خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

🌺دانشجویِ کنکوری 🌺

سلام.
      دانشجویی هستم قصد شرکت دوباره در کنکور سراسری***دارم.
      اوایل خوب درس میخوندم ولی با اومدن کرونا همه چی عوض شد...
      الان صرفا برای اینکه خودم کنترل کنم میخوام از امروز ساعات مطالعه ام رو اینجا ثبت کنم.
      البته با توجه ب وقت گیر بودن کلاس ها مجازی ،فعلا تصمیم دارم روزانه ب ۷.۵ ساعت بروسونم(فعلا در حال حاضر درس نمیخونم )
      امیدوارم همتون موفق بشید،و بتونید برق شوق و خوشحالی رو در نگاه عزیزانتون ببینید.

براتون اشکِ شوق ،آرزو میکنم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      افوین افوین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشی عزیزم
      قیامت هم بشه بازم درخت سیب ام رو می کارم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها تو رو خدا کمکم کنین من همه درسا رو خوب خوندم فقط برای ریاضی و فیزیک چون وقت کم داشتم از دی وی دی مسعودی برای ریاضی فیزیک استفاده کردم مباحث فیزیک فیزیک اتمی و هسته ای و گرما و مغناطیس و القا و دینامیک و کار انرژی و مدار و خازن برای ریاضی هم حد و معادله نامعادله و احتمال و امار و تابع خوندم به نظرتون با این شرایط میشه 4 تست فیزیک و 3 تست ریاضی رو زد؟؟ تو رو قران جواب بدید استرس بدی دارم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mahdi 1377 نمایش پست ها
      بچه ها تو رو خدا کمکم کنین من همه درسا رو خوب خوندم فقط برای ریاضی و فیزیک چون وقت کم داشتم از دی وی دی مسعودی برای ریاضی فیزیک استفاده کردم مباحث فیزیک فیزیک اتمی و هسته ای و گرما و مغناطیس و القا و دینامیک و کار انرژی و مدار و خازن برای ریاضی هم حد و معادله نامعادله و احتمال و امار و تابع خوندم به نظرتون با این شرایط میشه 4 تست فیزیک و 3 تست ریاضی رو زد؟؟ تو رو قران جواب بدید استرس بدی دارم
      بله میشه اگر همین مباحثی رو که خوندین به تسلط بالایی برسونین قطعا بیشترم میشه...استرس واقعا بده...سعی کنید با آرامش و اعتماد به نفس ادامه بدید...هنوزم اگه کم تسلطین وقت کافی برای جبرانش هست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra.mor نمایش پست ها
      بله میشه اگر همین مباحثی رو که خوندین به تسلط بالایی برسونین قطعا بیشترم میشه...استرس واقعا بده...سعی کنید با آرامش و اعتماد به نفس ادامه بدید...هنوزم اگه کم تسلطین وقت کافی برای جبرانش هست
      اخه دیگه وقتی ندارم من نرسیدم کتاب کمک اموزشی بخونم فقط دی وی دی خوندم میشه به اون 3.4 تست برسم ؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تست های 10 سال اخیرم حل کردم کامل

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشی عزیزم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تست های 10 سال اخیرم حل کردم کامل

این که خیلی خوبه..سعی کنین سوالای کنکورو(هم تجربی هم ریاضی) مسلط بشین بعد اگه بازم حس کردین نیاز دارین به تست بیشتر از کتاب تست سوالای تالیفی رو بصورت رندوم بزنین

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

این که خیلی خوبه..سعی کنین سوالای کنکورو(هم تجربی هم ریاضی) مسلط بشین بعد اگه بازم حس کردین نیاز دارین به تست بیشتر از کتاب تست سوالای تالیفی رو بصورت رندوم بزنین
      نمیرسم دیگه بخوام دوباره تالیفی بزنم فقط میخوام یبار دیگه جزوه ای ک نوشتم بخونم با تست های کنکور دوباره به نظرتون میتونم به اون تست ها برسم ؟؟؟نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم همش حس میکنم کمه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیرسم دیگه بخوام دوباره تالیفی بزنم فقط میخوام یبار دیگه جزوه ای ک نوشتم بخونم با تست های کنکور دوباره به نظرتون میتونم به اون تست ها برسم ؟؟؟نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم همش حس میکنم کمه
      من اگه جای شما باشم فقط اول رو جزوم و کنکورا مسلط میشم بعد اگه وقت شد کارای دیگه براش انجام میدم..استرس خودشه یه مانع بزرگه سعی کنین هرکاری که میکنین از صمیم قلب به خودتون و کارتون ایمان داشته باشین..و بدونین هیچوقت تلاش واقعی بی نتیجه نمیمونه
      پ ن:بهتره دیگه اینجا نقل قول نکنین چون ممکنه استارتر عصبانی شه وسط تایپکش حرف غیرمرتبط میزنیم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم دانشجو ام و کنکوری ۹۹ تقریبا شرایطمون یکیه اگه هدفتون کنکور ۹۹ باشه و نظام قدیم باشین میتونیم باهم بخونیم و گزارش مطالعه بدیم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      منم دانشجو ام و کنکوری ۹۹ تقریبا شرایطمون یکیه اگه هدفتون کنکور ۹۹ باشه و نظام قدیم باشین میتونیم باهم بخونیم و گزارش مطالعه بدیم
      سلام،عزیزم
      من هدفم ۹۹ نیست.
      ولی تو این مدت ک درس نخوندم ،حداقل باید ۱۰ ساعت بخونم ک برسم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن