خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بچه های علوم پزشکی،پیراپزشکی بیاین!لطفا

سلام،ترم ۴ پرستاری آزاد هستم،چون سال قبلش پیراپزشکی سراسری قبول شده بودم ...
      دوران تحصیل جز تاپ ها بودم،عید سال کنکور ی مشکلی پیش اومد ک دیگ درس ول کردم...چون برا تک رقمی میخوندم دیدم ۳ ماه از دست دادم،گفتم سال بعد برا ککور۹۳
      عالی میخونم ک متاسفانه همون مشکلم بدتر شد ...منم اون سال افسرده شدم....تا سال ۹۷ ک دیگ ب اجبار خانواده اومدم پرستاری...
      الان واقعا دوران تحصیل برام فرسایشی شده،اصلا انگیزه ای ندارم...مامانم اینا ک دیدن واقعا حس ندارم،بهم قول دادن بعد طرح و استخدام حتما ان شاالله کنارم
      هستن ک دوباره کنکور بدم...(ولی اول باید استخدام شم چون سنم تا بیام تموم کنم میشه ۲۹ و استخدام از طریق پرستاری خیلی راحتتره....)
      الان مشکلم اینه اصلا تمرکز ندارم،هش منتظرم این سالا بگذره،اساتید هم فقط رفرنس برامون تعیین میکنن....برا ۱درس مثلا ۵۰۰ص برونر داریم..
      حدودا هفتادوپنج درصد این کتابا رو خوندم ولی احساس میکنم یادم میره جزییات!
      ب نظرتون الان تمرکزم بذارم فقط برا درسای پرستاری،و از سال بعد (سال ۳ و سال۴)کمی درس های عمومی بخونم (مشترک بین کنکور و استخدام)بعد در حین طرحم
      ک دو سال میشه روی اختصاصی ها تمرکز کنم؟بعد بلافاصله ازمون استخدام بدم ،سال بعدش کنکور شرکت کنم؟
      کلا گیج شدم!و خیلی سردر گم،لطفا راهنمایی کنید!
      ب نظرتون درس های عمومی نظام جدید در طول ۳ سال تفاوت زیادی میکنن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      دوران تحصیل جز تاپ ها بودم،عید سال کنکور ی مشکلی پیش اومد ک دیگ درس ول کردم...چون برا تک رقمی میخوندم دیدم ۳ ماه از دست دادم،گفتم سال بعد برا ککور۹۳
      عالی میخونم ک متاسفانه همون مشکلم بدتر شد ...منم اون سال افسرده شدم....تا سال ۹۷ ک دیگ ب اجبار خانواده اومدم پرستاری...
      الان واقعا دوران تحصیل برام فرسایشی شده،اصلا انگیزه ای ندارم...مامانم اینا ک دیدن واقعا حس ندارم،بهم قول دادن بعد طرح و استخدام حتما ان شاالله کنارم
      هستن ک دوباره کنکور بدم...(ولی اول باید استخدام شم چون سنم تا بیام تموم کنم میشه ۲۹ و استخدام از طریق پرستاری خیلی راحتتره....)
      الان مشکلم اینه اصلا تمرکز ندارم،هش منتظرم این سالا بگذره،اساتید هم فقط رفرنس برامون تعیین میکنن....برا ۱درس مثلا ۵۰۰ص برونر داریم..
      ب نظرتون الان تمرکزم بذارم فقط برا درسای پرستاری،و از سال بعد (سال ۳ و سال۴)کمی درس های عمومی بخونم (مشترک بین کنکور و استخدام)بعد در حین طرحم
      ک دو سال میشه روی اختصاصی ها تمرکز کنم؟بعد بلافاصله ازمون استخدام بدم ،سال بعدش کنکور شرکت کنم؟
      سه تا کار میتونی بکنی، اولا الان که درس دانشگاه داری عمرا نمیشه کنکور بخونی پس واسا ترم 6 تموم شه و توی ترم 7 و 8 که عرصص بخون چون فقط تو بیمارستانی دیگه درس نداری...
      یا واسا کلا ترم 8 تموم شه کنکور بده قبل رفتن برا طرح
      یام که واسا طرح و استخدام تموم شه بعد
      ولی در کل الان تا ترم 6 درستو بخون برا پرستاری که نیفتی و این داستانا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s_hosein_p نمایش پست ها
      سه تا کار میتونی بکنی، اولا الان که درس دانشگاه داری عمرا نمیشه کنکور بخونی پس واسا ترم 6 تموم شه و توی ترم 7 و 8 که عرصص بخون چون فقط تو بیمارستانی دیگه درس نداری...
      یا واسا کلا ترم 8 تموم شه کنکور بده قبل رفتن برا طرح
      یام که واسا طرح و استخدام تموم شه بعد
      ولی در کل الان تا ترم 6 درستو بخون برا پرستاری که نیفتی و این داستانا
      ممنون بایت راهنمایی تون،ولی موندم همون ترم ۷،۸ عمومی بخونم یا اختصاصی:چون بعد لیسانس ،۲ سال طرح هست
      بعدش استخدام بعدش کنکور...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی به هدفتون داره .اگه علاقه خیلی خاص به پزشکی دارین ارزش زحماتش رو داره .ولی فک کنین برا چی میخواین این رشته رو درامدش .پرستیژش .مفیدتر بودنش یا چی؟ .تو 30 سالگی پزشکی رو شروع کنین نزدیک 40 میشین پزشک عمومی عملا منطقی نیست از نظر من .و اینکه اگه تو همین پرستاری همون زحمت رو بکشین و تا دکترا برین میتونین خیلی پیشرفت کنین .و دکترای پرستاری قطعا خیلی بهتر از پزشکی عمومی هست چه درامد چه پرستیژ (بین تحصیل کرده ها)چه مفید بودن تو جامعه . ما اساتیدی داریم که احترام و جایگاهشون تو بیمارستان از پزشک های متخصص هم کمتر نیست چه برسه عمومی اما باسواد و کاربلد هستن .خلاصه حرفم فیلد خیلی اهمیت نداره مهم سواد و تواناییه .هزاران پزشک داریم و یدونه شده پروفسور سمیعی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام و درود
      خدا قوت....
      خب ببین بانوی گرامی
      من جای شما باشم اصلا پرستاری رو ول نمیکنم بیام بچسپم به یه چیز که هنوز احتماله برام....
      شما الان خدا رو شکر خیلی نمونده تموم کنید بعدش استخدامی. ..اونم برای پرستاری که واقعا عالیه...به خدا استخدام شدن و کار داشتن خیلی مهمه خیلی....
      فکر میکنید برای کنکور تجربی خوندن اسانه؟ به والله از دکترای برق خوندن توی شریف سخت تره....خودتون بهتر میدونید که الان دانش آموزان تاپ همشون میان تجربی و به عشق پزشکی...
      باید بالای ۳۰۰۰ هزار ساعت تو سال کنکور بخونید...میتونید این مقدار بخونید؟؟ خیلی مسائل دیگه
      من الان که واردش شدم میدونم چقدر سخته..چقدر رویایی فکر میکردم. ..
      پس خواهش میکنم سنجیده عمل کنید....
      فکر نکن هر کسی که بیاد تجربی و دلش بخواد قبول میشه...سخته. ...
      توی یک سال با هم کنکور دادیم اما باور کن من شرایط شما رو بسیار بهتر میدونم. ...از لحاظ اینکه کارتون تضمین شدست چه توی ایران چه خارج کشور.....
      راستی می تونید کنکور از طریق کارشناسی هم بدید برای پزشکی. ...
      موفق و سربلند باشی
      یا الله/توکل بر خودت

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      سلام و درود
      خدا قوت....
      خب ببین بانوی گرامی
      من جای شما باشم اصلا پرستاری رو ول نمیکنم بیام بچسپم به یه چیز که هنوز احتماله برام....
      شما الان خدا رو شکر خیلی نمونده تموم کنید بعدش استخدامی. ..اونم برای پرستاری که واقعا عالیه...به خدا استخدام شدن و کار داشتن خیلی مهمه خیلی....
      فکر میکنید برای کنکور تجربی خوندن اسانه؟ به والله از دکترای برق خوندن توی شریف سخت تره....خودتون بهتر میدونید که الان دانش آموزان تاپ همشون میان تجربی و به عشق پزشکی...
      باید بالای ۳۰۰۰ هزار ساعت تو سال کنکور بخونید...میتونید این مقدار بخونید؟؟ خیلی مسائل دیگه
      من الان که واردش شدم میدونم چقدر سخته..چقدر رویایی فکر میکردم. ..
      پس خواهش میکنم سنجیده عمل کنید....
      فکر نکن هر کسی که بیاد تجربی و دلش بخواد قبول میشه...سخته. ...
      توی یک سال با هم کنکور دادیم اما باور کن من شرایط شما رو بسیار بهتر میدونم. ...از لحاظ اینکه کارتون تضمین شدست چه توی ایران چه خارج کشور.....
      راستی می تونید کنکور از طریق کارشناسی هم بدید برای پزشکی. ...
      موفق و سربلند باشی
      لیسانس به پزشکی داستانیه برا خودش
      بقول یکی از دوستامون فقط اینکه شرایط ثبت نامشو داشته باشی 80 درصد راهه و از طرفی اون شرط سنشون رد شده
      فقط از یه طریق میشه شرط سن رو دور زد که مدال اور المپیاد باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

لیسانس به پزشکی داستانیه برا خودش
      بقول یکی از دوستامون فقط اینکه شرایط ثبت نامشو داشته باشی 80 درصد راهه و از طرفی اون شرط سنشون رد شده
      فقط از یه طریق میشه شرط سن رو دور زد که مدال اور المپیاد باشی
      من اصلا از این لیسانس ب پزشکی خوشم نمیاد...خدایی رد نکرده بودم بازم دوست نداشتم.
      خب دلایلی خاصی دارم ک کنکور برام مهمتره ،ولی اینجا نمیگم چون شاید کسی
      باشه و با نظر من مخالف باشه و باعث شه خدایی نکرده ذره ای تردید کنم.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من اصلا از این لیسانس ب پزشکی خوشم نمیاد...خدایی رد نکرده بودم بازم دوست نداشتم.
      خب دلایلی خاصی دارم ک کنکور برام مهمتره ،ولی اینجا نمیگم چون شاید کسی
      باشه و با نظر من مخالف باشه و باعث شه خدایی نکرده ذره ای تردید کنم.
      سلام
      الان تردید داشته باشید و با حقیقت رو به رو بشید خیلی بهتره. ..اگر توانایی این کار رو تو خودتون میبیند بسم الله....
      اما باید خیلی خیلی خیلی زحمت بکشید..
      یا الله/توکل بر خودت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      الان تردید داشته باشید و با حقیقت رو به رو بشید خیلی بهتره. ..اگر توانایی این کار رو تو خودتون میبیند بسم الله....
      من تا جایی ک یادمه از همه تفریحات زده بودم،خیلی سخت بود حتی عروسی هم دعوت میشدم نمی رفتم ،متن اهل
      تبریز هستم ،با معلمای شهید مدن درس خوندم،همو معلما ک هر سال بدو استثناء تک رقمی داشتن...پس خوب دانش اموز
      با استعداد تشخیص میدن ،تموم اون سالا مامانم کنارم بود،ی راننده برام گرفته بود...کلی هزینه
      همه معلما هم ب من و هم اقای پویا ک نفر ۱ شد ،گفته بودن زیر ۲۰ کشوری هستید صد در صد....من بعد افسرده شدم....الانم فک نکن برادر ک دنبال پزشکی هستم،من ی زنم
      قرار نیست ک خونه بگ دونم ،همین ک مستقل باشم کافیه...از پرستاری هم خوشم میاد...من فقط برا مادرم غصه میخورم ،الان ک الان هست موقع گفتن نفرات برتر ی غم
      خاصی میشینه تو چشاش ،
      من رتبه هم زیر ۸۰۰۰ میشد ،فقط سال اخر بد شد،با رتبه هایی ک اورده بودم پزشکی روزانه شعرای دیگ،مناطق محروم تبریز،دارو روزانه تبریز ۱۰۰ در صد قبول میشدم.
      حتی دارو ازاد ،دندون ازاد تبریز قبول شده بودم نرفتم....حتی تا ۲ سال دیگ هم میتونم بر،چون افسردگی داشتم.....ولی نمیرم ،پرستاری اومدم بیشتر ب خاطر
      استخدام تا خیال مادرم راحت شه شاغل هستم،
      نگران سنم هستم چون دوست دارم بتونم تو دانشگاه سمت هم داشت باشم،ن صرفا استاد بشم.
      در مورد کنکور هم ،خوب میدونم سخته اینم بگم رتبه برتر ها لزوما بالای ۱۴ ساعت نمیخونن بلکه خیلی با تمرکز و اعتماد ب نفس میخونن....مثلا نامزد سابق من ک خودش
      ۱ بود،لز طریق کانون باهم اشنا شدیم ،حتی مراسم سالگرد پدرش هم نرفت بود چون بعد عید هست ،نزدیک کنکور....
      من کاملا میدونم سختهِ سخته،ولی تصمیم رو گرفتم با کمک خدا ان شاالله ،تلاش میکنم تا هم تک رقمی شم،و هم مهر دانشگاه تهران بخوره زیر مدرک پزشکی...
      میدونم مشکل عدم تمرکز من یکم بی برنامه گی،کمی هم مربوط ب زمینه افسردگی داره....در تلاش برا این دو مشکل راه حل پیدا کتم.
      ممنونم ک برادرانه منو راهنمایی میکنید ،و در این برهه زمانی خیلی حساس کنکور زمانتون بهم اختصاص میدید.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من تا جایی ک یادمه از همه تفریحات زده بودم،خیلی سخت بود حتی عروسی هم دعوت میشدم نمی رفتم ،متن اهل
      تبریز هستم ،با معلمای شهید مدن درس خوندم،همو معلما ک هر سال بدو استثناء تک رقمی داشتن...پس خوب دانش اموز
      با استعداد تشخیص میدن ،تموم اون سالا مامانم کنارم بود،ی راننده برام گرفته بود...کلی هزینه
      همه معلما هم ب من و هم اقای پویا ک نفر ۱ شد ،گفته بودن زیر ۲۰ کشوری هستید صد در صد....من بعد افسرده شدم....الانم فک نکن برادر ک دنبال پزشکی هستم،من ی زنم
      قرار نیست ک خونه بگ دونم ،همین ک مستقل باشم کافیه...از پرستاری هم خوشم میاد...من فقط برا مادرم غصه میخورم ،الان ک الان هست موقع گفتن نفرات برتر ی غم
      خاصی میشینه تو چشاش ،
      من رتبه هم زیر ۸۰۰۰ میشد ،فقط سال اخر بد شد،با رتبه هایی ک اورده بودم پزشکی روزانه شعرای دیگ،مناطق محروم تبریز،دارو روزانه تبریز ۱۰۰ در صد قبول میشدم.
      حتی دارو ازاد ،دندون ازاد تبریز قبول شده بودم نرفتم....حتی تا ۲ سال دیگ هم میتونم بر،چون افسردگی داشتم.....ولی نمیرم ،پرستاری اومدم بیشتر ب خاطر
      استخدام تا خیال مادرم راحت شه شاغل هستم،
      نگران سنم هستم چون دوست دارم بتونم تو دانشگاه سمت هم داشت باشم،ن صرفا استاد بشم.
      در مورد کنکور هم ،خوب میدونم سخته اینم بگم رتبه برتر ها لزوما بالای ۱۴ ساعت نمیخونن بلکه خیلی با تمرکز و اعتماد ب نفس میخونن....مثلا نامزد سابق من ک خودش
      ۱ بود،لز طریق کانون باهم اشنا شدیم ،حتی مراسم سالگرد پدرش هم نرفت بود چون بعد عید هست ،نزدیک کنکور....
      من کاملا میدونم سختهِ سخته،ولی تصمیم رو گرفتم با کمک خدا ان شاالله ،تلاش میکنم تا هم تک رقمی شم،و هم مهر دانشگاه تهران بخوره زیر مدرک پزشکی...
      میدونم مشکل عدم تمرکز من یکم بی برنامه گی،کمی هم مربوط ب زمینه افسردگی داره....در تلاش برا این دو مشکل راه حل پیدا کتم.
      ممنونم ک برادرانه منو راهنمایی میکنید ،و در این برهه زمانی خیلی حساس کنکور زمانتون بهم اختصاص میدید.🌺🌺🌺🙏

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)