خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

۲ مطلب مشاوره ای برای مخاطب خاص و عام

اول سلام.راستش درد دل هایی که پایین نوشتم یه جورایی مجبورم کرد تا عالم بی عمل نباشم و خودم سعی کنم یه حرکت مفید حتی کوچک برای انجمن انجام بدم و این تایپک رو ایجاد کنم. اولی یه لینکه که درباره موضوع اساسی سبک زندگی کنکوری هاست و همچنین بحث به شدت مهم تفریح تو سال کنکور.دونستنش برای همه کنکوری ها مفید و عمل بهش واجبه(به خصوص الان که خیلی ها تو آروزی روزی ۱۳ ساعت خوندن و ۴ ساعت خوابیدن هستن):چند نکته برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد | روزنوشته‌های محمدرضا شعبانعلی
      دومی هم یه سایته که شاید برای سال کنکور وقت نشه ولی برای هر فردی میتونه مفید باشه، به خصوص برای قبل از ورود به دانشگاه و بچه های دهم و یازدهم:motamem.org
      درباره متمم و موسس اون هم توضیح نمیدم تا تایپک از این طولانی تر نشه.خودتون دربارشون بخونید. فقط بگم آدم به شدت با سوادیه(نه اون سواد مشاورای کنکور و مدرک به دستان پر مدعا)از کنکور هم کاسبی نمیکنه(اون مطلبش هم زیر مجموعه بحث سبک زندگیه) امیدوارم ازشون استفاده کنید.
      ویرایش توسط -SmS- : 30 اردیبهشت 1399 در ساعت 00:51

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اما یه حرفایی هم داشتم که تصمیم گرفتم همینجا بگم.راستش من معمولا سعی کردم تو انجمن چیزی ننویسم چون اولا جوابا، نقل قول ها و ...(و حتی فحش خوردن به خاطر دیس دادن) وقت و تمرکزم رو میگره. دوما به نظرم انجمن با وجود بعضی مطالب به شدت مفید و کاربردی اگه بهش کلی نگاه کنیم بیشتر شبیه انجمن حواشی کنکوره(و البته به همراه یه سری مطالب به کل پرت از کنکور) از کلی تایپک تکراری و بی محتوا درباره منابع که هرکی از راه رسیده یه نظری داده(که البته چنتا تایپک خوب و جامع در این مورد هست) تا تایپکایی مثل "ظلم تاریخی سازمان سنجش"،"کنکور غول است یا سوسول"،"نظرسنجی درباره شکل درست حرف g"و"سقوط ufo اطراف ریودوژانیرو"(جالب اینجاست که استارتر ۲ مورد آخر یکی از مدیرای انجمنه)مسلما شما هم اگه یه مدت تو انجمن باشین از این نمونه ها زیاد میبینین. مقصرش هم به نظر من مدیران انجمن هستن که محیط رو برای حواشی فراهم کردن و الان هم ظاهرا از شرایط راضین. میدونم طولانی شد و از موضوع خارج ولی چون به انجمن مدیونم باید این حرفارو میگفتم اگرچه قطعا تاثیری نداره و این شرایط گل و بلبل ادامه خواهد داشت، با این حال من باید حرفامو میزدم. موفق باشید.
      ویرایش توسط -SmS- : 08 مرداد 1399 در ساعت 06:25

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      والا باهات موافقم.. منم يمدت خاستم كمك كنم بعد ي توهينها و حرفايي شد ك كلا راهنمايي كردن و گذاشتم كنار!!
      و اميدوارم اين تاپيكت ب مذاق بعضيا خوش نمياد باعث بعضي مساىل نشه واست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      والا باهات موافقم.. منم يمدت خاستم كمك كنم بعد ي توهينها و حرفايي شد ك كلا راهنمايي كردن و گذاشتم كنار!!
      و اميدوارم اين تاپيكت ب مذاق بعضيا خوش نمياد باعث بعضي مساىل نشه واست
      البته قبلا مورد لطف دوستان قرار گرفتم!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      اما یه حرفایی هم داشتم که تصمیم گرفتم همینجا بگم.راستش من معمولا سعی کردم تو انجمن چیزی ننویسم چون اولا جوابا، نقل قول ها و ...(و حتی فحش خوردن به خاطر دیس دادن) وقت و تمرکزم رو میگره. دوما به نظرم انجمن با وجود بعضی مطالب به شدت مفید و کاربردی اگه بهش کلی نگاه کنیم بیشتر شبیه انجمن حواشی کنکوره(و البته به همراه یه سری مطالب به کل پرت از کنکور) از کلی تایپک تکراری و بی محتوا درباره منابع که هرکی از راه رسیده یه نظری داده(که البته چنتا تایپک خوب و جامع در این مورد هست) تا تایپکایی مثل "ظلم تاریخی سازمان سنجش"،"کنکور غول است یا سوسول" و"نظرسنجی درباره شکل درست حرف g" مسلما شما هم اگه یه مدت تو انجمن باشین از این نمونه ها زیاد میبینین. مقصرش هم قطعا مدیران انجمن هستن که محیط رو برای حواشی فراهم کردن و الان هم ظاهرا از شرایط راضین. میدونم طولانی شد و از موضوع خارج ولی چون به انجمن مدیونم باید این حرفارو میگفتم اگرچه قطعا تاثیری نداره و این شرایط گل و بلبل ادامه خواهد داشت، با این حال من باید حرفامو میزدم. موفق باشید.
      سلام گفتنی ها رو گفتی و حرف حق جواب نداره

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      اما یه حرفایی هم داشتم که تصمیم گرفتم همینجا بگم.راستش من معمولا سعی کردم تو انجمن چیزی ننویسم چون اولا جوابا، نقل قول ها و ...(و حتی فحش خوردن به خاطر دیس دادن) وقت و تمرکزم رو میگره. دوما به نظرم انجمن با وجود بعضی مطالب به شدت مفید و کاربردی اگه بهش کلی نگاه کنیم بیشتر شبیه انجمن حواشی کنکوره(و البته به همراه یه سری مطالب به کل پرت از کنکور) از کلی تایپک تکراری و بی محتوا درباره منابع که هرکی از راه رسیده یه نظری داده(که البته چنتا تایپک خوب و جامع در این مورد هست) تا تایپکایی مثل "ظلم تاریخی سازمان سنجش"،"کنکور غول است یا سوسول" و"نظرسنجی درباره شکل درست حرف g" مسلما شما هم اگه یه مدت تو انجمن باشین از این نمونه ها زیاد میبینین. مقصرش هم قطعا مدیران انجمن هستن که محیط رو برای حواشی فراهم کردن و الان هم ظاهرا از شرایط راضین. میدونم طولانی شد و از موضوع خارج ولی چون به انجمن مدیونم باید این حرفارو میگفتم اگرچه قطعا تاثیری نداره و این شرایط گل و بلبل ادامه خواهد داشت، با این حال من باید حرفامو میزدم. موفق باشید.
      هم موافقم هم مخالف. خب هیچ چیز ایده آلی وجو نداره. نمیتونی یه چیزیو پیدا کنی که بدون هیچ ضرری باشه. قطعا اگه اینا نبودن خب انجمن خیلی خوب میشد اما اونی که هدفش مشخصه تو تاپیکایی که الکی استرس میدن و فقط بحثای الکیه نمیره و قطعا استفاده از اینجا رو فقط محدود به زمانایی میکنه که درس نداره. در کل اینکه ما باید بدونیم چطوری از چیزای مختلف استفاده کنیم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      هم موافقم هم مخالف. خب هیچ چیز ایده آلی وجو نداره. نمیتونی یه چیزیو پیدا کنی که بدون هیچ ضرری باشه. قطعا اگه اینا نبودن خب انجمن خیلی خوب میشد اما اونی که هدفش مشخصه تو تاپیکایی که الکی استرس میدن و فقط بحثای الکیه نمیره و قطعا استفاده از اینجا رو فقط محدود به زمانایی میکنه که درس نداره. در کل اینکه ما باید بدونیم چطوری از چیزای مختلف استفاده کنیم.
      چون هیچ چیز ایده آلی وجود نداره دلیل نمیشه ما به سمت تغییر نریم.آب اگه راکد باشه میگنده و باید عوضش کرد. به نظرم انجمن اون آب گندیده هست که اگه چیز مفیدی توش باشه(که هست) اغلب مربوط به گذشته هست. این دیدگاه شما بیشتر مبلغ انفعاله تا تغییر به سمت مسیر درست.
      نکته بعد اینکه نمیشه قانون رو برداشت و مسئولیت رو به دوش مردم انداخت. این یعنی بی مسئولیتی و نتیجش میشه هرج و مرج و شیر تو شیر شدن اوضاع مث همین انجمن خودمون.
      آره مطالب مفید هم داره ولی از بین ۵۰ تا تایپک یکی.اون تایپک های مفید هم که میگید و من بیشترشون رو خوندم اغلب مربوط به چند سال پیش هستن و تراکم اینجور تایپکا توی انجمن سال به سال کمتر شده. اگه همینطور پیش بره نمیدونم میشه اون تایپک هارو از بین این همه آت و آشغال پیدا کرد یا نه.
      ویرایش توسط -SmS- : 30 اردیبهشت 1399 در ساعت 21:42

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن