خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      متاسفانه نظام قدیم هیچ حذفیاتی نداره باید همه ی کتابو بخونین یهو دیدی
      امسال دو سه سوال از مقاطع واستون سوال اومد واقعا دو سوال ریاضی کم نیست
      پس ریسک نکنید و سخنان سازمان سنجش رو ملاک قرار بدید.
      ولی با عرض معذرت بچه ها یکمم خودتون مقصرید
      وقتی دیدید سنجش توی کنکور98 اینقدر بی عدالتی در حق نظام قدیما کرد
      باید هر جور شده میومدید نظام جدید
      شاید دو سه میلیون پول کتاب زیاد باشه
      اما واقعا به صرفه بود در نگاه دراز مدت
      الان خودتون برید با این حذفیات حجم عربی دو نظامو مقایسه کنید
      معتل_ مفعول مطلق_ اعراب ها_ تمیز_ منادا _منصرف وغیر منصرف_
      که نظام قدیما باید بخونن اما نظام جدید اینا رو ندارن مفعول مطلق هم زدن حذف کردن
      برید حجم زیست دوازدهم و پیشو مقایسه کنید
      باکتری اغازیان ویروس ها و قارچ _پیدایش حیات ومباحث گسترده ای ازژنتیک
      رو نظام قدیما باید اضافه بخونن زدن رفتار شناسی روهم حذف کردن
      کاش سازمان سنجش امسال فقط کنکور نظام جدید رو امتحان می گرفت
      قاطعانه و محکم به نفع همه میشد.
      شما خودتون اومدید نظام جدید؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      شما خودتون اومدید نظام جدید؟؟
      بله
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      ولی با عرض معذرت بچه ها یکمم خودتون مقصرید
      وقتی دیدید سنجش توی کنکور98 اینقدر بی عدالتی در حق نظام قدیما کرد
      باید هر جور شده میومدید نظام جدید
      شاید دو سه میلیون پول کتاب زیاد باشه
      اما واقعا به صرفه بود در نگاه دراز مدت
      الان خودتون برید با این حذفیات حجم عربی دو نظامو مقایسه کنید
      معتل_ مفعول مطلق_ اعراب ها_ تمیز_ منادا _منصرف وغیر منصرف_
      که نظام قدیما باید بخونن اما نظام جدید اینا رو ندارن مفعول مطلق هم زدن حذف کردن
      برید حجم زیست دوازدهم و پیشو مقایسه کنید
      باکتری اغازیان ویروس ها و قارچ _پیدایش حیات ومباحث گسترده ای ازژنتیک
      رو نظام قدیما باید اضافه بخونن زدن رفتار شناسی روهم حذف کردن
      کاش سازمان سنجش امسال فقط کنکور نظام جدید رو امتحان می گرفت
      قاطعانه و محکم به نفع همه میشد.
      چقدر تابستون وقت تلف کردم و سر این موضوع بحث کردم و تاپیک زدم و کلی دلیل آوردم که تغییر نظام میتونه به سودشون باشه.(مگر کسی که همه کتابها رو خوب خونده و به دلیل حادثه ای قبول نشده)
      یکی اومد گفت با انتشاراتی قرارداد داری
      یکی گفت گوسفندهاتو فروختی اومدی شهر
      آخر هم اکثریتشون بعد از چند ماه تغییر نظام دادن.
      الان جواب ضرر گوسفندهایی که فروختمو کی میده تو این گرونی گوشت
      البته الان دیگه ارزش فکر کردن نداره و گذشته. گذشته هم بر نمیگرده. فقط باید بخونن.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نظام قدیم هستم تراز و درصد ها از اول تابستون تا الان خوب بوده و ازش راضی هستم چند روز دیگه جمع بندی هرمی من تموم میشه هیچ مطلبی هم حذف نکردم موندم از خرداد تا روز کنکور چکار کنم یعنی یک روز درمیون هم آزمون جامع بزنم منهای آزمون های قلم چی که میرم میشه نزدیک به ۴۵ آزمون جامع شبیه سازی شده کنکور های داخل و خارج قلم چی و سنجش سال های پیش
      برگردم هم عقب بازم همین نظام انتخاب میکنم اونی که میخونه از پسش قطعا بر میاد جدید و قدیم نداره هر چند کار من واقعا فشرده بود مثلا از آزمون مهر تا آخر آبان ۳ آزمون نظام جدید فقط تابع بود در حالی برای من سه فصل شد یعنی هر آزمون شد یک فصل فصل مقدماتی دستگاه اعداد فصل دنباله ها و فصل حد و پیوستگی در حالی نظام جدید با خیال راحت میتونست تابع رو زیرو رو کنه
      علت اصلی انتخاب نظام قدیم اول از هرچیزی با مطالب خودمون راحت تر بودم دوم اینکه هزینه کتاب ها نظام قدیم که تهیه کردم ۶۰۰ هزار تومن شد بهترین منابع در حالی میخواستم هزینه نظام جدید با دو منبع و قلم چی میشد ۶ میلیون !
      این کنکور داده میشه و متاسفانه خیلی از دوستان که تغییر نظام دادن باز هم پیدا میشن با بهانه ها مختلف بنظر من مشکل اصلی نظام آموزشی نیست در نظام قدیم کنکور ۹۴ سخت ترین کنکور بود نفر برتر داشتیم کسانی که درصد ها بالا ۹۰ همه دروس زدن بعضی دوستان فکر میکنن با تغییر نظام فرجی حاصل میشه نه اتفاق خاصی نمیوفته باید تغییر از درون خودت آغاز کنی و بخونی ۳ ماه فرصت برای جمع بندی واقعا کمی نیست من برنامه جمع بندی از خرداد حساب مزده بودم تا ۸ تیر بعدش هم تورو الان با ۳ ماه روبرو هستم میدونی یعنی چی یعنی دست کم ۴۵ آزمون جامع و رفع اشکال یعنی وقتی رفتی سر جلسه دیگه همه چیز برات تکراری یعنی روز های آخر مرداد خودت یک پا طراح سوال میشی و میتونی ذهن طراح حتی بخونی یعنی همه نوع تیپ بندی انجام دادی
      پس وقتی نظام قدیم انتخاب کردی میدونستی ممکن خیلی مطالب بخونی ولی احتمال اومدن سوالش ۱۰ درصد باشه پس تویی که چنین شرایط انتخاب کردی چرا نگران این هستی برای حدید حذف شد برای ما نشد من خودم شخصا دلم نیست برای ما حذف بشه چون ساده ترین مباحث شیمی از دست میدم چون راحت تربن ها آخر فصل فیزیک اتمی و هسته ای از دست میدم برام مهم نبست از چی میخواد سوال بیاد چیزی که برام مهم تسلط رو حفظ کن روی همه مباحث که خوندم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      چقدر تابستون وقت تلف کردم و سر این موضوع بحث کردم و تاپیک زدم و کلی دلیل آوردم که تغییر نظام میتونه به سودشون باشه.(مگر کسی که همه کتابها رو خوب خونده و به دلیل حادثه ای قبول نشده)
      یکی اومد گفت با انتشاراتی قرارداد داری
      یکی گفت گوسفندهاتو فروختی اومدی شهر
      آخر هم اکثریتشون بعد از چند ماه تغییر نظام دادن.
      الان جواب ضرر گوسفندهایی که فروختمو کی میده تو این گرونی گوشت
      البته الان دیگه ارزش فکر کردن نداره و گذشته. گذشته هم بر نمیگرده. فقط باید بخونن.
      گفتنش اسونه من ک میخواستم بیام ولی حتی 500 هزارتومان هم نشد جور کنم چه برسه به سه چهار میلیون....

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      با سلام خدمت همگی سازمان سنجش طی جوابی که به سوالات در خصوص حذفیات 20 درصدی اعلام کرده بطور مستقیم اعلام کرده که حذفیاتی برای نظام قدیم در کنکور 99 وجود نداره و این 20 درصد حذفیات فقط شامل نظام جدید میشه.البته من خودم نظام قدیم بودم و امسال قصد دارم جدید شرکت کنم ولی چون خودم نظام قدیم بودم و میدونم چقدر هم مباحث نظام قدیم بیشتره و هم حجم کارشون بالاتره و این تصمیم بنظرم واقعا ظلمه وباید عدالت رو سنجش برقرار کنه.هر چند واسه منی که اومدم جدید میخام کنکور بدم بنفعم میشه ولی اینطوری ناعدالتی میشه و واقعا ظلم بزرگی در حق داوطلبان مظلوم نظام قدیم شکل میگیره. فکر میکنم امسال شاهد نتایج عجیب غریب تر و بدقلق تری حتی نسبت به پارسال باشیم و اوج فاجعه و ناعدالتی در حق داوطلبان نظام قدیم رو امسال شاهد باشیم هم در کنکور هم در زمان اعلام نتایج.خلاصه که خدا اخر و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه!
      پاسخ سازمان سنجش به سوال داوطلبان در ارتباط با حذفیات مطالب نظام قدیم

سلام
      خداروشکر بچه های کنکور در همه حالات بهونه رو دارنبشینید درستونو بخونید

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام
      خداروشکر بچه های کنکور در همه حالات بهونه رو دارنبشینید درستونو بخونید
      من بهونه ندارم من خودم نظام جدید شرکت کردم برای من که تغییر نظام نظام دادم و کلا بنا به شرایطی دو هفته هست که شروع کردم به خوندن هر چی بیشتر حذف شه بیشتر بنفعمه من بیشتر دلم به حال نظام قدیما سوخت چون خودمم قدیم بودم اومدم جدید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خبببب
      اینم از موضوع بحث امسال فارغ از بحث اینکه باید برا نظام قدیما حذف بشه یا نه
      جالبه هر سال کنکور یه موضوع بحث داره
      ولی جدا
      نظر شخصیم ( که نه مسولم نه کنکوری نه کاره ایم ) اینه که دلیلی نداره برا نظام قدیما حذف بشه جدیدا تو شرایط خاص هستن ولی قدیما نبودن
      الانم بحث کردن درمورد این فقط وقت تلف کردنه نخوان حذف نمیکنن درستونو بخونید بعد کنکور اگهههههه تونستید حقتونو بگیرید...

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جالبه سنجش از یه طرف دوست داره نظام قدیما بیان کنکور ثبت نام کنن از طرف دیگه دوست نداره قبول شن !! با این امار فعلی یک میلیون و سیصد پنجاه هزار نفره که احتمال صد هزار تا دیگه هم اضافه بشه نشون میده جمعیت نظام قدیما بازم خیلی زیاده بعید نیست 1400 هم با دو نظامه کردن بخواد سر نظام قدیما و دانشجوها و فارغ التحصیلای دانشگاهی که میان مجدد کنکور بدن شیره بماله
      ویرایش توسط mohammad1397 : 27 اردیبهشت 1399 در ساعت 13:18

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه تعادل و رفتار و هسته ای و اتمی و... چی دارن که بخوایم ناراحت بشیم از این که حذف نشدن؟ انرژیتونو نزارید برای این حرفای پر حاشیه
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      خبببب
      اینم از موضوع بحث امسال فارغ از بحث اینکه باید برا نظام قدیما حذف بشه یا نه
      جالبه هر سال کنکور یه موضوع بحث داره
      ولی جدا
      نظر شخصیم ( که نه مسولم نه کنکوری نه کاره ایم ) اینه که دلیلی نداره برا نظام قدیما حذف بشه جدیدا تو شرایط خاص هستن ولی قدیما نبودن
      الانم بحث کردن درمورد این فقط وقت تلف کردنه نخوان حذف نمیکنن درستونو بخونید بعد کنکور اگهههههه تونستید حقتونو بگیرید...
      منم مثل شما نه مسئولم نه کنکوری
      اما اگر حرفی که میگید درست باشه،پس برای پشت کنکوری های نظام جدید هم که قبلا کتابارو خوندن نباید حذف کنن!یعنی باید سه مجموعه سوال طرح کنن!(حالا بماند که تو همون دو مجموعش موندن!)
      ولی حالا که دارن برای اونا هم حذف میکنن پس باید قبول کرد که در حق نظام قدیمها اجهاف میشه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخه دو تا مبحث بیشتر چی داره که اینقدر یقه هاتونو جر میدین براش
      آدم حس میکنه شما نظام قدیمی ها دائما در حال بهونه تراشی و توجیحین برای عدم موفقیت خودتون تا صرفا بار رو از روی دوش خودتون بردارین

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان طراح به جای اینکه از هسته ای و اتمی سوال بیاره باید از دینامیک و حرکت سوال بگیره
      الان طراح به جای اینکه از رفتار بیاره میره از ژنتیک میاره
      الان طراح به جای اینکه از تعادل بیاره از اسید و باز میاره
      الان طراح به جای اینکه ازمقاطع بیاره معادلات مثلثاتی میاره
      الان طراح به جای اینکه ازدو درس آخر ادبیات لغت بیاره از گلستان و بوستان میاره
      اول ببینید چیا حذف شده وبعد بیخود قضاوت کنید که خوبه یا بده

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونید مشکل چیه-نظام قدیم بیچاره مجبوره بره تعادل-هسته ای-اتمی مقاطع بخونه از
      اون ور شاید سنجش بیاد فقط مشترکات با نظام جدید سوال بده بعدش هم میگن همتراز سازی
      میکنیم و غیره و غیره و غیره

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      الان طراح به جای اینکه از هسته ای و اتمی سوال بیاره باید از دینامیک و حرکت سوال بگیره
      الان طراح به جای اینکه از رفتار بیاره میره از ژنتیک میاره
      الان طراح به جای اینکه از تعادل بیاره از اسید و باز میاره
      الان طراح به جای اینکه ازمقاطع بیاره معادلات مثلثاتی میاره
      الان طراح به جای اینکه ازدو درس آخر ادبیات لغت بیاره از گلستان و بوستان میاره
      اول ببینید چیا حذف شده وبعد بیخود قضاوت کنید که خوبه یا بده
      حالا شما چرا انقدر مطمئنی که قراره از سختترین مباحث اون درس سوال بدن؟!
      مثلا تو درس ریاضیش هیچ عقل سلیمی قبول نمیکنه که بیان از معادلات مثلثاتی دو تا سوال بدن که شما میگی!
      اینو ب عنوان یک مدرس ریاضی دارم میگم ن به عنوان یک کنکوری!حالا بقیه درسا هم بماند که شما اومدی با نگاهی متعصبانه سختترین مباحثشو میگی
      یکم تعصب رو کنار بذار عزیز دلم زمین گرده فردا خدایی نکرده خود شما هم اگه به شرایط نظام قدیمیها دچار بشی مطمئن باش واسه نجات خود دست و پا میزنی
      من نه طرفدارم نظام قدیمام نه نظام جدیدها.
      معتقدم که شرایط باید برای همه یکسان باشه
      اگه برای نظام قدیمها حذف نمیکنن پس برای پشت کنکوری های نظام جدید هم نباید حذف کنن چون اوناهم قبلا خوندن درسو.
      پس این میشه بی عدالتی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن