خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مشکلات درس خوندن از وقتی کنکور عقب افتاده

سلام ب تمامی دوستان عزیز
      من تا زمانی ک کنکور عقب نیوفتاده بود خیلی خوب درس میخوندم ولی از وقتی عقب افتادع همش میگم وقت هست و من خستم باید استراحت کنم دو روز خوب میخونم سه روز نابود دوباره این چرخه هی ادامه داره پیوستگیم نابود شده.کسی اگه مشکل منو داره خوشحال میشم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما کمی استراحتتو به مدت یه ماه بیشتر کن(مثلا روزی یه ساعت بیشتر بخواب یا یه نصف روز رو مطلقا استراحت بذار)ولی بقیش رو واقعا بخون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم به پیشنهاد مشاورم امروز و فردا استراحت مطلقم به نظرم میتونه مفید باشه شما هم یکی دو روز استراحت داشته باش و فکر کن اصلا کنکوری وجود نداره و بهش فکر نکن ولی بعدش واقعا بشین بخون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      سلام ب تمامی دوستان عزیز
      من تا زمانی ک کنکور عقب نیوفتاده بود خیلی خوب درس میخوندم ولی از وقتی عقب افتادع همش میگم وقت هست و من خستم باید استراحت کنم دو روز خوب میخونم سه روز نابود دوباره این چرخه هی ادامه داره پیوستگیم نابود شده.کسی اگه مشکل منو داره خوشحال میشم کمک کنید
      البته بهتر بود اسم تاپیک رو بزاری حل شدن مشکلات بعد از عقب افتادن کنکور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ب تمامی دوستان عزیز
      شما نياز به يه ريكاوري از نوعِ استراحت به مدت يك هفته و سپس ريستارتي دوباره داري ؛ ولي توجه كن كه اين مدتي كه تو رِستي نبايد تايم مطالعت صفر شه يعني يه سري دروس رو بذار مثل تست لغت و املا و قرابت ؛ و از بعضي درسا خصوصا عموميا كه سبك ترن آزمون بزن ابنجوري هم يه مروري ميكني هم اگر نتيجت خوب شه انگيزه ميگيري و از اونورم تايم مطالعت صفرنشده.
      هرچند اراده ي تو محكمتراز ابن حرفاس كه جابزني : ) پرقدرت ادامه بده
      The moon is always alone...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ب تمامی دوستان عزیز

سلام
      ببینین اینک بعضیا میگن چن روز یا یه هفته کامل استراحت کن بنظرم درس نیس
      اول باید ببینی روحیه ی خودت چجوریه
      مثلا من اگ چن وقت خوب بخونم و فقط یه روز،روزِ بدون درس داشته باشم به کل انگیزه و روحیم پایین میاد
      و خیلی سخت دوباره حس درس خوندن میاد سراغم
      پیشنهادم اینه که تو یه روز چن ساعت تایم خالی برا خودت بذار...فیلم ببین ،ورزش کن یا هرچی ک سرحالت میاره
      ولی روز بدون درس نداشته باش و حداقل مرور درسایی که خوندی یا درسی ک بهش علاقه داریو تو اون روزت قرار بده._.
      موفق باشی^^

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن