خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

منبع دوم : آيكیو پلاس ریاضی تجربی یا میکرو گاج؟

دوستا ؛
      نظرتون چیه؟
      کدومو پیشنهاد میکنین؟ بعنوان منبع دوم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      دوستا ؛
      نظرتون چیه؟
      اگه منبع اولتون رو خوب تموم کردید چرا الان سراغ منابع آزمون محور مثل آزمون پلاس گاج یا موج آزمون الگو یا مثلا کنکور های اخیر نمیرید؟
      توی تایم باقی مونده خیلی پیشنهاد نمیشه که برای منبع دوم برید کتاب جامع بگیرید.
      ولی خب از این بین دوتا کتاب صد درصد میکرو نقره ای بهتر روش کار شده تا ای کیو پلاس.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      اگه منبع اولتون رو خوب تموم کردید چرا الان سراغ منابع آزمون محور مثل آزمون پلاس گاج یا موج آزمون الگو یا مثلا کنکور های اخیر نمیرید؟
      توی تایم باقی مونده خیلی پیشنهاد نمیشه که برای منبع دوم برید کتاب جامع بگیرید.
      ولی خب از این بین دوتا کتاب صد درصد میکرو نقره ای بهتر روش کار شده تا ای کیو پلاس.
      من پی دی اف ایکیو پلاس رو دیدم. انگار میکروعه یه ذره سطح بالاتر. اصا عجیبه نمیدونم چرا
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پی دی اف ایکیو پلاس رو دیدم. انگار میکروعه یه ذره سطح بالاتر. اصا عجیبه نمیدونم چرا
      من حسابانشو دارم ولی ریاضی تجربیش رو هم بررسی کردم. بله سوالات ای کیو پلاس سخت تر هست ولی بعضی از سوالاتش سختیش از نوع بیخود هست. از اونایی که طراح مثلا الکی میخواد با معما و محاسبات الکی وقتتو بگیره که من خیلی نپسندیدم اینو.
      میکرو نقره ای رو برتر میدونم دربرابرش.
      ولی خب بازم میگم شما که منبع دوم لازم دارید میتونید برید یه چیز آزمون محور بگیرید و به صورت زمان دار بزنید و هر قسمتی که دیدید مشکل دارید مثلا دوباره برید از کتاب جامعتون تستاشو بزنید.
      خرید کتاب جامع توی این تایم یه مقدار ریسکیه ولی خب بازم به خودتون بستگی داره.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      من حسابانشو دارم ولی ریاضی تجربیش رو هم بررسی کردم. بله سوالات ای کیو پلاس سخت تر هست ولی بعضی از سوالاتش سختیش از نوع بیخود هست. از اونایی که طراح مثلا الکی میخواد با معما و محاسبات الکی وقتتو بگیره که من خیلی نپسندیدم اینو.
      میکرو نقره ای رو برتر میدونم دربرابرش.
      ولی خب بازم میگم شما که منبع دوم لازم دارید میتونید برید یه چیز آزمون محور بگیرید و به صورت زمان دار بزنید و هر قسمتی که دیدید مشکل دارید مثلا دوباره برید از کتاب جامعتون تستاشو بزنید.
      خرید کتاب جامع توی این تایم یه مقدار ریسکیه ولی خب بازم به خودتون بستگی داره.
      مشکلم با نردبام همین بود که گذاشتمش کنار. سوالای وقت گیر که عمرا بیان تو کنکور

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستا ؛
      نظرتون چیه؟
      آی کیو یا میکرو حجمشون زیاد هست در مدت باقی مونده نمیشه تموم کرد.موج آزمون یا آزمون مهروماه رو استفاده کن.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      آی کیو یا میکرو حجمشون زیاد هست در مدت باقی مونده نمیشه تموم کرد.موج آزمون یا آزمون مهروماه رو استفاده کن.
      فرصت تموم کردنشو دارم. جلوتر از برنامه ام. سرعت تست زنیم خوبه. با این وجود شما کدومو پیشنهاد میکنی؟و چرا ؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فرصت تموم کردنشو دارم. جلوتر از برنامه ام. سرعت تست زنیم خوبه. با این وجود شما کدومو پیشنهاد میکنی؟و چرا ؟
      موج آزمون،چون که هم سطح بالایی داره هم حجم معقولی داره.
      اگر بین آی کیو و نقره ای اصرار داری،آی کیو..هرچند وقت نمیکنی کلش رو کار کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن