خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 84 از 84
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوا از این روشهای پیشنهادی....سعی میکنم روش علمی و اصولی رفع خوابو براتون بفرستم تو تایپک

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      امروز از بس دیگه داشتم چرت میزدم اعصابم خورد شد رفتم قهوه گلد که گفتیو خریدم.یه قهوه صد گرمی گلد 75 هزار تومنمن باشه یه میلیونم خرج کنم باید اول و اخر علت این خواب الودگی و بیحالی زیادو کشف کنم.فعلا قهوه رو اضاف کردم تو برنامم روزی 8 لیوان اب هم گزاشتم کنار من کلا اب خور نیستم یه قوطی شیرینی گرفتم گزاشتم بغل دستم هی یکیشو بخورم پشتش یه لیوان اب بخورمباید بنا به توصیه مریم اب پاش هم اضافه کنم تو برنامم بزارم کنارم هی خوابم گرفت بپاشم رو صورتم!خلاثه انواع و اقسام روشا باید پیش برم تا این خواب لعنتی درست شه!نابود شدیم از این کسلی و تنبلی عجیبه با این که کاری هم نمیکنیم ولی حس هیچ کاری هم نیس
      ۷۵؟! تاثیر داشت؟
      پ ن؛ خیلی شیرینی نخور ، واسه حافظه خوب نیس

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فرض کن داری میری سر کار دیگ کار کمتر از دوازده ساعت ک نداریم
      مثلا وسط کاری میرفتیم ساعت هشت صبح تا هشت شب یک ساعت هم ناهاری
      اگ مجبور باشی میشه
      coming soon...

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      استرس و تمام

میدونم استرس زیادش باعث انواع بیماری ها میشه ولی بدون استرس نمیشه کاری کرد.

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      سلام.من خیلی زود انرژی کم میارم یعنی اگه امروز مثلا 12 ساعت درس بخونم فرداش کلا حال و حوصله ی هیچ کاریو ندارم و صبحش که میخام بیدار شم کلا چشمام اصلا باز نمیشه و یه سردرد عجیب میگیرم نهایت یه نیم ساعت بخونم دیگه انگار سوزن بیهوشی زدن بهم مجبورمیشم تا ظهرش بگیرم بخابم!یعنی یکی دو روز بکوب میخونم یه روز حداقل از بین میره بخاطر اینکه اون انرژی لازم نرو ندارم!یعنی امروز مثلا 12 ساعت میخونم فرداش تا ظهر میخابم نخابم اصلا نمیتونم بلند شم درس بخونم عصرش هم کلا احساس خواب الودگی خیلی دارم!و این موضوع اعصابمو ریخته بهم چون من باید روزی 12 ساعت حداقلش درس بخونم!ولی نمیدونم چطور این مشکلو رفعش کنم!واسه افزایش انرژی و اینکه ضعف بدنیت از بین بره و این خواب الودگیه کم بشه چه دارویی خوبه!یه قرصی چیزی هست بتونه این مشکلو رفع کنه!لطفا از این پیشنهادا ندین که بدنت عادت نداره و باید کم کم شروع کنی به خوندن تا بدنت عادت کنه و...اینا من مجبورم روزی حداقل 12 ساعت نان استاپ بدون کم و زیاد کردن ساعت مطالعه درس بخونم این که دو روز بکوب بخونم یه روزش ****** بره اینطوری من نمیتونم اون چیزی که تو ذهنمه رو اجراییش کنم.ولی همش ضعف بدنی شدید دارم.دکتر هم رفتم بعد کلی چکاپ گفت فقط یکم ویتامین دی بدنت کمه و مشکلی نداری قرص ویتامین دی هم نوشت ولی مشکلو حل نکرد..کلافه شدم از این وضعیت کسی دارویی قرصی چیزی سراغ نداره انرژی رو 10000 برابر افزایش بده
      سلام وقتتون بخیر
      تجربه ی شخصی خودم اینه که که ساعت خواب ثابت داشته باشیم و تو طول هفته مثلا یه تفریحی باشه(اسختر یا پینک پنگ یا ...).حالا باز هم فرد به فرد فرق داره شرایط اما من اینجوری هم موقع کنکور و هم داشنگاه نتیجه گرفتم

6. Top | #81
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کم کم این تاپیک تبدیل میشه به منبع و رفرنس بیشتر منابع معتبر علمی از لحاظ اعصاب . خواب . تغییرات هورمونی . ساعت بیلوژیکی .

صرفا جهت مزاح . ممنون از استارتر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #82
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      + اضافه کنم که مرتب کردن تخت خوابتون = کرخی کمتر
      صبحا درجا پاشین و تختتون رو مرتب کنید . پنجره اتاق رو باز کنین و چندتا نفس عمیق بکشین .
      نرین دستشویی بخوابین . همورویید میشین

حد المکان تو ساعات اوج خواب (بعد ناهار - ساعت 12 ظهر) ذهنتون رو شرطی کنین . این طوری که اقا مثلا من 3 تا کلوز با درصد خوب بزنم حق دارم برم بمیرم . ( در اینجا مردن یعنی خوابیدن) و این مردن شما نباید 30 مین زیاد شه که کلا گند میزنه به روزتون .
      حالا چطور ما بیدار شیم از خواب دشششووووواری یه ملته :
      - نصب اپ آلارمی و اپشن حل ریاضیات
      - پیشنهاد شکنجه دادن شما به خانواده در خصوص بیدار نشدن . بخصوص مادران عزیز
      - خواب کافی (6 ساعت ) (دیگه خیلی گشاد باشی 7 ساعت) بیشتر باشه باید اسمت رو بزاری شیر خوار
      - عدم استفاده از فضای مجازی و کلا مانیتور در حین قبل خواب شبانه ( کلا میزنه به هم)
      - استفاده از دمنوش های گل گاو زبان / بهار نارنج قبل از خواب که آرام بخوابین و بدنتون ریکاوری بشه خوب . (البته خود دانید فردا اور دوز میکنید میریزین سر من)
      - صبحانه کافی در صبح . مانند شیره انگور ، پنیر و گردو ، املت مشتی فلفلی و.... یه گپ کوچولو با خانواده در صبح که کرخی در بیاین (ملت صب نزنین کله پاچه که بعد لازم باشه بخوابی هضم شه)
      - ببینید یه روال زندگی هست که صب اول وقت شما میری دوش میگیری اما این شرایط داره . با اب گرم دوش نگیرید . که بدنتون رو اروم میکنه و بعد دوش خوابتون میاد . دوش ولرم که به سرد میل کنه تابعش خوبه و شارژ میکنه . (ملت ناشتا نرید حموم اونجا تموم کنید ، بعد بریزن سرم)

یه مدت هم حین درس خرما میخوردم من که غوغا میکرد (پ.ن الان روزه ایم دهن بستس حتی فحش هم نمیتونم بدم) امتحان کنین حین درس خوندن انرژی خوبی میده بهتون
      موفق باشید .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 26 اردیبهشت 1399 در ساعت 15:35

8. Top | #83
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها

۷۵؟! تاثیر داشت؟
      پ ن؛ خیلی شیرینی نخور ، واسه حافظه خوب نیس
      اره 75 البته تو دیجی کالا دیدم همونو 60 زده بود اینجا 15 بیشتر گرفت!تاثیر هم تا یه دو سه ساعتی خوبه بعدش باز میفتم رو خواب!نمیدونم دوزشو زیاد کنم یا روزی چند بار بخورمیبارم عصر ساعت 5 خوردم کلا شبش بیدار بودم خوابمم بهم ریختیبار صبح باید بخورم یه بار ظهر ببینم چجوره چون تا الان فقط صبح خوردم ولی اثرش دو سه ساعت رو من بیشتر نیس اون اثری که فکرشو میکردم نداشته مگه اینکه زیادتر بخورم

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برا من آهنگ و قهوه باعث میشه خواب از سرم بپره ،معمولا ظهرا یه فنجون قهوه ترک آماده میکنم تا اون آماده بشه همراه آهنگ راه میرم اینطوری خواب از سرم میپره و سرحال میشم
      یه چیزی فکر میکنم باید بگم این که برخلاف تصور بقیه قهوه ی غلیظ و قهوه ای که کافئین زیادی داره خیلی وقتا نه تنها باعث سرحال شدن نمیشه بلکه آدمو سست و خواب آلود میکنه . و اینکه تا ثیر قهوه بستگی زمان مصرف و بدن اون فرد داره برا همه یه جور جواب نمیده پس خودتون رو با مارک قهوه و... زیاد درگیر نکنین .

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن