خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zari7 نمایش پست ها
      هر زمان شروع کنی میرسی
      سیستم امسال طوریه که هر زمان اضافه شی یا برنامه ای که برات میریزن راحت میرسی

چون هرکی ثبت نام میکنه وارد گروه های تلگرامی نکته و تست میشه که اونجا متناسب با زمانی که اضافه شدی ویدیو های اموزشی میزارن و میگن چطور خودتونو برسونید
      اهان ممنونم فقط هزینش هم بگید لطفا
      و اینکه کدوم سایت ثبتنام کردی؟

2. Top | #17
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      دوست گلمون گفتن هروقت اضافه شی میتونی برسی ولی خو هرچه زودتر ثبت نام کنی قطعا بهتره
      سایت کلاسینو هزینش ۷۰۰ تومنه من تو ی طرحی شرکت کردم ک هزینش شد ۳۵۰ تومن کد تخفیف گرفتم از استاد
      ولی اون متاسفانه دیگ تموم شد بخوای بری ثبت نام کنی تا ۱۴ اردیبهشت تخفیف زدن ک با تخفیف میشه ۵۴۶تومن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تخفیف میدن بیشتر نگران نباش برای تک درس عموما کمتره تخفیف ولی خودمون حتی برای ۱درس تا ۳۰% ۳۵% هم تخفیف گرفتیم .اصرار کنی و اینا تا ۴۰۰ راحت میدن .اون تخفیفی که میزنه تو سایت معمولا به پشتیبانی بزنگی بیشتر تخفیف میده. مهمترین قسمت مثبت این نکته و تستش اینه هر روز در حد نیم ساعت از جلسه ی قبلش تمرین حل میکنه انواع اقسام مثالها برای من که این نیم ساعت تمریناش خیلییی موثرتر از خودِ کلاس اصلیشه. حتی از خیلی سبز تستهای خوبشو میاره. منم راضی هستم.
      ویرایش توسط Nyr.mhn.93 : 11 اردیبهشت 1399 در ساعت 11:24

4. Top | #19
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      تخفیف میدن بیشتر نگران نباش برای تک درس عموما کمتره تخفیف ولی خودمون حتی برای ۱درس تا ۳۰% ۳۵% هم تخفیف گرفتیم .اصرار کنی و اینا تا ۴۰۰ راحت میدن .اون تخفیفی که میزنه تو سایت معمولا به پشتیبانی بزنگی بیشتر تخفیف میده. مهمترین قسمت مثبت این نکته و تستش اینه هر روز در حد نیم ساعت از جلسه ی قبلش تمرین حل میکنه انواع اقسام مثالها برای من که این نیم ساعت تمریناش خیلییی موثرتر از خودِ کلاس اصلیشه. حتی از خیلی سبز تستهای خوبشو میاره. منم راضی هستم.
      از کتابش استفاده نکردی؟؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lhm نمایش پست ها
      از کتابش استفاده نکردی؟؟
      چرا استفاده کردم ولی خیلی اوقات راه حلهاش متفاوته با چیزیکه تو کتاب هست یا مثلا خیلی چیزارو میگه که تو کتاب نیست و یا خیلی مباحث مرتبط رو باهم جمع میکنه میگه که تو کتاب کلا پخشُ پلاس ، مثلا جلسه ۱و ۲ نکته و تستشو ببین تو کتاباش اصلا اینجوری کنارهم قرار نداد.اون کتاب جمعبندیش تیپ تستهارو بیشتر پوشش میده و درسنامه هاش خوبه واقعا ولی پاسخنامه تستهاش ضعیفه و چنگی به دل نمیزنه.
      اگه تونسی نکته و تستشو بنویس نیاز به خرید کتابشم نیست خودش طولِ هفته تست کار میکنه فیلم ضبط میکنه.همین تستها خودش خیلی عالین.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      دوست گلمون گفتن هروقت اضافه شی میتونی برسی ولی خو هرچه زودتر ثبت نام کنی قطعا بهتره
      سایت کلاسینو هزینش ۷۰۰ تومنه من تو ی طرحی شرکت کردم ک هزینش شد ۳۵۰ تومن کد تخفیف گرفتم از استاد
      ولی اون متاسفانه دیگ تموم شد بخوای بری ثبت نام کنی تا ۱۴ اردیبهشت تخفیف زدن ک با تخفیف میشه ۵۴۶تومن
      اهان ممنونم باشه سریع مینویسم
      برا فیزیک و شیمی استاد خوب سراغ دارید؟خودم راجع به فیزیک ذهبی و شیمی بابایی شنیدم شما چیزی میدونید؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون
      استاد خوب برا شیمی و فیزیک سراغ دارید؟نظام قدیم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      کسی از جمعبندی سادات استفاده کرده؟؟ برای الان مناسبه؟؟
      سطح ریاضیم خیلی بالا نیست معمولا 60 اینا میزنم خودم هم موج ازمون دارم هم جمعبندی خیلی سبز ولی خیلی تعریف ازکتاب ریاضی سادات شنیدم ممنون میشم راهنمایی کنین
      شما اگر ۶۰ میزنید سطحتون متوسط به بالا هست
      من نمونه جمع بندی سادات رو نگاه کردم خیلی دیگه از موارد ابتدائی شروع کرده و توضیح زیاد میده ... به نظرم برای شمایی که ۶۰ میزنی حوصله ات رو سر میبره ... برو اول پایتخت کتاب نمونشو یه نگاه بنداز
      به نظر من همون جمع بندی خیلی سبز و موج ازمون رو بیشتر کار کنید بهتر نتیجه میگیرید اگر تموم کردید تست بیشتر خواستید فصل ازمون ریاضی تجربی خیلی سبز هم خوبه
      من خودم خط ویژه گاج استفاده میکنم و راضیم ... توضیحش درسنامه هاش خلاصه و در حد مناسبی هست و حوصله ادم رو سر نمیبره و البته روابط و اینا رو اثبات نمیکنه ولی من خودم جایی که میبینم نیاز هست خودم تجزیه تحلیل میکنم روابط رو بدست میارم و به خودم درس میدم
      ویرایش توسط iwasaswimmer : 11 اردیبهشت 1399 در ساعت 15:13

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون
      استاد خوب برا شیمی و فیزیک سراغ دارید؟نظام قدیم
      نظام قدیم که شیمی فقط آقاجانی تو تاملند هست .
      والا فیزیک رو نه .

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام قدیم که شیمی فقط آقاجانی تو تاملند هست .
      والا فیزیک رو نه .
      ممنون

11. Top | #26
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی اقاجانی خوبه
      ولی فیزیکو نمیدونم

12. Top | #27
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا استفاده کردم ولی خیلی اوقات راه حلهاش متفاوته با چیزیکه تو کتاب هست یا مثلا خیلی چیزارو میگه که تو کتاب نیست و یا خیلی مباحث مرتبط رو باهم جمع میکنه میگه که تو کتاب کلا پخشُ پلاس ، مثلا جلسه ۱و ۲ نکته و تستشو ببین تو کتاباش اصلا اینجوری کنارهم قرار نداد.اون کتاب جمعبندیش تیپ تستهارو بیشتر پوشش میده و درسنامه هاش خوبه واقعا ولی پاسخنامه تستهاش ضعیفه و چنگی به دل نمیزنه.
      اگه تونسی نکته و تستشو بنویس نیاز به خرید کتابشم نیست خودش طولِ هفته تست کار میکنه فیلم ضبط میکنه.همین تستها خودش خیلی عالین.
      خیلی ممنونم عزیزم
      زیاد باکلاس انلاین رابطه خوبی ندارم حس میکنم کلاسایی که تاالان شرکت کردم برام زیاد مفید نبودن

13. Top | #28
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iwasaswimmer نمایش پست ها
      شما اگر ۶۰ میزنید سطحتون متوسط به بالا هست
      من نمونه جمع بندی سادات رو نگاه کردم خیلی دیگه از موارد ابتدائی شروع کرده و توضیح زیاد میده ... به نظرم برای شمایی که ۶۰ میزنی حوصله ات رو سر میبره ... برو اول پایتخت کتاب نمونشو یه نگاه بنداز
      به نظر من همون جمع بندی خیلی سبز و موج ازمون رو بیشتر کار کنید بهتر نتیجه میگیرید اگر تموم کردید تست بیشتر خواستید فصل ازمون ریاضی تجربی خیلی سبز هم خوبه
      من خودم خط ویژه گاج استفاده میکنم و راضیم ... توضیحش درسنامه هاش خلاصه و در حد مناسبی هست و حوصله ادم رو سر نمیبره و البته روابط و اینا رو اثبات نمیکنه ولی من خودم جایی که میبینم نیاز هست خودم تجزیه تحلیل میکنم روابط رو بدست میارم و به خودم درس میدم
      خیلی ممنونم ازتون نمونه کتاب دیده بودم ولی ازبس تو انجمن تعریفشو شنیده بودم فکرمیکردم باید خیلییی خوب باشه =/
      خط ویژه غیرسوالات کنکور سوالات تالیفی هم داره؟؟ بنظرتون فصل ازمون بهتره یا خط ویژه؟؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازتون نمونه کتاب دیده بودم ولی ازبس تو انجمن تعریفشو شنیده بودم فکرمیکردم باید خیلییی خوب باشه =/
      خط ویژه غیرسوالات کنکور سوالات تالیفی هم داره؟؟ بنظرتون فصل ازمون بهتره یا خط ویژه؟؟
      خط ویژه تالیفی هم داره
      شما باید ببینی درسنامه میخوای یا نه، چون فصل ازمون فقط تست و پاسخ تشریحی هست، دیگه درسنامه نداره ...
      به نظر من از خط ویژه شروع کن و بعد اگر رسیدی فصل ازمون یا موج ازمونم بزن (من خودم اینکار رو دارم میکنم، هم برای ریاضی و هم برای فیزیک. البته من از تقریبا صفر شروع کردم، شما اگر فکر میکنی مسلط هستی و فقط میخوای تست بزنی همون فصل ازمون یا موج ازمون یا دو تاشو بزن بعد وقت کردی خط ویژه هم تالیفی هاش یا ستاره داراشو بزن)
      ویرایش توسط iwasaswimmer : 11 اردیبهشت 1399 در ساعت 19:23

15. Top | #30
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iwasaswimmer نمایش پست ها
      خط ویژه تالیفی هم داره
      شما باید ببینی درسنامه میخوای یا نه، چون فصل ازمون فقط تست و پاسخ تشریحی هست، دیگه درسنامه نداره ...
      به نظر من از خط ویژه شروع کن و بعد اگر رسیدی فصل ازمون یا موج ازمونم بزن (من خودم اینکار رو دارم میکنم، هم برای ریاضی و هم برای فیزیک. البته من از تقریبا صفر شروع کردم، شما اگر فکر میکنی مسلط هستی و فقط میخوای تست بزنی همون فصل ازمون یا موج ازمون یا دو تاشو بزن بعد وقت کردی خط ویژه هم تالیفی هاش یا ستاره داراشو بزن)
      مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن