خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اثنی عشری نمایش پست ها
      یچیزی رو به دوستان عرض کنم که همونطور که گفتم من از کنکور به اینور تقریبا بصورت جدی شروع نکردم و یه روز میخوندم و به فکر اینکه حالا وقت زیاده یه هفته نمیخوندم یه روز صبح تا شب پایه کتاب و درس بودم اما آخر سر میدیدم کلا سر گوشی وقتم رفته و نهایتا یکی دو ساعت خوندم...

خواستم بگم کسانی که فکر میکنن به ساعت مطالعه های بالا و با کیفیت نمیشه یهو دست یافت و مشاور ها میگن یواش یواش هفته ای یه ربع نیم ساعت اضافه کن و.... اینا همش بهونه است همه هم میدونیم اینو!!!
      فردا ان شاءالله با یه ساعت مطالعه توپ بر خواهم گشت!!!
      از تمامی دوستان که به هر طریقی انگیزه و روحیه میدن واقعا ممنونم. بدونید که تاثیر گذاره پیام هاتون
      افشین مقتدا
      میتونه از چن ماه دیگه اسم و فایمل تو باشه
      اگه این روزا خودتو نبازی و جلو بری
      موفق باشی
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز خیلی ممنون بابت تذکر و روحیه عالی که میدید.
      بله اگر توجه کنید من تو پیام اول تاپیک گفتم من در نظر گرفتم اصلا افشین مقتدا دروغ باشه برام مهم نیس من این راه رو با قدرت ادامه خواهم داد و به هدفم خواهم رسید
      در ضمن توجه کنید که افشین طبق نوشته هاش از ۳۰ بهمن شروع کرده و من از ۹ اردیبهشت!!! پس تفاوت اساسی است و اون افشینه و من، من!!! (قوی تر از افشین!!!)
      موفق و موید.
      خیلی هم عالی انشالله شما برای کنکوری ها نمونه ای باشید که از ۹ اردیبهشت شروع میکنه
      موفق و سربلند باشید

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eng.zahra نمایش پست ها

افشین مقتدا
      میتونه از چن ماه دیگه اسم و فایمل تو باشه
      اگه این روزا خودتو نبازی و جلو بری
      موفق باشی
      سلام خانوم مهندس!! خیلی ممنون بابت انرژی مثبتی که میدید ان شاءالله!
      همچنین شما در همه مراحل زندگی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      خیلی هم عالی انشالله شما برای کنکوری ها نمونه ای باشید که از ۹ اردیبهشت شروع میکنه
      موفق و سربلند باشید
      سلام دوست عزیز، ان شاءالله خیلی ممنونم.
      امیدوارم هرکس برا خودش تو این زمینه نمونه باشه و منتظر الگو برداری نباشه. به اصطلاح میگن یا میشه یا باید بشه!
      مچکرم و همچنین در تمام مراتب زندگیتون!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر!
      #گزارش_کار
      ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
      امروز که از خواب بیدار شدم کتف راستم به شدت درد میکرد!! نمیدونم تا بحال برا شما همچین دردی اتفاق افتادی یا نه (خدا نکنه کسی گرفتارش بشه) ماساژ میدادم درد میکرد، تکون میخوردم درد میکرد تکون نمیخوردم درد میکرد.... آخر سر چسب کمر(از نوع آتشی) زدم و یکی دو ساعت خوابیدم یکم بهتر شد و همین چند دقیقه پیش تقریبا خوب شد!!
      اما خداروشکر حداقل خودم یعنی ۱۰ ساعت رو پر کردم.
      فردا هم حدود ۶،۷ ساعت جایی باید برم و کار دارم ولی حتما ۱۰ ساعت رو پر خواهم کرد یحتمل یکی دو ساعت ۱۲ شب رو بگذره اما باید پر بشه.
      واقعیتش ساعت مطالعه زیر ۱۲ ساعت به دلم زیاد نمیشینه این قول رو همینجا میدم که از جمعه حداقل من به ۱۲ ساعت تغییر خواهد کرد نه!!!! باید تغییر کند
      بابت روحیه و انگیزه ای که میدید دم همتون گرم خیلی تاثیر گذارن پیاماتون. ان شاءالله شاهد موفقیت تک تک شما عزیزان باشم.
      موفق و موید باشید
      ویرایش توسط اثنی عشری : 11 اردیبهشت 1399 در ساعت 01:31

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر.
      راجع به ساعت مطالعه دیروز و امروز بایستی بگم که متاسفانه بنا به یکسری مشکلات و کار هایی که پیش اومد و اومده تقریبا همون حداقل قبل پر میشه....
      اما من پای حرفم هستم و حتما این حداقل به ۱۲ ساعت تغییر خواهد کرد...!!!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پائولو کوئیلو : مقاومت و سرسختیت از یه حدی که بیشتر بشه،خدا جایزه هاشو از جیبش در میاره...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست من حتما بهتر از ۱۸۰۰ هم میشی اگه تلاش کنی این فرصت باقی مونده رو!!!
      درصد هام:
      ۱. ریاضیات:۴۶
      ۲. فیزیک ۵۴
      ۳. شیمی: ۵
      ۴. ادبیات: ۱۷
      ۵. عربی: ۱۸
      ۶. دینی: ۲۵
      ۷. زبان: ۲۲
      البته این رو در نظر داشته باشید که کنکور پارسال آسون بود...
      و من از اون موقع تا حالا همونطور که گفتم چیزی نخوندم اما باکی نیست من به هدفم خواهم رسید!!
      خدایی با این درصدا ۱۸۰۰ شدی؟ بابا دم رشته ریاضیا گرم؟چه خوش به حالشونه.با این درصدا ۱۸۰۰۰ تجربی هم نمیاره کسی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن