خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      داداش من تو پنلش جزوه ندیدم فقط یه جلسه فیلم بود. اگه زحمتی نیس میشه لینک صفحه ای ک گفتیو بزاری
      بله
      روی دریافت جزوه کلیک کن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      بله
      روی دریافت جزوه کلیک کن
      ممنون.
      جزوه خفنیه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره ولی خب کنار هم نیستن. یه چیزایی ناقصه. ترجیح میدم خودم بنویسم شایدم جمع بندی مهروماه رو گرفتم
      خب گ...که خودتم گفتی...تو جمع بندی رو بگیر حاشیه اون اضاف کن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید غلط املایی بود.
      منظورم جانور نامه بود.
      مثلا اسم حشره رو میاره میگه تنفسش نایی هست مثلا ۸ تا پا داره گردش خونش ایجوریه فلانش اونجوریه. کلا یه جانورو ترکیب کنه
      مهروماه جمع بندی رو دیدم یه قسمتی داشت. میخام ببینم کسی پیشنهاد دیگه ای هم داره
      ؟
      میکروطلایی جلد درسنامه‌دوازدهم این چیزی رو که میخواین داره . البته نه تنها جانوری بلکه در مورد تمام کلیدواژه هایی مثل پروتئین و چربی ...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیکای برنامه ریزی
      https://forum.konkur.in/thread45915.html#post945777

برنامه هفتگی #رایگان کامل و جامع, به همراه زمان بندی دقیق برای هر درس
      درسته شرایط و اینا فرق کرده
      ولی یه سری چیزاش مفیده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خیلی ممنون بابت پست فوق العاده کمک کننده تون پیشنهاد میکنم بقیه دوستان هم که تا حالا ندیدن استفاده بکنن عالی بود در ضمن برنامه ریزی نظام قدیم جدید نداره که کلیت مطالب عالی بود و میتونه کمک کننده باشه
      اینم دو تا فایل راجع به نحوه مطالعه ریاضی و فیزیک+یکی هم منابع( هر چند منابع مال نظام قدیم هستن ولی میتونین با نظام جدید و مولفا تطبیق بدین گرچه مطالب زیادی در این رابطه وجود دارد ولی گفتم اینم شاید بتونه کمک کننده باشه )
      موفق باشین
      اینم خواستین و حوصله تون کشید نگاه کنین ( خواهشن حوصله به خرج بدین و بخونین فوق العاده هستش یه نمونه توپ و کامل از نحوه برنامه ریزی )
      https://idnovin.com/konkur-planning/
      منابع نظام قدیم.ogg - یو آپلود
      ریاضی و فیزیک.ogg - یو آپلود

ویرایش توسط AmirReza400 : 31 اردیبهشت 1399 در ساعت 17:53

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خیلی ممنون بابت پست فوق العاده کمک کننده تون پیشنهاد میکنم بقیه دوستان هم که تا حالا ندیدن استفاده بکنن عالی بود در ضمن برنامه ریزی نظام قدیم جدید نداره که کلیت مطالب عالی بود و میتونه کمک کننده باشه
      اینم دو تا فایل راجع به نحوه مطالعه ریاضی و فیزیک+یکی هم منابع( هر چند منابع مال نظام قدیم هستن ولی میتونین با نظام جدید و مولفا تطبیق بدین گرچه مطالب زیادی در این رابطه وجود دارد ولی گفتم اینم شاید بتونه کمک کننده باشه )
      موفق باشین
      اینم خواستین و حوصله تون کشید نگاه کنین ( خواهشن حوصله به خرج بدین و بخونین فوق العاده هستش یه نمونه توپ و کامل از نحوه برنامه ریزی )
      https://idnovin.com/konkur-planning/
      منابع نظام قدیم.ogg - یو آپلود
      ریاضی و فیزیک.ogg - یو آپلود

افرین خوبه که زمینه سازی میکنی
      فقط دقت کن حجمه این همه مطلب گیجت نکنه و مسیر آشفته نشه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام مجدد
      من تقریبا دیگه تصمیممو برای خرید منابع گرفتم بعضیا رو تو تابستون و بعضیا بعد مهر براتی بعضی درسا هم که کلن تا جمع بندی فقط یه منبع با دوستان رتبه برتر هم مشورتی داشتم خواستم از شما هم نظرتونو بپرسم لطفا اگه نظر بهتری دارین با دلیل و منطق راهنمایی کنین فقط اگه امکان داره تا فرداد شب بگین که دیگه میخوام برم بخرمشون فرصت از دست نره ممنون
      زیست : برای تابستان ای کیو پلاس یا مهر و ماه های آقای پناهی شایق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ +برای مهر به بعد مازخیلی سبز و دوازدهمش ( قراره بیاد ) +فصل و موج هم برا جمع بندی+آزمونها
      شیمی:خیلی سبز های سال به سال 10 و 11 و 12 برای تابستان+میکرو یا ایکیو پلاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مهر به بعد + موج و شایدم فصل برا جمع بندی+آزمونها
      فیزیک : پایه و دوازدهم خیلی سبز + نردبام یا سه سطحی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مهر به بعد + موج برای جمع بندی+آزمونها
      ریاضی : میکرو یا مهر و ماه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای تابستان + نردبام برای مهر به بعد+موج برای جمع بندی+آزمونها
      ادبیات : موضوعی میکروطلایی برای تابستان +لقمه لغت و املا + جامع خیلی سبز برای مهر به بعد+موج برای جمع بندی+آزمونها
      عربی : جامع خیلی سبز + درک مطلب موضوعی خیلی سبز +لقمه لغات عربی+موج برای جمع بندی+آزمونها
      دینی : جامع خیلی سبز یا میکروطلایییا حتی سفیر خرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟+موج برای جمع بندی+آزمونها
      زبان: خیلی سبز جامع اقای کیاسالار + درک مطلب آقای اناری+لقمه لغات زبان+موج برای جمع بندی+آزمونها

لطفا همگی کمک کنین مخصوصا اونهایی که شک دارم بین دو یا چند کتاب ، با دلیل و منطق و اگه تجربه شخصی استفاده از اون منبع رو دارین راهنمایی بفرمایین
      ممنون
      منتظر همگی هستم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام مجدد
      من تقریبا دیگه تصمیممو برای خرید منابع گرفتم بعضیا رو تو تابستون و بعضیا بعد مهر براتی بعضی درسا هم که کلن تا جمع بندی فقط یه منبع با دوستان رتبه برتر هم مشورتی داشتم خواستم از شما هم نظرتونو بپرسم لطفا اگه نظر بهتری دارین با دلیل و منطق راهنمایی کنین فقط اگه امکان داره تا فرداد شب بگین که دیگه میخوام برم بخرمشون فرصت از دست نره ممنون
      زیست : برای تابستان ای کیو پلاس یا مهر و ماه های آقای پناهی شایق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ +برای مهر به بعد مازخیلی سبز و دوازدهمش ( قراره بیاد ) +فصل و موج هم برا جمع بندی+آزمونها
      شیمی:خیلی سبز های سال به سال 10 و 11 و 12 برای تابستان+میکرو یا ایکیو پلاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مهر به بعد + موج و شایدم فصل برا جمع بندی+آزمونها
      فیزیک : پایه و دوازدهم خیلی سبز + نردبام یا سه سطحی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مهر به بعد + موج برای جمع بندی+آزمونها
      ریاضی : میکرو یا مهر و ماه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای تابستان + نردبام برای مهر به بعد+موج برای جمع بندی+آزمونها
      ادبیات : موضوعی میکروطلایی برای تابستان +لقمه لغت و املا + جامع خیلی سبز برای مهر به بعد+موج برای جمع بندی+آزمونها
      عربی : جامع خیلی سبز + درک مطلب موضوعی خیلی سبز +لقمه لغات عربی+موج برای جمع بندی+آزمونها
      دینی : جامع خیلی سبز یا میکروطلایییا حتی سفیر خرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟+موج برای جمع بندی+آزمونها
      زبان: خیلی سبز جامع اقای کیاسالار + درک مطلب آقای اناری+لقمه لغات زبان+موج برای جمع بندی+آزمونها

لطفا همگی کمک کنین مخصوصا اونهایی که شک دارم بین دو یا چند کتاب ، با دلیل و منطق و اگه تجربه شخصی استفاده از اون منبع رو دارین راهنمایی بفرمایین
      ممنون
      منتظر همگی هستم
      اصا زیست ایکیو کیفیت لازم رو داره؟ کسی دارتش؟ تستاش در مقایسه با میکرو مثلا چجورن
      __
      ریاضی نردبام اصا طرفش نرین بدرد نمیخوره
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایکیو پلاس ترکیب 6 تا کتاب فانتوم زیستاز به نوشته آقایان عیسایی و طاهری و قائمی هستش نمونه فصلی که فانتوم و گاج مارکت گذاشته بود رو دیدم دقیقن عین هم بودن
      یکی از دوستام هم یازدهمش رو کار کرده بود میگفت که خیلی خوبه و راضی بود ولی تعریف آقای پناهی شایق رو هم شنیدم ولی یازدهم هنوز نیومده بیرون
      به نظرم اگه تست ترکیبی و باحال از الان دوس دارین برین سراغ ای کیو پلاس من با اینکه شک دارم ولی احتمالا همونو انتخاب کنم یکی هم اینکه مولفاش بیشترن و زاویه دیدها بیشتر ( هرچند تجربه آقای پناهی هم بیشتره )

ریاضی نردبام رو به عنوان منبع اول نمیخوام ولی اگه مر و ماه یا میکرو رو تموم کردم میرم سراغش پیشنهاد دبیرم و همچنین یکی دو نفر از رتبه برترا بوده حالا شما بینمهر و ماه و میکرو کدوم رو برای تابستان بهتر و مفید تر میدونین؟؟؟؟؟؟لطفا دلیلتونو هم بگین ممنون

11. Top | #26
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام مجدد

ممنون
      منتظر همگی هستم
      کتابایی که تصمیم داری بخری خیلی زیاده به همش نمی رسی دورتو با کتاب شلوغ نکن
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام مجدد

ممنون
      منتظر همگی هستم
      جواب یکی از دوستان که تراز بالای ۷۰۰۰دارن:

سلام. زیست من مهر و ماه و ای کیو پلاس رو ندارم و نمیدونم چجوریه.ولی برای دوازدهم خیلی سبز دارم که عالیه.آبی قلمچی هم داشتم که حالا بد نیس ولی سوال غلط زیاد داره.آزمون های ماز هم خوبن /شیمی برای منبع اول تست خیلی سبز بهترین و استاندارد ترینه.میکرو رو به تراز پایین ها و افرادی که کمی با شیمی مشکل دارن اصلن توصیه نمیکنم.بشدت خسته کنندس.بشدت اعصاب خورد کن.اینطور بگم که برای 30 تا سوال حفظیات میکرو شیمی حداقل باید2 ساعت وقت بزاری و اونم اخرش نصفشو غلط میزنی.ولی اگه کسی وقت ازاد داشته باشه خوبه و مزیت این کتاب اینه که هیچ نکته و هیچ کلمه از کتاب نیس که پوشش نداده باشه. اگرم کسی میکرو شیمی گرفت باید موقع تست یکی وقت نگیره و یکی هم درصد - شیمی مبتکران بهمن بازرگانی کتاب بسیار کامل از نظر درسنامه هست و تستاشم خوبن ولی اونم کمی حال و هوای میکرو رو داره و موقع تست زدن نباید تایم گرفت. من خودم درسنامه ها رو از اون میخوندم و فک نکنم کتاب دیگه اون قدر کامل نوشته باشه/فیزیک برای هر سه سال خیلی سبز بهترین منبع هست و توصیه میکنم اگه کسی قبلا خیلی سبز دهم رو زده حالا میخاد دوباره تست بزنه نره سراغ کتاب
      دیگه ای و دوباره همون خیلی سبزو بزنه .چون متاسفانه برای فیزیک بجز خیلی سبز منبع خوب دیگه ای وجود نداره.میکرو و میکرو طلایی سطح پایین تری از خیلی سبز داره. کتاب سه سطحی برخلاف عنواین(نسبتا دشوار-دشوار-دشوارتر) که توش هست سوالاتش اصلن اینجور نیس و بهتر بود اینجور مینوشت (نسبتا آسان - متوسط -نسبتا دشوار) و این کتاب تعداد تست کمی داره که فقط برای دوران جمع بندی توصیه میشه. کتاب نردبام برا افرادی تراز نسبتا بالایی دارن کتاب خوبیه. برای پایه خیلی سبز یه کتاب تحت عنوان فیزیک پایه منتشر کرده که کاملن متفاوت از کتاب مخصوص هر سال نوشته شده که کتاب خوبیه/ریاضی برای منبع اول برای دهم و یازدهم خیلی سبز خوبه.برای دوازدهم اونطوری که از سال بالایی ها پرسیدم خیلی سبز سطح پایینی داره .برای دوازدهم میکرو و آبی قلمچی(فقط برای تست) کتابای خوبیه و بین کتاب های جامع ریاضی در قدم اول مهر و ماه بهترینه مخصوصا با درسنامه های کاملش .و میکرو طلایی هم کتاب خوب و استانداردیه./فارسی سری کتاب های هفت خان خیلی سبز کتاب های بسیار خوبیه مخصوصا آرایه های ادبیش.منبعی کامل و موضوعی برای تسلط. میگرو طلایی هم بد نیست.و در کل بخام بگم کتاب های خیلی سبز برای عمومی یه سر و گردن از گاج بالاتره عربی جامع خیلی سبز بهترین و کامل ترین منبع هست

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان سلام مجدد

ممنون
      منتظر همگی هستم

دوست عزیز از من به شما نصیحت این کتابایی که انتخاب کردی هر یکیشون برای 1 سال خوندن عمقیش طول میکشه مثلا ریاضی مهر و ماه کتاب بسیار حجیم و خوبیه حالا شما امکان نداره تابستون مهر و ماه بخونی از مهر بری کتاب دیگه برنامت فرا ایده آله نتیجشم این میشه بری چند میلیون کتاب بخری اکثرشو دست نزنی بعد م احساس کنی چون نتونستی همشو بخونی ناامید و بی انگیزه بشی برای هر درس فقط 1 منبع برای زیست ماکسیمم 2 منبع برای جمع بندیم فقط تست جامع اگر رو 1 منبع 100 % تسلط پیدا کنی موفق میشی نه اینکه چند تا منبع ناخنک بزنی موفق باشی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      دوست عزیز از من به شما نصیحت این کتابایی که انتخاب کردی هر یکیشون برای 1 سال خوندن عمقیش طول میکشه مثلا ریاضی مهر و ماه کتاب بسیار حجیم و خوبیه حالا شما امکان نداره تابستون مهر و ماه بخونی از مهر بری کتاب دیگه برنامت فرا ایده آله نتیجشم این میشه بری چند میلیون کتاب بخری اکثرشو دست نزنی بعد م احساس کنی چون نتونستی همشو بخونی ناامید و بی انگیزه بشی برای هر درس فقط 1 منبع برای زیست ماکسیمم 2 منبع برای جمع بندیم فقط تست جامع اگر رو 1 منبع 100 % تسلط پیدا کنی موفق میشی نه اینکه چند تا منبع ناخنک بزنی موفق باشی

سلام دقیقا
      شما حرفیرو میزنی که خیلیا بعدا میفهمن که دیگه دیره و شاهد کلی سال پشت موندن هستیم....

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اره ولی خب کنار هم نیستن. یه چیزایی ناقصه. ترجیح میدم خودم بنویسم شایدم جمع بندی مهروماه رو گرفتم
      چند صفحه آخر جزوه زیست حنیف عظیمی هم خیلی خوب طبقه بندی کرده ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)