خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرچی دوستی هست رو کنار بذارید
      تا جایی که میتونید تلاش کنید
      به ترازاتون توجه نکنید
      درگیر حاشیه و تبلیغات نشید
      دید مثبت داشته باشید و باور داشته باشید موفق میشید.
      Success is what you make it

Take it how it come

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا جایی ک میتونین وارد فضای مجازی نشین
      خودبخود وارد مجازی نشین از حواشی هم دور میمونین
      خودبخود وارد مجازی نشین از عشق و عاشقی هم دور میمونین
      در مطالعه استمرار داشته باشین.مطالعتون نوسانی نباشه
      ترازتون هر چی ک باشه سعی کنین بیشترش کنین اینجوری نباشه ک مثلا رسیدین ب 7000 دیگ ثابت نگهش دارین سعی کنین ازمون بعد بشه 7100
      تست زیاد بزنین
      بعدشم تلاش تلاش تلاش

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین اگیه زیاد تست بزنی ، 70 درصد مشکلاتت حله حتی غیر درسیاش
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سعی کنین افسرده نشین
      آرزو کجایی پَ ؟
      مث که این دوراهی نداره ته
      باکِ داره خالی میشه
      دِ بگو کجای قصه‌ایم پَ !
      ----------------------------------
      اگه خدا بخواد دامپزشک ...

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولیش مجازیه. دلیت اکانت کنید. اگه اینکار رو انجام ندید و روزی حتی نیم ساعت برید مجازی، کافیه مسئله ای پیش بیاد، به کسی پیام بدین یا... اینا کل روز حواستون رو پرت میکنن که یعنی چی شده؟ چی جواب داده؟ چی بهش بگم خوبه؟ من یادمه دو ماه مونده به کنکور 99 ایرانسل کلی بسته هدیه روم آوار کرد (چرا الان نمیدی؟ چرا یه ماه پیش ندادی؟ چرا اون موقععععععععع)
      دومیش دوستان هست. همین چند روز پیش یکی از دوستام بهم گفت میخوای بری فرهنگیان؟ منم گفتم آره اگه بشه، گفت نخون بابا پارسال فلانی با رتبه سه رقمی قبول نشد سال دیگه هم نمیگیرن تا جای ممکن از این دوستای منفی نگر هم دوری کنید که انگیزه تون نپره
      ویرایش توسط ASIEH_K : 01 دی 1399 در ساعت 14:50

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف مردمو ول کنین.تعریف کردن ازتون مغرور نشین و زدن تو سرتون هم اهمیت ندین.
      توروخدا زیاد تست بزنین.اون درسنامه لعنتی رو ول کنین.کنکور هر سوالش چهارتا گزینه داره باید انتخاب کنی نباید شرح بدی
      اون گوشی بی صاحاب رو بذار کنار بذار کنار بذار کنار بذار کنار بذار کنار بذار کنار
      تستای سخت زیاد بزنین.توجه نکنین فلانی میگه تست استاندارد هست یا نه.نود و نه نشون داد استاندارد بودن تست حرف چرتیه.برداشتن از برد تابع مرکب تو تجربی تست دادن یارو شرط بسته بود نمیاد

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام بچه ها شاید این اخرین تاپیکی باشه که من از سال کنکورم اپ میکنم امیدوارم مفید باشه به کنکوری های 1400 و سال های بعدش .

دوستان بیاین بدون هر حرف دیگه ای تجربیات خودمون رو از هر موضوعی چه منابع چه نحوه خوندن و هرچیزی به اشتراک بزاریم و بقیه استفاده کنن

هر چیزی که به ذهنتون میرسه که مقید باشه ......بگین

رفع اسپم بلعمد کلمه وصایا اشتب تایپ شده که ویو زیادی بخوره
      Up

9. Top | #54
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      *ازمون قلمچی که شرکت میکنین تقلب نکنین! من هرچی رفیق داشتم تو قلمچی تقلب میکردن الان مثل ... پشیمونن
      به حرف پشتیبان قلمچی گوش ندین و کتاباشونو نخرین،هم سه سطحی(من زیست۳ گرفتم) هم زرد قلمچی بدرد نخورن(تا وقتی خیلی سبز و مهروماه هستن چرا قلمچی؟) اینا فقط به فکر پولن
      ازمون که شرکت کردی،بعدش تا ساعت ۳-۴ که کارنامه بیاد برو یکم تفریح کن،بعدش باید تحلیل کنی،دفترچه سوال رو میزاری جلوت/سوالاتی که درست زدی از رو جواب میخونی،اگه نکته خوبی داشت یادداشت کن/سوالی که غلط زدی دوباره حل کن و نکته ای که باعث شده اشتباه بزنی(در درس زیست و شیمی) یادداشت کن/سوالی که کلا نزدی رو از روی پاسخنامه بخون و توی برنامت بزار که اون مبحث رو رفع اشکال کنی
      *وقتی کتاب خریدی(با بررسی کامل منابع و انتخاب درست! با توجه به سطحی که داری) دیگه دنبال این نباش که فلان انتشارات کتاب جدید داده(مثلا در درس زیست،انتشارات ایکس کتاب گیاهی،شکل،عبارت و ... داده) یا دوستم فلان کتاب رو داره خیلی راضیه.
      به منبعت اعتماد کن و ازش نهایت استفاده رو ببر،از یه کتاب به ۴تا کتاب دیگه نپر!! عاقبت خوشی نداره(از اینجا رونده از اونجا مونده)
      *درصورتی که لازم بود و حس کردین که واقعا نیازه! کلاس برین،چون دوستات یا پسرعمت میخان کلاس ریاضی برن،توهم نباید دنبالشون راه بیفتی که!
      از زمان کلاس استفاده کن،سرت تو گوشی نباشه،هی از تخته عکس نگیر و صدای دبیر رو ضبط نکن و نگو که بعدا مینویسی!چون من میدونم از این خبرا نیست،خودم خیلی از تخته عکس گرفتم ولی هیچکدوم رو ننوشتم...
      *تست زماندار کار کن! نترس از اینکه زمان کم بیاری و نتونی همه سوالات رو حل کنی،الان باید ترست بریزه تا سر جلسه کنکور پشیمون نشی.ازمون قلمچی که میری حتما طبق زمان بندی دفترچه ها عمل کن،با خودت ساعت مچی ببر تا به استفاده ازش توی ازمون عادت کنی(من برای اولین بار سر جلسه کنکور ساعت مچی بردم!)
      *وقتی تست میزنی حتما راه حلو بنویس(ریاضی فیزیک و مسائل شیمی)،بخدا با روخوانی و نگاه کردن از روی پاسخنامه یاد نمی گیری! تو شیمی حتما روی کاغذ محاسبات رو انجام بده،با عددا کلنجار برو و سعی کن ساده کنی،تقریب بزن،عددهای مهم و پرتکرار رو حفظ کن(مثل مضارب 22.4 یا 6.02)
      *امتحانات نهایی رو جدی بگیر،شب امتحانی نخون،برای فارسی و دینی وقت بزار!! به نوشتن با خودکار نوک ضخیم عادت کن،سر جلسه تقلب نبر،قبل امتحان حتما مرور کن/اگه سوالی رو اشتباه نوشتی و پاسخنامت پر شده بود،به مراقب بگو بره دفتر(یا به مدیر معاون حوزه امتحان اطلاع بده) و برات پاسخنامه جدید چاپ بگیره/قبل امتحان انگلیسی حتما لیسنینگ کار کن.
      *رفیق بازی نکنین،با رفیق ناامید و عصبی همنشینی نکنین،با رفیق جوگیری که هرروز برنامه مینویسه و کتاب عوض میکنه صحبت نکن!
      *از فضای مجازی دوری کن،اینستاگرام هیچ سودی نداره! رفیقام میگفتن که فقط برای دیدن استوری رتبه برترا(هر خری که میخاد باشه) میرن اینستا،ولی یدفعه میدیدن که ۲ساعته دارن پست نگاه میکنن و سرگرم حواشی شدن
      تلگرام رو نگهدار،تو کانال آقای کنکور و کانالهای تحلیل ازمون و ... که مفید هستن و بهت در درس! کمک میکنن،حتما عضو باش،اگه دیدی کانال بهت استرس میده و هرروز نظرسنجی میزاره که امروز ساعت چند برای هدف هات از خواب بیدار شدی و بقیه چرت و پرتا،لفت بده خودتو خلاص کن،ارزششو نداره

چندتا چیز دیگه هم بود که یادم رفته،اگه یادم اومد میگم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن