خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

چند سوال مرتبط با تابع

سلام رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه
      من چنتا سوال داشتم در رابطه با تابع
      اول این که کدوم مدرس تابع رو بهتر تدریس کرده من دی وی دی بخرم مشکلم جدی نیس اونقدرا اما تابع به خاطر اینکه تو همه چی هست میخوام عالی یادش بگیرم و الانم یه مقدار به مشکل خوردم توی تابع

مشکل توی مفاهیم نیست اما یه جاهایی لازم میشه که بُرد رو بدست بیاریم مثلا توی ترکیب توابع منم تحقیق کردم که چطور از روی ضابطه میشه برد رو بدست آورد که خب راه حل قطعی وجود نداشت فقط یه سری کارا تو شرایط خاصی میشد انجام داد یه جاهایی با مشتق یه جاهایی با معکوس تابع معکوس پذیر یه جاهایی با مینیمم ماکسیمم یه جاهایی با رسم تابع یه جاهایی نامساوی ها.
      مثلا من توی نامساوی ها مشکل داشتم جزوه ای، مدرسی، کسی نیست که قشنگ آموزش داده باشه؟
      راه دیگه ای شما بلدین؟
      ممنون میشم کمکم کنین
      ببخشید طولانی شد یا علی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amdanial نمایش پست ها
      سلام رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه
      من چنتا سوال داشتم در رابطه با تابع
      اول این که کدوم مدرس تابع رو بهتر تدریس کرده من دی وی دی بخرم مشکلم جدی نیس اونقدرا اما تابع به خاطر اینکه تو همه چی هست میخوام عالی یادش بگیرم و الانم یه مقدار به مشکل خوردم توی تابع

مشکل توی مفاهیم نیست اما یه جاهایی لازم میشه که بُرد رو بدست بیاریم مثلا توی ترکیب توابع منم تحقیق کردم که چطور از روی ضابطه میشه برد رو بدست آورد که خب راه حل قطعی وجود نداشت فقط یه سری کارا تو شرایط خاصی میشد انجام داد یه جاهایی با مشتق یه جاهایی با معکوس تابع معکوس پذیر یه جاهایی با مینیمم ماکسیمم یه جاهایی با رسم تابع یه جاهایی نامساوی ها.
      مثلا من توی نامساوی ها مشکل داشتم جزوه ای، مدرسی، کسی نیست که قشنگ آموزش داده باشه؟
      راه دیگه ای شما بلدین؟
      ممنون میشم کمکم کنین
      ببخشید طولانی شد یا علی
      سلام عزیز . من یادمه سر یادگرفتن تابع اذیت شدم چون دهم اصلا درس نمیخوندم و پایه ای اشکال داشتم . اول رفتم کتاب دهم و یازدهم و دوازدهم و گذاشتم کنار هم . با کتابای کمک درسی . قشنگ وقت گذاشتم از دهم شروع کردم خوندم . تست هارم یبار کلا زدم . باید پایه ای بخونی مبحثی نیس . مثلا برای یادگرفتن معادلات مثلثاتی باید از سینوس کسینوس شروع کنی . ریاضی اینجوریه . حالا شاید با یه مدرس ام بخونی اما هیچی مثل درس خوندن خودت نمیشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      سلام عزیز . من یادمه سر یادگرفتن تابع اذیت شدم چون دهم اصلا درس نمیخوندم و پایه ای اشکال داشتم . اول رفتم کتاب دهم و یازدهم و دوازدهم و گذاشتم کنار هم . با کتابای کمک درسی . قشنگ وقت گذاشتم از دهم شروع کردم خوندم . تست هارم یبار کلا زدم . باید پایه ای بخونی مبحثی نیس . مثلا برای یادگرفتن معادلات مثلثاتی باید از سینوس کسینوس شروع کنی . ریاضی اینجوریه . حالا شاید با یه مدرس ام بخونی اما هیچی مثل درس خوندن خودت نمیشه
      اره اتفاقا این پروسه رو طی کردم و بالا هم گفتم اونطور جدی نیست مشکلم فقط یکم تو همون برد و ریزه کاری های تابع مشکل دارم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amdanial نمایش پست ها
      اره اتفاقا این پروسه رو طی کردم و بالا هم گفتم اونطور جدی نیست مشکلم فقط یکم تو همون برد و ریزه کاری های تابع مشکل دارم
      اونو فک کنم باید اره از اینترنت اینا حلش کنی . البته بردای توابعی که در حد کنکور تجربی ان سخت نیس و میتونی با چنتا سرچ یاد بگیری . برا کنکور ریاضیو نمیدونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلا محاسبه ی برد برای رشته ی تجربی زیاد مد نظر طراح های کنکور نبوده و حتی اگرم بخوان سوالی از محاسبه ی برد تابع بدن،سوال نسبتا ساده ای میدن که دانش اموز تجربی راحت میتونه حلش کنه.چه با رسم نمودار و چه با برد یابی از روی ضابطه
      بنظرم زیاد رواینجور قضایا حساس نباشید چون اصل تابع همون ساختمان اصلیشه و همچنین مباحثی مثل اعمال روی توابع و ترکیب توابع که بیشترین مطالب ترکیبی هم از همینا میدن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن