خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات

انتقالی علوم پزشکی

سلام دوستان. میخواستم از دوستانی که پزشکی یا دندان یا دارو که انتقالی داشتن بپرسم که شرایط انتقالی از سایت transmission.behdasht.gov.ir چطوره؟ راحت اجازه میدن یا نه؟ اگه اجازه بدن خوابگاه میدن یا نه( خیلی برام مهمه) ؟ من دارم به انتقالی از بابل به ساری(پزشکی) فکر میکنم. ساکن گنبد هستم(استان گلستان) ممنون میشم توضیح بدید برام. رتبم هم ۲۱۳ منطقه شده بود و در کارنامه سبز قبول شده بودم.

2. Top | #2
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elias79 نمایش پست ها
      سلام دوستان. میخواستم از دوستانی که پزشکی یا دندان یا دارو که انتقالی داشتن بپرسم که شرایط انتقالی از سایت transmission.behdasht.gov.ir چطوره؟ راحت اجازه میدن یا نه؟ اگه اجازه بدن خوابگاه میدن یا نه( خیلی برام مهمه) ؟ من دارم به انتقالی از بابل به ساری(پزشکی) فکر میکنم. ساکن گنبد هستم(استان گلستان) ممنون میشم توضیح بدید برام. رتبم هم ۲۱۳ منطقه شده بود و در کارنامه سبز قبول شده بودم.
      سلام
      طبق چیز هایی که من شنیدم معمولا کم
      مخصوصا این رشته ها، بستگی به دانشگاه مقصد داره و معمولا دانشگاه مبدا زیاد گیر نمیده
      و این که فهمیدم این اواخر که اگر روزانه باشی انتقالی بگیری باید من بعد شهریه بدی...البته استثنای این موارد هم تو دانشگاه خودمون دیدم

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام
      طبق چیز هایی که من شنیدم معمولا کم
      مخصوصا این رشته ها، بستگی به دانشگاه مقصد داره و معمولا دانشگاه مبدا زیاد گیر نمیده
      و این که فهمیدم این اواخر که اگر روزانه باشی انتقالی بگیری باید من بعد شهریه بدی...البته استثنای این موارد هم تو دانشگاه خودمون دیدم
      اگه بحث شهریه باشه که که کاملا منتفی میشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elias79 نمایش پست ها
      اگه بحث شهریه باشه که که کاملا منتفی میشه
      سلام بحث شهریه حتما هست
      روزانه باشی بری روزانه جای دیگه باید شهریه پردیس پرداخت کنی ۹۹ درصد مطمئنم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام بحث شهریه حتما هست
      روزانه باشی بری روزانه جای دیگه باید شهریه پردیس پرداخت کنی ۹۹ درصد مطمئنم
      ممنون.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن