خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تعهد به خدمت فرهنگیان و درامد

سلام
      ی دانشجو بعد فارغ التحصیلی باید ۲ برابر مدت تحصیل یعنی ۸ سال تعهد خدمت بده، یعنی هر جا اموزش و پرورش گفت باید تدریس کنه،
      حالا من که سربازی دارم تو سایت نظام وظیفه نوشته بجای سربازی باید ۵ سال تعهد خدمت در اموزش بدن،
      حالا ایا این ۵ سال برای سربازی داخل همون ۸ سال هست یا ن، جداست یعنی روی هم ۱۳ سال تعهد خدمت؟

سوال دوم اینکه این ۲۸۰۰ که گفتن ایا واقعا اجرا شده؟
      سوال سوم اینکه الان ی استخدام رسمی با ۵ سال سابقه چقدر دریافتیش هست؟
      ممون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MNs نمایش پست ها
      سلام
      ی دانشجو بعد فارغ التحصیلی باید ۲ برابر مدت تحصیل یعنی ۸ سال تعهد خدمت بده، یعنی هر جا اموزش و پرورش گفت باید تدریس کنه،
      حالا من که سربازی دارم تو سایت نظام وظیفه نوشته بجای سربازی باید ۵ سال تعهد خدمت در اموزش بدن،
      حالا ایا این ۵ سال برای سربازی داخل همون ۸ سال هست یا ن، جداست یعنی روی هم ۱۳ سال تعهد خدمت؟

سوال دوم اینکه این ۲۸۰۰ که گفتن ایا واقعا اجرا شده؟
      سوال سوم اینکه الان ی استخدام رسمی با ۵ سال سابقه چقدر دریافتیش هست؟
      ممون
      اون ۵ سال داخل اون ۸ ساله و کلا ۸ سال تعهده(البته اگه ۴ ساله تموم کنی)
      اون ۲۸۰۰ هم خبرایی شنیدیم ولی خب فورا از ماه اول که حقوقا افزایش پیدا نمیکنه معمولا تو اردیبهشت یا خرداد افزایش پیدا میکنه با معوقات ماه قبل
      من فعلا حکم خودمو ندیدم بدونم این ماه افزایش پیدا کرده یا نه ولی ظاهرا میگن افزایش پیدا کرده
      تا سر ماه نرسه معلوم نمیشه
      در ضمن اون ۲۸۰۰ کسری هم داره کامل نمیدن که
      دریافتی بعد از ۵ سال بستگی به خیلی چیزا داره و برای همه یکسان نیست
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون
      بله از ۴۵ درصد ۲۵ درصد خبر دارم، یکبارم شنیدم میخوان این درصدارو کمتر کنن ولی نمیدونم راسته یا ن
      شما دانشجو هستین الان؟
      Shah1n
      ویرایش توسط MNs : 27 اردیبهشت 1399 در ساعت 22:47

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      شما در کل باید ۸ سال تعهد بدید چه سربازی رفته باشید و چه خیر احکام جدید دانشجو معلمان را هم زدن که همون ۲۸۰۰ براشون اجرا شد چون چندتا از دانش آموزان خودم دانشگاه فرهنگیان قبول شدن و بهم گفتن ۱۳ اردیبهشت براشون حکم ۲۸۰۰ را زدن

5. Top | #5
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ینی هرجا اموزش پرورش بگه باید بری تدریس کنی ؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      ینی هرجا اموزش پرورش بگه باید بری تدریس کنی ؟؟؟
      موقع انتخاب رشته محل خدمت رو در دفترچه نوشته.

7. Top | #7
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      ینی چی میشه توضیح بدین ؟
      حالا منکه قبول نشدم ولی خیلی علاقه دارم و شاید خدا کمکی کردو قبول شدم
      ینی من خودم نمیتونم انتخاب کنم ؟؟؟
      ک کجا تدریس کنم هرجایی ک تو دفترچه نوشته باشه باید بری !!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      ینی چی میشه توضیح بدین ؟
      حالا منکه قبول نشدم ولی خیلی علاقه دارم و شاید خدا کمکی کردو قبول شدم
      ینی من خودم نمیتونم انتخاب کنم ؟؟؟
      ک کجا تدریس کنم هرجایی ک تو دفترچه نوشته باشه باید بری !!!!
      سلام
      خب شهرهایی که اون رشته نیاز داره میرین خدمت میکنید دیگه

9. Top | #9
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون
      ی سوال دیگه
      این مصاحبه که خیلیا میگن سخت و فلان، ایا واقعا اونقدر دقیق هستن رو ریز نکات؟
      یا مثلا از چند نفر پرسیدم گفتن در مورد سیاست پرسش می کنن، حالا من اگه از سیاست حتی اساسی ترینشون سر در نیارم، منو ترجیه میدن به اون کسی که سردر میاره واقعا؟؟؟!
      ی معلم شیمی به کارا چی کار داره اخهههههه
      یا گفتن باید قران بخونی یا خیلی چیزای بی ربط به یک معلم
      ویرایش توسط MNs : 28 اردیبهشت 1399 در ساعت 08:17

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موقع انتخاب رشته خودتون انتخاب میکنید محل خدمت رو. مثلا شهرخودتون فلان ناحیه یا فلان شهرستان استانتون و...

11. Top | #11
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      موقع انتخاب رشته خودتون انتخاب میکنید محل خدمت رو. مثلا شهرخودتون فلان ناحیه یا فلان شهرستان استانتون و...
      خو اگه ی استان بیشتر از نیازش معلم داشته باشه چی؟
      Reza2018 گفت خودشون مینویسن؟!
      بالاخره چطوریاس ؟!

12. Top | #12
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      ؟!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من دانشجو معلم رشته دبیری ریاضی ام
      اولا اون تعهد که گفتید خود آموزش پرورش هم میخواد تعهد بگیره نوشته از پنج تا هشت سال
      ینی مینیمم پنج سال و ماکسیمم هشت سال (منظور این بوده که زودتر از هشت سال هم ممکنه تموم بشه ولی خب کف کفش پنج ساله و سقفشهشت سال!)
      در مورد محل خدمت هم زمان انتخاب رشته نوشتن که محل خدمت کجاست (مثلا تو دفترچه نوشته دبیری ریاضی محل خدمت منطقه 21 تهران)
      و در مورد حقوق 2800 هم بله اجرا شده و حکم این ماه ما با همین عدد زده شده

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MNs نمایش پست ها
      خیلی ممنون
      ی سوال دیگه
      این مصاحبه که خیلیا میگن سخت و فلان، ایا واقعا اونقدر دقیق هستن رو ریز نکات؟
      یا مثلا از چند نفر پرسیدم گفتن در مورد سیاست پرسش می کنن، حالا من اگه از سیاست حتی اساسی ترینشون سر در نیارم، منو ترجیه میدن به اون کسی که سردر میاره واقعا؟؟؟!
      ی معلم شیمی به کارا چی کار داره اخهههههه
      یا گفتن باید قران بخونی یا خیلی چیزای بی ربط به یک معلم
      برای من که اسون بودن سوالاتش
      فقط من استرس گرفتم خراب کردم
      بله بی ربطه اما دیگه چه میشه کرد
      بخش سوالات احکام که تو یک اتاق مجزا ازتون مصاحبه میگیرن راجع به احکام و دولت و اینجور چیزا میپرسن ..از من فرق ولایت فقیه و مرجع تقلید رو پرسیدن و چندتا همچین سوالاتی که جوابشون رو دادم چون بیش از اندازه راحت بودن البته من استرس گرفته بودم چون اون جایی که سوالات روانشناسی پرسیدن و غیره احساس کردم ازم راضی نبودن و تاثیر گذاشت توی جواب دهیم به سوالات احکام و شخصی که ازم سوال میپرسید گفت "جواب ها رو حفظ کردی؟"... طرز وضو ... نماز ... باطل کننده های روزه ... حجابم و طرز پوششم ... از دوستانم پرسیدن که دوستام چجور پوششی و یا عقایدی دارن شرکت در راهپیمایی ها نماز جمعه ها مراسم عزاداری و شرکت در مسجد همشون رو میپرسن ...
      سعی کنین چندباری برین نماز جمعه ..چون ممکنه بپرسن که فرقش با نمازی که فردی میخونی چیه (از من پرسیدن)
      حتما اخر سر یا اولش ازتون میخوان که قران هم بخونین

حتی از من پرسیدن که تو کلاست اگر بخوایی از اسلام حرف بزنی یا عاشورا و محرم و اینجور چیزا چجوری اینکار رو میکنی (کلاس زبان انگلیسی !! بابا والا معلمهای ما همچین کاری نکردن که ما هم انجام بدیم )
      حتی اگر به مصاحبه اموزش ابتدایی هم دعوت نشده باشین باز هم راجع بهش ازتون سوال میپرسن چون از من پرسیدن
      چون زبان بود رشته قبولیم ازم خواستن یکم هم انگلیسی خودم رو معرفی کنم
      سوال انحرافی هم میپرسننننننن اونجایی که روانشناسی بود و سوالات مخصوص معلمی چهار نفر بودن سه نفر میپرسید یکی هم نشسته بود چیزمیز مینوشت .... نفر سومی که از من خواست سوال بپرسه سه بار پرسید "خسته که نشدین" میخواست بگم خسته شدم چون گفت "اگر خسته شدین میتونیم تمومش کنیم " گفتم نه خسته نیستم
      به صداتون گیر میدن بایدرسا و واضح باشه (اون شخصی که ازم سوال میپرسید خودش صداش از ته چاه میومد بعد به من گیر داده بود که بلندتر حرف بزنم .... اگر هم متوجه سوالش نمیشدم بخاطر صداش خودش جواب میداد ..سعی کنین نذارین جواب بدن و خودتون جواب صحیح رو بدین)

بعد اینکه راجع به شهرتون هم میپرسن "سوغات ..جاهای دیدنی و اینجور چیزا"
      توی دفترچه ای که راجع به سوالات پیدا کرده بودم و تو نت میتونین بگردین پیدا کنین نوشته بود که راجع به شهردار و این سمت ها ازتون سوال میپرسن ولی از من نپرسیدن خدا رو شکرررررررررر
      حتی مثلا نوشته بود که راجع به اخبار روز میپرسن ولی از اون هم از من سوالی نکردن

کلا خودتون رو برای هر سوالی اماده کنین

کلا توی مصاحبه ها از احکام سوال میپرسن
      هر رشته و زمینه ای
      داداش من که پرستاره الان باید برای گزینشش به همچین سوالاتی هم جواب بده درحالیکه اصلا تو بیمارستان لازم نیست
      ویرایش توسط maria_sbz : 28 اردیبهشت 1399 در ساعت 11:10

15. Top | #15
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maria_sbz نمایش پست ها
      برای من که اسون بودن سوالاتش
      فقط من استرس گرفتم خراب کردم
      بله بی ربطه اما دیگه چه میشه کرد
      بخش سوالات احکام که تو یک اتاق مجزا ازتون مصاحبه میگیرن راجع به احکام و دولت و اینجور چیزا میپرسن ..از من فرق ولایت فقیه و مرجع تقلید رو پرسیدن و چندتا همچین سوالاتی که جوابشون رو دادم چون بیش از اندازه راحت بودن البته من استرس گرفته بودم چون اون جایی که سوالات روانشناسی پرسیدن و غیره احساس کردم ازم راضی نبودن و تاثیر گذاشت توی جواب دهیم به سوالات احکام و شخصی که ازم سوال میپرسید گفت "جواب ها رو حفظ کردی؟"... طرز وضو ... نماز ... باطل کننده های روزه ... حجابم و طرز پوششم ... از دوستانم پرسیدن که دوستام چجور پوششی و یا عقایدی دارن شرکت در راهپیمایی ها نماز جمعه ها مراسم عزاداری و شرکت در مسجد همشون رو میپرسن ...
      سعی کنین چندباری برین نماز جمعه ..چون ممکنه بپرسن که فرقش با نمازی که فردی میخونی چیه (از من پرسیدن)
      حتما اخر سر یا اولش ازتون میخوان که قران هم بخونین

حتی از من پرسیدن که تو کلاست اگر بخوایی از اسلام حرف بزنی یا عاشورا و محرم و اینجور چیزا چجوری اینکار رو میکنی (کلاس زبان انگلیسی !! بابا والا معلمهای ما همچین کاری نکردن که ما هم انجام بدیم )
      حتی اگر به مصاحبه اموزش ابتدایی هم دعوت نشده باشین باز هم راجع بهش ازتون سوال میپرسن چون از من پرسیدن
      چون زبان بود رشته قبولیم ازم خواستن یکم هم انگلیسی خودم رو معرفی کنم
      سوال انحرافی هم میپرسننننننن اونجایی که روانشناسی بود و سوالات مخصوص معلمی چهار نفر بودن سه نفر میپرسید یکی هم نشسته بود چیزمیز مینوشت .... نفر سومی که از من خواست سوال بپرسه سه بار پرسید "خسته که نشدین" میخواست بگم خسته شدم چون گفت "اگر خسته شدین میتونیم تمومش کنیم " گفتم نه خسته نیستم
      به صداتون گیر میدن بایدرسا و واضح باشه (اون شخصی که ازم سوال میپرسید خودش صداش از ته چاه میومد بعد به من گیر داده بود که بلندتر حرف بزنم .... اگر هم متوجه سوالش نمیشدم بخاطر صداش خودش جواب میداد ..سعی کنین نذارین جواب بدن و خودتون جواب صحیح رو بدین)

بعد اینکه راجع به شهرتون هم میپرسن "سوغات ..جاهای دیدنی و اینجور چیزا"
      توی دفترچه ای که راجع به سوالات پیدا کرده بودم و تو نت میتونین بگردین پیدا کنین نوشته بود که راجع به شهردار و این سمت ها ازتون سوال میپرسن ولی از من نپرسیدن خدا رو شکرررررررررر
      حتی مثلا نوشته بود که راجع به اخبار روز میپرسن ولی از اون هم از من سوالی نکردن

کلا خودتون رو برای هر سوالی اماده کنین

کلا توی مصاحبه ها از احکام سوال میپرسن
      هر رشته و زمینه ای
      داداش من که پرستاره الان باید برای گزینشش به همچین سوالاتی هم جواب بده درحالیکه اصلا تو بیمارستان لازم نیست
      خیلی ممنون
      کامل بود
      فکر کنم شما دبیری انگلیسی قبول شدین درسته؟
      اگه اره، میتونید بگید درصداتون چطوری بود ؟ یا حتی رتبه (البته ک شخصیه)
      تو زبان مشکلی نیست اما عمومیا درحد ۳۰ الا ۴۰ فکر بتونم
      ویرایش توسط MNs : 28 اردیبهشت 1399 در ساعت 11:34

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن