خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      مرسی خیلی عالی بود من از بعضی بخش ها اسکرین گرفتم. سوالی که داشتم این بود من از آزمون بهمن به بعد قلمچی متاسفانه خیلی سر آزمون ها کم کاری کردم و از اون موقع آزمونی تحلیل نکردم. تا آخر خرداد هم جمع بندی دور اول و درسام تموم میشه کامل به نظرتون توی تیر در کنار کنکور ها سوالات قلمچی رو برگردم تک تک حل کنم یا موج آزمون کار کنم و کنارش فقط سوالات آزمون های جمع بندی نیمسال و پیش رو حل کنم؟ و اینکه شما آزمون های آخری ترازتون رفت رو 6800 اینا یا قبلشم ترازتون همین حدودا بود؟ من تقریبا بین 6000 تا 6200 اينا هستم ولی یکم نگرانم نتونم افزایشش بدم.
      خواهش میکنم لطف داری ببین از الان به اینکه تیر میخوای چیکار کنی فک نکن چون باید اینو اونموقع متناسب با شرایط اونموقع درموردش تصمیم بگیری چیزی که مهمه اینه که این ۴۰ روزیو که داری چطور برنامه ریزی کنی که نهایت پیشرفتو توش داشته باشی هر چقدر به کنکور نزدیک تر میشی باید بیشتر رو سوالای کنکور کار کنی وقتی اونارو حسابی شخم زدی بری سراغ تالیفی که اونم متناسب با درصدای که میزنی باید انتخاب کنی کدوم تالیفیو بزنی
      من کم ترین ترازم ۶۴۰۰ بود و بیشتر همون حول حوش ۶۷۰۰ ۶۸۰۰ نوسان میکردم ولی قبل از اردیبهشت با توجه به شناختی که ازخودم داشتم میدونستم اگه کنکور بدم ۶۰۰۰ ۵۰۰۰ میشم در بهترین حالت واقعا اون دوماه نجاتم داد پس توم اگه توانتو بذاری بهترین نتیجه رو میگیری شک نکن

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از شما من ریاضی بشدت ضعف دارم با 30 درصد کارم را میوفته چه مباحثی بخونم کتاب مهرو ماه دارم فقط برا نظام قدیم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید شما پارسال قبول شدین؟ رتبه تون چند شد؟
      ممنونم

4. Top | #19
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حدودا350منطقه3 شدن
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      ممنونم
      ...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AShkan Milani نمایش پست ها
      ممنون از شما من ریاضی بشدت ضعف دارم با 30 درصد کارم را میوفته چه مباحثی بخونم کتاب مهرو ماه دارم فقط برا نظام قدیم
      خواهش میکنم ببین من زنجیره هارو بت معرفی میکنم خودت ببین کدوم برات راحت تره فقط یه چیزیو در نظر بگیر اگه فصلیو حذف میکنی کلا حذفش نکن بیشتر فصلا یه قسمت راحت دارن اونارو بخون
      ترکیبیات واحتمال
      امار
      ماتریس
      اینا روون ترین فصلاست
      دنباله هندسی حسابی
      جزصحیح و قدر مطلق
      لگاریتم و نمایی
      اینارم میشه جمع کرد
      ولی مثلا مثلثات معادله مثلتاتیو حذف کن اگه خواستی بخونیش
      تابع و معادله و نامعادلم قسمتای روونشو میتونی بخونی
      حدم یه سری قسمت روون داره مثل قاعده هوپیتال
      دنباله و مجانب سنگینن واقعا
      مشتقم قسمتای روون داره مث حفظ کردن فرمولاش و اهنگ تغییر این چیزا
      کاربرد مشتق و منحنی های درجه دو سنگینه
      انتگرالم در حد حفظ فرمولا یه قسمتای روون میشه کار کرد
      هندسم میشه یه کارایی کرد ساده ترینش حفظ کردن فرمولا حجمه ولی هر فصلش یه چیزا ساده داره که میتونی روش مانور بدی
      هدف اینکه اگه از فصلی سوال ساده ای اومد از دستش ندی میتونی به بودجه بندی سوالام نگا کنی چن تا فصل که مجموعشون بشه ۱۰ تا سوال برداری ولی ایه خدا نیس بودجه کم و زیاد میشه پس اگه اماده تر باشی به نفعته یا مثلا از فصلی که خیلی خوب خوندی یه سوال بینهایت سخت بیاد ولی فصلیو که همین طوری حذف کردی یه سوال خیلی آسون
      قسمتاییو که انتخاب میکنی بخونی درس نامه کاملشو بخون بعد فقط سوالای کنکورشو بررسی فقط حواست باشه سوالا کنکورای چن سال اخیرو حل نکنی بذاری از خودت ازمون بگیری

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      ممنونم
      سلام خواهش میکنم من کنکور ۹۷ قبول شدم رتبم ۳۴۸ منطقه دو ۷۰۸ کشوری بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن