خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question و باز هم کلاس انلاین(لطفا وارد شوید)

سلام به همه ی دوستان گلم ایشالا همیشه موفق باشید.اقا راستیتش من کنکوری 1400 هستم و با توجه به اینکه برخی کلاس های انلاین از تابستون و قبل برگزاری کنکور شروع میشه نتونستم تا اونموقع صبر کنم
      . من زیستو در حد متوسط تو بعضی مباحث مثل تولید مثل بلدم و بقیه رو برا امتحانا حفظ کردم که یادم رفنه . ریاضی هم فقط تشریحی بلدم و تست زیادی کار نکردم. خیلی پرسو جو کردم ولی تو زیست بین ماز و حنیف عظیمی تاملند موندم و ریاضی بین ملاک پور و اریان حیدری . که اریان حیدری یکی بهم گفت راه حل دور زدن تستو اینارو یاد میده که سر جلسه کنکور از سرت میپره و فقط تو خونه و ازمون ازمایشی که استرس زیاد نداری به دردت میخوره . منم دنبال یه دبیرم که مفهومی یاد بده و از این فرمولای من دراوردی نگه که باید بشینم هر روز حفظش کنم. گفتم یه پرسو جویی از بقیه بکنم چون نمیتونم با نظر یکی بیخیال این دبیر بشم . برای زبانم زینعلی مد نظرم بود . برای فیزیکم یکی پیشنهاد بدید عالی میشه . یه سوالم دارم اونم اینکه کدوم موسسات از مهر شروع میکنن؟ با تشکر که برا پیامم وقت میزارید .امیدوارم که تاپیکی جامع بشه که همه ازش استفاده کنن دیگه ابهامی برا کلاس انلاین 1400 وجود نداشته باشه (تمایل داشتید برا سایر دروس هم معرفی کنید بچه ها استفاده کنن)
      ویرایش توسط Amirsh23 : 20 اردیبهشت 1399 در ساعت 07:39

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستان گلم ایشالا همیشه موفق باشید.اقا راستیتش من کنکوری 1400 هستم و با توجه به اینکه برخی کلاس های انلاین از تابستون و قبل برگزاری کنکور شروع میشه نتونستم تا اونموقع صبر کنم
      . من زیستو در حد متوسط تو بعضی مباحث مثل تولید مثل بلدم و بقیه رو برا امتحانا حفظ کردم که یادم رفنه . ریاضی هم فقط تشریحی بلدم و تست زیادی کار نکردم. خیلی پرسو جو کردم ولی تو زیست بین ماز و حنیف عظیمی تاملند موندم و ریاضی بین ملاک پور و اریان حیدری . که اریان حیدری یکی بهم گفت راه حل دور زدن تستو اینارو یاد میده که سر جلسه کنکور از سرت میپره و فقط تو خونه و ازمون ازمایشی که استرس زیاد نداری به دردت میخوره . منم دنبال یه دبیرم که مفهومی یاد بده و از این فرمولای من دراوردی نگه که باید بشینم هر روز حفظش کنم. گفتم یه پرسو جویی از بقیه بکنم چون نمیتونم با نظر یکی بیخیال این دبیر بشم . برای زبانم زینعلی مد نظرم بود . برای فیزیکم یکی پیشنهاد بدید عالی میشه . یه سوالم دارم اونم اینکه کدوم موسسات از مهر شروع میکنن؟ با تشکر که برا پیامم وقت میزارید .امیدوارم که تاپیکی جامع بشه که همه ازش استفاده کنن دیگه ابهامی برا کلاس انلاین 1400 وجود نداشته باشه (تمایل داشتید برا سایر دروس هم معرفی کنید بچه ها استفاده کنن)
      والا اتفاقا تنها کاری که حیدری نمیکنه وخودش خیلی باهاش مخالفه همین فرمولای الکی حفظ کردنه.
      و حالا من که منظور شما از "مفهومی" رو نمیفهمم ولی اگه دوست دارید دبیرتون برای حل یه سوال ساده بیاد بیست خط راه حل بنویسه خب باید بگم که اون اسمش مفهومی نیست و تشریحیه.
      آریان حیدری یکی از دبیراییه که واقعا مفهومی یاد میده و نوع بیانش جوریه که تو اصل مطلبو درک میکنی و دویست تا فرمول الکی نمیکنه تو پاچه ات.

معمولا موسسات از مهر شروع نمیکنند ولی مثلا استاد یکتا از کلاسینو امسال یه کلاس مجزا هم داشت مخصوص شروع از مهر.
      البته کلاسینو یه سری جلسات با عنوان های "ماشین زمان" و "کامبک" داشت که بچه هایی که دیرتر به کلاس اضافه شده بودند هم میتونستند خودشونو برسونن راحت.

ولی خب با این اوضاع فعلی, اصلا معلوم نیست که موسسات از چه زمانی شروع کنند کلاس های 1400 رو و باید با پشتیبانی های خودشون تماس بگیرید.

برای فیزیک خب آپشن زیاد هست. استاد نوکنده و قضاتی و ذهبی و . . .
      تازه امسال ممکنه استاد یحیوی هم به مجموعه تام لند اضافه بشه.
      و خب انتخاب دبیر فیزیک سلیقه ای هست یه جلسه از هرکدوم ببین با هرکدوم حال کردی سرکلاسش بشین.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم مثل شما دقیقا بین انتخاب استاد گیر کردم چون هزینه این کلاسها مثل هزینه خرید یه کتاب نیست که اگر باهاش حال نکردیم کتابمون رو عوض کنیم.
      نمیدونم ایا مشت نمونه خروار هست یا نه ولی من یک جلسه اریان حیدری رو دیدم اتفاقا فرمول بازی نمیکنه. حالا شاید با یک جلسه نشه قضاوت کرد ولی درکل طی همون یک جلسه ندیدم فرمول من دراوردی بگه.
      حدود یک ساعت از ملاکپور رو دیدم کاملا مفهمومی و کلاسیک تدریس میکنه. البته این چیزا کاملا سلیقه ایه. همین ملاکپور رو برید ببینید چقدر ازش راضی بودین.
      فیزیک هم استاد خیلی زیاده. تصمیم گرفتم یه مبحث مشترک رو از بین 3 تا استاد یعنی نوکنده ، قضاتی و ذهبی انتخاب کنم ببینم کدوم بهتره.
      واسه شیمی هم نمیدونم چیکار کنم. اگر شما فهمیدی به منم بگو

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      منم مثل شما دقیقا بین انتخاب استاد گیر کردم چون هزینه این کلاسها مثل هزینه خرید یه کتاب نیست که اگر باهاش حال نکردیم کتابمون رو عوض کنیم.
      نمیدونم ایا مشت نمونه خروار هست یا نه ولی من یک جلسه اریان حیدری رو دیدم اتفاقا فرمول بازی نمیکنه. حالا شاید با یک جلسه نشه قضاوت کرد ولی درکل طی همون یک جلسه ندیدم فرمول من دراوردی بگه.
      حدود یک ساعت از ملاکپور رو دیدم کاملا مفهمومی و کلاسیک تدریس میکنه. البته این چیزا کاملا سلیقه ایه. همین ملاکپور رو برید ببینید چقدر ازش راضی بودین.
      فیزیک هم استاد خیلی زیاده. تصمیم گرفتم یه مبحث مشترک رو از بین 3 تا استاد یعنی نوکنده ، قضاتی و ذهبی انتخاب کنم ببینم کدوم بهتره.
      دقیقا . البته من همین الان زنگ زدم کلاسینو گفتن دو هفته بعد کنکور کلاسا شروع میشه پس هنوز وقت زیاده . تاملند هم گفتن به احتمال زیاد نیمه اول تیر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کلا سعی کنین تو سال کنکور دنبال همون روشای کلاسیک برید تا بعدا مثل من پشیمون نشید روش کلاسیک همیشه جواب میده

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      کلا سعی کنین تو سال کنکور دنبال همون روشای کلاسیک برید تا بعدا مثل من پشیمون نشید روش کلاسیک همیشه جواب میده
      دقیقا فرمایش شما هم درسته.
      درکل نمیشه بگیم کدوم استاد خوبه کدوم یکی متوسط و کدوم بد. چون تمام این مسائل یه چیز کیفیه و هرکسی با توجه به سطح درسیش توصیف متفاوتی از یه استاد داره.
      من فقط دیدم اریان سوالات رو خیلی سریع حل میکنه. از اونطرف ملاکپور کاملا کلاسیک و کتابی جلو میرفت.
      شاید لازم باشه تعداد جلسات بیشتری رو از اریان و ملاکپور ببینم تا بتونم انتخاب کنم.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      براي رياضي قطعا آريان حيدري خوبه براي زيست آرامفر خوبه البته هاشمي هم بد نيست ولي خيلي ميزنه به جاده خاكي هنوز كامل از جو نظام قديم بيرون تيومده و سوالايي هم كه هم توي كلاسش و هم توى كتاباش هست فوق العاده سنگينه براي شيمى من مصلايي و بازرگاني رو دوست دارم اگه سطح شيميت بالاعه ميخواي به ١٠٠ برسي بازرگاني،فيزيك نوكنده خوبه ولى خيلي كلاساش يواش جلو ميره و زياد حرف ميزنه وسط دوتا مبحث،توي عمومى هم كلاس نري بهتره بشين خودت از خيلي سبز بخون البته براي عربي اياد فيلي خوبه....براي كتاب هاي جامع هم به خيلي سبز اعتماد كن ضرر نميكني سوالاش عالين اغلب در سطح كنكور به علاوه يه پله مفهومي تر براي سوالاي تازه و ابتكاري!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      براي رياضي قطعا آريان حيدري خوبه براي زيست آرامفر خوبه البته هاشمي هم بد نيست ولي خيلي ميزنه به جاده خاكي هنوز كامل از جو نظام قديم بيرون تيومده و سوالايي هم كه هم توي كلاسش و هم توى كتاباش هست فوق العاده سنگينه براي شيمى من مصلايي و بازرگاني رو دوست دارم اگه سطح شيميت بالاعه ميخواي به ١٠٠ برسي بازرگاني،فيزيك نوكنده خوبه ولى خيلي كلاساش يواش جلو ميره و زياد حرف ميزنه وسط دوتا مبحث،توي عمومى هم كلاس نري بهتره بشين خودت از خيلي سبز بخون البته براي عربي اياد فيلي خوبه....براي كتاب هاي جامع هم به خيلي سبز اعتماد كن ضرر نميكني سوالاش عالين اغلب در سطح كنكور به علاوه يه پله مفهومي تر براي سوالاي تازه و ابتكاري!
      ممنون . زیست عظیمی چطور،دیدیش؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      ممنون . زیست عظیمی چطور،دیدیش؟
      زيست حنيف عظيمى رو تعريفش رو زياد شنيدم من خودم اشتباهم اين بود رفتم كلاس اشكان هاشمى البته كه هاشمي هم خوبه اما اصلا سبكش به سبك كنكور جديد نميخوره مناسبه كنكوراي 94 و 95 كه برا نظام قديما بود متاسفانه هنوز از حال و هواي نظام قديم بيرون نيومده و داره نظام جديد رو با قديم تطابق ميده ولى به نظرم شما براي زيست بين عمارلو و عظيمى و ارامفر يكي رو انتخاب كن همشون عالين شيمي هم اگه ازموني كه ميري كانون هست بازرگاني هم خودش هم كتاباش كمكت ميكنه
      ویرایش توسط jun_216 : 20 اردیبهشت 1399 در ساعت 16:55

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان کلاسینو و تاملند واسه ثبت نام کلاسهای انلاین چه مدارکی رو میخوان؟ کارنامه ؟ کارت ملی ؟ یا ... ؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      زيست حنيف عظيمى رو تعريفش رو زياد شنيدم من خودم اشتباهم اين بود رفتم كلاس اشكان هاشمى البته كه هاشمي هم خوبه اما اصلا سبكش به سبك كنكور جديد نميخوره مناسبه كنكوراي 94 و 95 كه برا نظام قديما بود متاسفانه هنوز از حال و هواي نظام قديم بيرون نيومده و داره نظام جديد رو با قديم تطابق ميده ولى به نظرم شما براي زيست بين عمارلو و عظيمى و ارامفر يكي رو انتخاب كن همشون عالين شيمي هم اگه ازموني كه ميري كانون هست بازرگاني هم خودش هم كتاباش كمكت ميكنه
      ممنون.البته عمارلو فک کنم کلاس نداره طول سال فقط نکته و تسته

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کلاسینو و تاملند واسه ثبت نام کلاسهای انلاین چه مدارکی رو میخوان؟ کارنامه ؟ کارت ملی ؟ یا ... ؟
      كلاسينو كه من فقط پارسال پول رو واريز كردم زده بود اسكن كارت ملي هم ميخوان كه من ندادم مشكلي هم پيش نيومد كلا كارت ملي و اطلاعات اينجوري ندين بهتره تجارت كنكور تجارت كثيفيه رتبه بشين به كد ملي هم رحم نميكنن ميفروشن به موسسات ديگه كه باهاش بدون خبر خودتون تبليغ كنن به اسم شما با كارنامه كنكورتون

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بنظر من ک انتخاب منبع و فیلم و هر مورد دیگه سلیقیه ایه
      نمونه فیلماشونو از یه مبحث ببین و با هرکدوم بهتر مطلبو گرفتی ، با همون پیش برو.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن