خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb مشاوره ویژه کنکور 1400

به نام خدا
      سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان پرتلاش علی الخصوص کنکوریای 1400
      همون طور که تو تاپیک نکته تست و رفع اشکال زیست شناسی ویژه کنکور 1400 گفتم یه تاپیک ویژه هم برای مشاوره میزنم
      از دوستان خواهشمندم هر نکته مشاوره ای خوب راجع به نحوه مطالعه درسا و منابع و تابستان کنکور و .... اینجا بیان کنین
      دوستانی هم که سردرگم هستن و نمیدونن چیکار کنن بیان اینجا از ما بپرسن تا جایی که بتونیم من و بقیه دوستان کمک میکنیم
      از مشاوران ارشد و رتبه های برتر سالای قبل و ترازای بالای آزمون های آزمایشی خصوصا saeed 79 ، WickedSick ، amoehsan و ....هم میخوام بیان اینجا به مشکلات من و بقیه دوستان رسیدگی کنن تا همه به سر منزل مقصود برسن باشد که خدا از کار ایشان راضی بوده و اجر این کار را به آنها عنایت بفرمایین
      فقط از دوستان خواهشمندم از شوخی های بی مورد و حرفای نامربوط خودداری کنن اینجا صرفن یه تاپیک مشاوره هست اگه حرف خودمونی تر داشتین میتونین به گروه کنکوریای 1400 اضافه بشین
      دیگه بریم شروع کنیم :
      ویرایش توسط AmirReza400 : 27 اردیبهشت 1399 در ساعت 19:44

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      به نام خدا
      سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان پرتلاش علی الخصوص کنکوریای 1400
      همون طور که تو تاپیک نکته تست و رفع اشکال زیست شناسی ویژه کنکور 1400 گفتم یه تاپیک ویژه هم برای مشاوره میزنم
      از دوستان خواهشمندم هر نکته مشاوره ای خوب راجع به نحوه مطالعه درسا و منابع و تابستان کنکور و .... اینجا بیان کنین
      دوستانی هم که سردرگم هستن و نمیدونن چیکار کنن بیان اینجا از ما بپرسن تا جایی که بتونیم من و بقیه دوستان کمک میکنیم
      از مشاوران ارشد و رتبه های برتر سالای قبل و ترازای بالای آزمون های آزمایشی خصوصا saeed 79 ، WickedSick ، amoehsan و ....هم میخوام بیان اینجا به مشکلات من و بقیه دوستان رسیدگی کنن تا همه به سر منزل مقصود برسن باشد که خدا از کار ایشان راضی بوده و اجر این کار را به آنها عنایت بفرمایین
      فقط از دوستان خواهشمندم از شوخی های بی مورد و حرفای نامربوط خودداری کنن اینجا صرفن یه تاپیک مشاوره هست اگه حرف خودمونی تر داشتین میتونین به گروه کنکوریای 1400 اضافه بشین
      دیگه بریم شروع کنیم :
      چوخ گوزل مرندی قارداش
      اول کامل تو تایپک های مختلف سرچ کن کامل دستت میاد بعد سوالتو از برترهای فروم بپرس سوالیم داشتی جدا از بحث رتبه برتری دانشجو پزشکی اینا... میتونی از منم بپرسی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

چوخ گوزل مرندی قارداش
      اول کامل تو تایپک های مختلف سرچ کن کامل دستت میاد بعد سوالتو از برترهای فروم بپرس سوالیم داشتی جدا از بحث رتبه برتری دانشجو پزشکی اینا... میتونی از منم بپرسی
      برادرمون درست میگه شما هر سوالی داشتی رو اول سرچ کن بعدش اگه پیدا نکردی چیزی تایپیک بزن
      فکر کنم شما با بخش مشاوره ای یا برنامه ریزی اینجا آشنا نشدید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      بعله میدونم خیلیاشم دیدم ولی بعضیا به زور پیدا میشدن اینجا رو ایجاد کردم تا راحت تر دسته بندی مطالب رو در اختیار دوستای 1400 ای قرار بدیم تا وقت زیادی تلف نشه و مطالب غربال گری شده اینجا قرار بگیرن
      هر کی هم سوالی داشت بپرسه آقایان saeed 79 wickedsick amoehsan ali.psy خود شما و بقیه هم کمک کنن اینم فایلایی از نحوه برنامه ریزی و کلن مشاوره از جناب آقای matrooke که البته تو همین انجمن هستش من از اونجا برداشتم خواستم اگه کسی نشنیده صحبتاشونو اینجا قرار بدم
      چرا؟.ogg - یو آپلود
      برنامه ریزی.ogg - یو آپلود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      بعله میدونم خیلیاشم دیدم ولی بعضیا به زور پیدا میشدن اینجا رو ایجاد کردم تا راحت تر دسته بندی مطالب رو در اختیار دوستای 1400 ای قرار بدیم تا وقت زیادی تلف نشه و مطالب غربال گری شده اینجا قرار بگیرن
      هر کی هم سوالی داشت بپرسه آقایان saeed 79 wickedsick amoehsan ali.psy خود شما و بقیه هم کمک کنن اینم فایلایی از نحوه برنامه ریزی و کلن مشاوره از جناب آقای matrooke که البته تو همین انجمن هستش من از اونجا برداشتم خواستم اگه کسی نشنیده صحبتاشونو اینجا قرار بدم
      چرا؟.ogg - یو آپلود
      برنامه ریزی.ogg - یو آپلود
      شما کل تایپک هارو بخون بعد سوالات پخته بپرس حتما بچه ها جواب میدن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      چشم حتما البته اگه میخواستم سوالای شخصی بپرسم پ.خ میدادم ولی اینجا میخوام همه بچه ها از مطالب مشاوره ای بهره مند بشن باشد که همگی با هم به مقصود خود برسیم
      الانم دو تا فایل نحوه مطالعه زیست و شیمی رو میفرستم بازم توسط آقای matrooke این وویسا گرفته شده و تجربه ایشان هستن روشهای بسیار خوبی هستن و با پیاده کردن این روش ها انشاءالله درصد خوبی رو بتونید تو این دو درس بدست بیارید بقیه درسا رو هم به ترتیب قرار میدم باشد که راضی باشین
      شیمی.ogg - یو آپلود
      زیست.ogg - یو آپلود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها جانورنانه درس حسابی میشناسین یا خودمون بنویسیم؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      بچه ها جانورنانه درس حسابی میشناسین یا خودمون بنویسیم؟
      ببخشد منظورتون از جانورنانه چیه؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      ببخشد منظورتون از جانورنانه چیه؟؟
      ببخشید غلط املایی بود.
      منظورم جانور نامه بود.
      مثلا اسم حشره رو میاره میگه تنفسش نایی هست مثلا ۸ تا پا داره گردش خونش ایجوریه فلانش اونجوریه. کلا یه جانورو ترکیب کنه
      مهروماه جمع بندی رو دیدم یه قسمتی داشت. میخام ببینم کسی پیشنهاد دیگه ای هم داره
      ؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید غلط املایی بود.
      منظورم جانور نامه بود.
      مثلا اسم حشره رو میاره میگه تنفسش نایی هست مثلا ۸ تا پا داره گردش خونش ایجوریه فلانش اونجوریه. کلا یه جانورو ترکیب کنه
      ؟
      کتابای میکرو نظام جدید یه کادر هایی دارن به اسم همه چیز درباره ی...اونا رو دیدین؟؟
      ویرایش توسط Nilay_ : 29 اردیبهشت 1399 در ساعت 20:03

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      خوب احتمالا خودتم میدونی انتشاراتی مثل مهر و ماه ( لقمه ها ) و خیلی سبز ( جیبی ) و .... کتابای موضوعی دارن
      ولی الان سعی کن اگخ موضوعی هم میخونی از کتاب درسی و کتاب تستی که انتخاب کردی بخون و خودت سعی کن یه دسته بندی درست کنی این طوری بهتر هم تو ذهن میمونه کتابای تست هم بعضیا دیدم این دسته بندی رو دارن
      ولی اگه میخوای یه کتاب موضوعی برای جانداران بگیری مهر و ماه که نوشته برادران آرامش اصل هستش بگیر تجربه نشون داده کتابای موضوعی لقمه کتابای خوب و جمع و جور و دسته بندی شده ای هستن
      بازم اگه دوستان دیگه نظر بهتری داشتین بیاین اینجا به اشتراک بزارین
      موفق باشین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      خوب احتمالا خودتم میدونی انتشاراتی مثل مهر و ماه ( لقمه ها ) و خیلی سبز ( جیبی ) و .... کتابای موضوعی دارن
      ولی الان سعی کن اگخ موضوعی هم میخونی از کتاب درسی و کتاب تستی که انتخاب کردی بخون و خودت سعی کن یه دسته بندی درست کنی این طوری بهتر هم تو ذهن میمونه کتابای تست هم بعضیا دیدم این دسته بندی رو دارن
      ولی اگه میخوای یه کتاب موضوعی برای جانداران بگیری مهر و ماه که نوشته برادران آرامش اصل هستش بگیر تجربه نشون داده کتابای موضوعی لقمه کتابای خوب و جمع و جور و دسته بندی شده ای هستن
      بازم اگه دوستان دیگه نظر بهتری داشتین بیاین اینجا به اشتراک بزارین
      موفق باشین
      حس میکنم خودم همزمان با مرور بنویسم بهتر یاد میگیرم. از طرفی گ.ش.ا.د.ی نمیزاره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nilay_ نمایش پست ها
      کتابای میکرو نظام جدید یه کادر هایی دارن به اسم همه چیز درباره ی...اونا رو دیدین؟؟خیلی خوبن به عقیده من
      اره ولی خب کنار هم نیستن. یه چیزایی ناقصه. ترجیح میدم خودم بنویسم شایدم جمع بندی مهروماه رو گرفتم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید غلط املایی بود.
      منظورم جانور نامه بود.
      ؟
      من اونجا به یه بنده خدای دیگه هم گفتم
      عمارلو جزوه جانوریش خیلی خوبه دقیقا همینطوری جانور به جانور رفته جلو از تک سلولی به ترتیب پیشرفته بودن جانور رفته جلو(جزوش توی پنل جلسه اول کلاسینو هست فکر کنم میتونی مجانی دانلود کنی)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      من اونجا به یه بنده خدای دیگه هم گفتم
      عمارلو جزوه جانوریش خیلی خوبه دقیقا همینطوری جانور به جانور رفته جلو از تک سلولی به ترتیب پیشرفته بودن جانور رفته جلو(جزوش توی پنل جلسه اول کلاسینو هست فکر کنم میتونی مجانی دانلود کنی)
      داداش من تو پنلش جزوه ندیدم فقط یه جلسه فیلم بود. اگه زحمتی نیس میشه لینک صفحه ای ک گفتیو بزاری

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)