خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 84
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6 نمایش پست ها
      من خودم دقیقا عین شمام همش چرت میزدم سر کتابام اول اینکه 7 ساعت کامل بخواب نتونستی 6 ساعت بخواب کمتر نشه که اگه بشه عین نعشه ای ها میشی دوم اینکه یه کار خوبی که میکنم یه آبپاش گذاشتم کنارم هروقت چرت زدم یه دونه میپاشم تو صورتم اینم میتونه کمکت کنه سوم اینکه غذا کم بخور فرقی نداره صبحونه؛ناهار؛شام هرچی؛اها یه چیز دیگه هم اینکه آب زیاد بخور در طول روز و بین درس خوندن چیزی نخور چون اینجوری بدنت آب روغن قاطی میکنه و نمیدونه رو خوردنت تمرکز کنه یا رو درس خوندنت!
      یعنی عاشق این اختراعات بشریتون هستمپاشیدن آب پاش تو صورت رو اولین باره میشنوم حالا اونم امتحان میکنمحکایت یکی بود میگفت گوشیمو شب میزارم رو زنگ هشدار بعد میزارم توی کمد در کمدو قفل میکنم بعد میرم کلید کمدو میزارم رو پشت بوممیگفت صبحا گوشیش که زنگ میخوره باید بلند شه پاشه بره رو پشت بوم کلیدو بیاره در کمدو باز کنه گوشیشو برداره خلاصه میگفت اینجور صبح زود از خواب بیدار میشه
      من کلا نعشه ام صبح تا شب نمیدونم چه حکایتی توشه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها

فرقش اینه که دیگه دم کردن نمیخواد.دو تا قاشق چای خوری قهوه رو با دو تا قاشق چای خوری شکر قاطی می کنی و اب تقریبا جوش بهش میزنی میشه قهوه.دیگه قهوه جوش و این چیزام نمیخواد.
      خواب آلودگی به عوامل زیادی بستگی داره اگه آزمایش خونت کاملا اوکی بوده و کم خونی نداشتی،میتونه به خاطر کم آبی بدن باشه.کلا کم آبی بدنو بی حال می کنه.

در مورد دوازدا ساعت خوندنت میشه بگی این دوازده ساعت چطوری پر میشه؟ مثلا ۴ ۴ ۴ یا ۵ ۴ ۳ یا کلا بی قاعده؟
      این قهوه اسمش فوری گلد هست؟قیمتش چنده
      شاید هم بخاطر کم ابی بدن باشه چون من واقعا کم اب میخورم نهایتا روزی دو لیان از فردا باید یه تنگ اب بزارم کنارم هر یه ساعت که درس میخونم یه لیوان اب بخورم !
      من دیروز 12 ساعت و نیم خوندم 222222 اینطوری پر میشه هر 2 ساعت ربع ساعت استراحت ولی امروز تا الان یه ساعت خوندم جبران دیروز شدحالا باید حداقل تا امشب 3 ساعت بخونم میانگین این دو روز بشه 8 ساعت!
      البته بخای خوب بخونی باید گوشیتو خاموش کنی یا هر چی برنامه توشه رو پاک کنی قید نتم بزنی تا ساعت مطالعت بره بالا وقتی سرت به چیزی گرم نباشه خود به خود خسته میشی سرتو با کتاب گرم میکنی.من واتساپ و اینستاگراممو پاک کردم واقعا تایمم ازاد شد هر چی فکرش میکنم تلگرامم هم باید پاک کنم گوشیمم باید خاموش کنم اینطور همش حواسم پرت میشه نکنه کسی زنگ بزنه بهم یا پیامکی چیزی بیاد کلا فکرم درگیرش میشه.قید این انجمن هم باید بزنی چون به حد خودش وقت گیره نهایت اخر شب ده مین بیا .خلاصه میکم هر جی راه ارتباطی دور و برته باید رو خودت قطع کنی.
      من مشکلم الان اینه یه روز که بکوب میخونم مث دیروز امروزمو از دست میدم اونم چون تا ظهر خواب بودم بیدارم شدم کلا بی حوصله بودم تا 5 عصر هیچ کاری نتونستم بکنم بیدار بودم ولی عملا انگار خواب بودم.یه ساعتی خوندم اونم به زور این مشکلمو حل بشه گوشیو نتو خاموش کنم راحت روزی 12 ساعت شایدم بیشتر بتونم بخونم

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      این دردیه که دوا نداره فقط به انگیزه طرف بستگی داره. خوشا بحال اونایی که از اول تیر سال قبل تا الان منظم روزی ۷ ۸ ساعت خوندن و نیازی نداشتن مثل ما الان ۱۴ ۱۵ ساعت بخونن البته اگه بتونیم‌ این تایم رو واقعا با کیفیت بخونیم هر قهوه و نسکافه ای رو امتحان کردم اصلا راه نداره.
      اراده و انگیزمون هم باید ببریم بالا.بنظرت اراده و انگیزه رو چجوری اوکیش کنیم.من که هیچی فایل انگیزشی و حرف و اینا روم اثر نمیذاره. خودم سرشار از انگیزم ولی چن روزه بعد یهو فروکش میکنه ترمز میبرم وسط کار.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قهوه ۱۰۰ گرمی حدودا ۶۰ تومن.

ببین شاید یه روز ک می خونی فشار خیلی بهت میاد مثلا استراحتت بجا نیس.مثلا تایم ۲ ساعت یه کم زیاده و باعث میشه ذهنت خیلی خسته بشه.یه کاری کن ک از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر ۴.۵ ساعت،از ۱۲ ظهر تا ۶ عصر ۳.۴۵ و از ۶ عصر تا ۱۲ شب ۳.۴۵.
      اینجوری تایم چُرت میتونی واسه بعدازظهرت بذاری.تایم چُرت نه خواب.کلی انرژیت سیو میشه اینجوری.اگه حواست به تایمای استراحت نباشه فشاری ک تو یه روز بهت میاد باعث میشه فرداش کم بیاری.

من نزدیکای کنکور ک بود بعدازظهرا از شدت خواب حس میکردم تو خواب کتاب دستمه به این مرحله که میرسیدم چشمامو میبستم همون لحظه خوابم میبرد در حد ۵ دقیقه.بعد خودکار از شدت استرس میپریدم بالا و انگار ۱۰۰ تا قرص انرژی زا بالا انداختم.اینو گفتم ک نخواب مگه اینکه به این مرحله از خواب آلودگی برسی.در غیر این صورت با هوای تازه و ورجه وورجه کردن سعی کن خواب از سرت بپره.

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      اراده و انگیزمون هم باید ببریم بالا.بنظرت اراده و انگیزه رو چجوری اوکیش کنیم.من که هیچی فایل انگیزشی و حرف و اینا روم اثر نمیذاره. خودم سرشار از انگیزم ولی چن روزه بعد یهو فروکش میکنه ترمز میبرم وسط کار.
      انگیزه تزریقی نیس باید از رفاه و ارامشی که داری الان مفت تو خونه ای بزنی تا به انگیزه برسی هر چی شرایط سخت تر انگیزه بیشتر حتی علاقه ای هم به کاری نداشته باشی ولی به خاطر شرایط سخت مثل بی پولی مجبور میشی انجام بدی کلیپ انگیزشی کلا بی فایدس چون هر بار که میبینی دوزشو باید زیاد کنی در نهایت باعث میشه هیچ کاری نکنی و فقط رویا پردازی کنی صبح تا شب . دو گروه ادم هس یه دسته از بچگی درس خوندن و با کتاب بزرگ شدن و درس خوندن براشون مثل تفریحه مثل دیدن یه فیلم خوبه گروه دوم که ماییم باید برا درس خوندن یکی سیر کتکمون بزنه هر روز تا انگیزمونو از دست ندیم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      انگیزه تزریقی نیس باید از رفاه و ارامشی که داری الان مفت تو خونه ای بزنی تا به انگیزه برسی هر چی شرایط سخت تر انگیزه بیشتر حتی علاقه ای هم به کاری نداشته باشی ولی به خاطر شرایط سخت مثل بی پولی مجبور میشی انجام بدی کلیپ انگیزشی کلا بی فایدس چون هر بار که میبینی دوزشو باید زیاد کنی در نهایت باعث میشه هیچ کاری نکنی و فقط رویا پردازی کنی صبح تا شب . دو گروه ادم هس یه دسته از بچگی درس خوندن و با کتاب بزرگ شدن و درس خوندن براشون مثل تفریحه مثل دیدن یه فیلم خوبه گروه دوم که ماییم باید برا درس خوندن یکی سیر کتکمون بزنه هر روز تا انگیزمونو از دست ندیم
      من بنظرم من و تو به حد کافی تو شرایط سخت هم بودیم ولی خودمون با درس نخوندن شرایط رو واسه خودمون هی سخت تر کردیم با این که هی افتادیم تو چاله باز خودمونو انداختیم تو چاه و از اشتباهاتمون درس نگرفتیم بخاطر همین هم هی یه سری از اشتباهاتو داریم تکرار میکنیم.به قول تو باید زور بالا سرمون باه وقتی نیس باید خودمون زور بزاریم بالا سر خودمون حالا از هر راهی که شده مثلا یه سوزن باید بزاری کنارمون هی که نخوندیم هی یه سوزن فرو کنیم تو بدن خودمون یا کش یا هر چی که یه تلنگر هی بهمون بخوره بنظرم اینم خوب باشه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تو بهمن اینا خیلی خسته بودم به خاطر حجم بالای کارای جمع بندی و هر روز 10،12 ساعت خوندن جوری که رو صندلی می‌نشستم بدن درد میگرفتم بعد رفتم آزمایش خون دادم گفتم شاید چون اکثر دخترا کم خونن منم کم خونی دارم بعد که نتیجش اومد آهنم نه تنها کم نبود بلکه یکم زیادم بود بعد مامانم رفت به دکتر گفت دخترم اینجوریه و اینا گفت این از ویتامین دی هست ولی قرصش فایده نداره یه آمپول نوشت نوروبیا نمیدونم همچین چیزی خوب بود انصافا خیلی اون بدن دردمو کاهش داد ولی خیلی درد میگیره لعنتی اینو من نمیگما اکثر اونایی که زدن میگن یه قرص دیگه هم بعدش گرفتم انواع اقسام ویتامین و کلسیم اینارو داره چون معمولا خستگی بیش از حد به خاطر کمبود این چیزاست با مشورت داروساز گرفتم ولی نمیدونم آقایون بتونن استفاده کنن یا نه عکس یه زن رو جلد قرصه کشیده و یکمم گرونه به خاطر خارجی بودنش ولی من راضیم. بعد بعدی خستگی روحی هست که بعید میدونم شما الان بهش دچار شده باشی همون آمپوله که اسم دقیقشم نمیدونم بزن چندبار طی چند هفته خوب میشی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نوروبین اسم دقیقشه الان سرچ کردم. چیز خاصی نداره مثلا دوپینگ کنی ولی خب سرحالت میاره

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گشتم نبود نگرد نیست، چیز جادویی وجود نداره به شما انرژی بده
      چایی یا قهوه میتونی مصرف کنی یا قرص کافئین، گلد و سیلور و مرکوری و ترک و کرد و بلوچش برای مصرف شما فرق زیادی نداره همه کافئین دارن، و برای استفاده شما (افزایش هوشیاری و بیدار موندن)، بدن عادت هم نمیکنه
      https://examine.com/nutrition/do-i-n...ycle-caffeine/
      البته من خودم ترک کردم مدت زیادیه و اینجوری سرحال ترم، کافئین باید با زمان بندی درست مصرف بشه وگرنه خواب ادمو به هم میریزه
      بیدار بودن انگیزه میخواد و باید به خودت انگیزه بدی و خودتو به سختی عادت بدی ... تنها راهش همینه
      ویرایش توسط iwasaswimmer : 18 اردیبهشت 1399 در ساعت 13:18

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نوروبیون هم یه ب کمپلکس بیشتر نیست ... یه قرص مولتی ویتامین مینرال بگیر داروخانه روزی یکی بخور که اگر کمبود خاصی داری برطرف بشه ... (دقت کن زینک هم داشته باشه حتما، کلسیم نداشته باشه بهتره)

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جسم و ذهنتون عادت نداره به این حجم از کار
      طبیعیه،کاریش نمیشه کرد احتمالا به مرور حل بشه
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      حالا این وسط قهوه ی اورجینال رو چجوری از غیر اورجینالش تشخیص بدیم
      فرشگاها قهوه فوری کوپا کوئیک پیدا کن خوبه
      قهوه اگه خوب باشه اخرش به ترشی میزنه

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      جسم و ذهنتون عادت نداره به این حجم از کار
      طبیعیه،کاریش نمیشه کرد احتمالا به مرور حل بشه
      گفتم که من وقت ندارم بخام به مرور حلش کنم باید فوری مشکلو حل کنم!باید بیشتر از اینا به خودم سخت بگیرم تا بتونم به اون چیزی که میخام برسم!

14. Top | #29
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      *یافت می نشود جسته ایم ما...

رفیق من خیلی کم میام فروم اما الان که اومدم و تاپیکتو دیدم یادم اومد خودم همین مشکلو داشتم

گفتم یه چند کلمه بنویسم

مشکل همه ی ما اینه که دنبال یه میانبر، یه روش خاص میگردیم و در حالی که چنین چیزی کلا وجود نداره

یکی از اعضای همین فروم حرف قشنگی زد گفت مثل بشر متمدن بشینید و بخونین و همین!

راهش همینه و راه دیگه ای هم نیست

اما باید اینم در نظر داشته باشی که "رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود"

اینو گفتم که بگم چه بخوای و چه نخوای همه چیز به مرور صورت میگیره و اتفاق صفر و تا صد یک شبه نداریم

حتی در مورد انگیزه هم همینه به همون میزان که یه کلیپ انگیزشی میتونه یه انگیزه ی خیلی زیادی رو بلافاصله بهت تزریق کنه به همون سرعتم اثرش میپره

پس چه بهتر یه انگیزه کم اما محکم و استوار باشه تا اینکه یه انگیزه ی زیاد اما پر از خیال پردازی باشه

پرت و پلا زیاد گفتم کاش که بدردت بخوره

یا علی

15. Top | #30
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام اول اینکه اون لحظه ای که داره خوابت میگیره سریع برو وضو بگیر مطمین باش خوابت میپره ورد خور نداره تازه ثواب هم میبری دوم اینکه از قهوه علی کافه استفاده کن البته بسته اش گرونه ولی اثری که میزاره رو تا خودت امتحان نکنی باورت نمیشه و قهوه اش خیلی خیلیییییییییییییییی تلخه و باید داخل یه مقدار اب کمی یعنی نصف استکان یه بسته اش رو بریزی و سریع بدی بالا یعنی هر کی از این استفاده کرده حتی خواب الودترینا و کسایی که با خوردن سایر قهوه ها خوابشون میگرفت با این هوشیار میشدن البته سعی کن که 2 یا 3 روز یه بار استفاده کنی که معدت دچار مشکل نشه لطفا هر کسی که با این روش هایی که گفتم جواب گرفت 1 صلوات برام بفرسته

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن