خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در نظام قدیم مبتکران تک جلدی واجب و یککتاب پیشرفته داشت. نظام جدید تستای سخت رو لابه لای کتاب های دوجلدی و بعضا تک جلدی قرار داده. اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارین و میتونین تستای دوجلدی بزنین، دوجلدیش واقعا کامله

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک جوری ترتیب تستا هم از اسون به سخته یعنی مثلا اومده گفته زیر عنوان فلان مطلب و پس از چند زیر عنوان مرتبط اومده تست های کلی از کل زیر عنوان ها گذاشته. اون تست های کلی معمولاسبکش جدید ترند.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم یازدهمم دهم میکرو نداشتم ولی برای یازدهم میکرو گرفتم. من اوایلش پشیمون شده بودم و میخواستم خیلی سبز بگیرم ولی یکمی که گذشت خیلی باهاش حال کردم
      درکل برای من کتاب خیلی خوبی بو
      د.بستگی داره که شما با میکرو نتیجه گرفتید یا نه .
      نشر الگو و خیلی سبز هم تقریبا هم سطحن و میکرو سطحش از این دوتا بالاتره .من خودم به شخصه از خیلی سبز یازدهم خیلی خوشم اومد
      برای منبع اول یکی از این دوتا یعنی الگو و خیلی سبز خیلی عالیه
      ولی درکل به قول یکی از دوستان تو همین انجمن میکرو کتابیه که زدن تستاش اعصاب فولادی میخواد ولی بعد از اون دیگه تقریبا هیچ تستی جلودارت نیست.

در رابطه با مبتکران اگه بخوام سلیقه ای رفتار کنم خیلی درسنامه اش جالب نبود و یکمی زیاده گویی کرده بود .
      تعداد تست زیادی داره و اینکه بعد چند مبحث یه آزمون داره هم خیلی جالب بود.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم میکرو پایه و هم خیلی سبز پایه رو بررسی کردم میکرو واقعا یه چیز دیگس. خیلی سبز درسنامه هاش به پای میکرو نمیرسه. الگو هم خوبه ولی باز به نظرم واسه کسی که میخواد کامل ترین درسنامه رو داشته باشه میکرو عالیه. مبتکران هم واقعا زیاده گویی زیاد داره

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاری به این کتابا ندارم هرچی میگیرین بگیرین فقط موج ازمون الگو رد کنارش بگیرین واقعن کتاب فوق العاده ایه نزارینش به دوران حمع بندی که اون موقع وقت نمیکنین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن