خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      غصه نخور
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javanekonkori نمایش پست ها
      میدونم که روحیه الکیه . . . ولی بازم مرسی که خوش بین هستی
      کنکور یعنی تلاش مستمر نه اینکه دوماه مونده تازه از خواب پا شی
      الکی نیست
      من کنکور ۹۸ رتبم ده هزار شد
      سال دهم و یازدهم اصلا مطالعه نداشتم حتی برای امتحان کلاسی و فقط سر کلاس گوش میدادم و یه چیز کلی از درس دستم بود (برای ترم شب امتحان میخوندم ولی جوری بود که یه هفته بعد هیچی یادم نبود)
      سال کنکور از مهر تا دی یه ماه و نیم خوندم
      دی و بهمن نخوندم و اسفند خوندم
      عید دوباره نخوندم تا اواسط خرداد ماه کلا یه هفته شاید خوندم و از وسط خرداد تا کنکور که وسط تیر بود رو خوندم
      و اینی که میگم خوندم تو سال کنکور روز هایی که بیشتر از هفت هشت ساعت خوندم ده روز هم نمیشد
      عملا تو بهترین حالت چهار ماه با میانگین ۷ ساعت درس خوندم اونم کاملا پراکنده (بهترین مطالعم اسفند و خرداد بود)
      و رتبم ده هزار منطقه دو شد
      شما الان این دو ماه رو اگر جدی بخونی به راحتی ده هزار رو میاری (تازه من ده هزار شدم علت اصلیش ادبیات بود که ۴ درصد زدم و چون من از یه هفته قبل کنکور یه دارویی رو قطع کردم و باعث شد سر کنکور معده درد شدید گرفتم و ادبیات رو واقعا گند زدم)
      پس فکر نکن امید الکی هستش چون واقعا میشه
      من درصد هام خوب بود و یه درصد بشدت پایین بود ده هزار شدم
      شما همه درس هات رو تو یه رنج بزنی بهتر از ده هزار هم میاری

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      من یک داوطلب تجربی نظام قدیم هستم
      دوستان من امسال به احتمال 99 درصد دیگه اخرین کنکور زندگیم هست چون هم سنم داره میره بالا و هم دیگه بیشتر از این به هیچ وجه نمیتونم پشت کنکور بمونم .
      اگه امسال هم قبول نشم حتما افسردگی و با یک عمر شکست باید سپری کنم ( از افسردگی نرسیدن به هدفم میمیرم حتما ) . . . کلا دو سه روزه حالم اصلا خوب نیست
      وضعیت درسیم هم تو بعضی دروس اصلا خوب نیست . . . مثل فیزیک و شیمی
      درکل یه جورایی در حد صفرم
      خیلی خیلی ناامیدم و میگم دیگه نمیشه کاری کرد و من همه چی رو باختم
      شماها بگین چیکار کنم ؟ پیش مشاور برم . . . کتاب بگیرم . . . واقعا نمیدونم چیکار کنم
      هدفمم پرستاری دولتیه ولی اگه نشد حتی به دورترین نقطه پرستاری ازاد هم راضیم . . . حالا نمیدونم چه رتبه ای میخواد
      بدون کسی که تو این مدت رسیده باشن به چنین هدف هایی ؟؟؟
      سلام
      ببین دوست گرامی، من کلا با باقی گفتارت کاری ندارم، عمده سخنم در مورد اون بخش قرمز رنگ که مشخص کردم هستش که یه نکته ای رو میگم و سخنم رو طولانی نمیکنم
      بهتره حرف آخرم رو همین اول بدون شاخ و برگ بزنم
      زندگی ما تو این خراب شده مثل جنگل میمونه و قانون جنگل هم برش حکم فرماست، اونی که قویه و تلاش میکنه زنده میمونه و اونی که ضعف از خودش نشون بده قطعا میمیره
      اگر دوست داری به آرزوهات و رویاهات بررسی باید قوی باشی، باید سختی هاش رو تحمل کنی و بالاخره باید هزینه ش رو پرداخت کنی
      خیلی ها هستند که شرایطشون مثل شماست چه بسا بدتر از شما باشه
      این حرفا که میگی میمیرم و آیا کسی بوده و ... نشون میده که میخوای یه چیز باارزشی رو مفت به دست بیاری و هزینه ش رو پرداخت نکنی!! و ایضا به خودت اعتماد به نفس هم نداری!
      بهتره بچه بازی رو بزاری کنار و با خودت روراست باشی،
      ناامیدی رو بزار کنار، واقع بین باش و منطقی عمل کن و به حرف های پوچ دیگران هیچ توجهی نداشته باش
      اینجا کسی نمیتونه بهت بگه دقیقا چکار کنی
      بشین با خودت دو دو تا چهار تا کن ببین هدف چیه برنامت چیه براش وقت بزار و تلاش کن و به هدفت برس و برو دنبال زندگیت و از باقی زندگیت نهایت لذت و استفاده رو ببر
      ضمنا دنبال الگو و نمونه برای موفقیت و پیشرفت نباش، این بزرگترین اشتباه و ضربه ای هستش که خودت به خودت میزنی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iwasaswimmer نمایش پست ها
      اقا نا امید نباش
      بشین بخون پیشرفت میکنی
      من از ۲۹ اسفند شروع کردم به خوندن برای کنکور امسال (دیپلمم حتی تجربی نیست ...) ... بعد حدود یه دهه ترک تحصیل به علت مشکلات زندگی ... روزای اول حل معادله و نامعادله که خوبه، ضرب و تقسیم و ساده کردن که خوبه، حتی تو جمع و تفریق ساده هم مشکل داشتم ... رفتم ویديو اموزشی ششم ابتدایی نگاه کردم تقسیم ستونی یادم بیاد
      ولی چند وقت مقاومت کنی به قول خارجی ها power through it راه میوفتی کم کم ...
      پشت کنکور هم نمون، امسال بخون قبول شدی برو نشدی برو یه رشته که قبولیش راحت تر هست، ضمن تحصیلت روزی ۲-۳ ساعت هم که شده تست بزن واسه کنکور سراسری ... از تفریحت بزن ... سال بعد هم کنکور بده ... قبول نشدی سال بعدش ...
      تلاش کنی تو همین دو سه ماه خارشو هم میتونی ب................................................ ......................................گل تبدیل کنی
      چند سالته حالا؟
      24 سالمه . . به هیچ وجه دیگه نمیتونم کنکور شرکت کنم . چون نه دیگه روحیشو دارم و نه فشار اطرافیان دیگه جای هیچ فرصت جبرانی نیست
      صد رد صد میتونم بگم که اخرین کنکور زندگیم هست و تماااام . . . قبول شدم که شدم نشدم به امام حسین یه فاجعه در انتظارمه . واقعا نمیدونم بعد عم قبولی کارم به کجا میکشه
      ترس عجیبی کل وجودمو گرفته
      نمیدونم واقعا چوری تویف کنم که درک کنید حال الانم . ولی بچه های انجمن هم خیلی دلسوزانه خواستن کمک کن و از همشون ممنونم . . . الان یه یخورده اروم تر شدم از قبل و دارم میخونم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      زیست و موضوعی بخون روزی 4 ساعت بخون دنبال درسنامه مفصل نگرد خط ویژه یا دریافت خوبن ... ژنتیک و حذف کن . تست هم باید بزنی براش بعضی وقتا لازمه که تو تست یاد بگیری . مثلا برا بافت گیاهی وقتی میگه اسکلرانشیم مرده ست دیگه هر چی چیز زنده ست و باید براش حذف کنی ..اگه اینجوری بخونی زود گزینه های نامربوط و حذف میکنی ... برا شیمی اول فرمول نویسی بعد واکنش نویسی بعد جدول تناوبی بعدش اتم بعدش روند های تناوبی بعد ساختارهای شیمی ( اینا تو سایت خانه شیمی هست اگه دوست داشتی فیلم ببینی رایگانه ) بعدش برو سراغ استوکیومتری باور کن یه دونه یا دو تا مسئله استو ای خوردنه ... ترمو رو کامل بخون مخصوصا قانون هس که خیییلی اسونه و هر سال یه تست ... برا محلول خواص کولیگاتیو کلویید و این مفاهیم اسونو بخون (کتاب خط ویژه خوبه ) فرمولای مخلول و هم حفظ کن شاید مثل امسال یه تست از همین فرمولای اسون طرح شد ... سینتیک و تعادل حفظیاتو و مفاهیم و بخون و قانون سرعت خب اسونه . اسید باز امسال یه تست خیییلی اسون از مسائلش اومد اگه خواستی مسائلشو بخون . مفاهیمشو همراه با شیمی الی بخون . الکتروشیمی رو در حد توانت بخون شاید اولش سخت باشه برات . شیمی هم روزی سه و نیم تا 4 ساعت .
      ممنون ممنون که کمکم میکنید
      فقط تو ریاضی و فیزیک هم مباحث پیشنهادی رو بگین ممنون میشم
      راستی رفتم سایت خانه شیمی ولی همه فیلم های مث اینکه رایگان نیست
      ویرایش توسط javanekonkori : 07 اردیبهشت 1399 در ساعت 17:41

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      24 سالمه . . به هیچ وجه دیگه نمیتونم کنکور شرکت کنم . چون نه دیگه روحیشو دارم و نه فشار اطرافیان دیگه جای هیچ فرصت جبرانی نیست
      صد رد صد میتونم بگم که اخرین کنکور زندگیم هست و تماااام . . . قبول شدم که شدم نشدم به امام حسین یه فاجعه در انتظارمه . واقعا نمیدونم بعد عم قبولی کارم به کجا میکشه
      ترس عجیبی کل وجودمو گرفته
      نمیدونم واقعا چوری تویف کنم که درک کنید حال الانم . ولی بچه های انجمن هم خیلی دلسوزانه خواستن کمک کن و از همشون ممنونم . . . الان یه یخورده اروم تر شدم از قبل و دارم میخونم
      میدونی،من ادمی بودم ک ی زمانی خیلی تاپ بودم....در حد زیر ۲۰کشوری،این نظر دبیر هام بود ک
      هر سال تک رقم‌های شهرمون زیر نظر اینا هستن.
      خب ،الان یکی هستم ک ب معنای واقعی شکست خوردم....الانم از سر اجبار اومدم پرستاری،چون ب نظر خودمم فضای کنکور منو اذیت می کرد،ولی ان شاالله بازم بعد
      پرستاری کنکور میدم...همون خانواده ک مجبور کردن ک بیام پرستاری،همونا گفتن دوباره پشتمم برا کنکور مجدد البته بعد لیسانس
      شما اگر سربازی داری برو،چون بالاخره قرار بری دیگ...اگرم سربازی نداری حداقل یرشته میخونی فوقش وقتی ۲۶ شدی کنکور میدی
      ...بعدا این بدترین شرایط بود ک بهت گفتم،الانم کاملا بیخیال نتیجه بخون ،فقط تفریحی بخون...ان شالله ک قبول میشی.
      ببین من یک فرد هستم ولی ۲شخصیت تجربه کردم.
      مهمترین وجه تمایز من ،اعتماد ب نفس ،هست...اون موقع مثلا ی نصف روز مونده ب امتحان شرو میکردم زیست بسم ...کنم در حالی ک دوستام دور چند بودن،روز اونم
      تا اخرین لحظه کتاب دست بود،نمره ام حداقل ۱۹،۱۸.۵میشد.
      داخل پارانتز بگم از زیست متنفر بودم....طول سال زیاد نمیخوتدم
      الانم شما بیخیال نتیجه بشین بخون،سخته بیخیالی ولی میشه،ببین دیگ اوج مصیبت این میشه میفرستن بری جایی کار کنی
      اون هم میتونی برا خودت با درامدت کم کم کتاب نظام جدید بخری و چراغ خاموش بخوتی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      میدونی،من ادمی بودم ک ی زمانی خیلی تاپ بودم....در حد زیر ۲۰کشوری،این نظر دبیر هام بود ک
      هر سال تک رقم‌های شهرمون زیر نظر اینا هستن.
      خب ،الان یکی هستم ک ب معنای واقعی شکست خوردم....الانم از سر اجبار اومدم پرستاری،چون ب نظر خودمم فضای کنکور منو اذیت می کرد،ولی ان شاالله بازم بعد
      پرستاری کنکور میدم...همون خانواده ک مجبور کردن ک بیام پرستاری،همونا گفتن دوباره پشتمم برا کنکور مجدد البته بعد لیسانس
      شما اگر سربازی داری برو،چون بالاخره قرار بری دیگ...اگرم سربازی نداری حداقل یرشته میخونی فوقش وقتی ۲۶ شدی کنکور میدی
      ...بعدا این بدترین شرایط بود ک بهت گفتم،الانم کاملا بیخیال نتیجه بخون ،فقط تفریحی بخون...ان شالله ک قبول میشی.
      ببین من یک فرد هستم ولی ۲شخصیت تجربه کردم.
      مهمترین وجه تمایز من ،اعتماد ب نفس ،هست...اون موقع مثلا ی نصف روز مونده ب امتحان شرو میکردم زیست بسم ...کنم در حالی ک دوستام دور چند بودن،روز اونم
      تا اخرین لحظه کتاب دست بود،نمره ام حداقل ۱۹،۱۸.۵میشد.
      داخل پارانتز بگم از زیست متنفر بودم....طول سال زیاد نمیخوتدم
      الانم شما بیخیال نتیجه بشین بخون،سخته بیخیالی ولی میشه،ببین دیگ اوج مصیبت این میشه میفرستن بری جایی کار کنی
      اون هم میتونی برا خودت با درامدت کم کم کتاب نظام جدید بخری و چراغ خاموش بخوتی
      من سربازی رفتم . . . بخاطر همینم یه دو سالی از درس دور بودم و همین سه ماه پیش خدمتم رو تموم کردم . . . من اصلا به هیچ وجه کنکور دیگه ای شرکت نمیکنم .
      اصلا میدونی چیه من اصلا قراره 14 تیر همه کتابا حالا بجز کتاب دینی رو بگیرم آتیش بزنم !! واقعا این کارو میکنم عکس و فیلمش رو هم میزارم همین انجمن . حالا رسیدم به هدفم که هیچ نرسیدم خداحافظ درس و کنکورررررررر

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من سربازی رفتم . . . بخاطر همینم یه دو سالی از درس دور بودم و همین سه ماه پیش خدمتم رو تموم کردم . . . من اصلا به هیچ وجه کنکور دیگه ای شرکت نمیکنم .
      اصلا میدونی چیه من اصلا قراره 14 تیر همه کتابا حالا بجز کتاب دینی رو بگیرم آتیش بزنم !! واقعا این کارو میکنم عکس و فیلمش رو هم میزارم همین انجمن . حالا رسیدم به هدفم که هیچ نرسیدم خداحافظ درس و کنکورررررررر
      واقعا خیلی ناامید حرف میزنی
      پس برا اخرین بار تلاش کن ،هر چند درک میکنم چون هم ناامید هستی و هم بعضی درسا پایه متوسط هستی،شاید کمی سردرگمی.
      ولی چ خوشحال،چ ناراحت ....قرار این روزا بگذره،تنها فرد هم خودت هستی ک میتونی ب خودت کمک کنی!
      کنکور و درس تنها راه اینده سازی نیست،فقط این جور تصور میشه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.اول اینکه آخر زندگی هر کسی رو فقط خدا میدونه.ببین کاملا درکت میکنم چی میگی.اینکه بخوای کتابایی که قبلا زیرش خط کشیدی و های لایت کردی و نکات هزار بار تکرار شده رو دوباره بخونی واقعا عذاب آوره.ولی بشین با خودت دو دوتا چار تا کن.حالا بر فرض محال هم ک پرستاری قبول نشدی،بعدِ اینکه کتاباتو سوزوندی میخوای بری چی کار کنی؟ مغازه بزنی؟ بری وردست اوستا کار کنی؟ برنامه ای داری؟ اگه داری که اون بحثش جداست ولی اگه نداری این کتتب سوزوندنا و ...کار درستی نیس.من به خودم این حقو میدم که باهات رک باشم چون خودم این مسیرو رفتم.مثه بعضیا نیستم از دو کیلومتری خطر بشینم و بگم لنگش کن.من این روزاتو گذروندم.ببین اینکه بعضیا میگن پسر بشین بخون پرستاری که چیزی نیس عمه ی منم با چشم بسته بره سر جلسه قبوله ببخشید چرت گفتن.آخه چطور وقتی کسی سطح درسیتو نمیدونه نظر میده که میتونی یا نمیتونی.خودت بهترین جواب دهنده به این سوالی که میشه یا نه.فک کن داری از بیرون به یه آدمی با سطح دانش و استعداد خودت نگاه می کنی.به نظرت یه آدمی با تمام ویژگی های تو میتونه تو این دو ماه پرستاری بیاره یا نه؟ اگه جوابت بله هست که دیگه اینجا نیا تا کنکور و هر وقت کم آوردی یاد این بیفت که تو به تواناییت واسه قبولی پرستاری بله گفتی.بعید میدونم جوابت نه باشه چون اگه به خودت امیدی نداشتی زحمت پست گذاشتن و راهنمایی خواستن رو به خودت نمیدادی.
      وضعیت درسیت اگه خوب هم نباشه با تلاش مستمر و منابع خوب میتونی به پرستاری برسی و حتی اگه نرسیدی بهش نزدیک بشی که بشه پایه واسه سال بعدت(البته اگه برنامه ای به جز سوزوندن کتابات داشته باشی) از چی میترسی یا قبول میشی یا نمیشی،قرار نیس اعدامت کنن.بخون درستو بقیشو بسپار به خدا که ایشالا بهترینا رو برات رقم بزنه.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا باز یه سری از دوستان میان میگن من 1 ماه مونده به کنکور شروع کردم پرستاری شهید بهشتی تهران آوردم یعنی من نمیدونم این نمونه ها بعد کنکور کجا غیبشون میزنه
      من کاری ندارم که الان صفری یا صد , کاری هم ندارم که چه درسایی رو بخونی تا توی مدت 2-3 ماه بتونی پرستاری بیاری

من حرفم اینه قرار نیست همه اون 10 هزار نفر اول کنکور بهترین زندگی رو بعد از کنکور داشته باشن ولی خب عرف جامعه اینه دیگه میگن این دکتر رو ببین الان داره پول پارو میکنه ولی از قبل کنکور و بعد کنکور تا اون طرف بیاد یه دکتر عمومی بشه بعد بیاد تخصص بگیره بعدش بیاد فوق تخصص بگیره خبر نداره
      مشکل ما چیه واقعا ؟ ما همش موفقیت رو داریم توی کتابای درسی میبینیم همش داریم موفقیت رو توی این میبینیم که هر کی تست بیشتر بزنه برندس هر کی درسخون تر باشه آینده بهتری داره ... یعنی از اول ابتدایی بهمون گفتن اگه درست درس بخونی بزرگ که شدی دکتر میشی بعد هم خودمون که بزرگ شدیم درآمد دکتر یا رشته های پیراپزشکی رو میبینم دیگه بدتر مایل میشیم به سمت این رشته ها
      خب مگه قراره همه با پزشکی پولدار بشن ؟!
      این همه خواننده - پیمانکار - فوتبالیست و ... اینا همشون رفتن پزشکی خوندن تا به معروفیت و ثروت رسیدن ؟
      من ته حرفم اینه کسی قرار نیست بعد اینکه پزشکی قبول شد دیگه کمال خوشبختی رو داشته باشه همه چیز پزشکی نیست
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اول برو یه دوش آب خنک بگیر یکم خون به مغزت برسه چون هوا گرم شده یکم
      بعدش یه لیوان قهوه بزن بر بردن
      بعدش اگر خواستی بیا بشینیم با هم
      منطقی در موردش صحبت کنیم

پ.ن : سه بار متنم رو نوشتم و پاک کردم، این چهارمین متنی بود که نوشتم و بالاخره سند کردم (!)

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرد حسابی پاشو جمع و جور کن خودتو بشین تا کنکور‌ منظم درس‌ بخون شاید آوردی پرستاری‌ رو. اینجا ما بهت بگیم میتونی‌ بیاری‌که نمیشه که خودتم که باور نداری که میتونی‌قبول شی‌ دیگه تاپیک چرا زدی؟؟؟
      طرف‌ از صنایع دانشگاه علم و صنعت انصراف داده اومده یه سال نشسته خونده پزشکی‌آورده حرف‌ از تلف‌شدن عمرش‌ نزده. خود دوست من دو ماه مونده به کنکور‌ پاشد اومد کتابخونه تازه شروع کرد به خوندن برق‌سمنان دولتی‌آورد. کی گفته نمیشه ؟؟؟ اصن کی گفته اونی که پزشکی قبول شده دیگه تا آخر عمرش دنیا به کامش میشه؟؟ خود من ترم یک یسری مشکلات برام پیش اومد تا ترم ۳ وضعیت درسیم افتضاح بود بزور خودمو جمع و جور کردم رشتم رو ادامه دادم مگه هرجا یه مشکل تو زتدگی‌ بوجود میاد آدم باید احساس پوچی‌ بکنه؟؟ اگر اینطوریه پس این همه آدم باید برن بمیرن دیگه
      کنکور چیه که انقدر غول میکنینش؟؟ بیا پیش‌من صد تا آدم جلوت ردیف کنم که اصن کنکور ندادن ولی تو زندگی که دارن موفقن مگه همه چی کنکوره؟؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من یک داوطلب تجربی نظام قدیم هستم
      دوستان من امسال به احتمال 99 درصد دیگه اخرین کنکور زندگیم هست چون هم سنم داره میره بالا و هم دیگه بیشتر از این به هیچ وجه نمیتونم پشت کنکور بمونم .
      اگه امسال هم قبول نشم حتما افسردگی و با یک عمر شکست باید سپری کنم ( از افسردگی نرسیدن به هدفم میمیرم حتما ) . . . کلا دو سه روزه حالم اصلا خوب نیست
      وضعیت درسیم هم تو بعضی دروس اصلا خوب نیست . . . مثل فیزیک و شیمی
      درکل یه جورایی در حد صفرم
      خیلی خیلی ناامیدم و میگم دیگه نمیشه کاری کرد و من همه چی رو باختم
      شماها بگین چیکار کنم ؟ پیش مشاور برم . . . کتاب بگیرم . . . واقعا نمیدونم چیکار کنم
      هدفمم پرستاری دولتیه ولی اگه نشد حتی به دورترین نقطه پرستاری ازاد هم راضیم . . . حالا نمیدونم چه رتبه ای میخواد
      بدون کسی که تو این مدت رسیده باشن به چنین هدف هایی ؟؟؟

کاش میشد ویس فرستاد حوصله تایپ ندارم
      ببین دوست عزیز
      عزیز من شما حق داری برای آینده ت نگران باشی
      من خودم 2 بار پشت کنکور بودم یعنی 3 بار کنکور دادم
      دو بار اول اصلا کارشناسی نزدم و بار سوم کارشناسی زدم و قبول شدم الانم ترم چهارمم
      میدونی قصدم این بود اگه بار آخر قبول نشم تغییر رشته بدم و کنکور علوم انسانی شرکت کنم چون علاقه زیادی داشتم و استعداد عجیبی تو حل تست های عمومی (ماشالله)
      خب بنظرم اگه امسال قبول شدی رشته مورد نظرت که هیچ
      اگه رشته مورد نظرت قبول نشدی زانوی غم بغل نگیر عزیز من
      من عاشق پزشکی بودم و متنفر از داروسازی
      الان متنفر از پزشکی و عاشق داروهستم و هنوز هم براش میجنگم
      میخوام بهت بگم علاقه ادم میتونه تغییر کنه مثل همه چیز
      پس امسال بهترین کار اینه که هر رشته ای که میتونی قبول شی رو تو انتخاب رشته ات بزن
      و اصلا افسوس نخور
      ادم موفق کسی هست که بتونه تو هر جایگاهی که هست بدرخشه
      اگه خانم یا اقای ایکس تو دانشگاه پیام نور داره یه رشته پرت میخونه این به این معنی نیست که وااای چقدر طرف بدبخته...نه همین فرد میتونه تو رشته ی خودش البته با تلاش اول باشه...و مطمئن باش ادم مزد زحماتش رو میگیره
      بنظرم شما خسته ای ...چون درگیر فضای کنکور و رقابت های عجیبش هستی...
      بهترین کار اینه چند روز استراحت کنی و سعی کنی از این فضا دور بشی وگرنه هرچی بخونی هدر میره
      و بعد از استراحت....
      با توجه به وقت کمت برنامه ریزی کن من اگه جای شما بودم
      حتما روی دروسی یا فصولی که علاقه دارم بهشون و مسلط ترم فوکوس میکردم و برنامه ریزی میکردم
      دوست من با حال بد و غم و غصه هیچکس به جایی نرسیده همه آدما موفق هم یه جاهایی بریدن
      پس توکل کن به خدا و قوی باش و بجنگ و با لذذذت درس بخون
      موفق باشی

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      حالا باز یه سری از دوستان میان میگن من 1 ماه مونده به کنکور شروع کردم پرستاری شهید بهشتی تهران آوردم یعنی من نمیدونم این نمونه ها بعد کنکور کجا غیبشون میزنه
      من کاری ندارم که الان صفری یا صد , کاری هم ندارم که چه درسایی رو بخونی تا توی مدت 2-3 ماه بتونی پرستاری بیاری

من حرفم اینه قرار نیست همه اون 10 هزار نفر اول کنکور بهترین زندگی رو بعد از کنکور داشته باشن ولی خب عرف جامعه اینه دیگه میگن این دکتر رو ببین الان داره پول پارو میکنه ولی از قبل کنکور و بعد کنکور تا اون طرف بیاد یه دکتر عمومی بشه بعد بیاد تخصص بگیره بعدش بیاد فوق تخصص بگیره خبر نداره
      مشکل ما چیه واقعا ؟ ما همش موفقیت رو داریم توی کتابای درسی میبینیم همش داریم موفقیت رو توی این میبینیم که هر کی تست بیشتر بزنه برندس هر کی درسخون تر باشه آینده بهتری داره ... یعنی از اول ابتدایی بهمون گفتن اگه درست درس بخونی بزرگ که شدی دکتر میشی بعد هم خودمون که بزرگ شدیم درآمد دکتر یا رشته های پیراپزشکی رو میبینم دیگه بدتر مایل میشیم به سمت این رشته ها
      خب مگه قراره همه با پزشکی پولدار بشن ؟!
      این همه خواننده - پیمانکار - فوتبالیست و ... اینا همشون رفتن پزشکی خوندن تا به معروفیت و ثروت رسیدن ؟
      من ته حرفم اینه کسی قرار نیست بعد اینکه پزشکی قبول شد دیگه کمال خوشبختی رو داشته باشه همه چیز پزشکی نیست
      اخه گل من برادر من دوست عزیز . من هیچی ندارم که بعد کنکور دلم یه خورده بهش خوش باشه بگم نشد میرم دنبال اون کار ! نه کسی رو دارم که پیگیر کارام باشه و نه وضعیت مالی درست و حسابی . . . انازه موهای سرت هم دشمن دورم حلقه زدن و من موندم تک تنها اون وسط . . . به همون خدایی که میپرستی قسم واقعا حالا بجز مادرم هیچ پشتوانه روحی یا معنوی ندارم . هییییچ
      کلی ادم منتظرن ببین وضعیت من بعد خدمت چی شده یا میشه . . . متوجه هستی حرفامو ؟؟!! همین جوری از طرف خودت حرف نزن
      درضمن یادم رفت بگم که بعلت سربازی که داشتم یکم دیر شروع کردم و الان استرس گرفتم !

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اول برو یه دوش آب خنک بگیر یکم خون به مغزت برسه چون هوا گرم شده یکم
      بعدش یه لیوان قهوه بزن بر بردن
      بعدش اگر خواستی بیا بشینیم با هم
      منطقی در موردش صحبت کنیم

پ.ن : سه بار متنم رو نوشتم و پاک کردم، این چهارمین متنی بود که نوشتم و بالاخره سند کردم (!)
      دقیقا کارایی که فرمودی انجام دادم حالا بجا قهوه من چایی خوردم ! یکم هم درس خوندم ( زیست و دینی )
      سرتا پا گوشم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن