خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      حالا شما چرا انقدر مطمئنی که قراره از سختترین مباحث اون درس سوال بدن؟!
      مثلا تو درس ریاضیش هیچ عقل سلیمی قبول نمیکنه که بیان از معادلات مثلثاتی دو تا سوال بدن که شما میگی!
      اینو ب عنوان یک مدرس ریاضی دارم میگم ن به عنوان یک کنکوری!حالا بقیه درسا هم بماند که شما اومدی با نگاهی متعصبانه سختترین مباحثشو میگی
      یکم تعصب رو کنار بذار عزیز دلم زمین گرده فردا خدایی نکرده خود شما هم اگه به شرایط نظام قدیمیها دچار بشی مطمئن باش واسه نجات خود دست و پا میزنی
      من نه طرفدارم نظام قدیمام نه نظام جدیدها.
      معتقدم که شرایط باید برای همه یکسان باشه
      اگه برای نظام قدیمها حذف نمیکنن پس برای پشت کنکوری های نظام جدید هم نباید حذف کنن چون اوناهم قبلا خوندن درسو.
      پس این میشه بی عدالتی
      عقیل سلیم میتونه اینو تشخیص بده که سنجش توی همترازی برای نظام و جدید مونده و حالا باتوجه به شرایط پیش اومده و اینکه سازمان سنجش برای اعلام نتایج وقت کمتری داره پس قطعا توانایی اینو نداره که بخواد فارغ رو از محصل جدا کنه این یک
      دوما ادبیات خوندید حتما.رابطه مجازی که میدونید چیه دیگه؟؟(یه بنده خدایی اون بالا گفته بود که تو برای دشمنت هم نخواه که هسته ای و اتمی از فیزیک کنکور حذف بشه)(خودت کلاه خودت رو بذار قاضی بخشای آخر اغلب بخشای نمره بیاره)
      سوما یه قاعده ای راجع به بیشعوری وجود داره میگه که کسایی که دیگران رو بیشعور خطاب میکنن خودشون از بقیه بیشعورترن(البته به جز عده ی خیلیییییییی محدودی).تجربه نشون داده که این موضوع روی تعصب هم صدق میکنه.شما چرا از روی این دیدگاه متعصبانت دست برنمیداری که در حق این و اون بی عدالتی شده؟؟شما از کجا اینقدر مطمئنی؟؟
      چند جای این مملکت شرایط همه یکسان بوده که اینجا هم شما معتقدی که شرایط برای همه باید یکسان باشه
      یکمی شرایط مملکت وسازمان سنجش رو هم در نظر بگیر به هر حال یک استاد دانشگاه تهران اون بالاش نشسته فکر کردی این به ذهنش نرسیده؟؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      عقیل سلیم میتونه اینو تشخیص بده که سنجش توی همترازی برای نظام و جدید مونده و حالا باتوجه به شرایط پیش اومده و اینکه سازمان سنجش برای اعلام نتایج وقت کمتری داره پس قطعا توانایی اینو نداره که بخواد فارغ رو از محصل جدا کنه این یک
      دوما ادبیات خوندید حتما.رابطه مجازی که میدونید چیه دیگه؟؟(یه بنده خدایی اون بالا گفته بود که تو برای دشمنت هم نخواه که هسته ای و اتمی از فیزیک کنکور حذف بشه)(خودت کلاه خودت رو بذار قاضی بخشای آخر اغلب بخشای نمره بیاره)
      سوما یه قاعده ای راجع به بیشعوری وجود داره میگه که کسایی که دیگران رو بیشعور خطاب میکنن خودشون از بقیه بیشعورترن(البته به جز عده ی خیلیییییییی محدودی).تجربه نشون داده که این موضوع روی تعصب هم صدق میکنه.شما چرا از روی این دیدگاه متعصبانت دست برنمیداری که در حق این و اون بی عدالتی شده؟؟شما از کجا اینقدر مطمئنی؟؟
      چند جای این مملکت شرایط همه یکسان بوده که اینجا هم شما معتقدی که شرایط برای همه باید یکسان باشه
      یکمی شرایط مملکت وسازمان سنجش رو هم در نظر بگیر به هر حال یک استاد دانشگاه تهران اون بالاش نشسته فکر کردی این به ذهنش نرسیده؟؟
      پسر خوب دوست خوبم عزیز دل بنده یک بار که گفتم نه خودم کنکوری هستم و نه اطرافیانم که بخوام رو یک گروه خاصی تعصب داشته باشم
      بنده 6-7ساله دارم با کنکور و کنکوری کار میکنم و شما از طرز صحبتتون مشخصه کم سن هستین و هنوز یک کنکور رو هم تجربه نکردید و خیلی چیزا راجع به کنکور نمیدونی
      دانش شما از کنکور منحصرا محدود میشه به همون درسهایی که براش خوندید اما از پروسه ی کنکور مشخصه از صحبتتون که چیزی نمیدونید.همینکه فکرمیکنید اساتید دانشگاه تهران پشتش هستن برای دونستنش کافیه.
      اونزمان که شما داشتی جمع دو تا کسر رو یاد میگرفتی بنده و بعضی از دوستان درهمین انجمن داشتیم جبر و معادلات خط درس میدادیم برای کنکور
      همینکه فکر میکنید چون در بقیه جاهای این جامعه عدالت وجود نداره پس در کنکور هم نباید دنبالش بگردیم تکلیف شمارو مشخص میکنه و نیازی ب صحبت بیشتر نیست.
      بهرحال امیدوارم دچار جبر زمانه نشید و نه فقط در کنکور بلکه در هیچ جا دچار بی عدالتی نشید و طعمشو نچشید
      ویرایش توسط Heisenberg1997 : 27 اردیبهشت 1399 در ساعت 22:18

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      واقعا ظلم بزرگیه
      به هرحال ۳ساله داره کنکور نظم قدیم برگزار میشه ولی خب نظام قدیما مدرسه تعطیل بوده خیلی ضرر کردن و معلما نرسیدن درس بدن
      #تاریخ_تکرار_میشود

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پسر خوب دوست خوبم عزیز دل بنده یک بار که گفتم نه خودم کنکوری هستم و نه اطرافیانم که بخوام رو یک گروه خاصی تعصب داشته باشم
      بنده 6-7ساله دارم با کنکور و کنکوری کار میکنم و شما از طرز صحبتتون مشخصه کم سن هستین و هنوز یک کنکور رو هم تجربه نکردید و خیلی چیزا راجع به کنکور نمیدونی
      دانش شما از کنکور منحصرا محدود میشه به همون درسهایی که براش خوندید اما از پروسه ی کنکور مشخصه از صحبتتون که چیزی نمیدونید.همینکه فکرمیکنید اساتید دانشگاه تهران پشتش هستن برای دونستنش کافیه.
      اونزمان که شما داشتی جمع دو تا کسر رو یاد میگرفتی بنده و بعضی از دوستان درهمین انجمن داشتیم جبر و معادلات خط درس میدادیم برای کنکور
      همینکه فکر میکنید چون در بقیه جاهای این جامعه عدالت وجود نداره پس در کنکور هم نباید دنبالش بگردیم تکلیف شمارو مشخص میکنه و نیازی ب صحبت بیشتر نیست.
      بهرحال امیدوارم دچار جبر زمانه نشید و نه فقط در کنکور بلکه در هیچ جا دچار بی عدالتی نشید و طعمشو نچشید
      متاسفانه یکی از معضلات ماها اینه که توی جامعه یه عده فکر میکنن صرفا چون تجربشون بیشتره پس حرفشون به حقه حال اگه یکی که از خودشون کوچکتره باهاشون مخالفت کنه صرفا اون سنه رو صرفا اون تجربه رو چماقش میکنن و میزننش توی سرت
      وف فکر میکنم شما زیاد این چماق رو زدن بهتون حالا هم میخواید جبرانش کنید
      به یه چی خیلی خندم میگیره که این حرفا عمیقا هیچ نتیجه ای نداره
      حالا هی شما داد از بی عدالتی بزن
      بدددددو دنبال عدالت تا بهش برسی بددددددو

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متاسفانه یکی از معضلات ماها اینه که توی جامعه یه عده فکر میکنن صرفا چون تجربشون بیشتره پس حرفشون به حقه حال اگه یکی که از خودشون کوچکتره باهاشون مخالفت کنه صرفا اون سنه رو صرفا اون تجربه رو چماقش میکنن و میزننش توی سرت
      وف فکر میکنم شما زیاد این چماق رو زدن بهتون حالا هم میخواید جبرانش کنید
      به یه چی خیلی خندم میگیره که این حرفا عمیقا هیچ نتیجه ای نداره
      حالا هی شما داد از بی عدالتی بزن
      بدددددو دنبال عدالت تا بهش برسی بددددددو
      بهرحال بعضی حقایق تلخ هستن عزیز دل
      حالا شما هرطور دوست داری استدلال کن
      موفق باشی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با این کامنتتون عمیقا به این پی بردم که دارم با یک فرد نه چندان با منطق حرف میزنم و نه تنها از نظر کلی که از نظر شخصی هم این بحث نتیجه ای نداره...

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با این کامنتتون عمیقا به این پی بردم که دارم با یک فرد نه چندان با منطق حرف میزنم و نه تنها از نظر کلی که از نظر شخصی هم این بحث نتیجه ای نداره...
      وقتی تو کامنت بالایی گفتم موفق باشی یعنی تموم دیگه نه؟!
      پس برو سر درست ان شاالله موفق باشی

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم مثل شما نه مسئولم نه کنکوری
      اما اگر حرفی که میگید درست باشه،پس برای پشت کنکوری های نظام جدید هم که قبلا کتابارو خوندن نباید حذف کنن!یعنی باید سه مجموعه سوال طرح کنن!(حالا بماند که تو همون دو مجموعش موندن!)
      ولی حالا که دارن برای اونا هم حذف میکنن پس باید قبول کرد که در حق نظام قدیمها اجهاف میشه
      حرفتون کاملا صحیحه درست ترین راه اینه سه نمونه سوال طرح بشه ولی از انجا که نمیکنن بهترین راه و منطقی ترین راه همینیه که دارن انجام میدن

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حاشیه جدید
      دوستان نظام جدیدها چند ماهه مدرسه نرفتن. آموزش غیرحضوری (برای سال های قبل از دانشگاه؛ دبیرستان و...) هم عملا بی فایدس. فقط به عنوان رفع مسئولیت یه چیزی گذاشتن. می‌تونید برید بپرسید از اطرافیانتون که اوضاع کلاسا چطوره
      توجه داشته باشید که یه نظام قدیم امسال بخواد کنکور بده حداقل کنکور سوم یا چهارمش هست و پیش دانشگاهی رو کامل گذرونده (ممکنه یه عده غیرحضوری بوده باشن یا خودشون نرفته باشن که گردن خودشونه)
      دوازدهم های امسال با وضع کرونا تعطیل اجباری شدن (نه از روی میل باطنی. دانش آموزای امسال در واقع دوازدهم رو مدرسه نرفتن تقریبا. خودشون دارن میخونن شاید هم بعضی از نظام جدید ها غیرحضوری گرفته باشن یا نرن مدرسه که بازم گردن خودشونه!). شرایط جوری نبود که بتونن برن
      حالا موندم عزیزی که امسال کنکور سومشه (در بهترین حالت) و سال آخر پیش دانشگاهیش این قضایا پیش نیومده چطور ادعا داره ۲۰ درصد پیش رو برای اونا هم حذف کنن؟ سه ساله چکار میکنید دقیقا؟؟ جز اینه که خوب نمیخونید و بهونه میارید؟ شما خوب بخونید که حداقل یه رتبه مناسب بیارید، بعد از کنکورتون برید دنبال اعتراضش

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حذف کنن که کنن چه فرقی داره ؟ باور کنین فرقی نداره اونایی که بخوان میخونن،رقابت باز آخرش بین همون 20000 نفره ،این سه ماه اضافه خیلی ارزشش زیاده با این جور بحثا از دستش ندین .به این فکر کنین خیلی ها پوکیدن نمیخونن و اگه شما بخونین چقدر ازشون میزنین جلو.
      .

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      چقدر تابستون وقت تلف کردم و سر این موضوع بحث کردم و تاپیک زدم و کلی دلیل آوردم که تغییر نظام میتونه به سودشون باشه.(مگر کسی که همه کتابها رو خوب خونده و به دلیل حادثه ای قبول نشده)
      یکی اومد گفت با انتشاراتی قرارداد داری
      یکی گفت گوسفندهاتو فروختی اومدی شهر
      آخر هم اکثریتشون بعد از چند ماه تغییر نظام دادن.
      الان جواب ضرر گوسفندهایی که فروختمو کی میده تو این گرونی گوشت
      البته الان دیگه ارزش فکر کردن نداره و گذشته. گذشته هم بر نمیگرده. فقط باید بخونن.
      من به شخصه اصلا از تغییر ندادن نظامم پشیمون نیستم
      مطمئن باش کسی که تلاششو بکنه خدا جواب زحمات و تلاش هاشو میده و کسی که بهش ظلم بشه خدا اجرشو میده
      من کنکور 98 ریاضی و زبان رو خراب کردم علتشم این بود مغرور شدم و فکر کردم چون 97 بالا زدم 98 هم بالا میزنم پس دلیلی نداره چون تلاش کافی نکردم درصدامم بالا بره
      و تغییر نظام هم فقط حاشیه اس
      در ضمن تجربه ثابت کرده هر چی مطالب کمتر باشه سطح سوالات هم بالا میره
      در ضمن دلیلی نداره کسی که با رتبه خوب پشت کنکور مونده نظامشو عوض کنه

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      در ضمن دلیلی نداره کسی که با رتبه خوب پشت کنکور مونده نظامشو عوض کنه
      متنی که نوشتمو خوب بخونین.
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      چقدر تابستون وقت تلف کردم و سر این موضوع بحث کردم و تاپیک زدم و کلی دلیل آوردم که تغییر نظام میتونه به سودشون باشه.(مگر کسی که همه کتابها رو خوب خونده و به دلیل حادثه ای قبول نشده)
      .
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هنوز شروع نکردم بنظرت بیام نظام جدید؟
      فقط مثلا درس زیست نظام جدید رو نگاه کردم
      دیدم خیلی فرق داره بیانش و حتی مطالب جدید داره
      بخاطر همین مرددم اخه زیست درس متن محوره
      من با متن نظام قدیم آشناترم

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      متاسفانه نظام قدیم هیچ حذفیاتی نداره باید همه ی کتابو بخونین یهو دیدی
      امسال دو سه سوال از مقاطع واستون سوال اومد واقعا دو سوال ریاضی کم نیست
      پس ریسک نکنید و سخنان سازمان سنجش رو ملاک قرار بدید.
      ولی با عرض معذرت بچه ها یکمم خودتون مقصرید
      وقتی دیدید سنجش توی کنکور98 اینقدر بی عدالتی در حق نظام قدیما کرد
      باید هر جور شده میومدید نظام جدید
      شاید دو سه میلیون پول کتاب زیاد باشه
      اما واقعا به صرفه بود در نگاه دراز مدت
      الان خودتون برید با این حذفیات حجم عربی دو نظامو مقایسه کنید
      معتل_ مفعول مطلق_ اعراب ها_ تمیز_ منادا _منصرف وغیر منصرف_
      که نظام قدیما باید بخونن اما نظام جدید اینا رو ندارن مفعول مطلق هم زدن حذف کردن
      برید حجم زیست دوازدهم و پیشو مقایسه کنید
      باکتری اغازیان ویروس ها و قارچ _پیدایش حیات ومباحث گسترده ای ازژنتیک
      رو نظام قدیما باید اضافه بخونن زدن رفتار شناسی روهم حذف کردن
      کاش سازمان سنجش امسال فقط کنکور نظام جدید رو امتحان می گرفت
      قاطعانه و محکم به نفع همه میشد.

دقیقا

15. Top | #45
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PanzerMan نمایش پست ها
      حاشیه جدید
      دوستان نظام جدیدها چند ماهه مدرسه نرفتن. آموزش غیرحضوری (برای سال های قبل از دانشگاه؛ دبیرستان و...) هم عملا بی فایدس. فقط به عنوان رفع مسئولیت یه چیزی گذاشتن. می‌تونید برید بپرسید از اطرافیانتون که اوضاع کلاسا چطوره
      توجه داشته باشید که یه نظام قدیم امسال بخواد کنکور بده حداقل کنکور سوم یا چهارمش هست و پیش دانشگاهی رو کامل گذرونده (ممکنه یه عده غیرحضوری بوده باشن یا خودشون نرفته باشن که گردن خودشونه)
      دوازدهم های امسال با وضع کرونا تعطیل اجباری شدن (نه از روی میل باطنی. دانش آموزای امسال در واقع دوازدهم رو مدرسه نرفتن تقریبا. خودشون دارن میخونن شاید هم بعضی از نظام جدید ها غیرحضوری گرفته باشن یا نرن مدرسه که بازم گردن خودشونه!). شرایط جوری نبود که بتونن برن
      حالا موندم عزیزی که امسال کنکور سومشه (در بهترین حالت) و سال آخر پیش دانشگاهیش این قضایا پیش نیومده چطور ادعا داره ۲۰ درصد پیش رو برای اونا هم حذف کنن؟ سه ساله چکار میکنید دقیقا؟؟ جز اینه که خوب نمیخونید و بهونه میارید؟ شما خوب بخونید که حداقل یه رتبه مناسب بیارید، بعد از کنکورتون برید دنبال اعتراضش

خب پشت کنکوریانظام جدیدم نبایدبراشون حذف شه چراواسه اوناحذفه؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن