خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 84
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      این امپوله رو من استفاده کردم یه بار مصرفه میزنی تا دو روز خوبی باز بهم میریزی!بعدم نیازی به استفاده از سلاحای سردی مث امپول نیس هی بزنی خودتو سوراخ کنی!راهای بهتری هم باید باشه.من امروز قهوه رو گرفتم که شروع کنم بخورم روزی 8 تا لیوان اب هم به توصیه دوستان گزاشتم تو برنامم بنظرم مفید باشه!من دوست بابام دکتر داروسازه فردا میخام برم ازش یه سری قرص و مکمل و حالا هر چی که ادمو سرحال بیاره بگیرم کاری هم به قیمتش ندارم سه ماه منو نگه داره کارمون راه بندازه تو این مدت ت بعدش
      اره خب هروئین به اون ابهت اثرش کوتاه مدته دیگه این که ویتامینه ولی قهوه رو یه سریا مثله من که از 14،15 سالگی مصرف میکنن جواب نمیده دیگه یعنی الان به حدی از عرفان رسیدم که اسپرسو دبل شاتم بخورم سه چهار ساعت بعد راحت میگیرم میخوابم. بی‌زحمت دوست بابات چیز خاصی گفت که نمیدونستیم معرفی کن به ما هم البته به جز این قرص مرصا

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      اره خب هروئین به اون ابهت اثرش کوتاه مدته دیگه این که ویتامینه ولی قهوه رو یه سریا مثله من که از 14،15 سالگی مصرف میکنن جواب نمیده دیگه یعنی الان به حدی از عرفان رسیدم که اسپرسو دبل شاتم بخورم سه چهار ساعت بعد راحت میگیرم میخوابم. بی‌زحمت دوست بابات چیز خاصی گفت که نمیدونستیم معرفی کن به ما هم البته به جز این قرص مرصا
      فک کنم این قهوه رو من که تاحالا هیچ میونه ای باهاش نداشتم خوب جواب بدهروزی چن بار باید استفاده کرد قهوه رو خوبه؟صبح که بیدار میشم بعد صبحونه بخورم یا صبح بخورم ظهرم بخورم؟فردا من به هدف قرص و مکمل واین چیزا میخام برم پیشش اگه چیز دیگه ای دستگیرم شد بهت میگمصفحه ی قبلی من گفتم که مشکل خیلی از دخترا ممکنه چی باشه فک کنم نخوندی این پستم بود
      یه پیشنهاد دارم درباره شما و دخترایی که این مشکلو دارن.شما بنظرم مشکل هورمونی دارین و حتما این موردو برید ازمایش بدید من یه مدت تو بیمارستان بودم خودم یه دختره بود میگفت همش سردرد داشتم و بیحال و کسل و این چیزا بعد گفت کلی دکتر رفته خلاصه یه دکتر فقط دردشو تشخیص داده بود یه ازمایش هورمونی کامل ازش گرفته بود هورمونای بدنش درست نبود میگفت یه سری قرص براش نوشته بعدش خوب شده کامل.ترشح هورمون تو دخترا بیشتر از پسراس من خودمم این مشکلی که میگیو دارم شاید منم مشکل هورمونی داشته باشم.نمیدونم.فعلا به توصیه بچه ها قهوه رو اضافه کردم با 8 لیوان اب در روز.قرص اهن و مولتی ویتامین هم بگیر روزی یکی بخور یه سری قرصای خارجی هم هس گرونه ولی ارزششو داره اونا رو هم بگیر بخور ولی بنظرم مشکل اصلی هورمونی باشه یه دکتر تغذیه هم قبلا تو بیمارستان ازش یه مشورت گرفتم گفت همچین ادمایی باید ازمایش قلب بدن مثلا دریچه قلبشون تنگه باعث میشه غلظت خونشون زیاد باشه خون درست به مغز و باقی بدنشون نرسه و این باعث بیحالیشون میشه امروز رفتم برم پیشش گفت کلا از اینجا رفتهخلاصه تو هم فعلا با قهوه گلد شروع کن من امروز بسته 100 گرمیشو گرفتم 75 هزار تومن روزی 8 تا لیوان اب هم بیار تو برنامت با قرص اهن و اینا دیدی نتیجه نداد برو دکتر حتما ازمایش هورمون بده نصف بیشتر دخترا بنظرم مشکلاتشون ناشی از مشکلات هورمونیه و خودشون خبر ندارن

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به جای قهوه و آمپول و قرص و هایپ خوابتون و تنظیم کنین
      مغزی که خوابش‌ تنظیم نباشه خوابش میگیره موقع درس خوندن
      بحث چند ساعت خوابیدن نیست بحث‌ منظم خوابیدنه تایم خواب و بیداریتون باید همیشه تنظیم باشه مثلا ساعت ۱۲ بخوابین و ساعت ۷ صبح پاشین این رو همیشه انجام بدین نه اینکه یه روز ۱۲ بخوابین و ۷ بیدار شین یه روز یک صبح بخوابین و ۸ صبح پاشین یروز ۱۱ شب بخوابین و ۹ صبح بیدار شین‌ اگه اینطور برنامه ریزی داشته باشین یه گالن اسپرسو رو مستقیم به خونتون تزریق کنن هم فایده نداره.
      قهوه و چایی به درد خستگی‌ فعالیت مغزی میخورن نه خواب آلودگی یعنی مثلا شما ۸ ساعت درس خوندی‌ میبینی از نظر مغزی و ذهنی خالی کردی یه چایی نبات یا یه لیوان قهوه با خامه بزنی بر بدن میتونی تا ۱۲ ساعت هم مطالعه کنی.

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من امروز رفتم قهوه بگیرم این چیزیو که گفتی گفتم بهش خندید گفت قهوه که خودش کافئین داره دیگه کافئینو که با قهوه ترکیب نمیکنن!هیچی دیگه ما نفهمیدیم چی جوابش بدیم خلاصه یه قهوه گلد ترک اصل 100 گرمی بهمون داد 75 هزار تومن!
      من نمیدونم کجا رفتین ولی من معمولا هر موقع رفتم مغازه قهوه فروشی(دقت کنید اونچایی که قهوه به صورت فله ایی میفروشن)
      همیشه کافئین دارن
      اصولا قهوه انواع مختلف داره(منم اوایل با نسکافه مشکلم حل میشد)
      بری مغازه چند تا سبد از قهوه گذاشته(ربوستا،عربیکا.حالا میتونه از کشورای مختلف باشه که بستگی به کیفیت داره)
      اگه دونه ی خود قهوه رو میتونستین بگیرین و ترکیب کنین راحت تر بود چون ربوستا کافئین زیادی داره و طعمش از قهوه فوری خیلی خیلی بهتره (ترکیب ۶۰ ربوستا،۴۰ درصد عربیکا مثلا،ولی قهوه ساب میخواد)حداقل واسه من که غیرقابل تحمله مگه با کافی میت و شکر باشه
      قهوه گلدم بهترین برند Nestele هستش(البته قهوه گلد با عادی فرقی نداره ها،فقط عطرش موندگار تره بخاطر نوع خشک کردن)
      دیگه کامل گفتم خود دانید
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به خاطر کنکور خودتونو میخواین بکشین....
      واسه رتبه خوب حداقققققل 15 ماه زمان لازمه با روزی 8 ساعت پیوسته درس بقیش خواب و استراحت

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک کنم این قهوه رو من که تاحالا هیچ میونه ای باهاش نداشتم خوب جواب بدهروزی چن بار باید استفاده کرد قهوه رو خوبه؟صبح که بیدار میشم بعد صبحونه بخورم یا صبح بخورم ظهرم بخورم؟فردا من به هدف قرص و مکمل واین چیزا میخام برم پیشش اگه چیز دیگه ای دستگیرم شد بهت میگمصفحه ی قبلی من گفتم که مشکل خیلی از دخترا ممکنه چی باشه فک کنم نخوندی این پستم بود
      یه پیشنهاد دارم درباره شما و دخترایی که این مشکلو دارن.شما بنظرم مشکل هورمونی دارین و حتما این موردو برید ازمایش بدید من یه مدت تو بیمارستان بودم خودم یه دختره بود میگفت همش سردرد داشتم و بیحال و کسل و این چیزا بعد گفت کلی دکتر رفته خلاصه یه دکتر فقط دردشو تشخیص داده بود یه ازمایش هورمونی کامل ازش گرفته بود هورمونای بدنش درست نبود میگفت یه سری قرص براش نوشته بعدش خوب شده کامل.ترشح هورمون تو دخترا بیشتر از پسراس من خودمم این مشکلی که میگیو دارم شاید منم مشکل هورمونی داشته باشم.نمیدونم.فعلا به توصیه بچه ها قهوه رو اضافه کردم با 8 لیوان اب در روز.قرص اهن و مولتی ویتامین هم بگیر روزی یکی بخور یه سری قرصای خارجی هم هس گرونه ولی ارزششو داره اونا رو هم بگیر بخور ولی بنظرم مشکل اصلی هورمونی باشه یه دکتر تغذیه هم قبلا تو بیمارستان ازش یه مشورت گرفتم گفت همچین ادمایی باید ازمایش قلب بدن مثلا دریچه قلبشون تنگه باعث میشه غلظت خونشون زیاد باشه خون درست به مغز و باقی بدنشون نرسه و این باعث بیحالیشون میشه امروز رفتم برم پیشش گفت کلا از اینجا رفتهخلاصه تو هم فعلا با قهوه گلد شروع کن من امروز بسته 100 گرمیشو گرفتم 75 هزار تومن روزی 8 تا لیوان اب هم بیار تو برنامت با قرص اهن و اینا دیدی نتیجه نداد برو دکتر حتما ازمایش هورمون بده نصف بیشتر دخترا بنظرم مشکلاتشون ناشی از مشکلات هورمونیه و خودشون خبر ندارن
      تایم قهوه خوردن بستگی به ساعت بدن خودت داره. من معمولا یه لیوان صبح و یکی شب میخورم. بعضی روزا هست که ساعت 11 صبح باز خیلی کسلم یه لیوان چایی میخورم. من آزمایش خون دادم چون دقیقا خودمم فکر می‌کردم همین مشکلات رو دارم ولی دکتر گفت جز ویتامین دی هیچی دیگت پایین نیست . ولی اون قرص خارجیه که میخورم مکمل و همین چیزاست

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      تایم قهوه خوردن بستگی به ساعت بدن خودت داره. من معمولا یه لیوان صبح و یکی شب میخورم. بعضی روزا هست که ساعت 11 صبح باز خیلی کسلم یه لیوان چایی میخورم. من آزمایش خون دادم چون دقیقا خودمم فکر می‌کردم همین مشکلات رو دارم ولی دکتر گفت جز ویتامین دی هیچی دیگت پایین نیست . ولی اون قرص خارجیه که میخورم مکمل و همین چیزاست
      عجیبه منم چند ماه پیش یه سری ازمایش کامل دادم اونم گفت فقط ویتامین دیت پایینه!قهوه رو که شب نمیخورن!اینطور تا صبح بیداری که!یه استکان صبح یکی هم ظهر بعد ناهار بنظرم خوب باشه.خلاصه که نمیدونم چه مرگمونه امروز عصر میرم چند تا چند تا قرص خارجی به لیست اضافه میکنم اینقد ازمون و خطا باید کنم تا خودم بشم یه دکتر در این زمینه

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

من نمیدونم کجا رفتین ولی من معمولا هر موقع رفتم مغازه قهوه فروشی(دقت کنید اونچایی که قهوه به صورت فله ایی میفروشن)
      همیشه کافئین دارن
      بری مغازه چند تا سبد از قهوه گذاشته(ربوستا،عربیکا.حالا میتونه از کشورای مختلف باشه که بستگی به کیفیت داره)
      اگه دونه ی خود قهوه رو میتونستین بگیرین و ترکیب کنین راحت تر بود چون ربوستا کافئین زیادی داره و طعمش از قهوه فوری خیلی خیلی بهتره (ترکیب ۶۰ ربوستا،۴۰ درصد عربیکا مثلا،ولی قهوه ساب میخواد)حداقل واسه من که غیرقابل تحمله مگه با کافی میت و شکر باشه
      قهوه گلدم بهترین برند Nestele هستش(البته قهوه گلد با عادی فرقی نداره ها،فقط عطرش موندگار تره بخاطر نوع خشک کردن)
      دیگه کامل گفتم خود دانید
      اون قهوه به صورت فله ای و اون چیزی که مد نظر توئه فک کنم قهوه ساب میخادکه من ندارم.یه قهوه فوری که کل این چیزایی که گفتیو داشته باشه چیه؟من فک کنم این گلد که خریدم کافئینش کمتر از باقی قهوه ها باشه درسته؟با کافی میت قاطیش کنم کافئینش درست نمیشهالان پر کافئین ترین قهوه جوری که کافئین از قهوه بزنه بیرون چیه

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روزی دوبار قبل 12 و قبل 5 اما بهتره فقط قبل ساعت 12 با معده پر مصرف کنی البته بعد مدتی قهوه جواب نمیده و الکیه

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون قهوه به صورت فله ای و اون چیزی که مد نظر توئه فک کنم قهوه ساب میخادکه من ندارم.یه قهوه فوری که کل این چیزایی که گفتیو داشته باشه چیه؟من فک کنم این گلد که خریدم کافئینش کمتر از باقی قهوه ها باشه درسته؟با کافی میت قاطیش کنم کافئینش درست نمیشهالان پر کافئین ترین قهوه جوری که کافئین از قهوه بزنه بیرون چیه
      شما اگه به قهوه حساسیتی نداری روبوستا از همشون قوی تره سیاه سیاهه..فوریا قهوه نیستن که الکین

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

همیشه کافئین دارن
      دیگه کامل گفتم خود دانید
      یعنی قهوه گندم نستله بیشتر بهت جواب داد؟؟تا قهوه اسپرسو

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میتونی بگی همون مغازه برات آسیاب کنن
      نه ببین گلد و کلاسیک هیچ فرقی ندارن فقط گلد میگن بخاطر روش رستش طعم و عطرش موندگار تره
      با کافی میت ترکیبش کنی نسکافه میشه(میتونی بجاش از شیر ولرم استفاده کنی) ربطی به کافئین نداره
      گفتم دیگه قهوه ربوستا بری مغازه روشون اسم زده البته طعمش خیلی تلخه،نمیشه تکی خورد
      من روزایی که خوابالوعم بعد ناهار بیشتر ربوستا میریزم خودمم بکشم تا ۳ صبح خوابم نمیبره،به شدتم خوابالوعم (ینی خوابم میاد ولی نمیتونم بخوابم)
      ♡Be your Own HERO

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

یعنی قهوه گندم نستله بیشتر بهت جواب داد؟؟تا قهوه اسپرسو
      قهوه گلد گل
      نه منظورم طعمش بود البته کوپا کونیکم بد نیست(ولی جدا برندای ایرانی مثل فرمند اصلا داغونه )
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

روزی دوبار قبل 12 و قبل 5 اما بهتره فقط قبل ساعت 12 با معده پر مصرف کنی البته بعد مدتی قهوه جواب نمیده و الکیه
      پس روزی دوبار بعد صبحونه و ناهار میزنممن این 3 ماهو جواب بده بهم باقیشو دیگه نمیخاد جواب بده فعلا اگه همینطور فله ای مشکلمونو حل کنه من راضیم ازش

15. Top | #60
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

میتونی بگی همون مغازه برات آسیاب کنن
      نه ببین گلد و کلاسیک هیچ فرقی ندارن فقط گلد میگن بخاطر روش رستش طعم و عطرش موندگار تره
      با کافی میت ترکیبش کنی نسکافه میشه(میتونی بجاش از شیر ولرم استفاده کنی) ربطی به کافئین نداره
      گفتم دیگه قهوه ربوستا بری مغازه روشون اسم زده البته طعمش خیلی تلخه،نمیشه تکی خورد
      من روزایی که خوابالوعم بعد ناهار بیشتر ربوستا میریزم خودمم بکشم تا ۳ صبح خوابم نمیبره،به شدتم خوابالوعم (ینی خوابم میاد ولی نمیتونم بخوابم)
      پس فعلا گلدو با کافی میت میزنیم بعد این تموم شد واسه سانس بعدی میرم یه لول میبرم بالاتر رو روبوستا سرمایه گذاری میکنم حالا قهوه با کافی میت اثرش بیشتره یا همینطور خالی بخوری؟روزی دوبار بخورم خوبه یه بار بعد صبحونه یه بار بعد ناهار؟

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن