خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چند تا نکته برای این دوران

سلام به همگی امیدوارم تا حالا خوب پیش اومده باشید
      من سه سال کنکور دادم تو موفقیت سال سومم این ۲ ۳ماه اخر خیلی تاثیر گذار بود تو این دوران اگه درست کار کنید میتونید حسابی جهش داشته باشید کنکورم که عقب افتاده و کلی زمان دارید برای اینکه بدونید چقد تایم الان سرنوشت سازه من سال سوم کنکورم ازمون ۱۱خرداد ترازم ۶۸۰۰ شد سه هفته بعد ازمون بعدی شدم نزدیک ۷۳۰۰ ۵۰۰ تا جهش تراز اونم تو ترازای بالا خیلی سخته تازه این فقط مقدار جهش تو ۳ هفته بود کنکورمم بهتر از ازمون اخرم دادم
      چیزی که باید بدونید اینه خیلی خوب خودتون بشناسید و شروع کنید به پر کردن چال چوله هاتون بدونید هر درس نقطه قوتتون چیاست و نقطه ضعفاتون چیه
      نقطه قوتاتونو جا پاشونو محکم کنید از ساده ترین نقطه ضعفاتونم شروع کنید به حل کردنشون
      سوالای کنکورو شخم بزنید و تحلیل کنید دستتون بیاد چیا برا طراح سوال جذابه دلیل اوردن هر گزینه رو بدونید
      رو مدیریت زمانتون کار کنید بدونید چیکار میخواید بکنید سر جلسه
      از نظر ذهنی خودتونو برای هر اتفاقی اماده کنید مثلا اینکه شما فیزیکتون خیلی خوبه ولی سر جلسه میبیند فیزیک خیلی سخته خودتونو نبازید برای همه سخته اگه رو اینکه فیزیکو ۸۰ بزنید حساب باز کردید بدونید اگه الان ۶۰ بزنید مث ۸۰ درصده چون سخته
      رو حفظیات و عمومیا حسابییییی کار کنید
      عمومی تاثیر باور نکردنی رو رتبه داره
      ازمون میدید دلیل هر سوال نزده و اشتباهو پیدا کنید
      اگه اشتباه محاسباتی دارید هر شب قبل خواب چن تا سوال با محاسبات سنگین انجام بدید
      اگه تو یه تیپ خاص سوال مشکل دارید هر شب قبل خواب چن تا تست اون تیپی حل کنید
      کارایی که انجام هر روزش خیلی میتونه کمکتون کنه:حفظ کردن روزی ۵ لغت ادبیات و زبان و عربی ۲تا تاریخ ادبیات تقریبا حفظ و تحلیل و بررسی ۲ ۳ تا آیه دینی حل یه ریدینگ و کلوز تست زبان درک مطلب و مفهوم عربی
      تحلیل و بررسی ۲ ۳تا شکل زیست مرور نکات فیزیک و ریاضی یا حل تست از تیپی که مشکل دارید مرور و بررسی واکنش ها و ساختار های شیمی و حفظیات یا اگه تو مسئله مشکل دارید حل ۱ ۲ مسئله
      برای کسایی که تا حالا درست و حسابی شروع نکردن
      من سه سال کنکور دادم ولی باور کنید سه ماهشو مث ادم درس خوندمو جون کندم من باور دارم که میشه تو سه ماه یه نتیجه فوق العاده گرفت و فوق العاده برا هرکی یه معنی داره یه برنامه منسجم و تلاش حسابی میخواید دیگه اینکه روزی چن ساعت باید درس بخونمو بذارید کنار تا جایی که میشه باید بخونید غیر از خوابیدن و خوردن خوندن نباید کاری کنید خوردن و خوابیدنم برا اینکه بتونید بخونید پس از من با تجربه ای که دارم قبول کنید میشه میتونید
      اینا یه سری نکات کلی بود امیدوارم کمکتون کرده باشه
      یه خواهشیم ازتون دارم خبر چک نکنید دنبال حاشیه نیوفتید الان فعلا به طور رسمی یه تاریخیو مشخص کردن شما کار خودتونو بکنید اینکه بیوفتید تو این سایت و اون سایت و این کانال و اون کانال کمکی به شما نمیکنه انرژی و وقتتونو بذارید برا کار و درستون
      موفق باشید
      ویرایش توسط rozhn : 18 اردیبهشت 1399 در ساعت 19:02

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhn نمایش پست ها
      سلام به همگی امیدوارم تا حالا خوب پیش اومده باشید
      من سه سال کنکور دادم تو موفقیت سال سومم این ۲ ۳ماه اخر خیلی تاثیر گذار بود تو این دوران اگه درست کار کنید میتونید حسابی جهش داشته باشید کنکورم که عقب افتاده و کلی زمان دارید برای اینکه بدونید چقد تایم الان سرنوشت سازه من سال سوم کنکورم ازمون ۱۱خرداد ترازم ۶۸۰۰ شد سه هفته بعد ازمون بعدی شدم نزدیک ۷۳۰۰ ۵۰۰ تا جهش تراز اونم تو ترازای بالا خیلی سخته تازه این فقط مقدار جهش تو ۳ هفته بود کنکورمم بهتر از ازمون اخرم دادم
      چیزی که باید بدونید اینه خیلی خوب خودتون بشناسید و شروع کنید به پر کردن چال چوله هاتون بدونید هر درس نقطه قوتتون چیاست و نقطه ضعفاتون چیه
      نقطه قوتاتونو جا پاشونو محکم کنید از ساده ترین نقطه ضعفاتونم شروع کنید به حل کردنشون
      سوالای کنکورو شخم بزنید و تحلیل کنید دستتون بیاد چیا برا طراح سوال جذابه دلیل اوردن هر گزینه رو بدونید
      رو مدیریت زمانتون کار کنید بدونید چیکار میخواید بکنید سر جلسه
      از نظر ذهنی خودتونو برای هر اتفاقی اماده کنید مثلا اینکه شما فیزیکتون خیلی خوبه ولی سر جلسه میبیند فیزیک خیلی سخته خودتونو نبازید برای همه سخته اگه رو اینکه فیزیکو ۸۰ بزنید حساب باز کردید بدونید اگه الان ۶۰ بزنید مث ۸۰ درصده چون سخته
      رو حفظیات و عمومیا حسابییییی کار کنید
      عمومی تاثیر باور نکردنی رو رتبه داره
      ازمون میدید دلیل هر سوال نزده و اشتباهو پیدا کنید
      اگه اشتباه محاسباتی دارید هر شب قبل خواب چن تا سوال با محاسبات سنگین انجام بدید
      اگه تو یه تیپ خاص سوال مشکل دارید هر شب قبل خواب چن تا تست اون تیپی حل کنید
      کارایی که انجام هر روزش خیلی میتونه کمکتون کنه:حفظ کردن روزی ۵ لغت ادبیات و زبان و عربی ۲تا تاریخ ادبیات تقریبا حفظ و تحلیل و بررسی ۲ ۳ تا آیه دینی حل یه ریدینگ و کلوز تست زبان درک مطلب و مفهوم عربی
      تحلیل و بررسی ۲ ۳تا شکل زیست مرور نکات فیزیک و ریاضی یا حل تست از تیپی که مشکل دارید مرور و بررسی واکنش ها و ساختار های شیمی و حفظیات یا اگه تو مسئله مشکل دارید حل ۱ ۲ مسئله
      برای کسایی که تا حالا درست و حسابی شروع نکردن
      من سه سال کنکور دادم ولی باور کنید سه ماهشو مث ادم درس خوندمو جون کندم من باور دارم که میشه تو سه ماه یه نتیجه فوق العاده گرفت و فوق العاده برا هرکی یه معنی داره یه برنامه منسجم و تلاش حسابی میخواید دیگه اینکه روزی چن ساعت باید درس بخونمو بذارید کنار تا جایی که میشه باید بخونید غیر از خوابیدن و خوردن خوندن نباید کاری کنید خوردن و خوابیدنم برا اینکه بتونید بخونید پس از من با تجربه ای که دارم قبول کنید میشه میتونید
      اینا یه سری نکات کلی بود امیدوارم کمکتون کرده باشه
      یه خواهشیم ازتون دارم خبر چک نکنید دنبال حاشیه نیوفتید الان فعلا به طور رسمی یه تاریخیو مشخص کردن شما کار خودتونو بکنید اینکه بیوفتید تو این سایت و اون سایت و این کانال و اون کانال کمکی به شما نمیکنه انرژی و وقتتونو بذارید برا کار و درستون
      موفق باشید

خیلی ممنونم خانوم دکتر . فقط مصاحبتون و حذف کردین؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      خیلی ممنونم خانوم دکتر . فقط مصاحبتون و حذف کردین؟
      خواهش میکنم ،حقیقتش نمیدونم چی شده تو یه فرصت کامل تر مینویسمش حتما

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به موقع ترین و مفید ترین تاپیکی که میشد ایجاد بشه .
      مننون ازتون .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      به موقع ترین و مفید ترین تاپیکی که میشد ایجاد بشه .
      مننون ازتون .
      خواهش میکنم خوشحال شدم که تونستم کمکی باشم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم خوشحال شدم که تونستم کمکی باشم
      سلام. بنظرتون این سه ماه واسه شیمی تستهای کنکور و موج آزمون کافیه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی از مطلب مفیدتون
      یه سوال داشتم من تا قبل تعویق شروع کرده بودم کنکورا رو زدن بعد الان مشاورم میگه ادامه بدم اون کارو و موقع سه روز یکبار دوباره کنکورا رو بزنم به نظرتون کار درستیه؟
      از این نظر میگم که سوالا ممکنه تکراری بشن واسم
      بعد یه سوال دیگه اینکه واسه آزمون های جامع زیست رو چجوری مرور کنم؟
      یا اصلا الان واسه زیست چیکار کنم و چقدر بخونم؟
      رشتمم ریاضی بوده

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      سلام. بنظرتون این سه ماه واسه شیمی تستهای کنکور و موج آزمون کافیه؟
      سلام اره کافی کافیه اولویتت سوالای کنکور باشه و سوالای علامت دار خودت اگه داری
      موج ازمون کتاب خیلی خوب و قوی ایه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام مرسی از مطلب مفیدتون
      یه سوال داشتم من تا قبل تعویق شروع کرده بودم کنکورا رو زدن بعد الان مشاورم میگه ادامه بدم اون کارو و موقع سه روز یکبار دوباره کنکورا رو بزنم به نظرتون کار درستیه؟
      از این نظر میگم که سوالا ممکنه تکراری بشن واسم
      بعد یه سوال دیگه اینکه واسه آزمون های جامع زیست رو چجوری مرور کنم؟
      یا اصلا الان واسه زیست چیکار کنم و چقدر بخونم؟
      رشتمم ریاضی بوده

سلام خواهش میکنم
      ببین من پیشنهاد به بچه هایی که دیگه درساشون تموم شده و میتونن کنکور زدنو شروع کنن اینکه چن تا کنکور خارج و داخل اخرو فعلا حل نکنن مثلا از ۹۵ با ۹۶ به بعدو حل نکنن بذارن تا یه معیار مناسب داشته باشن ولی حالا که وقت داری قبل ۹۵ و کامل بزن تجربی داخل و خارج و عمومی ۶ تا گروه سوالای فیزیک وشیمی و حتی مشترکات ریاضی رشته ریاضی بعد ۹۵به بعد تجربی داخل و خارجشو بذار ولی بقیه رو همونطور که گفتم کامل حل کن بعد اگه ازمون تالیفی یا کار دیگه ای داشتی انجام بده بعد ۹۵ به بعد تجربی داخل و خارج
      فقط ازمونای داخل و خارج تجربی۹۷ و ۹۸ بذار مرحله اخر یعنی دیگه ازمونو کاری نمونده باشه انجام بدی
      دوباره زدنشونو نمیدونم ولی اگه بار اول خوب تحلیل و بررسی کرده باشی نکاتشونو در اورده باشی فقط مرور نکاتت و سوالات اشتباه و نزدتت به نظرم کافیه
      برای مرور زیستم من خودم کتابو مرتب مرور میکردم و سعی میکردم چیزای مرتبط به همو تو ذهنم باهم مرور کنم و شکلا رو حسابی بررسی کردم و سوالای کنکورو تک تک گزینه هاشو شخم زدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام خواهش میکنم
      ببین من پیشنهاد به بچه هایی که دیگه درساشون تموم شده و میتونن کنکور زدنو شروع کنن اینکه چن تا کنکور خارج و داخل اخرو فعلا حل نکنن مثلا از ۹۵ با ۹۶ به بعدو حل نکنن بذارن تا یه معیار مناسب داشته باشن ولی حالا که وقت داری قبل ۹۵ و کامل بزن تجربی داخل و خارج و عمومی ۶ تا گروه سوالای فیزیک وشیمی و حتی مشترکات ریاضی رشته ریاضی بعد ۹۵به بعد تجربی داخل و خارجشو بذار ولی بقیه رو همونطور که گفتم کامل حل کن بعد اگه ازمون تالیفی یا کار دیگه ای داشتی انجام بده بعد ۹۵ به بعد تجربی داخل و خارج
      فقط ازمونای داخل و خارج تجربی۹۷ و ۹۸ بذار مرحله اخر یعنی دیگه ازمونو کاری نمونده باشه انجام بدی
      دوباره زدنشونو نمیدونم ولی اگه بار اول خوب تحلیل و بررسی کرده باشی نکاتشونو در اورده باشی فقط مرور نکاتت و سوالات اشتباه و نزدتت به نظرم کافیه
      برای مرور زیستم من خودم کتابو مرتب مرور میکردم و سعی میکردم چیزای مرتبط به همو تو ذهنم باهم مرور کنم و شکلا رو حسابی بررسی کردم و سوالای کنکورو تک تک گزینه هاشو شخم زدم
      خیلی ممنونم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بابت پاسخگویی. بنظرتون از الان تا قبل زدن کنکورا اگه بخوایم آزمون جامع بزنیم جمعه ها آزمون های غیر حضوری قلمچیو که هر هفته برگزار میکنه کار کنیم یا آزمون جامع کتابایی که سوال تالیفی دارن مث موج آزمون و فصل آزمونا؟ از نظر ارزش سوالات منظورمه چون نمیتونم همه رو کار کنم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها کسی هست که اطلاعاتش درمورد رشته ریاضی خوب باشه و بتونه بهم مشاوره بده که چطوری این دوران رو بخونم؟ یعنی به طور کلی من میخوام پایه و دوازدهمو چند دور بخونم تا جمع بندی، ولی میخوام ریزه کاری هایی مثل اینکه چطور ساعت ها رو برای درس ها بذارم و اینا رو بهم بگه. یا اگه تاپیکی درمورد چیزیکه گفتم میشناسین میشه لینکشو بدین؟ اخه مطالب خیلی پراکنده اس

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      خیلی ممنونم
      خواهش میکنم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      ممنون بابت پاسخگویی. بنظرتون از الان تا قبل زدن کنکورا اگه بخوایم آزمون جامع بزنیم جمعه ها آزمون های غیر حضوری قلمچیو که هر هفته برگزار میکنه کار کنیم یا آزمون جامع کتابایی که سوال تالیفی دارن مث موج آزمون و فصل آزمونا؟ از نظر ارزش سوالات منظورمه چون نمیتونم همه رو کار کنم
      خواهش میکنم به نظر من ارزش سوالی ازمونای قلم چی خیلی بالا نیست سوالای بهتریم میشه کار کرد اولویتت سوالای کنکور باشه بعد اونا میتونی از کتابایی که ازمون دارن استفاده کنی یا ازمونای ازمایشی که سوالای بهتری دارن ولی بازم هر جور خودت راحتی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی خیلی عالی بود من از بعضی بخش ها اسکرین گرفتم. سوالی که داشتم این بود من از آزمون بهمن به بعد قلمچی متاسفانه خیلی سر آزمون ها کم کاری کردم و از اون موقع آزمونی تحلیل نکردم. تا آخر خرداد هم جمع بندی دور اول و درسام تموم میشه کامل به نظرتون توی تیر در کنار کنکور ها سوالات قلمچی رو برگردم تک تک حل کنم یا موج آزمون کار کنم و کنارش فقط سوالات آزمون های جمع بندی نیمسال و پیش رو حل کنم؟ و اینکه شما آزمون های آخری ترازتون رفت رو 6800 اینا یا قبلشم ترازتون همین حدودا بود؟ من تقریبا بین 6000 تا 6200 اينا هستم ولی یکم نگرانم نتونم افزایشش بدم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن