خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

کسی نکته و تست آقاجانی تاملند رو ثبت نام کرده؟

سلام. امروز کلاس واسه شما هم قطع شد؟ :/ من زنگ زدم گفت تا اونجایی ک کلاس وصل بود رو اپلود میکنیم ولی الان 5 ساعت گذشته و هیچ خبری نیست واسه شما هم همینجوریه؟580 فاکینگ هزار تومن پول دادم ینی -_-

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام. امروز کلاس واسه شما هم قطع شد؟ :/ من زنگ زدم گفت تا اونجایی ک کلاس وصل بود رو اپلود میکنیم ولی الان 5 ساعت گذشته و هیچ خبری نیست واسه شما هم همینجوریه؟580 فاکینگ هزار تومن پول دادم ینی -_-
      ببخشید جواب سوالتو نمیدونم
      یه سوال دارم شما از کلاس راضی هستین؟فقط تست میزنن یا اول یه خلاصه درس میدن؟برا کسی که زیاد نخونده مناسبه کلاسشون؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      ببخشید جواب سوالتو نمیدونم
      یه سوال دارم شما از کلاس راضی هستین؟فقط تست میزنن یا اول یه خلاصه درس میدن؟برا کسی که زیاد نخونده مناسبه کلاسشون؟
      امروز جلسه اول بود نیم ساعت کلاس گذشت یهو قطع شد کلاس. پیام داد تاملند مشکل فنی پیش اومده :/ ب همین سادگی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز جلسه اول بود نیم ساعت کلاس گذشت یهو قطع شد کلاس. پیام داد تاملند مشکل فنی پیش اومده :/ ب همین سادگی
      اهان
      خب بعد باز پیام میدم ازتون میپرسم چون میخواستم اسم بنویسم خواستم ببینم چجوریه کلاسشون مرسی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز استودیو تام لند حین کلاس مقدم نیا آتیش گرفت. طبقه های بالای استودیو البته.
      کلاس مقدم نیا هم نیمه کاره ول شد کلا ولی قول جلسه جبرانی رو دادند البته.

اون ویدیوی شما هم مشکلش حل میشه. الان خیلی دهنشون سرویس شده بنده خداها ولی تا چند روز آینده مشکلو حل میکنند.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. امروز کلاس واسه شما هم قطع شد؟ :/ من زنگ زدم گفت تا اونجایی ک کلاس وصل بود رو اپل ود میکنیم ولی الان 5 ساعت گذشته و هیچ خبری نیست واسه شما هم همینجوریه؟580 فاکینگ هزار تومن پول دادم ینی -_-
      کلاس زبان ما هم اینجوری بود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      امروز استودیو تام لند حین کلاس مقدم نیا آتیش گرفت. طبقه های بالای استودیو البته.

اون ویدیوی شما هم مشکلش حل میشه. الان خیلی دهنشون سرویس شده بنده خداها ولی تا چند روز آینده مشکلو حل میکنند.

مقدم که دیروز کلاس داشته راست میگی یاشوخی میکنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      اهان
      خب بعد باز پیام میدم ازتون میپرسم چون میخواستم اسم بنویسم خواستم ببینم چجوریه کلاسشون مرسی
      درخدمتم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها

وات د ف/ک :/ آتیش گرفت؟-_-

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره برای منم قطع شد پیام داده بودم بهشون گفتند در حال بررسی هستند که وصل کنند دارن درست میکنند. بعد دو روز افلاین رو هم نذاشتند که الان مجددا بهشون پیام دادم گفتند در حال برگزاری هست.

پس استودیو مشکل پیدا کرده بود. من فکر کردم مشکل از پنل و نت منه . ایکاش زودتر تاپیکتو میدیدم اینقدر منتظر نمیشدم :/

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن