خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رتبه در رشته انساني

سلام. من رشته ام رياضي بوده و امسال تصميم گرفتم در کنکور انساني شرکت کنم. تنها نقاط قوت من رياضي و زبان است. رياضي رو 80 درصد در کنکور انساني مي زنم و زبان رو 90 درصد و از فردا قصد شروع به مطالعه براي کنکور انساني رو دارم. اگر عالي درس بخونم و فرض بگيريم کنکور در همان زمان مقرر خود برگزار ميشه به چه رتبه اي مي تونم اميدوار باشم؟ با تشکر.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CounterStrike نمایش پست ها
      سلام. من رشته ام رياضي بوده و امسال تصميم گرفتم در کنکور انساني شرکت کنم. تنها نقاط قوت من رياضي و زبان است. رياضي رو 80 درصد در کنکور انساني مي زنم و زبان رو 90 درصد و از فردا قصد شروع به مطالعه براي کنکور انساني رو دارم. اگر عالي درس بخونم و فرض بگيريم کنکور در همان زمان مقرر خود برگزار ميشه به چه رتبه اي مي تونم اميدوار باشم؟ با تشکر.
      سلام

بستگی به خیلی فیلد ها و موارد داره نمیشه همینطوری نظر داد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقيقا دوتا درسي كه انساني ها توش ضعيفن
      يه درسهايي مثل اقتصاد و روان كه تك كتابن روش تمركز كنين جامعه هم اسونه تاريخ جغرافي رو هم خالي نذارين
      ميمونه فلسفه منطق و عربي و فنون اينارو نميدونم تو اين زمان چقدر ميشه كشيد بالا ولي ساعت مطالعه تونو بياريد بالا يه نظرم بتونين نتيجه ي قابل قبولي بيارين

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moon_light نمایش پست ها
      دقيقا دوتا درسي كه انساني ها توش ضعيفن
      يه درسهايي مثل اقتصاد و روان كه تك كتابن روش تمركز كنين جامعه هم اسونه تاريخ جغرافي رو هم خالي نذارين
      ميمونه فلسفه منطق و عربي و فنون اينارو نميدونم تو اين زمان چقدر ميشه كشيد بالا ولي ساعت مطالعه تونو بياريد بالا يه نظرم بتونين نتيجه ي قابل قبولي بيارين
      ممنون از پاسخ بدرد بخورت. مسلما اقتصاد و روان شناسي رو تا زمان کنکور به حداقل 70 درصد ميرسونم. من مشکلي براي بالا بردن ساعت مطالعه ندارم. مشکل اصلي من عربي و ادبيات تخصصيه وگرنه بابت بقيه دروس زياد نگران نيستم. من ميخوام همين رو بدونم که اين نتيجه قابل قبول تا حدودا چه خواهد بود. مثلا ميتونم حدود رتبه 1000 منطقه 1 رو بيارم؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از پاسخ بدرد بخورت. مسلما اقتصاد و روان شناسي رو تا زمان کنکور به حداقل 70 درصد ميرسونم. من مشکلي براي بالا بردن ساعت مطالعه ندارم. مشکل اصلي من عربي و ادبيات تخصصيه وگرنه بابت بقيه دروس زياد نگران نيستم. من ميخوام همين رو بدونم که اين نتيجه قابل قبول تا حدودا چه خواهد بود. مثلا ميتونم حدود رتبه 1000 منطقه 1 رو بيارم؟

بجای دادن رای مخالف میتونستید بپرسید و از خودتون بگید

بستگی به گیرایی شما و حافظه کلامی تون داره خیلیا از جمله خودم از ریاضی به انسانی اومدیم و تونستیم با این دو درس کنار بیایم اصل یادگیری درک ادبی هست و عربی تخصصی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن