خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه فیزیوتراپی توی شهرمون هست 2 طبقه هست فکر کنم 11 نفر پیشش کار میکنن(1 منشی 10 نفر هم کارای فیزیوتراپ انجام میدن)خودشم که مثل پیام بازرگانی 20دقیقه ای یک بار یه سر میزنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      ببین واقعا بستگی با شرایط داره . مثلن کسی که سنش رفته بالا طبیعتا پزشکی نمیره و میاد سراغ دندون و یا دارو
      کسی که به درسای شیمی علاقه داره و از نظر سرمایه هم مشکلی نداره میره سراغ دارو
      فیزیو هم همینطوره . شغلیه که درآمد خوب و مدت تحصیل خیلی کمی داره ‌ ولی خب از اون طرف کارش سخته . یعنی یه فیزیوتراپیست از او صبح تا عصر که مطبه ، باید از این بیمار به اون بیمار دستگاه هارو عوض کنه ، آمپر شوک هارو کم و زیاد کنه ، توی اتاق ورزش حواسش باشه به بیمار ها و ... و اگه کسی نتونه ساعت ها روی پای خودش بایسته بدون استراحت ، انتخاب خوبی نیس اصلا
      ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri99 نمایش پست ها
      سلام دوستلن میدونم الان واسه این سوالا زوده ولی گفتم بپرسم به نظرتدن رشته رادیولوژی بهتره یا فیزیوتوراپی واسه کسی که پول داشته باشه و خودش بخواد یک جا تاسیس کنه منظورمه از لحاظ درامد و... ممنون
      مشتی مثل اینه که پژو405 رو با bmw x3 مقایسه کنی
      شک نکن فیزیوتراپی
      فیزو الان رتبه ی پزشکیو میخواد تقریبا برای قبولی
      رشته ای کوتاه مدت و پر بازده و زود بازده

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      هرکدوم که علاقتو بدنبال داشته باشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      یه فیزیوتراپی توی شهرمون هست 2 طبقه هست فکر کنم 11 نفر پیشش کار میکنن(1 منشی 10 نفر هم کارای فیزیوتراپ انجام میدن)خودشم که مثل پیام بازرگانی 20دقیقه ای یک بار یه سر میزنه
      اون کسایی که خودشون کارای فیزیوتراپی رو انجام میدن فیزیوتراپیستن !
      چیزی که شما میگین واسه شروع کار نیست و حداقل چند سال یه نفر باید کار کنه ... گفتم که شرایطش چطوریه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      خب مشاور انتخاب رشته که بری اول شرایطت رو میپرسه . مثلا واسه یه خانم تهرانی ، میتونه شهر رو به رشته اولویت بده ! به طور مثال فیزیو تهران رو توی اولویت نسبت به دارو شهر های جنوبی مث بندر عباس میذاره ! ولی واسه یه پسر با همین شرایط اولویتش میتونه دارو بندرعباس باشه
      جدای از این ها شما هدف مشخص میکنی واسه کنکور ! درس که نمیخونی هرچه باد ، بادا ... هدفت دندونه یا دارو یا پزشکی ... بعدش شهر ... این هدفا همه اش شخصیه

بله اما واس فردی که به هیچکدوم اینا علاقه ی خاصی نداره و فقط جهت درامد داره درس میخونه چی؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن