خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اخر زندگی من

سلام
      من یک داوطلب تجربی نظام قدیم هستم
      دوستان من امسال به احتمال 99 درصد دیگه اخرین کنکور زندگیم هست چون هم سنم داره میره بالا و هم دیگه بیشتر از این به هیچ وجه نمیتونم پشت کنکور بمونم .
      اگه امسال هم قبول نشم حتما افسردگی و با یک عمر شکست باید سپری کنم ( از افسردگی نرسیدن به هدفم میمیرم حتما ) . . . کلا دو سه روزه حالم اصلا خوب نیست
      وضعیت درسیم هم تو بعضی دروس اصلا خوب نیست . . . مثل فیزیک و شیمی
      درکل یه جورایی در حد صفرم
      خیلی خیلی ناامیدم و میگم دیگه نمیشه کاری کرد و من همه چی رو باختم
      شماها بگین چیکار کنم ؟ پیش مشاور برم . . . کتاب بگیرم . . . واقعا نمیدونم چیکار کنم
      هدفمم پرستاری دولتیه ولی اگه نشد حتی به دورترین نقطه پرستاری ازاد هم راضیم . . . حالا نمیدونم چه رتبه ای میخواد
      بدون کسی که تو این مدت رسیده باشن به چنین هدف هایی ؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من ۹۷ تقریبا یه ماه مونده به کنکور شروع کردم تغذیه ی آزاد آوردم البته من معدلم نسبتا خوب بود و تیزهوشان بودم اما چون در طول سال پیوسته نمیخوندم درسا یادم رفته بود و مبشه گفت تقریبا صفر بودم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیز واقعا اوردن پرستاری تو این دو ماه چیزیه ک میتونید بهش دست پیدا کنید
      بشرطی ک تلاش کنید.
      شاید میگفتی دندون میخوام اینجور با اطمینان نمیگفتم
      بهترین کاری ک میتونید بکنید اینه که مباحث پر تست کنکور و ساده رو با توجه به بودجه بندی کنکور انتخاب کنید
      فرضا فیزیک فشار الکتریسیته ساکن و... ریاضی الگو دنباله حد و...
      همینارو سعی کنید خوب خوب بخونید
      تستاشو راحت میتونید پاسخ بدید و رتبه که مد نظرتونه رو کسب کنید
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      من ۹۷ تقریبا یه ماه مونده به کنکور شروع کردم تغذیه ی آزاد آوردم البته من معدلم نسبتا خوب بود و تیزهوشان بودم اما چون در طول سال پیوسته نمیخوندم درسا یادم رفته بود و مبشه گفت تقریبا صفر بودم
      میشه رتبه و ترازتون رو بگین ؟؟
      راستی معدل مگه تاثیرش مثبت نبود سال 97 ؟؟؟ اخه من معدل وحشتناکی هم دارم
      شما پایتون قوی بود من عمرا بتونم . . . واقعا به اخر خ فکر میکنم رسیدم
      کنکور تمرین و تست زیاد میخواد . . . الکی کسی قبول نمیشه
      ویرایش توسط javanekonkori : 07 اردیبهشت 1399 در ساعت 14:07

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      عزیز واقعا اوردن پرستاری تو این دو ماه چیزیه ک میتونید بهش دست پیدا کنید
      بشرطی ک تلاش کنید.
      شاید میگفتی دندون میخوام اینجور با اطمینان نمیگفتم
      بهترین کاری ک میتونید بکنید اینه که مباحث پر تست کنکور و ساده رو با توجه به بودجه بندی کنکور انتخاب کنید
      فرضا فیزیک فشار الکتریسیته ساکن و... ریاضی الگو دنباله حد و...
      همینارو سعی کنید خوب خوب بخونید
      تستاشو راحت میتونید پاسخ بدید و رتبه که مد نظرتونه رو کسب کنید
      موفق باشی
      میشه مباحث پر تکرار از فیزیک و شیمی رو بهم بگین
      و اینکه بنظرتون اگه روی 10 ساعت بخونم میتونم یه رتبه حدود 20 هزار منطقه 2 بیارم ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javanekonkori نمایش پست ها
      میشه مباحث پر تکرار از فیزیک و شیمی رو بهم بگین
      و اینکه بنظرتون اگه روی 10 ساعت بخونم میتونم یه رتبه حدود 20 هزار منطقه 2 بیارم ؟
      20 هزار ک سهله
      10 هزارم میشه اورد
      وارد این لینکی ک میگم بشو دانلود کن
      بودجه بندی کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      20 هزار ک سهله
      10 هزارم میشه اورد
      وارد این لینکی ک میگم بشو دانلود کن
      بودجه بندی کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان
      میدونم که روحیه الکیه . . . ولی بازم مرسی که خوش بین هستی
      کنکور یعنی تلاش مستمر نه اینکه دوماه مونده تازه از خواب پا شی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونم که روحیه الکیه . . . ولی بازم مرسی که خوش بین هستی
      کنکور یعنی تلاش مستمر نه اینکه دوماه مونده تازه از خواب پا شی
      نه جدا روحیه الکی نمیدم
      واقعا اگه میگفتی دندون میگفتم احتمالش خیلی کمه
      ولی خب همین دو ماهی ک میگی خیلی از بچه های قوی نمیخونن
      همین میشه که طرف با پایه قوی و تراز بالا بخاطر نخوندن دو ماه اخر میشه 30 هزار
      و اینکه شما چون پشت کنکور هستی دغدغه نهایی هم نداری
      پس
      چرا ک نه؟

9. Top | #9
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

همه چیز شدنیه اما شما به چند عنصر نیازمند هستید:
      هدف: که مشخصاً دارید
      برنامه: به نظرم عمومی ها با زیست رو سفت بچسبید
      انگیزه: همین که هدفتون را بیان کردید نشان انگیزه است اما به مرور تقویتش کنید خیلی کارساز
      نظم شخصی: با برنامه پیش بروید و دوری از امورات محیرالعقول
      مدیریت زمان: صرف زمان مناسب برای هر درس و دوری از افراط و تفریط در تست زنی که فوق العاده این ماه های آخر مهمه و مطالعه...

انشاءالله به هدفتون برسید...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میشه رتبه و ترازتون رو بگین ؟؟
      راستی معدل مگه تاثیرش مثبت نبود سال 97 ؟؟؟ اخه من معدل وحشتناکی هم دارم
      شما پایتون قوی بود من عمرا بتونم . . . واقعا به اخر خ فکر میکنم رسیدم
      کنکور تمرین و تست زیاد میخواد . . . الکی کسی قبول نمیشه
      ۱۱ هزار منطقه ۳ و تراز ۷۸۰۰ زیر گروه ۱
      بله کنکور تمرین و تکرار نیاز داره مطمئنا کسی با این روحیه که شما دارین نمیتونه درس بخونه چه برسه به اینکه موفق بشه .اگه قراره تا روز کنکور با این روحیه و این افکار پیش برین بهتره همین الان کتاباتونو جمع کنین و بیخیال کنکور بشین تا به قول خودتون افسردگی نگیرین
      من درسته تیزهوشان بودم اما همیشه شب امتحانی بودم با اینکه در طول سال هیچی نمیخوندم اما با روحیه ای که داشتم تو یه نصف روز همه ی کتاب رو میخوندم و حتی اگه نمیتونستم تموم کنم تا نیم ساعت مونده به امتحان هر جوری که شده اون درس رو میخوندم و تموم میکردم همین معدل نوزده و خورده ای هم اینجوری آوردم
      دو سال پشت کنکور موندم تو این مدت اکثرا ترازم ۴۸۰۰ بود کنکور ۹۷ هم تقریبا یه ماه مونده به کنکور شروع کردم به حل تستای کنکور سال قبل و بقچه ای خوندم تونستم درصدای اختصاصی مو از درصد منفی به ۲۰ ،۳۰ درصد برسونم البته از قبل ریاضیم خوب بود و ۵۰ زدم ، اون سال هم تو ذخیره قبول شدم
      ویرایش توسط Nerd_Girl : 07 اردیبهشت 1399 در ساعت 14:48

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببخشین که رک حرفمو زدم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته احتمال قبولی تو رشته های تاپ تو این مدت باقی مونده کمه
      اما حداقل که میتونین عمومیا رو از صفر به ۵۰ و اختصاصیا رو به ۲۰ برسونین و یه رتبه ی آبرومند بیارین

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      من یک داوطلب تجربی نظام قدیم هستم
      دوستان من امسال به احتمال 99 درصد دیگه اخرین کنکور زندگیم هست چون هم سنم داره میره بالا و هم دیگه بیشتر از این به هیچ وجه نمیتونم پشت کنکور بمونم .
      اگه امسال هم قبول نشم حتما افسردگی و با یک عمر شکست باید سپری کنم ( از افسردگی نرسیدن به هدفم میمیرم حتما ) . . . کلا دو سه روزه حالم اصلا خوب نیست
      وضعیت درسیم هم تو بعضی دروس اصلا خوب نیست . . . مثل فیزیک و شیمی
      درکل یه جورایی در حد صفرم
      خیلی خیلی ناامیدم و میگم دیگه نمیشه کاری کرد و من همه چی رو باختم
      شماها بگین چیکار کنم ؟ پیش مشاور برم . . . کتاب بگیرم . . . واقعا نمیدونم چیکار کنم
      هدفمم پرستاری دولتیه ولی اگه نشد حتی به دورترین نقطه پرستاری ازاد هم راضیم . . . حالا نمیدونم چه رتبه ای میخواد
      بدون کسی که تو این مدت رسیده باشن به چنین هدف هایی ؟؟؟
      اخر زندگی؟ گرفتی مارو؟ مگه کنکور تنها راه زندگیه؟ کی اینارو یادتون میده؟ جمع کن ناموسا . اگه از این سن کم بیاری تو سنای بالاتر چیکار میکنی؟ تو هنوز یه دهه وقت داری کل زندگیتو بسازی باو . خدا پشت ماست عزیز . سرو بگیر بالا یاعلی بگی بگو نقشه راهتو بریز پررررررو برو جلو

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات و میتونی با خوندن قرابت و لغت و املا و تاریخ ادبیات و ارایه به بالا 60 برسونی ... یعنی از 3 تا تست لغت نمیتونی 2 تا رو جواب بدی؟ از 3 تا تست تاریخ ادبیات که دو تاش تست مستقیم مولف اثره نمیتونی دو دونه جواب بدی؟ از کل 9 تا تست قرابت 6 تا رو خو میتونی ... بگو ارایه سخت بدن از سه تا یه دونه جواب بدی .. اگه برا زبان فارسی از نقش ها تسا اومد خو اسونه ..این از ادبیات . برا دینی هر دو روز یه درس یا دو درس بخون کتاب خط ویژه هم خوبه ..چون نزدیک کنکوره ایات و احادیث و اینا همه یادت میمونن باور کن بالا 70 میتونی بزنی .... زبان هم کلا 14 درسه هر دو روز وقت بزار لغات یه درس و بخون تستاشو هم بزن . اگه برا زبان زیاد تست لغت بزنی 32 درصد سهم لغت و گرفتی ... برا گرامر هم درس 4 پیش / معلوم مجهول / 8 پیش / عبارت وصفی که تقریبا دو تست داره تو کل زبان ... 1 پیش که خیلی اسونه ... برای کلوز تست اگه لغت خوب بلد باشی با چند تا تکنیک و حذف گزینه یکی دو تا تست و میتونی بزنی ...ریدینگ هم اگر مثلا سوال از ضمیر اورد که به چی بر میگرده یا مترادف و معنی کلمه ای رو خواست هم اسونه ... عربی هم از کتابی جزوه ای بخون زود رشد میکنی ...
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست و موضوعی بخون روزی 4 ساعت بخون دنبال درسنامه مفصل نگرد خط ویژه یا دریافت خوبن ... ژنتیک و حذف کن . تست هم باید بزنی براش بعضی وقتا لازمه که تو تست یاد بگیری . مثلا برا بافت گیاهی وقتی میگه اسکلرانشیم مرده ست دیگه هر چی چیز زنده ست و باید براش حذف کنی ..اگه اینجوری بخونی زود گزینه های نامربوط و حذف میکنی ... برا شیمی اول فرمول نویسی بعد واکنش نویسی بعد جدول تناوبی بعدش اتم بعدش روند های تناوبی بعد ساختارهای شیمی ( اینا تو سایت خانه شیمی هست اگه دوست داشتی فیلم ببینی رایگانه ) بعدش برو سراغ استوکیومتری باور کن یه دونه یا دو تا مسئله استو ای خوردنه ... ترمو رو کامل بخون مخصوصا قانون هس که خیییلی اسونه و هر سال یه تست ... برا محلول خواص کولیگاتیو کلویید و این مفاهیم اسونو بخون (کتاب خط ویژه خوبه ) فرمولای مخلول و هم حفظ کن شاید مثل امسال یه تست از همین فرمولای اسون طرح شد ... سینتیک و تعادل حفظیاتو و مفاهیم و بخون و قانون سرعت خب اسونه . اسید باز امسال یه تست خیییلی اسون از مسائلش اومد اگه خواستی مسائلشو بخون . مفاهیمشو همراه با شیمی الی بخون . الکتروشیمی رو در حد توانت بخون شاید اولش سخت باشه برات . شیمی هم روزی سه و نیم تا 4 ساعت .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن