خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیمی خیلی سبز مبتکران یا میکرو؟

سلام
      درحال حاضر پایه یازدهمم و چند وقتیه برای کنکور سال آینده میخونم، شیمی دهمو از رو میکرو شیمی دارم میخونم و آخراشم. برای یازدهم موندم چه کتابی بگیرم، دهم میکرو نسبتا راضی بودم ولی تستاش به نظرم زیادی سخت بود.
      حالا برای یازدهم که بتونم ترجیحا تا اواخر تابستون تمومش کنم از چند نفر پرسیدم اکثرا مبتکران و خیلی سبزو پیشنهاد دادن بعضیا گفتن مبتکران بهترین کتاب شیمیه بعضیا هم گفتن مبتکران نظام قدیم خوب بود الان خیلی سبز بهتره و استاندارد
      هر چند که احتمالا جفتشو بعدا اگه وقت آوردم کار میکنم ولی منبع اول برام مهمه که کدوم باشه
      کلا حرف درباره شیمی زیاده ممنون میشم راهنمایی کنین
      پ.ن: برای مبتکران، تک جلدیش منظورم هست دو جلدیش خیلی زیاده

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      سلام
      درحال حاضر پایه یازدهمم و چند وقتیه برای کنکور سال آینده میخونم، شیمی دهمو از رو میکرو شیمی دارم میخونم و آخراشم. برای یازدهم موندم چه کتابی بگیرم، دهم میکرو نسبتا راضی بودم ولی تستاش به نظرم زیادی سخت بود.
      حالا برای یازدهم که بتونم ترجیحا تا اواخر تابستون تمومش کنم از چند نفر پرسیدم اکثرا مبتکران و خیلی سبزو پیشنهاد دادن بعضیا گفتن مبتکران بهترین کتاب شیمیه بعضیا هم گفتن مبتکران نظام قدیم خوب بود الان خیلی سبز بهتره و استاندارد
      هر چند که احتمالا جفتشو بعدا اگه وقت آوردم کار میکنم ولی منبع اول برام مهمه که کدوم باشه
      با تسلط روی شیمی میکرو ، میتونی درصد بالای شیمیت رو تضمین کنی .
      من کتال هر سه سالش رو استفاده کردم واقعا درسنامه و تست هاش جای هیچ شکی برای تسلط روی شیمی باقی نمیذارند .
      این نظر منه البته .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یازدهم مباحث سختی داره. فک کنم باهام موافق باشین که سخت تره از دهمه. من خودم دارم از رو میکرو میخونم و به غلط کردن افتادم
      بنظرم خیلی سبز مناسب تر باشه. اگه تموم کردین اون موقع میکرو
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      با تسلط روی شیمی میکرو ، میتونی درصد بالای شیمیت رو تضمین کنی .
      من کتال هر سه سالش رو استفاده کردم واقعا درسنامه و تست هاش جای هیچ شکی برای تسلط روی شیمی باقی نمیذارند .
      این نظر منه البته .
      میکروشیمی دوازدهم چطوره؟ مولفاش کیان؟ در مقایسه با دهم و یازدهم ضعیف تر نشده ؟ اخه یه سریا یچیزایی میگن. ممنون
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      میکروشیمی دوازدهم چطوره؟ مولفاش کیان؟ در مقایسه با دهم و یازدهم ضعیف تر نشده ؟ اخه یه سریا یچیزایی میگن. ممنون
      جلد اولش که دو فصل اول شیمی دوازدهمه ، همون مولف های کتاب پایه ش هستند . سطح و سبکش دقیقا مثل پایه ست .
      جلد دومش ، مولف هاش تغییر کردند و سبکش با جلد های دیگه‌ش ، متفاوته .
      راستش اگر نظر شخصیم رو بگم ، جلد دومش هم عالیه و حتی به نظرم عالی تر از جلد اولشه .
      اگر از پایه‌ش راضی بودی ، دوازدهمش رو هم حتمن بردار . پشیمون نمیشی .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

قطعا مبتکران.بهمن بازرگانی کلا توی نویسندگی شیمی و فهم و درک شیمی حرف اول رو سال هاست میزنه.کلا درس شیمی نظام جدید به جز مسایلش که اگر ضعیف هستی نیاز به معلم نیست(بابایی برای شیمی خوبه کلاس خواستی)...علاوه بر اموزش عمیق و معقول کتاب های اشغال نظام جدید کتاب درسی که بازرگانی عالی عمل کرده.تست هاش هم عالین..هر مشاوری هم من میپرسیدم میگفت قطعا مبتکران
      اینا برای شیمی خوبن شما که داری میری سال بعد کنکور بدی

از نظر من میکرو و مبتکران رو با هم بزن خوب تحلیل کن قبلشم درسنامه ی مبتکران رو بخون که کافی و غنی هست.این دو با هم عالین.خیلی سبز رو ندیدم ولی میگن اسونه و برای کنکور کافی نیست.پس وقت نذار .شک نکن و اینقدر وفت تلف نکن.همه میگن مبتکران میکرو....مبتکران و میکرو بگیر کافیه.به شخصه از میکرو خیلی خوشم میاد گرچه مبتکران عالیه.ترکیب مبتکران +میکرو+سوالای قلم چی همیشه فوق العاه بوده واسه من.حال میده

و برای جمع بندی و تثبیت:فصل آزمون///موج آزمون///
      و قطعا قطعا قطعا ازمون های گذشته ی قلم چی//گزینه 2///گاج جزو بهترین و اولویت دار ترین تست های هستن بعد از تثبیت
      ویرایش توسط ariak : 20 اردیبهشت 1399 در ساعت 23:29

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کاش مبتکران خارج کتاب نمیرفت توی درسنامه هاش.مثلا اون همه توضیح برای لایه های آسمان(مزوسفر.تروپوسفرو...)به چه دردی میخوره؟
      ...

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تست نشرالگو کسی کار کرده؟صرفا کیفیت تستاش مهمه برام درسنامش مهم نی
      ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ariak نمایش پست ها
      قطعا مبتکران.بهمن بازرگانی کلا توی نویسندگی شیمی و فهم و درک شیمی حرف اول رو سال هاست میزنه.کلا درس شیمی نظام جدید به جز مسایلش که اگر ضعیف هستی نیاز به معلم نیست(بابایی برای شیمی خوبه کلاس خواستی)...علاوه بر اموزش عمیق و معقول کتاب های اشغال نظام جدید کتاب درسی که بازرگانی عالی عمل کرده.تست هاش هم عالین..هر مشاوری هم من میپرسیدم میگفت قطعا مبتکران
      اینا برای شیمی خوبن شما که داری میری سال بعد کنکور بدی

از نظر من میکرو و مبتکران رو با هم بزن خوب تحلیل کن قبلشم درسنامه ی مبتکران رو بخون که کافی و غنی هست.این دو با هم عالین.خیلی سبز رو ندیدم ولی میگن اسونه و برای کنکور کافی نیست.پس وقت نذار .شک نکن و اینقدر وفت تلف نکن.همه میگن مبتکران میکرو....مبتکران و میکرو بگیر کافیه.به شخصه از میکرو خیلی خوشم میاد گرچه مبتکران عالیه.ترکیب مبتکران +میکرو+سوالای قلم چی همیشه فوق العاه بوده واسه من.حال میده

و برای جمع بندی و تثبیت:فصل آزمون///موج آزمون///
      و قطعا قطعا قطعا ازمون های گذشته ی قلم چی//گزینه 2///گاج جزو بهترین و اولویت دار ترین تست های هستن بعد از تثبیت
      بله درسته خیلی سبز میگن آسون تر از میکرو و مبتکران هست ولی من دو نوع حرف درباره شیمی کنکور شنیدم
      یکی حرف شما که شیمی کنکور سختیش در حد همون میکرو و مبتکرانه
      یکی هم که بعضی میگن شیمی کنکور انقدرا هم سخت نیست و با تستای متوسط در حد خیلی سبز هم میشه درصدای بالا کسب کرد

10. Top | #10
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مبتکران خیلی بهتراز خیلی سبزه
      من واقعا پشیمونم که خیلی سبزو گرفتم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      والا مبتکران نظام جدیدو ندیدم ولی نظام قدیم مبتکران چند لول از بقیه بالاتربود.من خودم با کارکردن مبتکران بدون خوندن دو فصل که رو هم20%کنکور رو شامل میشد،شیمی کنکور رو76زده بودم
      ولی خب بازم میگم واسه نظام جدید هم نمیدونم همینقدر خوب عمل کرده یا نه

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موندیم واقعا...یکی میگه حیف پول حروم میکرو کردم یکی میگه کاش خیلی سبز نمیگرفتم یکی میگه مبتکران بدرد نمیخوره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lhm نمایش پست ها
      مبتکران خیلی بهتراز خیلی سبزه
      من واقعا پشیمونم که خیلی سبزو گرفتم
      ...

13. Top | #13
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      موندیم واقعا...یکی میگه حیف پول حروم میکرو کردم یکی میگه کاش خیلی سبز نمیگرفتم یکی میگه مبتکران بدرد نمیخوره

موج ازمون خیلییی خوبه هم کادرای تو پاسخش خوبن وجامع هم سوالاتش استاندارده
      تازه صحیح غلطم داره برای تثبیت متن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هر سه تاشو دارم ولی به پای مبتکران نمیرسن از لحاظ درسنامه فوق العادس کلا متفاوته

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی من خیلی ضعیف بود البته نظام قدیم هستم اول اصلا هنگ بودم از اردیبهشت پارسال شروع کردم با مبتکران یادم همه میگفتن مبتکران هر کس کامل چهار جلدش بخونه شیمی صد میزنه انصافا درسنامه آش خوب بود و نویسنده کتاب آقای بازرگان خیلی خوب اشراف رو مطالب کتاب درسی و نیاز داوطلب ها دارن شاید حداقل همه درسنامه های مبتکران کامل چند دور خوندن انصافا خیلی زیاد هست و حاشیه هم بعضی جا ها تحت عنوان مناظره بین دانش آموز ضعیف و قوی متوسط رفته ... خلاصه چند بار هم تست هاش زدم کنار کار کردن با کتاب مدرسه تا اینکه دیر یا زود فهمیدم سطحش اونقدر ها بالا نیست بعد از مبتکران با کتاب ای‌کیو گاج آشنا شدن و واقعا بی نظیر بود سوالات چالش بر انگیز و توپ و دید من نسبت به شیمی خیلی بیشتر کرد بعد از اون کارم شدت بود ای کیو و فقط کتاب درسی که از درسنامه ها مبتکران نکات مهم در کتاب درسی حاشیه نویسی کرده بودم بنظرم مبتکران درسنامه آش کل مطالب پوشش داده نیاز دیگه به معلم و ویدیو نیست ! بعد از اون با منبع مثل فار آزمون شیمی جهت تست بیشتر و تسلط کنار کتاب درس و ای کیو کار کردم بنظر من ای کیو چندین بار احتیاج هست تست ها بزنی هر بار نکات جدید تر دستگیر شما میشه برای جمع دوران جمع بندی موج زدم که شما وقتی این دو منبع سنگین کار کنید موج هم ساده میشه فقط یاداوری مرور میشه الان که دارم به گذشته فکر میکنم که میگفتن با مبتکران میشه ۱۰۰ زد خنده ام میگیره چون تست های فوق العاده ساده ای داره کلا وضعیتم از ضعیف در شیمی تبدیل شد به تو هیچ آزمون قلم جی شیمی زیر ۸۰ یا ۹۰ نزدم
      نمیدونم برای نظام جدید آیا همین انتشارات به همین خوبی کار کردن یا نه فقط میدونم شیمی ای کیو پلاس فقط برای پایه چاپ کردن دوازدهم نداره یعنی جلد دوم چاپ نکردن به هر حال بنظرم مبتکران برای داوطلب ضعیف و متوسط هم جواب برای قوی ای کیو و فار آزمون موج آزمون هم باحال حتی بین آزمون های قلم چی ازش تست زد و آزمون ها از ضعیف شروع میشه به قوی هر فصل برای من ۵ آزمون داشت
      ویرایش توسط Megan_Mccarthy : 21 اردیبهشت 1399 در ساعت 00:32

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن