خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیز زیاد دیدم در مورد هزینه کلاس ها سوال میکنی برای همین بزار برات شفاف سازی کنم
      قیمت کلاس ها در موسسه کلاسینو برای درس های اختصاصی یک ملیون و برای عمومی امسال 700 هزار تومن بود که سال بعد احتمالا افزایش هم پیدا میکنه.اما به مناسبت های مختلف(تقریبا به هر بهونه ای) برای کلاس ها تخفیف قرار میدن که قیمت کلاس تا حد زیادی پایین میاد.مثلا من امسال کلاس آقای سادات رو با 450 هزار تومن ثبت نام کردم در حالی که قیمت اصلی یک ملیون بود اگر میخوای کلاس ثبت نام کنی اول صبر کن جلسه اول کلاس برگزار بشه معمولا در جلسه اول کد تخفیف اعلام میکنن.صفحه اینستاشون رو هم فالو داشته باش تا اگر تخفیف گذاشتن از تخفیف ها خبردار بشی.
      اما موسسه تاملند قیمت درس های اختصاصیش 780 و عمومی 450 برای منطقه2 بود.قیمت برای منطقه 3 تقریبا 100هزار تومن ارزون تر و برای منطقه1 100 تومن گرون تر هست و فقط تخفیف مناطق داره.
      رایان کلاس،دروس اختصاصیش 1/5ملیون و دروس عمومیش 900هزار تومن بود و برای کلاس های سالیانه امسال هیچ تخفیفی نداد.

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بازرگان انگار کلاسشم مثل کتابش هست...80 جلسه شد کلاس امسالش
      ...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه نکته دیگم راجب به اساتید کلاسینو بگم تا دیدت بازتر شه :
      از بین اساتیدش ، فلاح عربی ، ریاضی سادات و حیدری ، زبان جابری ، ادبیات یکتا ، عالین و مفید.
      زیست هم عمارلو و شایسته هردو خوبن. اما زیست نکته و تست واقعا نیاز نداره. و چیزی خارج از کتاب های کمک درسی و تست هاشون نیست واقعاا
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      به نظرم یه مبحث ریاضی انتخاب کن بعد برو توی کانالا تلگرام این مبحث رو از سه دبیر(اریان حیدری_بابک سادات_ملاک پور)ببین بعد ببین با کدوم بیشتر راحتی و میفهمی وسطح درس دادنش به تو میخوره بعد دیگه برا 1400 اونو ثبت نام کن...
      پیشنهاد خیلی خوبیه
      اتفاقا همین کار رو کردم
      واسه ریاضی و فیزیک تا حدودی دودلم بخاطر همین دارم جلسه اول ریاضی ملاکپور رو هم دانلود میکنم تا با اریان حیدری مقایسه کنم. واسه فیزیک هم دارم جلسه اول ذهبی و نوکنده رو دان میکنم تا بین اونا هم بررسی کنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      عزیز زیاد دیدم در مورد هزینه کلاس ها سوال میکنی برای همین بزار برات شفاف سازی کنم
      قیمت کلاس ها در موسسه کلاسینو برای درس های اختصاصی یک ملیون و برای عمومی امسال 700 هزار تومن بود که سال بعد احتمالا افزایش هم پیدا میکنه.اما به مناسبت های مختلف(تقریبا به هر بهونه ای) برای کلاس ها تخفیف قرار میدن که قیمت کلاس تا حد زیادی پایین میاد.مثلا من امسال کلاس آقای سادات رو با 450 هزار تومن ثبت نام کردم در حالی که قیمت اصلی یک ملیون بود اگر میخوای کلاس ثبت نام کنی اول صبر کن جلسه اول کلاس برگزار بشه معمولا در جلسه اول کد تخفیف اعلام میکنن.صفحه اینستاشون رو هم فالو داشته باش تا اگر تخفیف گذاشتن از تخفیف ها خبردار بشی.
      اما موسسه تاملند قیمت درس های اختصاصیش 780 و عمومی 450 برای منطقه2 بود.قیمت برای منطقه 3 تقریبا 100هزار تومن ارزون تر و برای منطقه1 100 تومن گرون تر هست و فقط تخفیف مناطق داره.
      رایان کلاس،دروس اختصاصیش 1/5ملیون و دروس عمومیش 900هزار تومن بود و برای کلاس های سالیانه امسال هیچ تخفیفی نداد.
      دمت گرم برادر دقیقا زدی تو خال سیاه سیبل
      داداش کی و به چه مناسبتی موفق شدی 450 ثبت نام کنی؟
      درکل چیزی که من از صحبتهای شما و بقیه دوستان فهمیدم این بود که کلاسینو بیشتر با ادم راه میاد. تاملند ظاهرا تخفیفش بیشتر از همون تخفیف مناطق نیست
      اون رایان کلاس هم خداروشکر جز گزینه هام نیست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

من ریاضی و فیزیک رو واقعا مشکل دارم. همون شیمی هم تو مسائل حلیاتیش خیلی خوب بلد نیستم ولی بازم تو این درس اوضاعم بهتر از ریاضی و فیزیکه.
      خودمم فکر میکنم حداقل واسه این دوتا درس باید با یه استاد خوب پیش برم.
      اطلاعی از فیزیک قضاتی دارین ؟ تعریف قضاتی رو هم زیاد میکنن

فیزیک یا نوکنده یا ذهبی ولاغیر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ruby نمایش پست ها
      ریاضی و فیزیک خیلی کمکت میکنه به شرطی که خودت بعد کلاس تمرین و کنی قشنگ
      به تسلط برسی.
      در مورد نوکنده بگم که با توجه به تعریف هایی که ازش شنیدم
      امسال نکته و تستشو گرفتم جلسه اولشو که دیدم انقدر تند تند تست حل میکرد که من واقعا
      خیلیی جاها برام سوال پیش میومد.
      نمیفهمیدم.
      حس میکنم اصلا توجه نداره به این قضیه که همه بچه های تو کلاس یه سطح نیستن
      و باید متاسب با همه بگه و حل کنه.
      با توجه به اینکه گفت من از اول همه چیو میگم و کامل توضیح میدم.
      واقعا پشیمونم که چرا ذهبی رو نگفتم یا یحیوی
      البته این فقط نظر منه. چون بقیه راضین

اما در مورد اریان واقعا میگم اصلا نه درنگ کن نه شک.
      خیلی بهت کمک خواهد کرد و کلی میکشونه بالا ادما
      کامل هم از سطح پایین و صفر درس میده و مناسب هر سطحی هست

اگر کنکوری 1400 هست به نظر کم کم کاراتو بکن و فکراتو یه کاسه کن و از مرداد شروع کن
      موفق باشی

ذهبی میتونه برا شما خوب باشه . واقعن میگم . ضمنا طبیعت نکته و تست همینه تند
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [COLOR="DarkRed"][SIZE="3"][QUOTE=Ruby;1594547]

من اخر های فروردین بود که گرفتم که اون زمان چون اول اردبیهشت دیگه قرار بود کلاس ها شروع شه ، هرکی قبل شروع یعنی تا اخر فروردین ثبت نام میکرد بهش تخفیف تعلق میگرفت. در اصلا داخل کلاسینو اختصاصی ها ۷۰۰ و عمومی ها ۴۰۰ یا ۴۵۰ هستش.
      تخفیف هم میدن. و چون من همزمان دوتا کلاس گرفتم تخفیف خوبی هم دادن.
      جزوه هاش کامله کاملِ.
      و قرار شده که دیگه جزوهاشو داخل پنل قرار نده به صورت کلی همراه کتابش برای دانش اموزا بفرسته. البته تا زمانی که اماده نشده داخل پنل قراره میده جزوه رو.
      ی چیز دیگه هم بگم اینکه واقعا نظم به اون صورتی که خیلی روش حساسی نیست. یعنی اینططور نیست که حتما باید انلاین ببنی . حتما هم نباید تو بحث ها شرکت کنی
      سختگیریش روی انجام تکلیف و ازمونه.
      ازمون رو هم همیشه نیم ساعت قبل شروع جلسه جدید از جلسه های قبل باید بدی.
      یعنی کلاس که ۸ شروع میشه ، اگر بخای انلاین ببینی باید ۷ونیم ان شی و ازمون بدی و ۸ هم شروع کلاس.
      اگر هم بخای اف ببینی بازم ازمون برقراره. تا ازمون اون جلسه رو ندی ، برات جلسه جدید وا نمیشه.
      و اینکه من خودمم چون وقت نمیکنم ۴ ساعت ان ببینم و زود خسته میشم ، همیشه ۲ اول و انلاین میبینم ادامه اشو صبر میکنم فردا داخل پنل قرار بگیره و اف ببینم .
      و خود اریان هم گفت که قرار شده برای بچه هایی که تازه ثبت نام کردن و اومدن . ۳تا جلسه قبل و ی جلسه کام بک قرار بده و بزاره که این خیلی خوبه براتون
      از بابت نظم جزوه هم مطمن باش. فقط یک مقداری توی پرینت و اینا اذییت خواهی شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ruby نمایش پست ها
      یه نکته دیگم راجب به اساتید کلاسینو بگم تا دیدت بازتر شه :
      از بین اساتیدش ، فلاح عربی ، ریاضی سادات و حیدری ، زبان جابری ، ادبیات یکتا ، عالین و مفید.
      زیست هم عمارلو و شایسته هردو خوبن. اما زیست نکته و تست واقعا نیاز نداره. و چیزی خارج از کتاب های کمک درسی و تست هاشون نیست واقعاا
      مرسی بابت وقتی که گذاشتین
      خب پس درکل سختگیری به اون شدتی هم نیست که تو جلسه اولش میگفت مشکل کلاسای اریان اینه که خیلی طولانین بعد من جلسه اول کلاسای جامع طول سالش رو دیدم تو کلاسش خیلی به حاشیه میرفت و پرتی تایمش زیاد بود. ولی خب انصافا خوب درس میداد

شما تو کلاسینو فیزیک ثبت نام نکردین ؟

8. Top | #23
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه دنبال تکنیک و این چیزا باشی احتمالا ملاک پور بدردت نمیخوره
      ...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دمت گرم برادر دقیقا زدی تو خال سیاه سیبل
      داداش کی و به چه مناسبتی موفق شدی 450 ثبت نام کنی؟
      درکل چیزی که من از صحبتهای شما و بقیه دوستان فهمیدم این بود که کلاسینو بیشتر با ادم راه میاد. تاملند ظاهرا تخفیفش بیشتر از همون تخفیف مناطق نیست
      اون رایان کلاس هم خداروشکر جز گزینه هام نیست
      جلسه اول برای کد تخفیف قرعه کشی کردن،55 درصد دراومد

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حدود یک ساعت از جلسه اول ملاکپور رو دیدم. اصطلاحا بصورت کلاسیک تدریس میکنه. اریان حیدری تو کلاسش خیلی به حاشیه میره ولی بنظرم روونتر و قابل فهم تر از ملاکپور درس میده ( البته شایدم اشتباه کنم چون کلا 1 ساعت از ملاکپور رو دیدم )
      حالا یه سوالی پیش میاد این وسط ؛
      روش ها و استراتژی های اریان حیدری واقعا تو کنکور هم کاربرد داره ؟

نمیدونم ایا صرفا با یک جلسه فیلم دیدن میشه درمورد کیفیت کار یه معلم نظر داد یا نه ولی درکل خودم بیشتر با شیوه تدریس اریان ارتباط برقرار کردم. فقط این جیغ جیغ کردناش تو کلاس خیلی رو اعصابه حالا نمیدونم مشکل از میکروفونیه که کلاسینو بهش داده یا کلا خود اریان این مدلیه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حدود یک ساعت از جلسه اول ملاکپور رو دیدم. اصطلاحا بصورت کلاسیک تدریس میکنه. اریان حیدری تو کلاسش خیلی به حاشیه میره ولی بنظرم روونتر و قابل فهم تر از ملاکپور درس میده ( البته شایدم اشتباه کنم چون کلا 1 ساعت از ملاکپور رو دیدم )

نمیدونم ایا صرفا با یک جلسه فیلم دیدن میشه درمورد کیفیت کار یه معلم نظر داد یا نه ولی درکل خودم بیشتر با شیوه تدریس اریان ارتباط برقرار کردم. فقط این جیغ جیغ کردناش تو کلاس خیلی رو اعصابه حالا نمیدونم مشکل از میکروفونیه که کلاسینو بهش داده یا کلا خود اریان این مدلیه
      همین پارسال فکر کنم تو تابستون یه همایش داشتن به نام ابر چهارشنبه و طی اون به همه ممبر هایی که اون لحظه سر کلاس حیدری(یه جلسه رایگان بود) آنلاین بودند, 500 هزار تومن اعتبار رایگان دادند!
      و خب توی همایش ماشین زمان هم روی همه درسا دوباره پنجاه درصد آف زدند.
      خیلی عالی بود. حیف که اون ابر چهارشنبه رو از دست دادم ولی توی ماشین زمان موفق شدم تو کلاس هندسه گسسته استاد جلالی ثبت نام کنم.

اینکه آیا "روش هاش" توی کنکور جواب میده یا نه رو بهتره از دانش آموزای خودش بپرسید ولی بله. جواب میده. بخاطر کرونا کل مشتق و کاربرد مشتقشون رایگان شده بود و من دیدم. و خب باید بگم واقعا معنی نداره که بگیم روشاشون رو فلان تست جواب نمیده مثلا. چون تکنیک و فرمول الکی و اینجور چیزا نمیگن و واقعا مفهوم قضیه رو یاد میدن.

اینکه صدا خیلی درب و داغونه, خب خود حیدری بیش از حد داد میزنه و Adobe کیفیت صدا رو یه مقدار پایین تر میاره. ولی اگه کیفیت HD کلاس رو ببینید این مشکلتون هم رفع میشه چون اونجا کیفیت صدا پرفکته واقعا.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...
      نظری ندارم درباره شرکت شما تو این کلاسا ولی یه استاد فوق العاده میشناسم تو فیزیک...
      علی مجیدی...خودم شرکت نکردم ولی دوستم شرکت کرده و کلا هر کی دانش آموزش بوده کلی تعریف کرده...
      کلاساش حضوری هستن ولی امسال بخاطر کرونا کلاس نکته تست آنلاین برای کنکور امسال گذاشته که تعریف اونم خیلی شنیدم!

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب 1 ساعت اول فقط دلتا و انواع معادله درجه(cنباشه برای مثال)میگه.تو باید یه مبحث کامل ببینی مثلا تو که معادله درجه2 شروع کردی تا تهش نگا کن که میشه 2 جلسه و نصف جلسه سوم

...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن