خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم 3 نفر رو سراغ دارم

که 2 تاشون آقا زاده اند (الان باباشون به اتهام های مختلف ((که یکیش هم اینه که بچه هاش بدون کنکور ، پزشکی و کامپیوتر دانشگاه تهران خوندن)) در زندانه) بقیه اتهاماتش هم مربوط ب این تاپیک نیست .

ی نفر دیگه هم پردیس یکی از شهرهای شمال کشور (شما بخون نزدیک مرکز استان مازندران)، پزشکی میخونه . چیزی ک من شنیدم به جز هزینه های پردیس !! 600 الی 700 میلیون پول داده . به عبارتی فقط پول صندلیش چیزی بین 600 الی 700 میلیون تومن شده و باید پول شهریه سنگین پردیس هم بده. اینکه این دوشیزه با پول به دانشگاه رفته توش حرفی نیست ولی اینکه چقدر پول داده چیزی که گفته میشه همین رقمیه که بالا ذکر کردم (شایدم بیشتر ).

ابهام زدایی : تمامی این عزیزان با فراغ بال در حال تحصیل هستند.
      ویرایش توسط gonahkar : 17 اردیبهشت 1399 در ساعت 20:53

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقازاده هایی که سال گذشته به بهانه نوسان نرخ ارز کنکور را دور زدند و از قبرس و فیلیپین و... به رشته های پزشکی بهترین دانشگاه های ایران انتقالی گرفتند حالا دسته دیگری از ان ها اینبار به بهانه کرونا وارد دانشگاه های داخل کشور خواهند شد.

مدیرکل امور دانشجویان از امادگی این سازمان برای انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به دانشگاه های داخلی خبر داد!

طنز ماجرا در اینجاست که گویا ایران تنها کشور جهان است که از این بلای همه گیر مصون مانده است!

به این شکل باقیمانده اقازاده هایی که بعد از ممنوعیت انتقالی به داخل از ژانویه 2019 نتوانستند به ایران بیایند کنکور و این قانون را با هم دور خواهند زد.

منبع:صدای دانشجو-ایرنا

مراقب باشید بخاطر این ها ظرفیت ها رو امسال از پارسال کمتر نکنند

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      دقیقا دختر دایی دوست من اینجا کنکورم نداد چون مطمئن بودن قبول نمیشه رفت روسیه داروسازی بخونه الان بعد دوسال باباش داره میارتش دانشگاه دولتی شیراز تازه باباش خیلی هم که بگیم کله گنده نیست فقط پول زیادی داره با چندتا پارتی ولی واقعا دختره هیچی حالیش نبود حتی زبان روسی هم به زور یاد گرفت خدا به خیر بگذرونه آینده رو با این جماعت
      همین که روسی یاد گرفته یعنی اینطور که شما میگی هم نیست که هیچی‌حالیش نباشه چون دومین زبان سخت دنیاست

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی که آقا زاده باشه و بچه مایه دار چه نیازی داره که بره پزشکی بخونه؟؟
      حوصلش سررفته؟؟دوست داره سختی بکشه؟؟ اینا اکثرا به اجبار ننه باباشون میرن دانشگاه چون باباشون تو ایران پستی چیزی‌ داره میان تو ایران پیش خانوادشون باشن چون ایران فقط‌برای ماست که یجورایی جهنمه و تو فکر‌مهاجرتن همه وگرنه که کسی‌‌ بره لهستان پزشکی‌بخونه چرا باید انتقالی بگیره بیاد ایران در صورتی که تو ایران کلی آدم متقاضی اقامت لهستان و اتریش و مجارستان هستن؟؟؟
      بحث آقازادگی با بابای پولدار فرق داره یکی میشناختم باباش‌کارخونه داره بود بچه مایه ای بود برای خودش الان تو ایتالیا زندگی میکنه و معماری میخونه چون همونجور که میدونین بهترین معمار های دنیا ایتالیایی هستن و واقعا هم بر نمیگرده ایران آخه بیاد چیکار کنه؟؟
      اونایی که میگن پزشکی رو بخاطر پولش میرن به نظرم اینطور نیست پزشکی تو ایران تبدیل به عقده شده همه عقده پزشکی شدن دارن چه پولدار و چه بی پول از اینکه بهشون بگن دکتر فلانی حال میکنن این مسئله آقازادگی هم که بیان شد تایید همین مسئلست.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      اقا زاده...

برادر کجای کاری!
      این افراد پولداری هستن ک بند پ قوی نداشتند، افراد ک شما اشاره میکنی اصلا نیازی ندارن ک این همه مشقت بکشند!خیلی شیک هر وقت عشقشون میکیشه میرن ثبت نام
      میکنند.
      مثلا یک از دوستای من عید رفت برای پرشکی روزانه ثبت نام کرد...مهر هم رفت دانشگاه!
      آره واقعا این چیزا هست و کم هم نیستشسر کلاس خود ما نصفشون با سهمیه و سفارش و فرزند نماینده مجلس و خیلی چیزایی دیگه هستن

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام

خواهش میکنم از همه دوستان لطفا در این زمان این تاپیک ها رو اپ نکنین . خواهش میکنم یکی مثل من که میاد میبینه واقعا یه مدت دپ میشم میمونم درس هم نمیخونم . الان خواهش میکنم از تک تک تون با چندتا بحث شوق یه کنکوری رو خراب نکنین .

(البته بماند که این قضیه هست و هیچ کس منکرش نیست . و واقعا همینی که هست اصلا توان تغییر این وضع رو نداریم )
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه چرا اینا این همه خرج میکنن که بتونن پزشکی بهترین دانشگاهارو بخونن؟؟؟؟ من اگه انقدر پولدار بودم که راحت ۷۰۰ میلیون واریز کنم برای دانشگاه و هر ترمم ۲۰ تومن بدم اصلا درس نمیخوندم :/ با این همه سرمایه میتونه وارد هر کسب و کار آزادی بشه و کلی پیشرفت کنه... آقا بهم نگین همه اینا علاقه دارن به پزشکی و درمانگری و... که عمرا باورم بشه.... اینا فقط برای کلاس اجتماعی و درآمد خوب میرن این رشته ها کلی هزینه هم میکنن که به نظرم این یه حماقت اقتصادیه.... اگه انقدرم پولدار باشن که این هزینه ها براشون پول خورد باشه، حماقت اقتصادی نیست؛ هدر دادن زمانه.... وقت و انرژی که میتونستی صرف شغل آزاد؛کار خیر داوطلبانه با هزینه شخصی؛ پیشرفت تو یه رشته تحصیلی مهمتر دیگه که توش مستعد تری بکنی رو از دست دادی ...همه باید به زور دکتر بشن؟؟؟؟این یعنی درگیر کلیشه ها بودن!
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پول که باشه خدا هم میتونی بخری!طرف پول میده نماز و روزشو همه چیشو میخره اون بدبختی که نداره تا همینجا هم بهش ظلم میشه!در نتیجه پولدار با خریدن روزه و نماز و ...بهشتشو هم میخره و اون دنیا مستقیم با بلیط اختصاصی میره بهشت اون بدبختی هم که نداره که جهنمیه در صورتی که اگه اونم پول داشت میخرید میرفت بهشت!!یکی از دوستای من با پول رفت پزشکی اوکراین خوند بدون کنکور و هیچی یکی دیگشون هم هنده بدون زحمت ما هم تو این خراب شده گرفتار شدیم!!یه پراید شده 90 میلیون میانگین شما ماهی 2/5 میلیون درامد داشته باشی تازه 3 سال دیگه میتونی یه پراید بخری هیچ کدوممون هم از خودمون در حال حاضر همچین درامدی نداریم تازه تا سه سال دیگه هم همون پراید 90 میلیونی شده 200 یا 300 میلیون بازم نمیشه بخری !لعنت به این دولت مفت خور که امید و ارزو رو تو دل این همه جوون کشت!خلاصه که حرف زیاد هست و حوصله شرح قصه نیست

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه چیزو تو کلتون از همین الان فرو کنید:
      «تو ایران با پول میشه موفق شد( مثلا بری پزشکی و هرچی) اما مهارت چیزیه که هیچی جز تلاش سخت بدستش نمیاره»
      شاید اینا جوجه دکتر بشن ولی دکتر دوزاری
      بزرگ فکر کنید
      ____
      یکی دوستای خودم اوکراین میخوند برگشت ایران الان ترم پنج ( علوم پایه) دانشگاه تیپ یک نشسته. اندامکای سلولو نمیدونه! میگم خداوکیلیا!!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.
      ویرایش توسط Dean : 27 اردیبهشت 1399 در ساعت 00:22

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالى كه برام پيش اومد اينكه اگه شرايطى اين چنينى براى شما پيش ميومد شما همتون ميگفتين نه من الا وبلا بايد خودم كنكور بدم وقبول بشم وعدالت تو زندگى من حرف اول رو ميزنه 90درصدتون به اين شرايط جواب مثبت ميدادين وميرفتين همين دانشگاه اوكراين وروسيه و... قضاوت وقتى تو اون شرايط نيستيم آسونه پس خواهشا الكى شعار نديد .
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kingsman نمایش پست ها
      سوالى كه برام پيش اومد اينكه اگه شرايطى اين چنينى براى شما پيش ميومد شما همتون ميگفتين نه من الا وبلا بايد خودم كنكور بدم وقبول بشم وعدالت تو زندگى من حرف اول رو ميزنه 90درصدتون به اين شرايط جواب مثبت ميدادين وميرفتين همين دانشگاه اوكراين وروسيه و... قضاوت وقتى تو اون شرايط نيستيم آسونه پس خواهشا الكى شعار نديد .
      انسانی میشناسم که جمع نمرات نهاییش ده نبوده و رفته اونور پزشکی بخونه
      سوالی برام پیش اومد که اینطرف وجدان داره و خودش رو مستحق پزشک شدن میدونه آیا؟؟؟؟؟؟؟(پزشک ها در همه جای دنیا به هر حال یه سطح سوادی دارن)
      من که اگه جای این بزرگوار بودم نمیدونستم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه اینا خیلیاشون آقا زاده نیستن بلکه مردم عادی هستن که وقتی هم برمیگردن اینجا ترمی هشتاد نو میلیون ازشون میگیرن و حسابی شیرشون رو میمکن

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا این تایپیکو ببندید که مثل نود درصدای تایپیکای حاشیه ای نتیجه ای جز اعصاب خردی و پی بردن روزافزون به بی عدالتیی که با ورود به عرصه تجربی یا ریاضی دیگه عملا نمیتونم کاری براش بکنیم نداره

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن