خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظام جدیدها ،بشتابید 🙏

سلام،
      دانش اموز نظام قدیم هستم،دانشجوی پرستاری
      حدودا ۴ سال بعد میخوام کنکور بدم،اونم تجربی
      برای خودم برنامه چیدم،میخوام قبل رفتن ب کلاس و خریدن کتاب درسی...هم در مورد منابع راهنمایی کنید و هم اینک اگر سایتی سراغ دارید ک خوب باشه بهم معرفی
      کنید،بچه ها من ،صرفا سایت خوب میخوام تا دستم بیاد مثلا درس ها و روش چقدر فرق کرده...وگرنه صفره ،صفر نیستم.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      سلام،
      برای خودم برنامه چیدم،میخوام قبل رفتن ب کلاس و خریدن کتاب درسی...هم در مورد منابع راهنمایی کنید و هم اینک اگر سایتی سراغ دارید ک خوب باشه بهم معرفی
      کنید،بچه ها من ،صرفا سایت خوب میخوام تا دستم بیاد مثلا درس ها و روش چقدر فرق کرده...وگرنه صفره ،صفر نیستم.

۴ سال بعد؟؟؟؟ برای ۴ سال بعد میخواید منبع تهیه کنید؟؟؟
      واقعا؟؟؟
      شوخی که نمیکنید؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      ۴ سال بعد؟؟؟؟ برای ۴ سال بعد میخواید منبع تهیه کنید؟؟؟
      واقعا؟؟؟
      شوخی که نمیکنید؟؟؟
      ن،شوخی نمیکنم.
      خب ،الان کلی درس دارم خودم،بعد کرونا بیمارستان هم دارم....پس فوقش هفته ای ۲ یا ۳ ساعت بشه برا کنکور بخونم،ترم های
      اخرم ک کلا بیمارستان داریم،بعد فینال...بعدش هم طرح
      ب حول و قوه الهی وقتی طرح هستی زیاد ازت کار میکشن ...مسولیت هم داری....تو این ۲ سال هم باید برا استخدام خودم اماده نگه
      دارم،هم کنکور....بعد استخدام هم فوقش با وقفه ۱سال یاید کنکور بدم.
      امروز صبح کنکور نظام جدید نگاه کردم...ریاضی ،فیزیکش راحتتر از قدیم بود راحت بالای ۵۰ میشدم...
      زیست هم تمام لغات من دراوردی رو داخل پارانتز ترجمه کرده بود....
      شیمی هم روال همون قدیم داشت البته حفاظی بیشتر بود.
      دینی هم راحت بود،تقریبا کم کم ۸۰ درصد سوالاش مشابه کتابای نظام قدیم بود،و راحت
      دیگ حوصله ام نکشید ،ادبیات و زبان ،عربی رو هم نگاه کنم.
      پس دوست عزیزم من میخوام معلومات ک عوض نشده رو مرور کنم....و چیز های جدید رو کم کم ان شاالله بخونم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خواهر عزیزم واقعا انگیزه ات رو تحسین میکنم و برات موفقیت آرزومندم ،،، اما می‌دونی چند نفر توی همین انجمن هستن که عاشق پرستاری هستن یا اینکه آرزو دارن که پرستاری قبول بشن و از شر این کنکور و مافیا رها بشن ؟ کاش قدر داشته هامون رو بیشتر بدونیم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      خواهر عزیزم واقعا انگیزه ات رو تحسین میکنم و برات موفقیت آرزومندم ،،، اما می‌دونی چند نفر توی همین انجمن هستن که عاشق پرستاری هستن یا اینکه آرزو دارن که پرستاری قبول بشن و از شر این کنکور و مافیا رها بشن ؟ کاش قدر داشته هامون رو بیشتر بدونیم
      بله عزیزم حرفت رو کاملا قبول دارم....پرستاری رشته خوبی هست حتی میتونم بگم عالی چون در سطح دنیا مطرح هست...بماند ک تو ایران...
      بااین حال گویا ب دستور اقا رئیسی قرار حق و حقوق ها رو بدن.ک اون وقت باید نزدیک درامد پزشکا بش تو هر سازمانی...مثلا توی تامین اجتماعی در اولین
      ماه حداقل ۵ میدن ....
      حرف من چیز دیگ هست،من صرفا برای شادی مادرم اینکار کتم،ببین مامانم وقتی ۳۰ سال
      داشت ،پدرم تو تصادف از دست داد،منو داداشم خودش بزرگ کرد...هیچ وقتم ازدوج نکرد ...الان ک ۴۸ هست ب اجبار من راضی شده روی خواستگار هاشون فک کنن...
      مامانم پزشکی ب خاطر من ول کرد،بعد دبیر شد ک بازم بخاطر من استعفا داد....کلی روی من هزینه کرد...کلی جنگید ،کلی پول داد تا بتونه ما رو از پدربزرگم پس بگیره..
      من تنها چیزی ک میتونستم باهاش مامانم خوشحال کنم درسم بود،وقتی متوجه شدم تمام تمرکزم گذاشتم درس خوندم...تیزهوشان ،المپیاد ،تراز عالی تو قلم...خب همه
      اینا باعث شد ن تنها مادرم بلکه معلما و خود قلم چی رتبه زیر ۱۰۰کشوری برام پیش بینی کنه...مادرم باور داشت ک من میتونم...
      ولی من ی اشتباه کردم ک باعث شد همه چی بهم بخوره...
      کلی کنایه ب مامانم میزنن...مثلا میگن بلد نبودی بچه ما رو بزرگ کنی...یا میگن تو نظر نده اگر بلد بودی دخترت الان پرستار نبود....
      من برای خوشحال کردن مادرم،حتی اکر یک روز از زندگی موند باشه ب امید خدا و با مدد امام زمان و دعای مادرم زیر ۱۰۰ میارم و جواب تک تک اون حرفا رو میدم
      ان شاالله

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله عزیزم حرفت رو کاملا قبول دارم....پرستاری رشته خوبی هست حتی میتونم بگم عالی چون در سطح دنیا مطرح هست...بماند ک تو ایران...
      بااین حال گویا ب دستور اقا رئیسی قرار حق و حقوق ها رو بدن.ک اون وقت باید نزدیک درامد پزشکا بش تو هر سازمانی...مثلا توی تامین اجتماعی در اولین
      ماه حداقل ۵ میدن ....
      داشت ،پدرم تو تصادف از دست داد،منو داداشم خودش بزرگ کرد...هیچ وقتم ازدوج نکرد ...الان ک ۴۸ هست ب اجبار من راضی شده روی خواستگار هاشون فک کنن...
      مامانم پزشکی ب خاطر من ول کرد،بعد دبیر شد ک بازم بخاطر من استعفا داد....کلی روی من هزینه کرد...کلی جنگید ،کلی پول داد تا بتونه ما رو از پدربزرگم پس بگیره..
      من تنها چیزی ک میتونستم باهاش مامانم خوشحال کنم درسم بود،وقتی متوجه شدم تمام تمرکزم گذاشتم درس خوندم...تیزهوشان ،المپیاد ،تراز عالی تو قلم...خب همه
      اینا باعث شد ن تنها مادرم بلکه معلما و خود قلم چی رتبه زیر ۱۰۰کشوری برام پیش بینی کنه...مادرم باور داشت ک من میتونم...
      کلی کنایه ب مامانم میزنن...مثلا میگن بلد نبودی بچه ما رو بزرگ کنی...یا میگن تو نظر نده اگر بلد بودی دخترت الان پرستار نبود....
      من برای خوشحال کردن مادرم،حتی اکر یک روز از زندگی موند باشه ب امید خدا و با مدد امام زمان و دعای مادرم زیر ۱۰۰ میارم و جواب تک تک اون حرفا رو میدم
      ان شاالله

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ماه حداقل ۵ میدن ....
      ان شاالله
      منابع خوب از نظر کتاب برای نظام جدید:
      ریاضی: ریاضیات جامع تجربی مهروماه
      شیمی: خیلی سبز خوبه، مبتکران هم بد نیست. میکرو پایه گاج اصلاً تست هاش به کنکور نمیخوره. میکروطلایی رو ندیدم.
      زیست: کتاب پایه خیلی سبز( بهش پینوکیو هم میگن) کتاب های نشر الگو که برای نظام قدیم خوب بود برای نظام جدید کمی با دید نظام قدیم طرح شده. برای دوازدهم هم کتب خیلی سبز خوبن.
      فیزیک: میکرو پایه برای تست زنی عالیه.
      عربی: میکروطلایی گاج منبع مناسبیه. خیلی سبز رو خیلی ازش تعریف می کنن ولی یکم سطح تست هاش پایه و دوازدهمش عجیب غریب شد.
      زبان: مبتکران خوبه
      ادبیات: قرابت خیلی سبز رو من بیشتر قبول دارم. برعکس نشر الگو تمام گزینه هارو توضیح داده و به نظر من بهتره. کلاً کتاب های مبحثی خیلی سبز خوبن. میکرو جامع گاج هم خوبه.
      دینی: میکرو گاج

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ماه حداقل ۵ میدن ....
      ان شاالله
      عزیزم ، بهت تبریک میگم که در خانواده ایی زندگی میکنی که بسیار محترم و باارزشه . مطمئنم که مادرت به داشتن چنین دختر قدرشناس و پر تلاشی افتخار میکنه . بهترین ها رو برات آرزومندم . امیدوارم که همیشه خواسته دلت با حکمت خدا یکی باشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،
      تهیه منابع برای ۴ سال دیگه فکر خوبی نیست چون کتاب ها دائما دارن تغییر میکنن.
      اصلا شاید کنکور تا ۴ سال دیگه حذف شد. تا اون موقع....

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      خب ،من سال ۹۲ کنکور دادم اون موقع میگفتن ک امسال کنکور اخر هست
      الان کنکور ۱۴۰۰ کم مونده بیاد....
      بعید میدونم حذف شه ،شاید از حالت فعلی دربیاد مثل همون چن دهه قبلی دانشگاه ها بگیرن....
      دوست عزیزم،من اصلا نمیدونم تا ۴ سال دیگ درقید حیات هستم یا نه؟!
      ولی با توکل و توسل از خدا میخوام ک باشم،و این اجازه رو بده اشک شوق مامانم ببینم،اونقدر ب مهربونیش اعتقاد دارم ک ارومم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      منابع ک از الان نمیخواستم بخرم،چون تغییری میکنن...
      ولی از طرفی نمیدونم امادگی رو چطوری حفظ کنم،مثلا ریاضی ،فیزیک خوب بلد بودم...میشه گفت اکثر موارد ۸۰ میزدم کانون
      دینی ،عربی ،زبانم.خوب بود،متاسفانه الان ک ۲ سال گذشته عربی و زبان فراموش کردم،فقط دینی یادم مونده
      زیست هم نگران کلمات جدید بودم ک امسال داخل پارانتز نوشته شده بودن...
      ب نظرتون من چیکار کنم؟!
      من هدفم حفظ معلومات گذشته ام هست با اعمال تغییرات جدید
      و افزودن اطلاعات جدید!
      ولی فعلا نمیخوام کتاب کمک درسی بخرم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام،
      توی اینترنت بنویس پی سی کنکور سایت خوبی هست هم درباره منابع هم روش مطالعه یه سایت دیگه هم هست که کتاب های کمک آموزشی رو خوب تحلیل کرده توی اینترنت بنویس چی بخونم میاد سایتش اونم خوبه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ن،شوخی نمیکنم.
      خب ،الان کلی درس دارم خودم،بعد کرونا بیمارستان هم دارم....پس فوقش هفته ای ۲ یا ۳ ساعت بشه برا کنکور بخونم،ترم های
      اخرم ک کلا بیمارستان داریم،بعد فینال...بعدش هم طرح
      ب حول و قوه الهی وقتی طرح هستی زیاد ازت کار میکشن ...مسولیت هم داری....تو این ۲ سال هم باید برا استخدام خودم اماده نگه
      دارم،هم کنکور....بعد استخدام هم فوقش با وقفه ۱سال یاید کنکور بدم.
      امروز صبح کنکور نظام جدید نگاه کردم...ریاضی ،فیزیکش راحتتر از قدیم بود راحت بالای ۵۰ میشدم...
      زیست هم تمام لغات من دراوردی رو داخل پارانتز ترجمه کرده بود....
      شیمی هم روال همون قدیم داشت البته حفاظی بیشتر بود.
      دینی هم راحت بود،تقریبا کم کم ۸۰ درصد سوالاش مشابه کتابای نظام قدیم بود،و راحت
      دیگ حوصله ام نکشید ،ادبیات و زبان ،عربی رو هم نگاه کنم.
      پس دوست عزیزم من میخوام معلومات ک عوض نشده رو مرور کنم....و چیز های جدید رو کم کم ان شاالله بخونم.
      عذر میخوام‌اینو میگم ولی بهتره انصراف بدین و دوباره کنکور بدین
      اینجوری حداقل ۲ سال دیگه رتبه ی مورد نظرتون رو میارید ولی خب کسی که بخواد دوتا چیزو باهم بره اخرش هیچکدوم رو به خوبی تموم نمیکنه
      تمرکز کردن روی یه موضوع ادم رو زودتر‌موفق میکنه در ضمن خیلی حیفه ۴ سال رو پای رشته ای هدر بدین که قراره بعدش کنکور بدین و با یه رشته ی دیگه ادامه بدین!
      اگه هدفتون دانشگاه ازاده ( که بعد از الان که دولتیه بخواید ازاد برید بازم به نظر من انصراف بهترین گزینه س چون به شما این امکان رو میده که اگر رتبه تون از ازاد بهتر بود بتونید رشته ی مورد نظرتون رو دولتی برید!

البته من تشویق به انصراف نمیکنما ولی خب خیلیا با شرایط شما انصراف دادن و الان دارن رشته ی جدیدی رو میخونن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن