خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

شیمی مبتکران نظام جدید یا موج ازمون؟

سلام لطفا رتبه برترا و بچه هایی که شیمیشون عالیه جواب بدن
      من نظام قدیم بودم و سالای قبل کل موج ازمون و مبتکران رو تموم کرده بودم (پایه شیمی خیلی خوب)امسال که نظام جدید اومدم تصمیم داشتم کل مبتکران رو تموم کنم و برای جمع بندی برم سراغ موج ازمون اما نشد
      فقط تونستم فصل اول دوازدهم و از هر فصل یازدهم نصفشو از مبتکران کار کنم و حدود نصف محلول فصل 3دهم
      الان سوال من اینه بیام مبتکران رو ادامه بدم یا برم سراغ موج ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه میخوای از این سردرگمی دربیای یه ازمون جامع شیمی بده ببین وضعت چطوره و ببین سوالایی که اشتباه جواب دادی یا نتونستی جواب بدی دلیلش چیه اگه تو مفاهیم مشکلی نداری حفظیات مرور کن تست حل کن اگه پایت خیلی خوبه حفظیات و واکنشارو مرتب مرور کن من خودم موج ازمون داشتم ولی بیشتر رو سوالای کنکور کار میکردم اگه رو اونا مسلطی موج ازمون سوالای خوبی داره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مچکر
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhn نمایش پست ها
      به نظر من اگه میخوای از این سردرگمی دربیای یه ازمون جامع شیمی بده ببین وضعت چطوره و ببین سوالایی که اشتباه جواب دادی یا نتونستی جواب بدی دلیلش چیه اگه تو مفاهیم مشکلی نداری حفظیات مرور کن تست حل کن اگه پایت خیلی خوبه حفظیات و واکنشارو مرتب مرور کن من خودم موج ازمون داشتم ولی بیشتر رو سوالای کنکور کار میکردم اگه رو اونا مسلطی موج ازمون سوالای خوبی داره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      من نظام قدیم بودم و سالای قبل کل موج ازمون و مبتکران رو تموم کرده بودم (پایه شیمی خیلی خوب)امسال که نظام جدید اومدم تصمیم داشتم کل مبتکران رو تموم کنم و برای جمع بندی برم سراغ موج ازمون اما نشد
      فقط تونستم فصل اول دوازدهم و از هر فصل یازدهم نصفشو از مبتکران کار کنم و حدود نصف محلول فصل 3دهم
      سلام وقتتون بخیر
      به نظرم اگه از نقاط قوت و ضعفتون مطلع هستین بردی سراغ سوالای کنکور و اگر دیدین توی بعضی مباحث مهم و ساده مه میشه راحت تستشو زد ایراد دارید فقط اونارو از مبتکران مطالعه کنید و در انتها بردی سراغ موج و دوباره سوالات کنکور...موفق باشین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      به نظرم اگه از نقاط قوت و ضعفتون مطلع هستین بردی سراغ سوالای کنکور و اگر دیدین توی بعضی مباحث مهم و ساده مه میشه راحت تستشو زد ایراد دارید فقط اونارو از مبتکران مطالعه کنید و در انتها بردی سراغ موج و دوباره سوالات کنکور...موفق باشین
      مرسی دقیقا خودم همین کارو تصمیم گرفتم انجام بدم چون تستای مبتکران زیاده واقعا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      من قدیم بودم ولی مبتکران خیلی تستای سطح پایین بین تستاش هست نمیگم بده ولی به درد الانت نمیخوره به نظرم واسه کسی خوبه که از مهر بخواد شروع کنه.موج ازمونم تستاش کمتره ولی یادمه بعضیاش دهن آدمو سرویس می کرد ولی در کل واسه زمان الانت گزینه ی بهتریه.موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن