خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستان گلم ایشالا همیشه موفق باشید.اقا راستیتش من کنکوری 1400 هستم و با توجه به اینکه برخی کلاس های انلاین از تابستون و قبل برگزاری کنکور شروع میشه نتونستم تا اونموقع صبر کنم
      . من زیستو در حد متوسط تو بعضی مباحث مثل تولید مثل بلدم و بقیه رو برا امتحانا حفظ کردم که یادم رفنه . ریاضی هم فقط تشریحی بلدم و تست زیادی کار نکردم. خیلی پرسو جو کردم ولی تو زیست بین ماز و حنیف عظیمی تاملند موندم و ریاضی بین ملاک پور و اریان حیدری . که اریان حیدری یکی بهم گفت راه حل دور زدن تستو اینارو یاد میده که سر جلسه کنکور از سرت میپره و فقط تو خونه و ازمون ازمایشی که استرس زیاد نداری به دردت میخوره . منم دنبال یه دبیرم که مفهومی یاد بده و از این فرمولای من دراوردی نگه که باید بشینم هر روز حفظش کنم. گفتم یه پرسو جویی از بقیه بکنم چون نمیتونم با نظر یکی بیخیال این دبیر بشم . برای زبانم زینعلی مد نظرم بود . برای فیزیکم یکی پیشنهاد بدید عالی میشه . یه سوالم دارم اونم اینکه کدوم موسسات از مهر شروع میکنن؟ با تشکر که برا پیامم وقت میزارید .امیدوارم که تاپیکی جامع بشه که همه ازش استفاده کنن دیگه ابهامی برا کلاس انلاین 1400 وجود نداشته باشه (تمایل داشتید برا سایر دروس هم معرفی کنید بچه ها استفاده کنن)
      سلام دوست عزیز درمورد زمان شروع کلاس های کنکور 1400 اطلاعی ندارم ولی با توجه به تجربه استفاده امسالم از کلاس های آنلاین بهت توصیه میکنم حتما جلسه اول کلاس های این اساتیدی که میگم رو ببین که توی خود سایت ها رایگانه بعد تصمیم بگیر که میتونی با دبیر مربوطه ارتباط بگیری یا نه پیشنهادهای من :
      برای زیست عظیمی(تام لند) برای فیزیک ذهبی(تام لند) برای ریاضی ملاک پور(تام لند) برای زبان زینلی (تام لند )برای عربی فلاح (کلاسینو) برای دینی کریمی (تام لند) یا فکری (کلاسینو) برای ادبیات نمیتونم قطعی بگم چون خیلی سلیقه ایه شیمی هم بابایی(تام لند) میتونه انتخاب خوبی باشه ...
      نکته ای که حتما بازم تاکید میکنم اینه که جلسه اول این اساتید رو ببین اگه اوکی بودی اقدام به خرید کن
      درمورد زمان شروع کلاس ها هم با موسسات تماس بگیر صد درصد بهتر از ما راهنماییت میکنن ...
      به شرط تلاش موفق باشی...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifermstar نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز درمورد زمان شروع کلاس های کنکور 1400 اطلاعی ندارم ولی با توجه به تجربه استفاده امسالم از کلاس های آنلاین بهت توصیه میکنم حتما جلسه اول کلاس های این اساتیدی که میگم رو ببین که توی خود سایت ها رایگانه بعد تصمیم بگیر که میتونی با دبیر مربوطه ارتباط بگیری یا نه پیشنهادهای من :
      برای زیست عظیمی(تام لند) برای فیزیک ذهبی(تام لند) برای ریاضی ملاک پور(تام لند) برای زبان زینلی (تام لند )برای عربی فلاح (کلاسینو) برای دینی کریمی (تام لند) یا فکری (کلاسینو) برای ادبیات نمیتونم قطعی بگم چون خیلی سلیقه ایه شیمی هم بابایی(تام لند) میتونه انتخاب خوبی باشه ...
      نکته ای که حتما بازم تاکید میکنم اینه که جلسه اول این اساتید رو ببین اگه اوکی بودی اقدام به خرید کن
      درمورد زمان شروع کلاس ها هم با موسسات تماس بگیر صد درصد بهتر از ما راهنماییت میکنن ...
      به شرط تلاش موفق باشی...
      سلام ممنون از راهنماییتون
      تقریبا تو تمام دروس عمومی + زیست + شیمی تکلیف بهترین اساتید مشخصه و نیاز به تحقیق خیلی خاصی در این مورد نیست.
      درمورد ریاضی و فیزیک تناقض زیاده. مخصوصا فیزیک که کار رو خیلی سخت میکنه. چون تو ریاضی درنهایت انتخاب بین اریان حیدری و ملاکپوره ولی تو فیزیک اساتید خوب زیادی داریم ( نوکنده ، قضاتی ، ذهبی ، یحیوی )
      شما ملاکپور رو شرکت کردین کلاساشو ؟
      من یک جلسه ملاکپور دیدم یک جلسه اریان حیدری هم دیدم. ملاکپور کاملا کلاسیک وار و مفهمومی تدریس میکنه و یجورایی ادمو یاد درسنامه کتاب کمک درسی میندازه. ولی اریان حیدری علاوه بر گفتن مفهموم روشهای خیلی خوبی رو هم بکار میبره.
      هرکدوم از این 2 نفر موافق و مخالف خودشون رو دارن.
      مثلا اونایی که طرفدار ملاکپورن میگن مهمه ریاضی رو اساسی و مفهومی یاد بگیری که روز کنکور با دیدن سوالات جدید جا نخوری. از جهتی طرفدارای اریان میگن روشهایی که تو تدریسش ارائه میده باعث میشه درس ریاضی تبدیل بشه به گلابی ترین درس اختصاصی !

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

تقریبا تو تمام دروس عمومی + زیست + شیمی تکلیف بهترین اساتید مشخصه و نیاز به تحقیق خیلی خاصی در این مورد نیست.
      درمورد ریاضی و فیزیک تناقض زیاده. مخصوصا فیزیک که کار رو خیلی سخت میکنه. چون تو ریاضی درنهایت انتخاب بین اریان حیدری و ملاکپوره ولی تو فیزیک اساتید خوب زیادی داریم ( نوکنده ، قضاتی ، ذهبی ، یحیوی )
      من یک جلسه ملاکپور دیدم یک جلسه اریان حیدری هم دیدم. ملاکپور کاملا کلاسیک وار و مفهمومی تدریس میکنه و یجورایی ادمو یاد درسنامه کتاب کمک درسی میندازه. ولی اریان حیدری علاوه بر گفتن مفهموم روشهای خیلی خوبی رو هم بکار میبره.
      مثلا اونایی که طرفدار ملاکپورن میگن مهمه ریاضی رو اساسی و مفهومی یاد بگیری که روز کنکور با دیدن سوالات جدید جا نخوری. از جهتی طرفدارای اریان میگن روشهایی که تو تدریسش ارائه میده باعث میشه درس ریاضی تبدیل بشه به گلابی ترین درس اختصاصی !
      از یه جایی به بعد باید به این موضوع توجه کنیم که فاکتور سلیقه هم مهمه ... من کلاس اقای ملاک پور رو شرکت کردم و راضی هم هستم ... مسلما عزیزایی هم هستن که کلاس اقای حیدری رو شرکت کردن و راضی هستن ... همونطور که به دوست عزیزمون هم گفتم باید ببینید با کدوم یکی از عزیزان میتونید ارتباط برقرار کنید ... به شرط تلاش موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

ریاضی بنظرم چون خیلیا بدون اموزش قبلی و از سطح صفر میرن فیلم میبینن فکر میکنن خیلی چیز خارق العاده ای اساتید درس میدن بهتره تا یه سطح متوسطی خودت برسونی بعد اریان حیدری با دور تند فیلماش ببینی و روشایی که بنظرت جالب میاد بنویسی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

از طرفی باید عرض کنم که شما وقت چندانی نداری که کل ریاضی رو بزنی . با حیدری شما حتما مثلثات و تابع رو میزنین . و حد و مشتق و کاربرد رو باتوجه به سوال و زمان میشه زد . شما وقت ریاضیت رو باید برا زیست فدا کنی . فیزیک هم عرض کردم قبلا شک نکن هردو نوکنده و ذهبی عاللین . ببین مشکل اونایی که میخوان برا کنکور شروع کنن همین واسواسی شدنه . در حالی که نوکنده و ذهبی یه چیز رو میگن فقط بهونه موفق شدنت خودتی که بعد جلسشون بشینی تست بزنی . تمام

و اینکه من کاری ندارم به اعتقادات و ارزش هامون . ولی من شخصی عرض میکنم این دیدگاهم رو امیدوارم بد برداشت نکنید . اما لطفا اگه پول ثبت نام دارین دریغ نکنین . من امسال معلم های انلاین با وجدان خیلی دیدم . مثل استاد فلاح . واقعا تا اون ریال اخر حق حلالش باشه .
      اما اگه پول خرید یه درس رو داشتین لاقل یه درس بخرین . میدونم الان یه موج ریپلای میاد تو پست من . اما لطفا طوری نباشید که از ته دلتون وقتی معلم تو کلاس میگه کپی نکنین خواهشا،، شما بگین منو میگه......... بازم آزادید من فقط نظر شخصیم رو گفتم.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      از طرفی باید عرض کنم که شما وقت چندانی نداری که کل ریاضی رو بزنی . با حیدری شما حتما مثلثات و تابع رو میزنین . و حد و مشتق و کاربرد رو باتوجه به سوال و زمان میشه زد . شما وقت ریاضیت رو باید برا زیست فدا کنی . فیزیک هم عرض کردم قبلا شک نکن هردو نوکنده و ذهبی عاللین . ببین مشکل اونایی که میخوان برا کنکور شروع کنن همین واسواسی شدنه . در حالی که نوکنده و ذهبی یه چیز رو میگن فقط بهونه موفق شدنت خودتی که بعد جلسشون بشینی تست بزنی . تمام

و اینکه من کاری ندارم به اعتقادات و ارزش هامون . ولی من شخصی عرض میکنم این دیدگاهم رو امیدوارم بد برداشت نکنید . اما لطفا اگه پول ثبت نام دارین دریغ نکنین . من امسال معلم های انلاین با وجدان خیلی دیدم . مثل استاد فلاح . واقعا تا اون ریال اخر حق حلالش باشه .
      اما اگه پول خرید یه درس رو داشتین لاقل یه درس بخرین . میدونم الان یه موج ریپلای میاد تو پست من . اما لطفا طوری نباشید که از ته دلتون وقتی معلم تو کلاس میگه کپی نکنین خواهشا،، شما بگین منو میگه......... بازم آزادید من فقط نظر شخصیم رو گفتم.
      اریان تو کلاسش میگه شما باید ریاضی رو یجوری بزنید که ربع ساعت هم واسه زیست وقت اضافه بیاری من که فکر میکنم این مسئله واسه همه تبدیل به واقعیت نمیشه چون ریاضی هرچقدرم راه و روش پیچوندن سوال رو بلد باشی بازم اون شخص طراح چند قدم از من کنکوری جلوتره .
      درمورد وسواسی شدن هم دقیقا حرفتون درسته. حقیقتش خودمم وسواسی شدم

اما درمورد قسمت دوم پستتون هم کاملا موافقم. چه خوب چه بد و چه ارزون چه گرون بهرحال اون معلم و اون مجموعه واسه تولید چنین محتوایی زحمت کشیدن.
      استفاده از این فیلما از نظر اخلاقی فکر نمیکنم کار درستی باشه. البته خود منم خیلی ادم مرفه بی دردی نیستم کما اینکه تو تاپیکهای مشابه عرض کردم واسه ثبت نام این کلاسها دست و بالم تنگه ولی خب چاره ای نیست.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اریان تو کلاسش میگه شما باید ریاضی رو یجوری بزنید که ربع ساعت هم واسه زیست وقت اضافه بیاری من که فکر میکنم این مسئله واسه همه تبدیل به واقعیت نمیشه چون ریاضی هرچقدرم راه و روش پیچوندن سوال رو بلد باشی بازم اون شخص طراح چند قدم از من کنکوری جلوتره .
      درمورد وسواسی شدن هم دقیقا حرفتون درسته. حقیقتش خودمم وسواسی شدم

اما درمورد قسمت دوم پستتون هم کاملا موافقم. چه خوب چه بد و چه ارزون چه گرون بهرحال اون معلم و اون مجموعه واسه تولید چنین محتوایی زحمت کشیدن.
      استفاده از این فیلما از نظر اخلاقی فکر نمیکنم کار درستی باشه. البته خود منم خیلی ادم مرفه بی دردی نیستم کما اینکه تو تاپیکهای مشابه عرض کردم واسه ثبت نام این کلاسها دست و بالم تنگه ولی خب چاره ای نیست.
      ببین البته تو باید ۳ ۴ تا از درساتو خودت بخونی چون اگه ببینی تایم متوسط کلاسا ۳ الی ۴ ساعت هستش و حالا دیر کرد و ... هم دارن بنابراین اصلا وقت نمیکنی که همش بری به نظر من برا شیمی کتاب مبتکران خیلی خوبه که با اون فک نکنم کلاس نیاز داشتی باشی اگه هم رفتی فقط مسائل برو . تو ۳ تا اختصاصی با ۲ تا عمومی رو بازور بتونی برسونی ولی خب بعضیا هم وقتی کلاس میرن مثل خود من برای اینکه پولشون هدر نره میشینن میخونن در هر حال سعی کن زیاد ثبتنام نکنی که کل تایم هفتت بشه کلاس حالا تو صبا هم مدرسه هستی سه ساعتم بزاری کلاس و یه ساعتم خستگیشو بکشی فوقش سه ساعت بتونی بخونی تو روز
      ویرایش توسط Amirsh23 : 22 اردیبهشت 1399 در ساعت 12:02

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ببین البته تو باید ۳ ۴ تا از درساتو خودت بخونی چون اگه ببینی تایم متوسط کلاسا ۳ الی ۴ ساعت هستش و حالا دیر کرد و ... هم دارن بنابراین اصلا وقت نمیکنی که همش بری به نظر من برا شیمی کتاب مبتکران خیلی خوبه که با اون فک نکنم کلاس نیاز داشتی باشی اگه هم رفتی فقط مسائل برو . تو ۳ تا اختصاصی با ۲ تا عمومی رو بازور بتونی برسونی ولی خب بعضیا هم وقتی کلاس میرن مثل خود من برای اینکه پولشون هدر نره میشینن میخونن در هر حال سعی کن زیاد ثبتنام نکنی که کل تایم هفتت بشه کلاس حالا تو صبا هم مدرسه هستی سه ساعتم بزاری کلاس و یه ساعتم خستگیشو بکشی فوقش سه ساعت بتونی بخونی تو روز

فارغ التحصیله.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      فارغ التحصیله.
      جدی؟ من اطلاع نداشتم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداش من فارغ التحصیلم. از نوع سالهای دور
      ولی درمجموع با حرفات موافقم. ریاضی و فیزیک رو که حتما ثبت نام میکنم. شیمی رو باید یه مقدار سبک سنگین کنم ببینم ارزش داره بابایی ثبت نام کنم یا نه. چون میترسم تو فصلهای سنگین شیمی بصورت خودخوان و بدون معلم به مشکل بربخورم.
      درمورد عمومی ها مشکل خاصی ندارم و خودم میتونم بخونم.
      زیست هم با درسنامه کتاب کمک درسی میخونم.

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن