میفهمه چی رو بد متوجه شده چیرو خوب تست نزده و فاصله دو روز برای رفع اشکال خیلی کمه (مگه اینکه خیلی خیلی قوی باشه اون حتی میتونه دوروز یه بار آزمون بده) بعد برای 5 روز بعد برنامه رفع اشکال از کتاب های موج آزمون و حالا سوالات آزمونهای آزمایشی یکی دلش خواست و این چیزا. بعد از تقریبا سه تا آزمون میرم رو سه روز یه بار. تا هفته آخر کنکور (ترجیحا میگن یکی دوتا کنکور رو بزارید هفته ی آخر تا یادتون باشه باید سر جلسه چیکار می‌کردید توی سی روز آخر میتونیم از کتب جمع بندی سریع تر مثله خط ویژه هم استفاده کنیم اگه قبلیا رو بلدیم. حالا اینم یه روشیه که من از پادکست کانال تیک راجب جمع بندی شنیدم و به نظرم منطقی اومد میخوام اجراش کنم(منظورم اون یه هفته فاصله آزمون های اوله). هیچ جمعه ای هم برنامه نچیدم چون هر جمعه آزمون تالیفی موسسات( اولویت با قلمچی) میزنم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

سلام خیلی خوشحال این مطلب بدرد بخور رو نوشتی و درود بر تو باد اما من یه چند تا پبشنهاد بدم
      در کل برنامت خوبه ولی تو 45 روز اول پیشنهادم اینه اول لیست خاکستری رو به سفید تبدیل کنیم بعد لیست مشکی رو بخونیم یعنی اونایی که کم تسلطیم بر اونایی که نخونیدم اولویت داره
      دومین کار بنظرم مرور تست های غلط و علت اشتباهشون بر تست های نزده ارجح ترن
      اما مورد سومم چون سطح بچه ها یکسان نیست تقسیم به دو تا چهل و پنج کار غلطیه
      شاید یکی خیلی قوی بوده و باید بازه جمع بندیش کوتاه تر باشه و ازمون جامع بیشتر کار کنه و شاید بعضیا یخورده کم کاری کردن و حتی دو ماه و اندی لازم دارن تا خودشونو برسونن و 30 روز برا ازمونشون کافیه
      هیچی خواستم بگم دادم یه الگوریتم خاص برا همه اشتباهه ، تو این دوران مراجعه به یه مشاور کار بلد و نه اونیکه به اسم مشاور شده اونم بخاطر رشتش و تبلیغاتش و اینا و مشورت با اونا خیلی میتونه مثمر ثمر واقع بشه
      موفق باشی دختر
      امیر جان مرسی از نظرت بله چنین مواردی هم هست
      منم هم اولویت رو با دروس خوانده نشده و تست های مارکر دار گذاشتم
      و در ادامه اگه دقت کرده باشی مرور وجود داره
      حالا هرکی بسته به برنامه ای که داره می تونه از قسمت های خاکستری مرور کنه و اونها رو تثبیت کنه
      حتی نوشتم که برای مرور باید از قانون یک سوم استفاده کردکه این می تونه در مورد لیست خاکستری هم صدق کنه
      و کلا چون میدونم سطح بچه ها فرق می کنه توی متن نوشتم که می تونن از قسمت هایی که هست برای جمع بندی ایده بگیرن نه اینکه موبه مو همش اجرا بشه
      مثلا همین ازمون های عمومی سال قبل کمک خیلی بزرگی به من کرد
      برای بازه جمع بندی هم که به روش سه روز یکبار هست زمان دقیق حساب شده و برای همه یکسان هست چون ما نصف روز رو باید ازمون بدیم و 2.5 روز بعدی رو به تحلیل باید بپردازیم
      حدودا 35-36 روز برای روش سه روز یکبار و 9-7 روز هم برای تورق سریع تایم نیاز هست که تقریبا همون 45 روز میشه
      اما اگه کسی نخاد تست های کنکور رو بزنه اون یه حرف دیگه اس
      امیر جان مسی از نظر خوبت
      ویرایش توسط jasmine1999 : 31 اردیبهشت 1399 در ساعت 17:20

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      من جمع بندیم رو تبدیل به سه تا سی روز کردم. سی روز اول تا آزمون 30 خرداد سنجش میشه (البته یکم از سی روز بیشتر شد بعد از اینکه تعویق اعلام شد ولی من دیگه رند شده میگم) سی روز اول رو مباحثی که تست ناقص دارن و مباحثی که حس میکنم یادم رفته دوره میکنم (برای مباحث فراموش شده موج آزمون + تست های مارک برای نواقص همون منبع اول) سی روز دوم یعنی از یک تیر من جمع بندی با کنکور هام (93به بعد) رو شروع میکنم ولی با این تفاوت که چند هفته اول و آزمون های اولی رو با فاصله یک هفته ای میزنم چون طبیعتا آدم اولا تازه میفهمه چی رو بد متوجه شده چیرو خوب تست نزده و فاصله دو روز برای رفع اشکال خیلی کمه (مگه اینکه خیلی خیلی قوی باشه اون حتی میتونه دوروز یه بار آزمون بده) بعد برای 5 روز بعد برنامه رفع اشکال از کتاب های موج آزمون و حالا سوالات آزمونهای آزمایشی یکی دلش خواست و این چیزا. بعد از تقریبا سه تا آزمون میرم رو سه روز یه بار. تا هفته آخر کنکور (ترجیحا میگن یکی دوتا کنکور رو بزارید هفته ی آخر تا یادتون باشه باید سر جلسه چیکار می‌کردید توی سی روز آخر میتونیم از کتب جمع بندی سریع تر مثله خط ویژه هم استفاده کنیم اگه قبلیا رو بلدیم. حالا اینم یه روشیه که من از پادکست کانال تیک راجب جمع بندی شنیدم و به نظرم منطقی اومد میخوام اجراش کنم(منظورم اون یه هفته فاصله آزمون های اوله). هیچ جمعه ای هم برنامه نچیدم چون هر جمعه آزمون تالیفی موسسات( اولویت با قلمچی) میزنم
      بله این برنامه شما هم خیلی عالیه
      اما به عنوان کسی که سال سومه داره کنکور میده توصیه می کنم که ازمون های عمومی رو توی برنامه ات بزار
      این عمومی ها که کمک خیلی زیادی به من کرد
      کارنامه های پارسال ثابت کرده که دروس عمومی خیلی اهمیت دارن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine1999 نمایش پست ها
      بله این برنامه شما هم خیلی عالیه
      اما به عنوان کسی که سال سومه داره کنکور میده توصیه می کنم که ازمون های عمومی رو توی برنامه ات بزار
      این عمومی ها که کمک خیلی زیادی به من کرد
      کارنامه های پارسال ثابت کرده که دروس عمومی خیلی اهمیت دارن
      عزیزم من خودمم نظام قدیمم آزمون عمومی رو از اواسط اردیبهشت شروع کردم یادم رفت بگم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      عزیزم من خودمم نظام قدیمم آزمون عمومی رو از اواسط اردیبهشت شروع کردم یادم رفت بگم
      خیلی هم عالی
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن