خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb افشین مقتدا تکرار خواهد شد...!!!

سلام دوستان عزیز شب نزدیک به صبحتون بخیر!
      من یه پشت کنکوری هستم که سال اول ۱۸۰۰ منطقه آوردم تو رشته ریاضی (و معدل نهاییم هم ۱۶ و خورده ایه و یه معلم درست و درمون تا بحال ندیدم...) و میشه گفت از اون موقع تا به الان بنا به مشکلات روحی و روانی و جسمی و... بهم وارد شده و تنبلی خودم تقریبا هیچی نخوندم!!
      افشین مقتدا رو عموما میشناسید (اگر نمیشناسید یه سرچ بزنید آیا افشین مقتدا افسانه بود تاپیکش میاد) اگر بر فرض ایشون افسانه و دروغ باشه ولو هیچ کس تا به حالا تو ۶۰، ۷۰ روز نتیجه نگرفته من چراغ اول رو روشن خواهم کرد!!!
      میتونید همراه من باشید از امروز قبل از ساعت ۱۲ شب گزارش مطالعه ام رو می فرستم.
      هدف زیر ۲۰۰ منطقه!

زیاد با تاپیک کار نکردم و آنچنان رنگی نمیتونم براتون بنویسم به بزرگی خودتون ببخشید🌹😊

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوبه که مثل خیلی های دیگه دنبال نمونه نیستی که ایا کسی با این شرایط تو این مدت نتیجه گرفته یا نه

تمام تلاشتو بکن سخت هست نمیگم راحته ولی نشد نداره

3. Top | #3
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ای کاش من ۱۸۰۰ بشم.میشه درصدای ک زدیو ۱۸۰۰ شدیو بگی
      من دیپلم تجربیم و میخوام کنکور ریاضی بدم و تازه شروع کردم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه پاي حرفت بموني
      بي برو برگرد ميتوني
      موفق باشي پسر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بهتون تبریک میگم که پای هدفتون ایستادید و میخواید براش بجنگید فقط فارغ از این بحث خواستم بگم شما افشین مقتدا نیستید حتی تلاش نکنید مثل اون باشید تلاش کنید که خودتون رو به دنیا ثابت کنید شما به تنهایی منحصر به فرد هستید و نیازی نیس تکرار یک آدم دیگه باشید انشالله که موفق باشید
      پ.ن: شرمنده که وسط تاپیک اینو نوشتم ولی داخل انجمن چندین بار دیدم گفتم بگم بهتون
      بترکونید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      خوبه که مثل خیلی های دیگه دنبال نمونه نیستی که ایا کسی با این شرایط تو این مدت نتیجه گرفته یا نه

تمام تلاشتو بکن سخت هست نمیگم راحته ولی نشد نداره
      سلام دکتر جان!! خیلی ممنون بابت روحیه مطمئنم به هدفم خواهم رسید

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      ای کاش من ۱۸۰۰ بشم.میشه درصدای ک زدیو ۱۸۰۰ شدیو بگی
      من دیپلم تجربیم و میخوام کنکور ریاضی بدم و تازه شروع کردم
      سلام دوست من حتما بهتر از ۱۸۰۰ هم میشی اگه تلاش کنی این فرصت باقی مونده رو!!!
      درصد هام:
      ۱. ریاضیات:۴۶
      ۲. فیزیک ۵۴
      ۳. شیمی: ۵
      ۴. ادبیات: ۱۷
      ۵. عربی: ۱۸
      ۶. دینی: ۲۵
      ۷. زبان: ۲۲
      البته این رو در نظر داشته باشید که کنکور پارسال آسون بود...
      و من از اون موقع تا حالا همونطور که گفتم چیزی نخوندم اما باکی نیست من به هدفم خواهم رسید!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      اگه پاي حرفت بموني
      بي برو برگرد ميتوني
      موفق باشي پسر
      سلام رفیق ممنونم. حتمااااا

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام بهتون تبریک میگم که پای هدفتون ایستادید و میخواید براش بجنگید فقط فارغ از این بحث خواستم بگم شما افشین مقتدا نیستید حتی تلاش نکنید مثل اون باشید تلاش کنید که خودتون رو به دنیا ثابت کنید شما به تنهایی منحصر به فرد هستید و نیازی نیس تکرار یک آدم دیگه باشید انشالله که موفق باشید
      پ.ن: شرمنده که وسط تاپیک اینو نوشتم ولی داخل انجمن چندین بار دیدم گفتم بگم بهتون
      بترکونید
      سلام دوست عزیز خیلی ممنون بابت تذکر و روحیه عالی که میدید.
      بله اگر توجه کنید من تو پیام اول تاپیک گفتم من در نظر گرفتم اصلا افشین مقتدا دروغ باشه برام مهم نیس من این راه رو با قدرت ادامه خواهم داد و به هدفم خواهم رسید
      در ضمن توجه کنید که افشین طبق نوشته هاش از ۳۰ بهمن شروع کرده و من از ۹ اردیبهشت!!! پس تفاوت اساسی است و اون افشینه و من، من!!! (قوی تر از افشین!!!)
      موفق و موید.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان عزیز.
      #گزارش_کار
      ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
      با اینکه امروز ساعت ۵ و خورده ای خوابیدم و ۸ و نیم بیدار شدم و تا ساعت ۱ بعد از ظهر پی کاری بودم تا به الان ۹ ساعت رو پر کردم!
      و تا ۱۰ ساعت ادامه میدم چون یه حداقل ساعتی برا خودم تعیین کردم که اگر تو یه روزی هر بلایی سرم اومد باااااید اون رو پر کنم. ساعت حداقلیم ۱۰ است و حداکثر هم کنتر نداره!!

قبل از ایجاد تاپیک به تمام این مسیر فکر کردم که احتمال خییییلی زیاد عده ای فاز منفی خواهند بود همانطوری که برای افشین (به ظاهر افسانه ای) بودند. این نفرات همیشه در عرصه هستند چیزی که جالبه درباره اینا اینه که تا آخر عمر در این راه گیر خواهند کرد...!!
      با کارنامه و گزارش هام جواب خواهم داد.

اهدافم:
      تا ۳۱ اردیبهشت:
      ۱. اتمام حسابان
      ۲. اتمام گسسته فصل ۱ و ۲
      ۳. اتمام هندسه ۳ فصل ۱ و ۲
      ۴. اتمام عربی
      ۵. اتمام زبان
      ۶.اتمام آمار و احتمال و ترکیبیات
      یچیز هم یادم رفت بگم پیام هاتون رو امروز دیدم خیلی ببخشید که همون لحظه پاسخ ندادم چون قراره قبل از ۱۲ گزارش بدم و صحبت کنیم باهم‌.
      موفق و پیروز باشید!!

11. Top | #11
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایشالله موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اثنی عشری نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان عزیز.
      #گزارش_کار
      ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
      با اینکه امروز ساعت ۵ و خورده ای خوابیدم و ۸ و نیم بیدار شدم و تا ساعت ۱ بعد از ظهر پی کاری بودم تا به الان ۹ ساعت رو پر کردم!
      و تا ۱۰ ساعت ادامه میدم چون یه حداقل ساعتی برا خودم تعیین کردم که اگر تو یه روزی هر بلایی سرم اومد باااااید اون رو پر کنم. ساعت حداقلیم ۱۰ است و حداکثر هم کنتر نداره!!

قبل از ایجاد تاپیک به تمام این مسیر فکر کردم که احتمال خییییلی زیاد عده ای فاز منفی خواهند بود همانطوری که برای افشین (به ظاهر افسانه ای) بودند. این نفرات همیشه در عرصه هستند چیزی که جالبه درباره اینا اینه که تا آخر عمر در این راه گیر خواهند کرد...!!
      با کارنامه و گزارش هام جواب خواهم داد.

اهدافم:
      تا ۳۱ اردیبهشت:
      ۱. اتمام حسابان
      ۲. اتمام گسسته فصل ۱ و ۲
      ۳. اتمام هندسه ۳ فصل ۱ و ۲
      ۴. اتمام عربی
      ۵. اتمام زبان
      ۶.اتمام آمار و احتمال و ترکیبیات
      یچیز هم یادم رفت بگم پیام هاتون رو امروز دیدم خیلی ببخشید که همون لحظه پاسخ ندادم چون قراره قبل از ۱۲ گزارش بدم و صحبت کنیم باهم‌.
      موفق و پیروز باشید!!
      سلام داداش خسته نباشی خب بذار یه جمله از استاد فقید وین دایر بگم تا یه حس خوب داده باشم؛وین دایر تو کتاب رویاهای تحقق یافته میگه:《من با تمام وجود این واقعیت را تجربه کرده ام که چگونه خواسته ای را که با قدرت ذهن خود بر آن تمرکز کرده ام پس از مدتی به حقیقت زندگی من تبدیل شده است.》تا حالا n نفر در همین مدت زمان هفتاد هشتاد روزه بودن که شاهکار کردن و خیلیاشونو ما نمیشناسیم نمونش بابک سادات معلم ریاضی که بارها گفته من برای کنکور سراسری از 17 فروردین شروع کردم و همین مدت تقریبا هشتاد روز رو مطالعه قوی داشته و برای کنکور ارشدش هم میگه 34 روز مطالعه کرده حالا چون رشتت ریاضیه مثال زدم ؛ انشالله بترکونی داداش

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      ایشالله موفق باشی
      سلام. ممنون بابت روحیه و همچنین همه دوستان!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام داداش خسته نباشی خب بذار یه جمله از استاد فقید وین دایر بگم تا یه حس خوب داده باشم؛وین دایر تو کتاب رویاهای تحقق یافته میگه:《من با تمام وجود این واقعیت را تجربه کرده ام که چگونه خواسته ای را که با قدرت ذهن خود بر آن تمرکز کرده ام پس از مدتی به حقیقت زندگی من تبدیل شده است.》تا حالا n نفر در همین مدت زمان هفتاد هشتاد روزه بودن که شاهکار کردن و خیلیاشونو ما نمیشناسیم نمونش بابک سادات معلم ریاضی که بارها گفته من برای کنکور سراسری از 17 فروردین شروع کردم و همین مدت تقریبا هشتاد روز رو مطالعه قوی داشته و برای کنکور ارشدش هم میگه 34 روز مطالعه کرده حالا چون رشتت ریاضیه مثال زدم ؛ انشالله بترکونی داداش
      سلام عزیز دل خییییلی ممنون خیلیم تاثیر گذار!!!
      ان شاءالله همچنین در همه مراحل آقا جواد گل
      ممنون بابت محبت و روحیه عالی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یچیزی رو به دوستان عرض کنم که همونطور که گفتم من از کنکور به اینور تقریبا بصورت جدی شروع نکردم و یه روز میخوندم و به فکر اینکه حالا وقت زیاده یه هفته نمیخوندم یه روز صبح تا شب پایه کتاب و درس بودم اما آخر سر میدیدم کلا سر گوشی وقتم رفته و نهایتا یکی دو ساعت خوندم...

خواستم بگم کسانی که فکر میکنن به ساعت مطالعه های بالا و با کیفیت نمیشه یهو دست یافت و مشاور ها میگن یواش یواش هفته ای یه ربع نیم ساعت اضافه کن و.... اینا همش بهونه است همه هم میدونیم اینو!!!
      فردا ان شاءالله با یه ساعت مطالعه توپ بر خواهم گشت!!!
      از تمامی دوستان که به هر طریقی انگیزه و روحیه میدن واقعا ممنونم. بدونید که تاثیر گذاره پیام هاتون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن