خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash9 نمایش پست ها
      من هنوز شروع نکردم بنظرت بیام نظام جدید؟
      فقط مثلا درس زیست نظام جدید رو نگاه کردم
      دیدم خیلی فرق داره بیانش و حتی مطالب جدید داره
      بخاطر همین مرددم اخه زیست درس متن محوره
      من با متن نظام قدیم آشناترم
      بستگی به خودت داره من خودم اومدم نظام جدید و هنوز لای زیستشم باز نکردم تازه از فردا میخام شروع کنم زیستشو بخونم!بنظر من با این وقت محدودی که مونده هر جور حساب کنی نظام جدید بصرفه تره چون 20 درصد که از اونور حذف شده خیلی از مباحث سنگین نظام قدیم هم حذف شده براشون و همین کلی تو رو از اونی که داره نظام قدیم میخونه جلوتر میندازه.درساشون سخت نیس بنظرم فقط خیلی از مطالب سختی که تو نظام قدیم بود تو جدید نیست.همون نظام جدید بنظرم بصرفه تر باشه چون خیلی چیزای اضافی رو نمیخاد بخونی و تو این 3 ماه راحت تر میشه جمعش کرد.

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      خب پشت کنکوریانظام جدیدم نبایدبراشون حذف شه چراواسه اوناحذفه؟؟
      هر کنکوری نظام جدیدی که کنکور ۹۸ قبول نشده امسال کنکور دومشه داداش گلم و هر پشت کنکوری نظام قدیمی حداقل کنکور سوم. یه سال قبول نشدن پشت کنکوریای قدیم رو هم میزاریم واسه اینکه این ۲۰ درصد دوازدهم و یه سری مباحث حذف شده دیگه رو خوندن. یه سال کنکور دادنشون به کنار اصلا
      حداقل کنکور دومشون میشه با این حساب. خب دیگه چی؟
      تهش میرسیم به اینجا که هرکسی خوب بخونه قبول میشه

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با این چیزایی که حذف کردن،بیشتر باید نظام جدید ها معترض باشن
      قسمت های حذف شده اغلب قسمت های آسون و نمره آور بودن مثل فیزیک اتمی،مثل تعادل،مثل رفتار شناسی و...
      در گیر حواشی نشید.

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PanzerMan نمایش پست ها
      هر کنکوری نظام جدیدی که کنکور ۹۸ قبول نشده امسال کنکور دومشه داداش گلم و هر پشت کنکوری نظام قدیمی حداقل کنکور سوم. یه سال قبول نشدن پشت کنکوریای قدیم رو هم میزاریم واسه اینکه این ۲۰ درصد دوازدهم و یه سری مباحث حذف شده دیگه رو خوندن. یه سال کنکور دادنشون به کنار اصلا
      حداقل کنکور دومشون میشه با این حساب. خب دیگه چی؟
      تهش میرسیم به اینجا که هرکسی خوب بخونه قبول میشه
      اصلا کاری به اینکه حذف درسته یا نه و خوندن و نخوندن ندارم ولی این حساب کتابی که کردی یه ایراد بزرگ داره اگه گفتی چی نظام قدیمی که ده بار کنکور داده و رفته نظام جدید. خواستم فقط اطلاع داشته باشی همه ی پشت کنکوری نظام جدید کنکور دومشون نیست و انتخاب نظام اختیاری هست.

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      اصلا کاری به اینکه حذف درسته یا نه و خوندن و نخوندن ندارم ولی این حساب کتابی که کردی یه ایراد بزرگ داره اگه گفتی چی نظام قدیمی که ده بار کنکور داده و رفته نظام جدید. خواستم فقط اطلاع داشته باشی همه ی پشت کنکوری نظام جدید کنکور دومشون نیست و انتخاب نظام اختیاری هست.
      بد نیست منم حرف خودتونو تکرار کنم
      اختیاری بوده! مجبور بودین نظام قدیم امتحان بدین دوباره؟ نه! خودتون خواستین
      یه مسئله دیگه هم هست. مثلا بعضی از دوستام که نظام قدیم بودن و اومدن نظام جدید شرایط سخت تر شده براشون به خصوص تو زیست‌ با اینکه یه سری مباحث حذف شده ولی به خاطر تغییر مطالب کتاب ها (به خصوص تغییر علمی) گیج شدن. بعضیاشون که کلا شل کردن. مثلا گلبول های سفید با توانایی فاگوسیت تو دو تا نظام فرق داره و...
      بعضیا هم هستن که از تغییر نظامشون راضی بودن و خیلی خوب هم دارن پیشروی میکنن و امید رتبه تاپ دارن
      به هر حال بستگی به خود دانش آموز داره. الان هم خیلی از نظام قدیم ها با هر نظامی که باشن دارن تلاش خودشونو میکنن. نظام جدید ها هم اغلبا همینطور
      بازم تهش این میشه که هر کسی با هر نظامی درس خودشو خوب بخونه قبول میشه

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بیخیال این صوبتا از فرصت اضافه ای که بهتون دادند بهره ببرید .

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چرا ازین تاپیک نمیکشیدبیرون.یه نفر ببننده این تاپیکو

8. Top | #53
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PanzerMan نمایش پست ها
      بد نیست منم حرف خودتونو تکرار کنم
      اختیاری بوده! مجبور بودین نظام قدیم امتحان بدین دوباره؟ نه! خودتون خواستین
      یه مسئله دیگه هم هست. مثلا بعضی از دوستام که نظام قدیم بودن و اومدن نظام جدید شرایط سخت تر شده براشون به خصوص تو زیست‌ با اینکه یه سری مباحث حذف شده ولی به خاطر تغییر مطالب کتاب ها (به خصوص تغییر علمی) گیج شدن. بعضیاشون که کلا شل کردن. مثلا گلبول های سفید با توانایی فاگوسیت تو دو تا نظام فرق داره و...
      بعضیا هم هستن که از تغییر نظامشون راضی بودن و خیلی خوب هم دارن پیشروی میکنن و امید رتبه تاپ دارن
      به هر حال بستگی به خود دانش آموز داره. الان هم خیلی از نظام قدیم ها با هر نظامی که باشن دارن تلاش خودشونو میکنن. نظام جدید ها هم اغلبا همینطور
      بازم تهش این میشه که هر کسی با هر نظامی درس خودشو خوب بخونه قبول میشه
      کسی که با نظام قدیم رتبه 1000 بیاره اگه تک نظامه بود شاید رتبش 500 میشد مشکل اصلی هم همون سوالات مشترک هست که متمایل به نظام جدیده در هر صورت امسال دیگه نمیشه کاریش کرد ولی هر کس 1400 خواست کنکور بده به نفعش جدید بده تا وقتی دو نظام باشه به نفع اونایی هست که جدید میدن ولی وقتی یک نظام بشه دست طراح برای سوالای سخت و چالشی از نظام جدید باز میشه با این سودی که سنجش داره میکنه احتمال بالا 1400 هم دو نظامه کنه و این بحثا هم ادامه داره ...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن