خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 84
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      از همین قهوه فوریاش که سیاه رنگه اول چند تا بگیر ببین روت جواب میده که شک ندارم جواب میده بعد برو بسته اصلش رو بخر چون یه مقدار گرونه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساندیپ نمایش پست ها
      از همین قهوه فوریاش که سیاه رنگه اول چند تا بگیر ببین روت جواب میده که شک ندارم جواب میده بعد برو بسته اصلش رو بخر چون یه مقدار گرونه
      عزیزای دل قهوه فوریا کافئین بالایی ندارن
      بهترین کار اینه بری مغازه قهوه فروشی ازشون بخوای قهوه+کافئین ترکیب کنن بهتون بدن ولی مشکل اینه بدن مقاوم میشه
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      قرص آهن حتما بخور برای تاثیر بیشترش ، در کنارش از ویتامین c اینا هم استفاده کن + خرما هم بشدت توصیه میشه

دوش آب سرد و ورزش اینا
      و یه مورد دیگه از هرچی غذای چربه پرهیز کن
      میوه و سبزی هم زیاد بخور .

همین

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شاید پیشنهادم یکم عجیب باشه ولی هروقت دیدی خوابت میاد پاشو برو مسواک بزن یه آبم به صورتت بزن واسه من که معجزس

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان مرسی
      اکثرا برای خواب پیشنهاد دادین ولی

خود من خوابم نمیاد ! از لحاظ جسمی کم میارم ! یعنی یروز که خوب میخونم حدود ساعت 7 عصر کل بدنم حس میکنم داره از هم میپاشه !

والا بحث انگیزه و اینا نیس خودم بمب انگیزم ! ولی اینکه جسمم داره مانعم میشه اذیتم میکنه! کسی پیشنهادی واسه این مورد نداره؟خستگی جسمیمو کم کنم؟
      کلا از بچگی انرژیم خیلی کم بود! تا یه بیرون میرم از سردرد میمیرم
      ازمایش تازگی ندادم ولی ویتامین دی خیلی پایینه ! فک نمیکنم کم خونی و کمبود اهن داشته باشم !

حالا شما قرص مولتی ویتامینی ...چمیدونم انرژی زایی چیزی سراغ ندارین ؟

گلهای نمونه ! محصلای توخونه قول میدم ک پیشنهاداتتون یادم بمونه ! پس لطفا کمک بنمایید
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      شاید پیشنهادم یکم عجیب باشه ولی هروقت دیدی خوابت میاد پاشو برو مسواک بزن یه آبم به صورتت بزن واسه من که معجزس
      اگه ینفر حوصله داشته باشه بره تا سرویس و مسواک بزنه و صورت بشوره که اصلا خوابش نمیاد

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny-ghost نمایش پست ها
      اگه ینفر حوصله داشته باشه بره تا سرویس و مسواک بزنه و صورت بشوره که اصلا خوابش نمیاد
      وای آره مسواک خیلی آدمو سرحال میاره. مخصوصا شبا قبل خواب تا مسواک میزنم، دیگه برق خواب از سرم میپره و بدبختی سرحال میشم اون موقع شب

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      قهوه ۱۰۰ گرمی حدودا ۶۰ تومن.

ببین شاید یه روز ک می خونی فشار خیلی بهت میاد مثلا استراحتت بجا نیس.مثلا تایم ۲ ساعت یه کم زیاده و باعث میشه ذهنت خیلی خسته بشه.یه کاری کن ک از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر ۴.۵ ساعت،از ۱۲ ظهر تا ۶ عصر ۳.۴۵ و از ۶ عصر تا ۱۲ شب ۳.۴۵.
      اینجوری تایم چُرت میتونی واسه بعدازظهرت بذاری.تایم چُرت نه خواب.کلی انرژیت سیو میشه اینجوری.اگه حواست به تایمای استراحت نباشه فشاری ک تو یه روز بهت میاد باعث میشه فرداش کم بیاری.

من نزدیکای کنکور ک بود بعدازظهرا از شدت خواب حس میکردم تو خواب کتاب دستمه به این مرحله که میرسیدم چشمامو میبستم همون لحظه خوابم میبرد در حد ۵ دقیقه.بعد خودکار از شدت استرس میپریدم بالا و انگار ۱۰۰ تا قرص انرژی زا بالا انداختم.اینو گفتم ک نخواب مگه اینکه به این مرحله از خواب آلودگی برسی.در غیر این صورت با هوای تازه و ورجه وورجه کردن سعی کن خواب از سرت بپره.
      امروز از بس دیگه داشتم چرت میزدم اعصابم خورد شد رفتم قهوه گلد که گفتیو خریدم.یه قهوه صد گرمی گلد 75 هزار تومنمن باشه یه میلیونم خرج کنم باید اول و اخر علت این خواب الودگی و بیحالی زیادو کشف کنم.فعلا قهوه رو اضاف کردم تو برنامم روزی 8 لیوان اب هم گزاشتم کنار من کلا اب خور نیستم یه قوطی شیرینی گرفتم گزاشتم بغل دستم هی یکیشو بخورم پشتش یه لیوان اب بخورمباید بنا به توصیه مریم اب پاش هم اضافه کنم تو برنامم بزارم کنارم هی خوابم گرفت بپاشم رو صورتم!خلاثه انواع و اقسام روشا باید پیش برم تا این خواب لعنتی درست شه!نابود شدیم از این کسلی و تنبلی عجیبه با این که کاری هم نمیکنیم ولی حس هیچ کاری هم نیس

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      دوستان مرسی

خود من خوابم نمیاد ! از لحاظ جسمی کم میارم ! یعنی یروز که خوب میخونم حدود ساعت 7 عصر کل بدنم حس میکنم داره از هم میپاشه !

والا بحث انگیزه و اینا نیس خودم بمب انگیزم ! ولی اینکه جسمم داره مانعم میشه اذیتم میکنه! کسی پیشنهادی واسه این مورد نداره؟خستگی جسمیمو کم کنم؟
      ازمایش تازگی ندادم ولی ویتامین دی خیلی پایینه ! فک نمیکنم کم خونی و کمبود اهن داشته باشم !

گلهای نمونه ! محصلای توخونه قول میدم ک پیشنهاداتتون یادم بمونه ! پس لطفا کمک بنمایید
      گفتم تو چندتا پست قبل تر آمپول نوروبین خوبه مولتی ویتامین و سرحال کننده هست. چیزای گرم زیاد بخور بدنت رو گرم نگه دار. یه بسته قرص رو من خودم گرفتم برای خانم هاست ولی یکم گرونه اگه بتونی بگیری اونم خوبه. ولی میفهممت منم همینجوریم از بچگی بدنم ضعیف بود پانسیونم که میرفتم همش یا مریض بودم یا فشارم پایین بود سرگیجه داشتم. دیگه مراقب اونجا یه بار زنگ زد مامانم گفت توروخدا چیزای مقوی بدید این خیلی نگرانشم

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      گفتم تو چندتا پست قبل تر آمپول نوروبین خوبه مولتی ویتامین و سرحال کننده هست. چیزای گرم زیاد بخور بدنت رو گرم نگه دار. یه بسته قرص رو من خودم گرفتم برای خانم هاست ولی یکم گرونه اگه بتونی بگیری اونم خوبه. ولی میفهممت منم همینجوریم از بچگی بدنم ضعیف بود پانسیونم که میرفتم همش یا مریض بودم یا فشارم پایین بود سرگیجه داشتم. دیگه مراقب اونجا یه بار زنگ زد مامانم گفت توروخدا چیزای مقوی بدید این خیلی نگرانشم
      این امپوله رو من استفاده کردم یه بار مصرفه میزنی تا دو روز خوبی باز بهم میریزی!بعدم نیازی به استفاده از سلاحای سردی مث امپول نیس هی بزنی خودتو سوراخ کنی!راهای بهتری هم باید باشه.من امروز قهوه رو گرفتم که شروع کنم بخورم روزی 8 تا لیوان اب هم به توصیه دوستان گزاشتم تو برنامم بنظرم مفید باشه!من دوست بابام دکتر داروسازه فردا میخام برم ازش یه سری قرص و مکمل و حالا هر چی که ادمو سرحال بیاره بگیرم کاری هم به قیمتش ندارم سه ماه منو نگه داره کارمون راه بندازه تو این مدت ت بعدش

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

بهترین کار اینه بری مغازه قهوه فروشی ازشون بخوای قهوه+کافئین ترکیب کنن بهتون بدن ولی مشکل اینه بدن مقاوم میشه
      احسنت فوریا اصل قهوه نیستن نکته خوبی که گفتی بعد مدتی بدن عادت میکنه و مجبوری دوز بالاتر بگیری که مضره و دیگه بدتر پس بهتره قهوه هفته ای دو سه بار باشه

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها

مرسی عزیزم از راهنماییت...خودم اکتی وومن استفاده میکنم خوبه ...قرصی که شما گرفتی چیه؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان مرسی

یه پیشنهاد دارم درباره شما و دخترایی که این مشکلو دارن.شما بنظرم مشکل هورمونی دارین و حتما این موردو برید ازمایش بدید من یه مدت تو بیمارستان بودم خودم یه دختره بود میگفت همش سردرد داشتم و بیحال و کسل و این چیزا بعد گفت کلی دکتر رفته خلاصه یه دکتر فقط دردشو تشخیص داده بود یه ازمایش هورمونی کامل ازش گرفته بود هورمونای بدنش درست نبود میگفت یه سری قرص براش نوشته بعدش خوب شده کامل.ترشح هورمون تو دخترا بیشتر از پسراس من خودمم این مشکلی که میگیو دارم شاید منم مشکل هورمونی داشته باشم.نمیدونم.فعلا به توصیه بچه ها قهوه رو اضافه کردم با 8 لیوان اب در روز.قرص اهن و مولتی ویتامین هم بگیر روزی یکی بخور یه سری قرصای خارجی هم هس گرونه ولی ارزششو داره اونا رو هم بگیر بخور ولی بنظرم مشکل اصلی هورمونی باشه یه دکتر تغذیه هم قبلا تو بیمارستان ازش یه مشورت گرفتم گفت همچین ادمایی باید ازمایش قلب بدن مثلا دریچه قلبشون تنگه باعث میشه غلظت خونشون زیاد باشه خون درست به مغز و باقی بدنشون نرسه و این باعث بیحالیشون میشه امروز رفتم برم پیشش گفت کلا از اینجا رفتهخلاصه تو هم فعلا با قهوه گلد شروع کن من امروز بسته 100 گرمیشو گرفتم 75 هزار تومن روزی 8 تا لیوان اب هم بیار تو برنامت با قرص اهن و اینا دیدی نتیجه نداد برو دکتر حتما ازمایش هورمون بده نصف بیشتر دخترا بنظرم مشکلاتشون ناشی از مشکلات هورمونیه و خودشون خبر ندارن

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

من امروز رفتم قهوه بگیرم این چیزیو که گفتی گفتم بهش خندید گفت قهوه که خودش کافئین داره دیگه کافئینو که با قهوه ترکیب نمیکنن!هیچی دیگه ما نفهمیدیم چی جوابش بدیم خلاصه یه قهوه گلد ترک اصل 100 گرمی بهمون داد 75 هزار تومن!

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مرسی عزیزم از راهنماییت...خودم اکتی وومن استفاده میکنم خوبه ...قرصی که شما گرفتی چیه؟
      مال منم همینه

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن