خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قبولی در پزشکی با مدرک لیسانس

افراد رو میشناسید ک بعد گرفتن لیسانس یا ارشد دوباره کنکور داده باشن و دندون یا پزشکی قبول شده باشن؟
      ادمایی میشناسید ک حدودا۳۰ وارد پزشکی شدن؟الان راضی هستند ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      افراد رو میشناسید ک بعد گرفتن لیسانس یا ارشد دوباره کنکور داده باشن و دندون یا پزشکی قبول شده باشن؟
      با سلام
      ببخشید ولی تکلیف خودت با خودت مشخص نیست، یا بخواه و براش بجنگ یا هیچی سن فقط یک عدده ببین اگه پنجاه سالت بشه دوست داری همینی ک هستی باشی یا اونی ک میخوای (یعنی خودتو تو اون موقعیت ها بذار ببین کدومو میخوای) بعد طبق اون تصمیم بگیر و چیز دیگه ای برات مهم نباشه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز ،من تمام اطرافیانم متخصص ها ی معروفی هستند.همشون در سن ۱۹ یا ۱۸ وارد پزشکی شدن..
      منم اولین پرستارم...همون طور ک میدونید عضو هیات علمی شدن.... محدوده سنی داره منم فقط بخاطر محدودیت ها عنوان کردم تا ببینم افراد مشابه من چ میسر رفتن
      و چ پیشنهاداتی دارن،وگرنه در ذات هدف من و مصمم بودنم هیچ شکی نکنید.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز ،من تمام اطرافیانم متخصص ها ی معروفی هستند.همشون در سن ۱۹ یا ۱۸ وارد پزشکی شدن..
      منم اولین پرستارم...همون طور ک میدونید عضو هیات علمی شدن.... محدوده سنی داره منم فقط بخاطر محدودیت ها عنوان کردم تا ببینم افراد مشابه من چ میسر رفتن

پیشنهادم بهت رشته دندانپزشکیه . چون یک سال کمتر از پزشکی طول میشکه و بعضی سختی های رشته پزشکی رو نداره و مدرک عمومیش با ارزش تر از مدرک عمومی پزشکی هستش .

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مطمئنید عضو هیئت علمی شدن محدودیت سنی داره ؟
      مثلا واسه یک متخصص یا فوق تخصص محدودیت سنیش چقدره ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو دانشکده دیدم مطمنا راضی هستن اگه نبودن که این مسیرو انتخاب نمیکردن
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام نمونه ها: دکتر الناز جعفری و دکتر کوثر کوکه‌ای
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بله میشناسم ولی بدانید و آگاه بشید توی پزشکی براتون چیزی نریختن اگه سی سالگی قبول بشید تا اتمام طرح و این حرفا نزدیک چهل سالتون شده و تازه یه پزشک عمومی شدید باید استامینوفن و ادالت کلد و ستیریزین تجویز کنید.
      Responsible for the MEMEs of the association

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      دارو بهتره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

مطمئنید عضو هیئت علمی شدن محدودیت سنی داره ؟
      مثلا واسه یک متخصص یا فوق تخصص محدودیت سنیش چقدره ؟
      سلام،بله فعلا ک اینطور است...برای اینکه ب قول خودشون نیرو جوان جذب کنن.
      در مورد تخصص هم قبلا بود برا بعضی رشته ها...ولی الان ن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezaaaaa نمایش پست ها
      بله میشناسم ولی بدانید و آگاه بشید توی پزشکی براتون چیزی نریختن اگه سی سالگی قبول بشید تا اتمام طرح و این حرفا نزدیک چهل سالتون شده و تازه یه پزشک عمومی شدید باید استامینوفن و ادالت کلد و ستیریزین تجویز کنید.
      دوست عزیز،اتفاقا پزشکی خیلی.ریختن،من عاشق رشته ام هستم ول تو ایران جایگاه خودش پیدا نکرده...منم قصد مهاجرت ندارم.
      من ب خاطر پول و مقام نمیخونم ،صرفا هدفم اینه دانشگاه و رشته ک براش تلاش کردم ولی ی اتفاق باعث شد از دست بدم رو دوباره بدست بیارم.
      قصدم اینه ان شاالله رتبه زیر ۲۰کشوری بیارم.....همون چیزی ک استادام ب من اقای باستانی میگغتن
      منتها ایشون تلاش کردن ۱ شدن....
      منم با ی اشتباه کبریت کشیدم ب اینده علمی و ارزو های والدینم.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام،بله فعلا ک اینطور است...برای اینکه ب قول خودشون نیرو جوان جذب کنن.
      در مورد تخصص هم قبلا بود برا بعضی رشته ها...ولی الان ن
      سلام و عرض خسته نباشید
      چون با موضوع هیئت علمی شدن یمدت درگیر شدم میتونم راهنماییتون کنم
      اولا چیزی که درباره سن گفتن واسه ارشد تا سی سال و واسه دکترا تا چهل ساله اما چیزیکه از سن مهم تره سوابق تونه و اینکه تو اون زمینه تا چه حد مقاله دادید کنگره و کنفرانس و همایش ایجاد کردید و ... و اینکه ایا عضو استعداد درخشان و بنیاد ملی نخبگان بودید یا نه یعنی چیزی که از سن مهم تره نمرات سامانه علم سنجیه
      عرض کنم که برای رشته ما امسال استادی استخدام شد واسه درس اصول و فنون مراقبت هامون که 33 سال سن داشت و ارشد پرستاری اورژانس رو داشت اینو ایشون به ما گفت تو یه سوالی که اول سال ازشون پرسیدیم
      اما اطلاعات اصلی من از هیئت علمی شدن به اونجا برمیگرده که دکتر نوری نائب رئیس اورژانس کشور که استاد ما هم هست گفت که بزودی دانشکده فوریت های پزشکی ایجاد میشه و از دانشکده پیراپزشکی جدا میشه پس ارشدتونو بخونید تا عضو هیئت علمی بشید بعد در مورد سن ازش پرسیدم فرمودند که سن زیاد مهم نیس اگه سوابقتون درست باشه

دیگه مطرح ترین دانشگاه ایران ، تهران ، اگه به سن زیاد گیر نده اون یکی دانشگاه ها مخصوصا ازاد و اینا اصلا گیر نمیدن
      شما به فکر ارشدتون باشید و به فکر سوابق جمع کردن حتی اگه پزشکی هم قبول شی سوابق نداشته باشی جذب نمیشی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

سلام و عرض خسته نباشید
      چون با موضوع هیئت علمی شدن یمدت درگیر شدم میتونم راهنماییتون کنم
      اولا چیزی که درباره سن گفتن واسه ارشد تا سی سال و واسه دکترا تا چهل ساله اما چیزیکه از سن مهم تره سوابق تونه و اینکه تو اون زمینه تا چه حد مقاله دادید کنگره و کنفرانس و همایش ایجاد کردید و ... و اینکه ایا عضو استعداد درخشان و بنیاد ملی نخبگان بودید یا نه یعنی چیزی که از سن مهم تره نمرات سامانه علم سنجیه
      عرض کنم که برای رشته ما امسال استادی استخدام شد واسه درس اصول و فنون مراقبت هامون که 33 سال سن داشت و ارشد پرستاری اورژانس رو داشت اینو ایشون به ما گفت تو یه سوالی که اول سال ازشون پرسیدیم
      اما اطلاعات اصلی من از هیئت علمی شدن به اونجا برمیگرده که دکتر نوری نائب رئیس اورژانس کشور که استاد ما هم هست گفت که بزودی دانشکده فوریت های پزشکی ایجاد میشه و از دانشکده پیراپزشکی جدا میشه پس ارشدتونو بخونید تا عضو هیئت علمی بشید بعد در مورد سن ازش پرسیدم فرمودند که سن زیاد مهم نیس اگه سوابقتون درست باشه

دیگه مطرح ترین دانشگاه ایران ، تهران ، اگه به سن زیاد گیر نده اون یکی دانشگاه ها مخصوصا ازاد و اینا اصلا گیر نمیدن
      شما به فکر ارشدتون باشید و به فکر سوابق جمع کردن حتی اگه پزشکی هم قبول شی سوابق نداشته باشی جذب نمیشی
      مرسی ممنون از راهنمایی کامتلتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن