خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

جمع بندی ادبیات فارسی خیلی سبز یا خط ویژه

سلام دوستان ، من تو فارسی واقعا صفرم ، ب نظرتون برای رسیدن ب درصد ۵۰ تو این درس ، از کتاب های جمع بندی میتونم استفاده کنم؟؟؟ خودم ادبیات جامع خیلی سبز رو دارم ولی فک نکنم بشه تا روز کنکور تمومش کنم و دورش کنم. ب نظرتون چی بخونم؟؟؟
      درضمن نظام جدیدم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من تو فارسی واقعا صفرم ، ب نظرتون برای رسیدن ب درصد ۵۰ تو این درس ، از کتاب های جمع بندی میتونم استفاده کنم؟؟؟ خودم ادبیات جامع خیلی سبز رو دارم ولی فک نکنم بشه تا روز کنکور تمومش کنم و دورش کنم. ب نظرتون چی بخونم؟؟؟
      درضمن نظام جدیدم
      سلام عزیزم
      بله کتاب جمع بندی میشه استفاده کرد هم خ سبز هم گاج خیلی خوبن من گاجو بیشتر پسندیدم.
      لغت ، املا ، آرایه ادبی آسونن درسنامه زیادی ندارن خصوصا لغت و املا اگ رو واژگان تسلط داشته باشی صد در صد تقریبا میشه تستشو جواب داد.
      تاریخ ادبیات هم از مباحثیه ک میشه قطعا بسوالش جواب داد پیچیدگی خاصی نداره اصلا صرفا حجم مطلبش یکم زیاد تره ک با برنامه ریزی درست تو ۳ ماه باقیمونده قطعا مبحث خوبی برای سرمایه گذاریه . همینارو خوب کار کنی حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد میشه
      بقیشم قرابت و دستور زبانه
      قرابت یه چیز غریضی هم هست من خودم هیچوقت درسنامه برا قرابت نمیخوندم اما همیشه تستاشو درست جواب میدادم درک شعرم خوب بود . اگ توام درک شعرت خوب باشه خیلی جلویی و اصلا ۵۰ زدن کاری نداره برات.
      خیلی از بچه های قوی هم حتی عمومیارو تو چند ماه آخر بیشتر میخونن چون که مطالبشون فراره ، تایمت واقعا خوب و کافیه نگران نباش
      فقط برنامه ریزی روزانه داشته باشه هرروز تو برنامت یه تایمی براش بگنجونی یه قسمت درسنامه یه قسمت تست.تا کنکور میشه چیزی مثل لغت و املا و حتی تاریخ ادبیاتو چند دور دوره کرد قشنگ

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

جفتشون کتابای خوبی هستن
      ولی من شخصا نظرم روی خط ویژه گاج هستش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام عزیزم بله کتاب جمع بندی میشه استفاده کرد هم خ سبز هم گاج خیلی خوبن من گاجو بیشتر پسندیدم.لغت ، املا ، آرایه ادبی آسونن درسنامه زیادی ندارن خصوصا لغت و املا اگ رو واژگان تسلط داشته باشی صد در صد تقریبا میشه تستشو جواب داد. تاریخ ادبیات هم از مباحثیه ک میشه قطعا بسوالش جواب داد پیچیدگی خاصی نداره اصلا صرفا حجم مطلبش یکم زیاد تره ک با برنامه ریزی درست تو ۳ ماه باقیمونده قطعا مبحث خوبی برای سرمایه گذاریه . همینارو خوب کار کنی حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد میشه بقیشم قرابت و دستور زبانهقرابت یه چیز غریضی هم هست من خودم هیچوقت درسنامه برا قرابت نمیخوندم اما همیشه تستاشو درست جواب میدادم درک شعرم خوب بود . اگ توام درک شعرت خوب باشه خیلی جلویی و اصلا ۵۰ زدن کاری نداره برات. خیلی از بچه های قوی هم حتی عمومیارو تو چند ماه آخر بیشتر میخونن چون که مطالبشون فراره ، تایمت واقعا خوب و کافیه نگران نباشفقط برنامه ریزی روزانه داشته باشه هرروز تو برنامت یه تایمی براش بگنجونی یه قسمت درسنامه یه قسمت تست.تا کنکور میشه چیزی مثل لغت و املا و حتی تاریخ ادبیاتو چند دور دوره کرد قشنگ
      باور کن منم قرابت رو بدون خوندن حتی یک درسنامه، تو آزمون ها بیشتر تست هاش رو جواب میدم ، قرابت برام سخت نیست ، بیشتر از لغت میترسم و آرایه ها ، اخه آرایه ها بعضی هاش مثل ایهام ب لغت هم تقریبا بستگی داره. لغت خیلی برام وحشتناکه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

جفتشون کتابای خوبی هستن
      ولی من شخصا نظرم روی خط ویژه گاج هستش
      آره داداش ، خط ویژه خیلی کامل و عالیه ولی قیمتش ۲ برابره جمع بندی خیلی سبزه خخخ
      خواستم ببینم اگه نسبت به جمع بندی خیلی سبز واقعا می ارزه بخرم.
      از این هم نگذریم ک جمع بندی خیلی سبز تقریبا حجم کمتری داره و سریع تر تموم میشه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باور کن منم قرابت رو بدون خوندن حتی یک درسنامه، تو آزمون ها بیشتر تست هاش رو جواب میدم ، قرابت برام سخت نیست ، بیشتر از لغت میترسم و آرایه ها ، اخه آرایه ها بعضی هاش مثل ایهام ب لغت هم تقریبا بستگی داره. لغت خیلی برام وحشتناکه
      لغت و املا و تاریخ ادبیات خیلی آسونن :/ لغت مگ ترس داره چند صفحه لغت کل سه سال دبیرستان داره میخوای حفظش کنی
      والا من لغات کل کنکورو زمان خودم فک کنم یه هفته ای حفظ کردم. چیزی نداره که. فک کن داری یه فصل زیست میخونی.

خب قرابتتم خوبه نگران چی هستی قرابت حداقل یک چهارم ادبیات کنکورِ ،
      اگ خنگ بازی درنیاری و ادبیات کنکور سخت نشه و در حد معمول همیشه باشه ۵۰ ک چیزی نیست ۶۰ ۷۰ میتونی بزنی.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      لغت و املا و تاریخ ادبیات خیلی آسونن :/ لغت مگ ترس داره چند صفحه لغت کل سه سال دبیرستان داره میخوای حفظش کنی
      والا من لغات کل کنکورو زمان خودم فک کنم یه هفته ای حفظ کردم. چیزی نداره که. فک کن داری یه فصل زیست میخونی.

خب قرابتتم خوبه نگران چی هستی قرابت حداقل یک چهارم ادبیات کنکورِ ،
      اگ خنگ بازی درنیاری و ادبیات کنکور سخت نشه و در حد معمول همیشه باشه ۵۰ ک چیزی نیست ۶۰ ۷۰ میتونی بزنی.
      تو لغت وسواس گرفتم ، خیلییییی تکرار میکنم یک کلمه رو ، آخرم فراموشش میکنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو لغت وسواس گرفتم ، خیلییییی تکرار میکنم یک کلمه رو ، آخرم فراموشش میکنم
      از روی واژه نامه خود کتاب درسی بخون.بعد از اینکه لغات واژه نامه رو کامل یاد گرفتی اگر وقت شد برو سراغ واژه هایی که کتاب معنی نکرده.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      از روی واژه نامه خود کتاب درسی بخون.بعد از اینکه لغات واژه نامه رو کامل یاد گرفتی اگر وقت شد برو سراغ واژه هایی که کتاب معنی نکرده.
      آره ، سعی میکنم از امروز تمام واژگان انتهای کتاب های درسی سه سال رو بخونم، خیلی سریعتر هم میتونم پیش برم. ممنون از راهنماییت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      درمورد کتاب های خط ویژه ، نمیدونم شاید فقط فیزیک و حسابانش اینطوره ولی جنس کاغذش خیلی بد نیست؟؟؟

شاید عجیب باشه ولی جز محتوای خود کتاب ، ظاهر کتاب هم میتونه در خوندن من تاثیر بزاره

دوستان راهنمایی کنید ، فردا میخوام برم یکی رو بخرم ، واقعا خط ویژه می ارزه ب قیمتش؟؟؟ یا خیلی سبز بخونم چیز زیادی رو از دست نمیدم؟؟؟

کتاب دینی هم میخوام بخرم ، اونم نمیدونم خط ویژه بخرم یا خیلی سبز ♥

راهنمایی plssssssss

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن