خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا با بر گزاری کنکور با 80 درصد مطالب برای دوازدهم وتما

رأی دهندگان
    81. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیر

26 32.10%
    • بله

14 17.28%
    • تعویق کنکور تا عادی شدن نسبی شرایط برای بر گزاری کنکور را خواستارید

46 56.79%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 169
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

کنکور از ۸۰ درصد محتوای دروس پایه دوازدهم برگزار می‌شود!!

https://www.farsnews.ir/news/1399020...ای-دروس
      واقعا خبر شکه کننده ای است تکلیف پشت کنکور نظام جدید وقدیم چه می شود
      ایا با 3 نوع سوال در کنکور 99 برای هر رشته اصلی مواجه هستیم !
      ایا کنکور در همان زمان مقرر بر گزار می شود
      تکلیف پروتکل های بهداشتی در عدم اجتماع در امتحان نهایی وکنکور چه می شود
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      https://www.farsnews.ir/news/1399020...ای-دروس
      واقعا خبر شکه کننده ای است تکلیف پشت کنکور نظام جدید وقدیم چه می شود
      ایا با 3 نوع سوال در کنکور 99 برای هر رشته اصلی مواجه هستیم !
      ایا کنکور در همان زمان مقرر بر گزار می شود
      تکلیف پروتکل های بهداشتی در عدم اجتماع در امتحان نهایی وکنکور چه می شود
      تا موقعی که سازمان سنجش ااعلام نکنه هیچ چیز قطعی نیست همچنین اینو هم اضافه کنید که اموزش پرورش تصمیم گیرنده نیست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      همه امیدم به فیزیک اتمی و هسته ای بود :/ بیشعور منی که نشستم خودمو ج ... دادم فیزیک مبحث امتخاب کردم واسه 30 درصد گناه من چیه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتی همینم درست حسابی اعلام نمیکنن
      یه مشت جا..ش که اعصاب کل مملکت رو به هم ریختن .
      امیدوارم هر پی سریعتر یه خبر درست حسابی اعلام کنن .با این خبرای هر دقیقه یه ک...شر تنها چیزی که بهمون میرسه سردرگمیه نه میدونیم بخونیم نه میدونیم که میتونیم با خیال راحت نخونیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینجوری باشه که به ضرر خود دوازدهمیا هم میشه . شما فرض کن میاد به جای تا سه یا4 تا تست حرکت ..6 تا حرکت تست بده ...دینامیک هم همین طور . چیز جالبی نیست . اگر هم اینجوری بشه تمام بودجه بندی و خراب میکنن . الان دیگه سوالا خیلی وقته طرح شدن فکر نکنم خود سنجش همچین کاری انجام بده .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      اینجوری باشه که به ضرر خود دوازدهمیا هم میشه . شما فرض کن میاد به جای تا سه یا4 تا تست حرکت ..6 تا حرکت تست بده ...دینامیک هم همین طور . چیز جالبی نیست . اگر هم اینجوری بشه تمام بودجه بندی و خراب میکنن . الان دیگه سوالا خیلی وقته طرح شدن فکر نکنم خود سنجش همچین کاری انجام بده .
      متاسفانه به نظر میاد قصدشون همینه :/ ما نابود میشیم و کنکور احتمالا همون دو سری سوال میمونه . نظام جدیدی ها با حذفیات و نظام قدیمی ها بدون حذفیات

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما فقط بخونید . کاری به حذف و این چیزا نداشته باشین . فوقش اگه همچین خبری تایید شد ...تمرکزتون و بزارین رو دهم و یازدهم .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاش درست حسابی اعلام کنن خب، من فصلای آخر رو نخونده بودم نشستم وقت گذاشتم خوندم، تکلیف چی میشه واقعا؟ الانم که این جوری میگن نمیدونم برم روی اون قسمت تکمیل کنم آموزشو یا نه!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتی اگه هشتاد درصد مطالب دوازدهم بیاد تو کنکور بازم خیلی چیز خاصی فکر نکنم حذف شه. یعنی آریان حیدری لایوی که جمعه هفته پیش گذاشته بود راجب همین حذف بود حداقل ریاضی نظام جدید رو که گفت چیز خاصی حذف نمیشد یه دایره بود اگه اشتباه نکنم با یه بخش احتمال. وقتی اینا برای نظام جدید حذف شه برای نظام قدیمم خود به خود حذفه چون27 تا سوال تقریبا مشترکه. ولی برای اونایی که میخواستن گزینشی بخونن یکم کار سخت میشه. سنجش که تکلیفش با خودش مشخص نیست من به بخش پرسش پیام دادم گفتن فعلا هیچی نمیدونیم منتظریم ببینیم شرایط چطوری میشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      حتی اگه هشتاد درصد مطالب دوازدهم بیاد تو کنکور بازم خیلی چیز خاصی فکر نکنم حذف شه. یعنی آریان حیدری لایوی که جمعه هفته پیش گذاشته بود راجب همین حذف بود حداقل ریاضی نظام جدید رو که گفت چیز خاصی حذف نمیشد یه دایره بود اگه اشتباه نکنم با یه بخش احتمال. وقتی اینا برای نظام جدید حذف شه برای نظام قدیمم خود به خود حذفه چون27 تا سوال تقریبا مشترکه. ولی برای اونایی که میخواستن گزینشی بخونن یکم کار سخت میشه. سنجش که تکلیفش با خودش مشخص نیست من به بخش پرسش پیام دادم گفتن فعلا هیچی نمیدونیم منتظریم ببینیم شرایط چطوری میشه
      توی ریاضی و زیست چیز خاصی نیست ولی توی فیزیک.و شیمی اون فصلای آخر مهمن. کاش زودتر تکلیف ما رو معلوم کنن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra001 نمایش پست ها
      توی ریاضی و زیست چیز خاصی نیست ولی توی فیزیک.و شیمی اون فصلای آخر مهمن. کاش زودتر تکلیف ما رو معلوم کنن
      آره همه چی رو هواست ولی شاید قلمچی هم برای همین برنامه نظام جدید رو عوض کرده نمیدونم. ما نظام قدیما فقط نگران زمان کنکوریم. نظام جدیدای فارغ‌التحصیل نگران حذفیات و زمان کنکور دانش آموزا هم نگران نهایی، حذفیات و زمان کنکور هرکی یه بدبختی داره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه داره حالم بهم میخوره....:/

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      1399-02-05 ساعت 11
      دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با تاکید بر اتمام تدریس تا پایان اردیبهشت گفت: هیچ محتوای درسی حذف و یا به سال آینده منتقل نمی‌شود.
      1399-02-06 ساعت 09
      معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: امتحانات پایه دوازدهم قطعا حضوری خواهد بود و حجم امتحانات هم 80 درصد محتوا با 20 نمره خواهد بود و 20 درصد هم نمره اختیاری است؛ آزمون کنکور هم بر اساس آن خواهد بود.

در عرض 22 ساعت حرفشون رو تغییر میدن
      احسنت به این همه تدبیر
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصول اخر ریاضیات تجربی زیاد مهم نیستن چون مقاطع مخروطی و قسمت احتمال کل مطلب خاصی ندارن. در واقع قسمتای مهم ریاضی تجربی دوازدهم همون مشتق و کاربرد مشتق و اینا بود که خب تموم شد و رفت.

ولی ما رشته ریاضیا دهنمون یکم سرویس شده چون مشتق و کاربرد مشتق میشن فصلای اخر کتاب حسابانمون که روهم ۶ تا سوال دارن.
      دوباره از اونور ریاضیات گسسته هم فصل اخرش میشه بخش ترکیبیات که توی کنکور 4-5 سوال داره.
      کتاب هندسه هم فصل آخرش میشه بردار ها ک 1-2 تست داره.

یعنی الان عملا از 55 تست ریاضی ما, ده یازده تاش رو هواست

فیزیک هم که خب اتمی هسته ای بود خیلیا امید بسته بودن بهش چون سوالاتش آسون تر بود.

شیمی هم فصل آخر دوازدهم تو 98 حدودا 4 تا سوال داشت که بازم تعداد مهمیه.

حالا فعلا درسمونو بخونیم ببینیم این بزرگان چطوری قراره .. بزنن تو زندگیمون
      ویرایش توسط yeetmaster : 06 اردیبهشت 1399 در ساعت 13:18

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تصویب شده مگه؟
      ♡Be your Own HERO

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن