خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه چیز کلی میگم چون ریاضی خودمم خیلی ضعیف بود جوری بود که از هر کتابی میخوندم هیچی یاد نمیگرفتم برای اینکه ریاضیتون خوب بشه خوب بفهمین اول باید پایتون رو قوی کنین بعد برین سراغ یه کتاب با درسنامه وتست برای کنکور برای قوی کردن پایه برین کتابهای ابتدایی و متوسطه اول رو بخونین من مثلا یادمه بخش پذیری نمیدونستم چجوریه یا خیلی چیزای دیگه کتابهای ریاضی ابتدایی ومتوسطه اول ودهم رو خوندم بعد از رو خیلی سبز خوندم الان ریاضیم عالی شده والان همه چی رو میفهمم.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دیپلم تجربی دارم و چند سال از کنکور دور بودم، سال بعد می‌خوام کنکور ریاضی بدم و پایه ریاضیم صفره. در مورد منبع تحقیق کردم و کتابای ناشرای مطرحو بررسی کردم، آخر سر به این نتیجه رسیدم که واسه درسنامه، سری «آموزش شگفت انگیز» خیلی سبز و همینطور کتابای سری «سه بعدی» نشر الگو بهترین گزینه هان؛ چون از صفر مطلق شروع کردن و همه چیزو طوری توضیح دادن که انگار هیچی از ریاضی نمی‌دونی. من بین این دوتا شگفت انگیزو انتخاب کردم، الان ریاضی دهم شگفت انگیزو دارم می‌خونم و راضیم ازش. فقط در مورد این کتابایی که گفتم یه نکته وجود داره،‌ اینکه تعداد تستاشون اصلا کافی نیست. درواقع فقط در حدیه که سبک تستارو ببینی. واسه تمرین حتما نیاز به یه کتاب تست هم هست. من احتمالا واسه تست هم کتابای جامع خیلی سبزو می‌گیرم، چون درسنامه خلاصه و مفید و نکته واری دارن و همه چیزو واست یادآوری می‌کنن، و بعد مستقیم می‌رن سراغ تست.
      یه سایتی هم هست به اسم «چی بخونم»، منابع مختلفو بررسی کرده. خیلی کمک کرد بهم تو انتخاب منابع، اگه خواستی گوگل کن یه نگاه بهش بنداز.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      تنهایی کافی نیست. در کنار یک کتاب دیگه مثل مهروماه خوبه
      درسنامه ی این کتاب جمع بندی سادات کامله و برای از صفر شروع کردن خوبه؟بعد اگه مهر و ماه رو بگیرم و دو منبعی بشم مشکلی پیش نمیاد؟چون بهرحال راه حل ها و طرز تدریسشون باهم فرق دارن و اینکه چطور باید خونده بشن؟اول سادات کامل خونده بشه بعد مهر و ماه؟چون سر فصل هاشونو نگاه کردم باهم فرق دارن
      ویرایش توسط Mohamad.khd : 01 تیر 1399 در ساعت 12:04

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      درسنامه ی این کتاب جمع بندی سادات کامله و برای از صفر شروع کردن خوبه؟بعد اگه مهر و ماه رو بگیرم و دو منبعی بشم مشکلی پیش نمیاد؟چون بهرحال راه حل ها و طرز تدریسشون باهم فرق دارن و اینکه چطور باید خونده بشن؟اول سادات کامل خونده بشه بعد مهر و ماه؟چون سر فصل هاشونو نگاه کردم باهم فرق دارن
      99 درصد حرف ها یکی هست فقط طرز بیانشون فرق داره.برای شروع از صفر خوبه ولی نمیتونم بگم کامل هست
      هر مبحث رو از کتاب سادات بخون بعد از مهروماه تست بزن مثلا معادله نامعادله رو از سادات بخون بعد از مهروماه تست بزن.
      dl.paytakhteketab.com/jam-bandi-riazi-tajrobi-raheandishe.zip
      اینم فصل یک کتاب سادات هست،پرینت کن بخون اگر برات خوب بود بعد بخرش.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن