خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

بعد دوماه و ده روز باسوالات جدید

سلام بچه ها من اخرین بار اواسط بهمن اومدم تاالانم تومجازی نبودم تاامروز ک ابجیم گوشیموواورد ...دوستان اول ازهمه فکر تعویق نباشین چون فقط حاشیه اس ...

دوما چن تاسوال ؟؟؟؟؟؟

من زیست تموم کردم الان واسه دوره چیکارکنم؟فقط خلاصه هاموبخونم یا کتاب بخونم؟ تست چن تابزنم؟

دوم فیزیک وریاضی دوتا مبحثم مونده؟به نظرتون مباحث غیرمشترک نخونم بهترنیس البته انتگرال ،ماتریس خوندم واسه کاربرد اون نمودارها ومجانب نمیخام بخونم چون وقت نیس ،بعدش واسه مرور اینام یه توضییحی عنایت بفرمایید
      سواله دیگم نکته وتست حیدری چقدرمفیدهه واسم؟؟؟؟

۳)تودتباله ها مباحث مشترک بخونیم کفایت میکنه؟؟؟

۴)واسه عربی من قبل عیدتموم کردم باتست کافی ولی الاااااان بازم میلنگم

۵)بچه ها دوران جمع بندی منظور فقط تست زدنه .....یاازمون کنکور دادن .....اخه من الان یادم رفته واسه دوره چیکارکنم من ۲۷اردیبهشت کله مباحثثومیبندم بعدش باید چیکارکنم؟؟؟

خواهشا جواب بدین من فقط دوروز به گوشی دسترسی دارم......؟..........

اها سوالایه بعدیمم مونده شرمنده...واسه زبان کلوززدن راحته یاریدینگ وواسه کلوز چه آپشن هایی یادبگیریمممم

کلا بگین چطورهمه درسارو ببندم زیادیش یادم رفته ..خیلی مرسی..

۹۹/۲/۴

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جمع بندی یعنی هر چی به عنوان آموزش خوندی رو بیای تو این دوران مرورش کنی از خودت آزمون بگیری ببینی چند چندی ، اصلا به اون چیزی که میخوای رسیدی یا نه
      اگه نرسیدی با تمرین بیشتر درصدت رو افزایش بدی
      با سوالات کنکور آشنا بشی چون سبک شون اکثرا تکراریه

واسه عمومی اول بقچه ای جمع کن
      بعدش فقط کنکور عمومی بزن و مرور و رفع اشکال کن
      مثلا واسه ادبیات اول قسمت های لغات و تاریخ و ... رو بخون
      من تازه با کتاب موج آزمون ادبیات آشنا شدم واقعا بهترین کتاب جمع بندیه
      قسمت هارو که کار کردی آزمون هاشو روزی یه دونه بزن 29 تاس
      عربی فیلم ناصح زاده 14 ساعته رو ببین یا جمع بندی خیلی سبز یا خط ویژه گاج هر 3تاش واقعا عالین یکیشو کار کن
      البته کنار خط ویژه و فیلم باید یکمم از کتاب تستت تست بزنی
      دینی که باید حفظ بشی دیگه مخصوصا آیات رو
      خط ویژه و موج آزمون هر دو درسنامه هاشون خوبه تستاشونم خوبه
      من واسه تست آزمون خیلی سبز کار میکنم اونم انصافا خییلی خوبه

انگلیسی کلوز واقعا راحت تره
      چون دو دور که متن رو بخونی 4 تا سوالش رو راحت جواب میدی که عین سوال وکب میمونه
      میمونه یه تستش که تست گرامره و کاملا به سطح گرامر شما بستگی داره
      اکثرا هم معلوم مجهوله یا افعال کمکی
      اگه وضعت خوبه مستقیم آزمون بزن من آزمون خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم
      اگه نه خط ویژه رو کار کن

همه اینارو با روزی 3 ساعت تا آخر اردیبهشت تموم میکنی
      از خرداد روزی یه آزمون عمومی بزن همراه سه روز یکبار ها
      مثلا امروز جامع تجربی 95 زدی دیگه عمومی نزن بجاش فرداش ریاضی 95 و پس فرداش انسانی 95 رو بزن. بعدش جامع خارج تجربی 95 فرداش هنر 95 و پس فرداش زبان 95

حتما حتما کلاسور یا دفتر جمع بندی بردار که توش تحلیل های آزموناتو و نکاتی که مشکل داری یا فراموش میکنی رو بنویس
      یه هفته مونده به کنکور هر روز بخونش
      این از عمومی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      جمع بندی یعنی هر چی به عنوان آموزش خوندی رو بیای تو این دوران مرورش کنی از خودت آزمون بگیری ببینی چند چندی ، اصلا به اون چیزی که میخوای رسیدی یا نهاگه نرسیدی با تمرین بیشتر درصدت رو افزایش بدیبا سوالات کنکور آشنا بشی چون سبک شون اکثرا تکراریهواسه عمومی اول بقچه ای جمع کنبعدش فقط کنکور عمومی بزن و مرور و رفع اشکال کنمثلا واسه ادبیات اول قسمت های لغات و تاریخ و ... رو بخون من تازه با کتاب موج آزمون ادبیات آشنا شدم واقعا بهترین کتاب جمع بندیهقسمت هارو که کار کردی آزمون هاشو روزی یه دونه بزن 29 تاسعربی فیلم ناصح زاده 14 ساعته رو ببین یا جمع بندی خیلی سبز یا خط ویژه گاج هر 3تاش واقعا عالین یکیشو کار کنالبته کنار خط ویژه و فیلم باید یکمم از کتاب تستت تست بزنیدینی که باید حفظ بشی دیگه مخصوصا آیات روخط ویژه و موج آزمون هر دو درسنامه هاشون خوبه تستاشونم خوبهمن واسه تست آزمون خیلی سبز کار میکنم اونم انصافا خییلی خوبهانگلیسی کلوز واقعا راحت ترهچون دو دور که متن رو بخونی 4 تا سوالش رو راحت جواب میدی که عین سوال وکب میمونهمیمونه یه تستش که تست گرامره و کاملا به سطح گرامر شما بستگی دارهاکثرا هم معلوم مجهوله یا افعال کمکیاگه وضعت خوبه مستقیم آزمون بزن من آزمون خیلی سبز رو پیشنهاد میکنماگه نه خط ویژه رو کار کنهمه اینارو با روزی 3 ساعت تا آخر اردیبهشت تموم میکنیاز خرداد روزی یه آزمون عمومی بزن همراه سه روز یکبار هامثلا امروز جامع تجربی 95 زدی دیگه عمومی نزن بجاش فرداش ریاضی 95 و پس فرداش انسانی 95 رو بزن. بعدش جامع خارج تجربی 95 فرداش هنر 95 و پس فرداش زبان 95حتما حتما کلاسور یا دفتر جمع بندی بردار که توش تحلیل های آزموناتو و نکاتی که مشکل داری یا فراموش میکنی رو بنویسیه هفته مونده به کنکور هر روز بخونشاین از عمومی
      منم عربی آلا میبینم اعلا نخوندم واسه تخصصی ها چیکارکنم؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      منم عربی آلا میبینم اعلا نخوندم واسه تخصصی ها چیکارکنم؟
      واسه ریاضی و فیزیک اگه سطحت خوبه بیا تستای کنکور تجربی و ریاضی (برای فیزیک) بزن
      اگه سطحت به اونجایی که میخوای نرسیده (زیر 40) از موج آزمون یا خط ویژه واسه ریاضی استفاده کن
      واسه فیزیک خلاصه نکات و فرمول هارو بنویس و یع تعدادی تست از همون کتاب تستت که کار کردی بزن
      مثلا گاج واسه حرکت 650 تا تست داره تو هر 5 تا یکی بزن بشه 130 تا و تو یه روز هر فصلت رو مرور کن
      از خرداد حتما 3 روز یکبار هارو کار کن و تیپ سوالات رو کاملا مسلط باش

واسه شیمی نظر من رو موج آزمونه
      اول یه آزمون ازش بزن بعد تحلیل کن بعد همون قسمت رو از کتاب مرور کن
      خیلی از دوستام که درصد بالای 70~80 زدن تو کنکور میگفتن موج آزمون رو واسه جمع بندی کار کردیم و راحت 20~30 درصد اضافه کرد بهمون

واسه زیست هم شاید روش من مناسب شما نباشه چون خیلی سرعتیه

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      واسه ریاضی و فیزیک اگه سطحت خوبه بیا تستای کنکور تجربی و ریاضی (برای فیزیک) بزن
      اگه سطحت به اونجایی که میخوای نرسیده (زیر 40) از موج آزمون یا خط ویژه واسه ریاضی استفاده کن
      واسه فیزیک خلاصه نکات و فرمول هارو بنویس و یع تعدادی تست از همون کتاب تستت که کار کردی بزن
      مثلا گاج واسه حرکت 650 تا تست داره تو هر 5 تا یکی بزن بشه 130 تا و تو یه روز هر فصلت رو مرور کن
      از خرداد حتما 3 روز یکبار هارو کار کن و تیپ سوالات رو کاملا مسلط باش

واسه شیمی نظر من رو موج آزمونه
      اول یه آزمون ازش بزن بعد تحلیل کن بعد همون قسمت رو از کتاب مرور کن
      خیلی از دوستام که درصد بالای 70~80 زدن تو کنکور میگفتن موج آزمون رو واسه جمع بندی کار کردیم و راحت 20~30 درصد اضافه کرد بهمون

واسه زیست هم شاید روش من مناسب شما نباشه چون خیلی سرعتیه
      سپاس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن