خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان درحال حاضر میانگین ساعت مطالعه ات چقده ؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین اولا پائین اوردن ساعت خواب توی یه بازه زمانی کوتاه شاید امکان پذیر باشه ولی در نهایت چند روز دووم میاری
      دوما من به شخصه تو یک ماه تونستم خوابمو از ۷/۳۰ ساعت برسونم به ۶/۳۰ ولی با زجر و بدبختی (تازه الانم بعضی وقتا چرت میزنم)
      سوما شما اگه در. طول روز ۷ ساعت بخوابی ۳ ساعت کار های روزانه ات رو انجام بدی در نهایت ۱۴ ساعت زمان مطالعه خواهی داشت که اگه مفید بخونی عالیهههههه
      چهارم اینکه دوست عزیز از تایمایی که هدر میدی پای گوشی تلویزیون و خیلی چیزای دیگه بزن درس بخون ولی از خوابت نزن
      امیدوارم موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      دکتر عطایی این حرکتو کرده بودن و بنظرم خوب اومد ایشون تایم خوابش از 8 صبح تا 12 ظهر بود و کلا 4 ساعت میخابن همیشه منم گفتم شاید این روش خوب باشه وقتی یکی بتونه انجامش بده طبیعتا بقیه هم باید بتونن
      نه اصلا لزومی نداره همه بتونن...تفاوتهای فردی داریم همه چیز شخصیه و شرایط متفاوتی هرکسی داره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این کار بزرگترین ضربه رو به جسم و مغز میزنه!
      اول شب بیداری بعد ۴ ساعت خوابیدن
      شدنیه ولی نه تو یه ماه دو ماه چون بدن واکنش نشون میده به این تغییر
      بهتره ۷ ساعت(۱۰ تا ۵) استراحت کامل داشته باشی اینجوری ۱۷ ساعتم تو روز تایم دارید
      خواهشا دنبال دوپینگ نباشید که شدنی نیست ۱۲ ساعت مفیده مفید تا روز کنکورم بخونید عالیه
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      این کار بزرگترین ضربه رو به جسم و مغز میزنه!
      اول شب بیداری بعد ۴ ساعت خوابیدن
      شدنیه ولی نه تو یه ماه دو ماه چون بدن واکنش نشون میده به این تغییر
      بهتره ۷ ساعت(۱۰ تا ۵) استراحت کامل داشته باشی اینجوری ۱۷ ساعتم تو روز تایم دارید
      خواهشا دنبال دوپینگ نباشید که شدنی نیست ۱۲ ساعت مفیده مفید تا روز کنکورم بخونید عالیه
      اوکی پس خوابو همون 7 ساعت میزارم بجاش از تایم گوشی و تلویزیون و...کم میکنم.یبار امتحان کردم تا شبم کلا بیحال بودم و حوصله هیچی نداشتم نمیشه از تایم خواب زد باید بجاش کلا گوشی و نتو قطع کنم خود به خود باقی تایما درست میشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلان خسته نباشید
      خواب یکی از مهمترین موارد تو زندگی هر شخصه
      راستش یه سری یادگیری ها تو خواب انجمام میشه
      و انرژی مغز تو اون تایم تامین میشه
      حداقل خواب دیگع باید 6 باشه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ۴ ساعت که نه
      ولی خوابتو راحت میتونی ۶ ساعت کنی
      راهکار خاصیم نداره والا.... اصلا خواب خواب میاره یه مدت ۶ ساعت بخواب ببین چجور راحت عادتت میشه
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

8. Top | #23
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا روز بخوابی؟
      شب بخواب . شب بهتر یاد میگیرمو این حرفا رو بزار کنار
      ۱۲ شب بخواب تا ۶ صبح
      بیدار شدی حتما صبحانه بخور و خفن بخون
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      اوکی پس خوابو همون 7 ساعت میزارم بجاش از تایم گوشی و تلویزیون و...کم میکنم.یبار امتحان کردم تا شبم کلا بیحال بودم و حوصله هیچی نداشتم نمیشه از تایم خواب زد باید بجاش کلا گوشی و نتو قطع کنم خود به خود باقی تایما درست میشه
      شما میخواستی از خوابت بزنی که تلوزیون ببینی؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iwasaswimmer نمایش پست ها
      شما میخواستی از خوابت بزنی که تلوزیون ببینی؟
      نه من اصلا تلویزیون نمیبینم بعد از یسال رفتم سراغ تلویزیون اونم تو عید بود پایتختو دیدم.کلا میونه ای با تلویزیون ندارم من

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها چرا اینجوری میگین؟ چه اشکالی داره ادم برای رسیدن به هدفش کمتر بخوابه؟ به نظرتون اگه کسی به مدت 80 روز فقط 4 ساعت بخوابه در شبانه روز خدایی نکرده چیزیش میشه یا میمیره؟ نه اینجوری نیست .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      بچه ها چرا اینجوری میگین؟ چه اشکالی داره ادم برای رسیدن به هدفش کمتر بخوابه؟ به نظرتون اگه کسی به مدت 80 روز فقط 4 ساعت بخوابه در شبانه روز خدایی نکرده چیزیش میشه یا میمیره؟ نه اینجوری نیست .
      بله. نخوابیدن باعث زوال عقل میشه. یه مریضی هم هست اسمشو الان یادم نیست ولی میتونم با رفرنس و مدرک بگم طرف نمی تونه بخوابه و بعد چند سال واقعا میمیره.
      البته من نمی تونم بیام تو زندگی شما و شمارو کنترل کنم و اما شاکراً اما کفورا ولی لطفا اگه می خواید خودکشی کنید با کلمات قلمبه سلمبه به اسم «هدف» و «تلاش» و «اراده» جار نزنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن