خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

مشورت با دوستان درمورد کلاسهای آنلاین

سلام دوستان.

ببخشید این پستم مقداری طولانی میشه ولی لطف کنید بخونید چون واقعا به کمکتون نیازم دارم.

حقیقتش من بعد از چند سال میخوام کنکور 1400 تجربی شرکت کنم. طی همون سالهایی که دبیرستانی بودم درسهایی مثل ریاضی و فیزیک رو نه معلمهای خوبی داشتم و نه خودم سعی زیادی در یاد گرفتنشون کردم. درنتیجه درحال حاضر تو درسهایی مثل ریاضی و فیزیک مشکل دارم.

مشکلی با درسنامه خوندن ندارم ولی حقیقتش مطلب رو عمیق یاد نمیگیرم. مثلا فصل 1 دهم فیزیک رو از درسنامه گاج خوندم و همون فصل رو فیلم ویژه کنکور 99 قضاتی رو هم دیدم. تازه فهمیدم قضیه حجم واقعی و حجم ظاهری چیه. خیلی ساده بخوام بگم با خوندن درسنامه مطلب رو طوطی وار یاد میگیرم.

بنظرتون ارزش داره واسه دروسی مثل ریاضی و فیزیک کلاس آنلاین ثبت نام کنم ؟ البته با توجه به اینکه میخوام از الان استارت بزنم مجبورم کلاسهای ویژه کنکور 99 رو ثبت نام کنم. از نظر مالی هم وضع خیلی خوبی ندارم ولی اگر مجبور باشم دیگه ای چاره ای نیست.

فیلم کلاسهای اکثر اساتید معروف تو کانالها پخش شده ولی دوتا مشکل دارن؛ اول اینکه از نظر انسانی و شرعی استفادش مشکل داره. مورد دوم اینه که جزوات و فیلمهای مربوط به این کلاسها ناقصه.

فیلمهای آلا هم مشکل جزوه دارن واسه دروس ریاضی و فیزیک. چون من اگر بخوام 0 تا 100 جزوه رو هم بنویسم خییییلی وقت زیادی ازم گرفته میشه پس بنابراین حتی اگر قصد ثبت نام کلاس انلاین رو دارم باید کلاسی رو ثبت نام کنم که جزوه داشته باشه.

پیشنهاد شما چیه ؟ بنظرتون با این شرایط من ارزش داره کلاس انلاین ثبت نام کنم ؟ و اگر جوابتون مثبته میشه بگین واسه ریاضی و فیزیک کدوم اساتید بهترن و جزوه هم دارن ؟

من فیزیک قضاتی رو دیدم جالب درس میداد ولی شنیدم بعضیا میگن نوکنده بهتره .

خلاصه ممنون میشم راهنماییم کنید.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      به نظر من از واجباته ثبت نام کلاس انلاین برای شما منظورم ریاضی فیزیک هس. به نظرم ریاضی فیزیک رو صبر کنین و هنگام ثبت نام کلاس انلاین کنکور ۱۴۰۰ ثبت نام کنین چون هم به روزتره و هم صفر تا صد هس بهترین معلم ریاضی هم اریان حیدری موسسه کلاسینو هس در مورد فیزیک اطلاعی ندارم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      به نظر من از واجباته ثبت نام کلاس انلاین برای شما منظورم ریاضی فیزیک هس. به نظرم ریاضی فیزیک رو صبر کنین و هنگام ثبت نام کلاس انلاین کنکور ۱۴۰۰ ثبت نام کنین چون هم به روزتره و هم صفر تا صد هس بهترین معلم ریاضی هم اریان حیدری موسسه کلاسینو هس در مورد فیزیک اطلاعی ندارم
      ممنونم از نظرتون
      واسه کلاسهای ویژه 1400 بخوام صبر کنم کم کمش فکر کنم تا 3 ماه دیگه باید دست نگه دارم. چون هنوز تنور کنکور 99 داغه و بعید میدونم به این زودیا کلاس 1400 رو شروع کنن. فکر کنم بهتر باشه زمان رو از دست ندم و همین کلاسهای جامع ویژه کنکور 99 رو ثبت نام کنم. البته منظورم کلاسهای نکته و تست 99 نیست. کلاسهای جامع رو گفتم.
      اینکه میگن اریان حیدری یه مقدار سطح بالا درس میده و مناسب افراد ضعیفی مثل من نیست تا چه حد درسته ؟

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

ممنونم از نظرتون
      واسه کلاسهای ویژه 1400 بخوام صبر کنم کم کمش فکر کنم تا 3 ماه دیگه باید دست نگه دارم. چون هنوز تنور کنکور 99 داغه و بعید میدونم به این زودیا کلاس 1400 رو شروع کنن. فکر کنم بهتر باشه زمان رو از دست ندم و همین کلاسهای جامع ویژه کنکور 99 رو ثبت نام کنم. البته منظورم کلاسهای نکته و تست 99 نیست. کلاسهای جامع رو گفتم.
      اینکه میگن اریان حیدری یه مقدار سطح بالا درس میده و مناسب افراد ضعیفی مثل من نیست تا چه حد درسته ؟
      ۹۹ جامع رو ثبت نام کنی انلاین نیستن که . اصلا به روز نیس و افلاین هس چون سال قبل گفته شده . شما این ۳ ماه رو بقیه درسا رو بخون بعدش با اریان حیدری انلاین برو جلو انلاین خیلی خوبه هم به تکلیفات رسیدگی میشه هم اریان حیدری نظارت داره خودش اگه نخونی ممکنه بندازتت بیرون اینطور نیس که کلاسش مسخره بازی باشه شما خیلی اصرار داری میتونی کلاسای ضبط شدشو از ت لگرام دان کنی و پولتو الکی خرج نکنی ولی سه ماه دیگه ثبت نام کن با دانلودشون میفهمی درس دادن ریاضی چطوریه و سبک تدریسش دستت میاد اصلا اینطور نیس واسه همه جور دانش اموز چه ضعیف چه قوی فوق العادس تو نسخه انلاین سوالات رو میتونی بپرسی مزیتش خیلیه . خودت جلسه اول تابع رو ببین میفهمی چی میگم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی و فیزیک خیلی کمکت میکنه به شرطی که خودت بعد کلاس تمرین و کنی قشنگ
      به تسلط برسی.
      در مورد نوکنده بگم که با توجه به تعریف هایی که ازش شنیدم
      امسال نکته و تستشو گرفتم جلسه اولشو که دیدم انقدر تند تند تست حل میکرد که من واقعا
      خیلیی جاها برام سوال پیش میومد.
      نمیفهمیدم.
      حس میکنم اصلا توجه نداره به این قضیه که همه بچه های تو کلاس یه سطح نیستن
      و باید متاسب با همه بگه و حل کنه.
      با توجه به اینکه گفت من از اول همه چیو میگم و کامل توضیح میدم.
      واقعا پشیمونم که چرا ذهبی رو نگفتم یا یحیوی
      البته این فقط نظر منه. چون بقیه راضین

اما در مورد اریان واقعا میگم اصلا نه درنگ کن نه شک.
      خیلی بهت کمک خواهد کرد و کلی میکشونه بالا ادما
      کامل هم از سطح پایین و صفر درس میده و مناسب هر سطحی هست

اگر کنکوری 1400 هست به نظر کم کم کاراتو بکن و فکراتو یه کاسه کن و از مرداد شروع کن
      موفق باشی
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،اگر مشکل داری حتما کلاس ثبت نام کن
      من پیشنهادم برای فیزیک ذهبی و برای ریاضی ملاک پور هست.جزوه خیلی خوب و کاملی هم میدن.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلاس آنلاین و دی وی دی به شرط اینکه با تمرکز نگاه کنی و خسته نشی واسه ادبیات و فیزیک و شیمی و ریاضی خیلی میتونه کمکت کنه فقط این چهار درس؛برای فیزیک ذهبی و شهریاری و برای ریاضی ملاک پور بهترین گزینه ها هستن؛آریان حیدری کلاس حضوریش خوبه اما تو کلاسینو خیلی وارد حاشیه شده چون با بابک سادات و کامبیز فرزانه سر لج افتاده هر جلسه کلی تایم فقط دارن به هم متلک میگن و این باعث میشه ذهنت بهم بریزه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ruby نمایش پست ها
      ریاضی و فیزیک خیلی کمکت میکنه به شرطی که خودت بعد کلاس تمرین و کنی قشنگ
      به تسلط برسی.
      در مورد نوکنده بگم که با توجه به تعریف هایی که ازش شنیدم
      امسال نکته و تستشو گرفتم جلسه اولشو که دیدم انقدر تند تند تست حل میکرد که من واقعا
      خیلیی جاها برام سوال پیش میومد.
      نمیفهمیدم.
      حس میکنم اصلا توجه نداره به این قضیه که همه بچه های تو کلاس یه سطح نیستن
      و باید متاسب با همه بگه و حل کنه.
      با توجه به اینکه گفت من از اول همه چیو میگم و کامل توضیح میدم.
      واقعا پشیمونم که چرا ذهبی رو نگفتم یا یحیوی
      البته این فقط نظر منه. چون بقیه راضین

اگر کنکوری 1400 هست به نظر کم کم کاراتو بکن و فکراتو یه کاسه کن و از مرداد شروع کن
      موفق باشی
      در مورد فیزیک منم با شما موافقم ولی اشکال از ما هست که بعضیا رو خیلی گنده کردیم؛ما افتادیم دنبال معلمایی که تکنیک پیچوندن سوال یاد بدن و آخرش فهمیدیم همونی که مفهومی و کلاسیک تدریس میکنه کارش بهتره

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،اگر مشکل داری حتما کلاس ثبت نام کن
      من پیشنهادم برای فیزیک ذهبی و برای ریاضی ملاک پور هست.جزوه خیلی خوب و کاملی هم میدن.
      سلام شما خودتون با این دوتا استاد کلاس مجازی داشتین امسال ؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      کلاس آنلاین و دی وی دی به شرط اینکه با تمرکز نگاه کنی و خسته نشی واسه ادبیات و فیزیک و شیمی و ریاضی خیلی میتونه کمکت کنه فقط این چهار درس؛برای فیزیک ذهبی و شهریاری و برای ریاضی ملاک پور بهترین گزینه ها هستن؛آریان حیدری کلاس حضوریش خوبه اما تو کلاسینو خیلی وارد حاشیه شده چون با بابک سادات و کامبیز فرزانه سر لج افتاده هر جلسه کلی تایم فقط دارن به هم متلک میگن و این باعث میشه ذهنت بهم بریزه
      من ریاضی و فیزیک رو واقعا مشکل دارم. همون شیمی هم تو مسائل حلیاتیش خیلی خوب بلد نیستم ولی بازم تو این درس اوضاعم بهتر از ریاضی و فیزیکه.
      خودمم فکر میکنم حداقل واسه این دوتا درس باید با یه استاد خوب پیش برم.
      اطلاعی از فیزیک قضاتی دارین ؟ تعریف قضاتی رو هم زیاد میکنن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من ریاضی و فیزیک رو واقعا مشکل دارم. همون شیمی هم تو مسائل حلیاتیش خیلی خوب بلد نیستم ولی بازم تو این درس اوضاعم بهتر از ریاضی و فیزیکه.
      خودمم فکر میکنم حداقل واسه این دوتا درس باید با یه استاد خوب پیش برم.
      اطلاعی از فیزیک قضاتی دارین ؟ تعریف قضاتی رو هم زیاد میکنن
      قضاتی مفهومی درس نمیده تکنیکی درس میده یعنی راه حل های سریعتر میگه واسه کسی خوبه که از دهم خودش خونده الان میخواد سرعتش بره بالاتر؛بستگی داره کلاس چندمید و تو چه مدت زمانی میخواد بخونید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام شما خودتون با این دوتا استاد کلاس مجازی داشتین امسال ؟
      با ذهبی کلاس داشتم ولی با ملاک پور نه

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      قضاتی مفهومی درس نمیده تکنیکی درس میده یعنی راه حل های سریعتر میگه واسه کسی خوبه که از دهم خودش خونده الان میخواد سرعتش بره بالاتر؛بستگی داره کلاس چندمید و تو چه مدت زمانی میخواد بخونید
      من نظام قدیم چند سال قبلم که تازه امسال اومدم نظام جدید و به همین دلیل میخوام کلاس انلاین شرکت کنم.
      یک جلسه قضاتی رو دیدم بد نبود ولی اکثریت میگن واسه کلاسهای طول سال نوکنده گزینه بهتریه.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ruby نمایش پست ها

موفق باشی
      سلام
      ببخشید دیر ریپلای میکنم چون تازه دیروز جلسه اول ریاضی اریان رو دانلود کردم دیدم متوجه شدم الکی نیست انقد ازش تعریف میکنن

فقط چندتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین
      شما بابت کلاسهای ایشون چقدر پرداختین ؟ ضمنا ایا تخفیف نمیدن ؟
      جزوه های کلاسشون مرتب و کامله ؟ آخه تو تلگرام فیلماشون پخش شده ولی جزوه هایی که از این بنده خدا پخش شده اصلا نظم مناسبی ندارن
      همیشه باید کلاسهاشو انلاین دید و تو بحث شرکت کرد ؟ آخه ظاهرا میگن خیییلی سختگیری میکنه

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم یه مبحث ریاضی انتخاب کن بعد برو توی کانالا تلگرام این مبحث رو از سه دبیر(اریان حیدری_بابک سادات_ملاک پور)ببین بعد ببین با کدوم بیشتر راحتی و میفهمی وسطح درس دادنش به تو میخوره بعد دیگه برا 1400 اونو ثبت نام کن...
      ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن