خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خودمم زیاد مایل نبودم ثبت نام کنم الان مصمم تر شدم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      سلام دوستان راجع به کلاسای نکته و تست فوق العاده ب داهنماییتون نیاز دارممن سال اولی ک کنکور میدم و کاملا بی تجربه ک کدوم کار درسته و کدوم کار غلط تا اخر عید نهایتا تا پایان هفته اول عید مباحثمو رو تموم میکنم بعضی از درسارو خیلی عالی و بعضی رو ب صورت متوسط بلدم قصدم اینه ک بعد عید برم رو دور تست زنی صبح تا شب فقط تیت بزنم حالا این کلاسای نکته و تست رو نمی دونم برم یا نه میترسم ثبت نام کنم تایمم گرفته بشه از ی ور دگ هم میترسم نرم ضرر کنم حالا اگ شما دوستان تجربشو داشتین لطفا صادقانه راهنماییم کنین مطمئنم من رو درک میکنین بالاخره خودتون کنکور دارین یا این دوررو پشت سر گذاشتین و میدونین ک من الان چ فشار و استرسی رومه واقعا هر کی کمکم کنه بندرو ممنون و مدیون خودش کرده
      سلام دوست عزیز
      من در مورد نکته تست ها قبلا این پست رو نوشته بودم بخونید:

27 فروردین سنجش جامع پایه رو شرکت کن یا از خودت یه آزمون جامع کنکوری بگیر
      با توجه به
      درصدا
      و
      تایم
      و
      توانایی
      خودت و
      هدف گذاری
      که داری میتونی تصمیم بگیری چیکار کنی

ولی بطور کلی بخوام یه بررسی داشته باشم
      نکته تست داخل دروس عمومی فقط دو تا درس به درد میخوره
      یکی عربی به درد میخوره اونم فلاح که تایم زیادی هم نمیگیره ولی همه چیزو کامل مرور میکنه و حتی اگه کسی 0 هم باشه خیلی کمک کننده است.
      یکی هم برای کسی که زبانش خیلی ضعیف باشه نکته تست کیاسالار (یا زینعلی) خوبه
      برای دینی
      فقط و فقط
      ده ها دور مرور متن کتاب و زدن آزمون و مرور هر شب آیات کمک کننده ست
      و هیچ نکته تستی به درد بالا زدن نمیخوره.

برای ادبیاتم
      آزمون جامعآزمون جامعآزمون جامع
      +
      تحلیل دقیق
      (کتاب تیزشیم از شاهین زاد و موج آزمون بهترین منابع جمع بندی و آزمون محسوب میشن)

برای دروس اختصاصی هم طبیعتا سطح درسی و درصدی که اون موقع میزنی خیلی مهمه
      ولی اگه نکته و تستی کمک کننده باشه بیشتر داخل درس
      زیست
      (حنیف یا عمارلو به نظرم نکته تست حنیف و همایش عمارلو همونی که دو سه روز برگزار میکنه دم کنکور خیلی ترکیب شاخی میشه)
      منظورم از "کمک کننده" اینه که هم به درد درصدای پایین 10 20 30 درصد بخوره هم به درد مرور و تست جدید واسه درصدای بالاتر که درصد شون تثبیت بشه و حتی رشد کنه
      ریاضی و فیزیک ولی به نظرم هیچ نکته تستی به درد کسی که بالای 40-50 درصد هست و میخواد مرور کنه و درصدشو بالاتر ببره نمیخوره و فقط
      وقت تلف کردنه
      ، بهتره برای این دو درس موج آزمون کار کرد و آزمون زد.
      ولی برای کسی که خیلی ضعیفه و دیگه هیچی برای از دست دادن نداره
      (درصد 10 20 درصد)
      نکته تست ملاک پور
      یا
      آریان
      ،
      مهم اینه با سبک کدوم حال کنی
      ، من خودم آریان رو بهتر میدونم واسه کسی که
      فوق العاده ضعیفه
      و از ریاضی
      نفرت
      داره و میخواد دیگه هر طور شده 30-35-40 درصدی بزنه مطمئنم میتونه باهاش. و فیزیک یحیوی خیلی کمک کننده ست و میتونه 20 30 درصدی رشد بده درصد رو به شرطی که باهاش جلو بیای و تکلیفاشو انجام بدی.

برای شیمی هم با توجه به سوالات داغون سال 99 به نظرم بهتره اول
      متن کتابو
      100 بار مرور کنی و تو اولویت بزاریش بعدم واسه مسائل تا میتونی
      آزمون
      بزنی و تحلیل کنی (هر تست سخت و آسونی هست پیدا کن بزن از آزمونای آزمایشی جامع و ...) ، به نظرم نکته تست شیمی نه به درد اونی که ضعیفه میخوره و نه اونی که قویه.

بحث دیگه ای هم که هست اینه که این کلاس هایی که تحت عنوان نکته تست برگزار میشن نه از نظر بحث تستی کامل هستن و نه از نظر بحث آموزش
      یعنی شما اگر جایی داخل آموزش هنوز مشکل داری نمیتونی 100 درصدی مطمئن باشی که مشکلت رفع میشه و اگر هم تست کم کار کردی نمیتونی روی تست هایی که اون دبیر سر کلاس حل میکنه حساب ویژه باز کنی و اینطور خودتو قانع کنی که من الان با این 30 تستی که این دبیر از حرکت شناسی زد دیگه کامل فصل واسم مرور شده ،
      پس باید یه تایمی هم بزاری و خودت تست پوششی و آزمونی حل کنی تا اولا مشکلاتت پیدا میشن ثانیا مطالب فراموش شده بازیابی بشن و ثالثا کم تسلطی ها و اون مطالبی که نخوندی تبدیل به قوتت سر جلسه کنکور بشن.
      در مورد بحث شرکت کردن و نکردن هم به نظرم یه بحث کاملا سلیقه ای و شخصی هست ،
      مثلا یک نفر نکته تست میره و باعث میشه طبق برنامه دبیر تازه انرژی بگیره و خودشم بخونه و فرصت بیشتری روی اون درسی که ضعیف بوده بزاره
      یه نفر هم برعکس ، با این دیدگاه که این دبیر قراره واسم کولاک کنه میره کلاسشو شرکت میکنه و در نهایت بدون هیچ تست زدن و تلاش کردنی کنکور رو هم خراب میکنه و مشکلش رو هم میندازه گردن نکته تستی که شرکت کرده یا اون جزوه ای که ناقص بوده.

مطلب آخرم این که تقریبا 90 درصد رتبه های زیر 1000 کشوری از مدارس خاص بودن ! اگر استثنا ها رو کنار بزاریم به این نتیجه میرسیم که یه دبیر خوب و صد البته تلاش و تست و پیش روی با برنامه اون دبیر خوب همچین بی تاثیر هم نیست پس اگر خواستید شرکت کنید اولا توصیه هایی که بالاتر گفتمو در نظر داشته باشید ثانیا کار و تست رو گردن اون استاد نندازین ثالثا اگر مشکل مالی دارید از تلگرام دانلود کنید.
      موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلم گفت و گو با حسین بصیری عالی بود.

دست شما درد نکنه josef76

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      هر وقت به این فکر ها میافتم عبدالله رئیسی رتبه 2 رو به یاد میارم که اصلا تاملند و کلاسینو رو میگفتی بهش فکر میکرد اسم ماشینن ؟؟ اسم کشورن؟؟ اسم ادمن؟؟ اسم معلم ان ؟؟ اصلا میدونست این اسامی چی هستن؟؟ فقط با آبی قلمچی خونده بود اونم قلمچی بورس کرده بود بهش داده بود کتابارو و هیچی نداشت هیچیییی
      مصاحبه ش رو ن گوش دادم میگفت فلسفه منطق رو از رو درسنامه نمیفهمیدم تا جایی که شاید 15 بار یه درسنامه رو میخوندم تا بفهمم چی چی هستش
      بعد الان تاپیک میاد بالا نکته و تست لازمه
      چرا عبرت نمیگیریم که موفقیت در کنکور به نکته تست و کتاب و کلاس و مشاور و ... بستگی نداره و در خیلی مواقع حتی امکانات میشن بلای جان مثل همین فضای مجازی و اینترنت و .. اینقدر یاد گرفتیم که همه چیزو به راحتی بدست بیاریم که یه حسی بهممون میگه کنکور رو هم اینجوری بدست بیار و موسسات کنکوری هم اینو میدونن و با تبلیغات پر زرق و برقشون میخوان این حس رو القا کنن که حتی اگه صفری و نخوندی بد بخت بیچاره ای عیب نداره فقط با کلاس نکته و تست ما بیا جلو همه چی اوکی میشه و ....
      مگر کلاسهای جامعشون به گفته خودشون جامع و کامل و همه چی تمام نبود؟؟؟پس چرا نکته و تست ؟؟ خوب اگه کلاسای جامع شون کامل بود چرا باز دارن با کلاس نکته و تست نواقص کلاس جامعشون رو برطرف میکنن؟؟ اگه به خاطر این هست که عده ای از قافله عقب مونده رو هم اینجوری تیغ بزنن و بگن دیر نیست چرا موقعی که مهر هست میگن بچه ها بیاید کلاسامون این دیگه اخرین فرصته؟؟

پ.ن : مخاطب کلی حرفهام استارتر عزیز نبودن و جمع زیادی از افراد که در کف کتاب و کلاس و .. هستن رو دربر میگرین
      پ.ن2:در مورد سوال استارتر هم باید بگم که هر راهنمایی برای ایشان نادرست هست چرا که سوال اشتباه هستش و من و دیگران از وضعیت فرد اصلا اطلاعی نداریم و هر کس شرایطش را بهتر از هر کس دیگری درک میکند و نیازش را میداند

ایشون شرایط مالیش و نداشته دلیل نمیشه ماهم استفاده نکنیم
      رتبه دو کشوری از شهر تبریز بود این فقط با معلم خصوصی از تهران و تبریز شد رتبه 2 کشوری
      رتبه خوب اوردن فقط استفاده ی درست از امکانات هست همین

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      ایشون شرایط مالیش و نداشته دلیل نمیشه ماهم استفاده نکنیم
      رتبه دو کشوری از شهر تبریز بود این فقط با معلم خصوصی از تهران و تبریز شد رتبه 2 کشوری
      رتبه خوب اوردن فقط استفاده ی درست از امکانات هست همین
      کلاسای نکته و تست واسه دروس ریاضی و فیزیک تاثیرش بسیار بسیار کمه فقط در این حد که آدم مطلب رو ازش هیچی نفهمیده باشه بره ببینه و بازم تاثیر آنچنانی مثل آزمون و تست نداره .
      در ضمن رتبه ۲ کشوری از تبریز که شما فرمودید از این امکانات مثل آریان حیدری و امثالهم استفاده نکردن . مدرسه های سمپاد سبک تدریس معلماش ۱۸۰ درجه با آریان حیدری و قضاتی متفاوته .
      برای رتبه های برتر موسسه های کلاسینو و تاملند کاملا پیش پا افتاده هستند و واسشون مثل جوک میمونه.
      ویرایش توسط Amir_H80 : 26 بهمن 1399 در ساعت 16:05

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نکته وتست دروس عمومی همون عربی بهترین درسه که میتونه کمک کنه وخودمم قصد دارم شرکت کنم اگه پولش جور بشه ادبیات ودینی باید خودت بخونی و زبانم حتی برای کسی که صفره میتونه یه لقمه گرامر بگیره و هرروز لغت ومتن کارکنه
      برای دروس اختصاصی هم شاید فقط بدرد یه بچه پولداری بخوره که تا الان چیزی نخونده ومیخواد 30 40 درصد تو درس ها بزنه وحوصله نداره حودش بخونه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کلاسای تست محورو هستم کلا، البته اولویت سراسری بعد ایده محور.
      به سطح متوسط تسلطت رسیدی بعد عید که تموم کردی، ببین با ثبت نام پایه تری یا نه.

از امکاناتتم استفاده کن پسر. همون رتبه برتر روستایی اگه بهش آیکیورو میدادن غرقش میشد. از کجا معلوم نداشته البته
      ماز مصاحبه کنه میگه ما خوبیم. قلمچی مصاحبه کنه میگه ما نبودیم این رتبه برترم نبود. یه پشتیبانش گفته بود من فلانیو به اینجا رسوندم
      خودمم ترازم پایین اومد یه آزمون، پشتیبان گفت چرا؟ گفتم چون تست کمتر زدم. گف خب مصاحبه میگیرم بگو از آبی کانون این دو هفته استفاده نکردم، حقیقتش گفتمدروغم نگفتمزومم رو تستای سراسری که آبیم همینه تقریبا

درستش اینه بین منابع مختلف سردرگم نشی،
      نکته و تستم چون تست محوره ن درسنامه محور خوبه به نظرم نگران تلف شدن وقتت نشو.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      کلاسای نکته و تست واسه دروس ریاضی و فیزیک تاثیرش بسیار بسیار کمه فقط در این حد که آدم مطلب رو ازش هیچی نفهمیده باشه بره ببینه و بازم تاثیر آنچنانی مثل آزمون و تست نداره .
      در ضمن رتبه ۲ کشوری از تبریز که شما فرمودید از این امکانات مثل آریان حیدری و امثالهم استفاده نکردن . مدرسه های سمپاد سبک تدریس معلماش ۱۸۰ درجه با آریان حیدری و قضاتی متفاوته .
      برای رتبه های برتر موسسه های کلاسینو و تاملند کاملا پیش پا افتاده هستند و واسشون مثل جوک میمونه.
      قبل از اینکه نمره منفی بده خوب رو جملات من فکر میکردی
      ایا من گفتم کلاسینو یا تاملند یا هر کلاس انلاین دیگه ای خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      یا کلاس نکته و تست حتما باید بری تا قبول بشی!
      خیررررر من هیچ کدوم از اینا رو نگفتم
      ما عقل داریم چون انسانیم
      و بر اسا عقلمون میتونیم تصمیم بگیریم
      هر کلاسی نه خوبه نه بده
      ادما بر اساس شرایط و نیازشون باید انتخاب کنن
      که به چیزی نیاز دارن
      مشکل شما اینه که به قضیه نگاه 0 و 100 دارین ( یا همه چیز بده یا همه چیز خوبه)

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظر شخصی خودم اینه که سه ماه مونده به کنکور فقط به کررات ازمون جامع بزنی هرچقدر بتونی بزنی موفقیتت بیشتره
      ولی درسی مثل ادبیات و بعد 30 بار زدن درصدت روی 30 میمونه دیگه ازمون زدن جواب نمیده باید یا روش خوندنت و عوض کنی یا خصوصی بگیری یا کلاس نکته تست بری .... باید خودت تصمیم بگیری که کدوم تو رو به درصد بالاتری میبری
      ولی همین که یهویی بیای برای درسات کلاس نکته و تست بنویسی پیشرفتی نمیکنی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra001 نمایش پست ها
      سلام، من زیست و فیزیکم در حد 70 هست، البته به نظرم میتونم به 80 هم برسونمشون، به نظرتون با همین رویه ای که خودم داشتم واسه این 2 درس پیش برم یا کلاس نکته و تست برم؟ اصولا نکته و تست توی درسی مثل زیست چقدر کمک کننده است؟ ممنون میشم جواب بدین
      سلام منم میانگین اختصاصیام هشتاده خودم که شرکت نمیکنم چون ترجیح میدم خودم تستای سخت تری بزنم و ازمون جامع کار کنم اما اگر میخوای کلاس نکته و تست ثبت نام کنی ترجیحا با یه موئسسه سطح بالا ( منظورم از سطح بالا اینه که سوالای سخت حل کنن) کار کن مثل ماز

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من دینی رو خیلی وقته نخوندم و نمیدونم که یه کلاس نکته تست باعث میشه به اون تسلط قبل برگردم و مطالب تازه شن تو ذهمم یا نه ؟؟؟
      کسی میدونه نکته تست محمد رضایی بقا رو از کجا میشه گیر اورد ؟؟؟ لطفا ادرس کانال رو بفرسته ممنون میشم.
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra001 نمایش پست ها
      سلام، من زیست و فیزیکم در حد 70 هست، البته به نظرم میتونم به 80 هم برسونمشون، به نظرتون با همین رویه ای که خودم داشتم واسه این 2 درس پیش برم یا کلاس نکته و تست برم؟ اصولا نکته و تست توی درسی مثل زیست چقدر کمک کننده است؟ ممنون میشم جواب بدین
      سلام.
      قطعا توی تمام دروس تاثیر خواهد داشت ، گاهی وقتا نکات خیلی مهمی توی زیست میشه پیدا کرد که خیلی کلیدی هستن ، مثل کتاب عباردت های کلیدی زیست کنکور لقمه طلایی مهر و ماه ، یه کتاب جمع و جور کوچولو ولی پراز نکته های Bold
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
      من در مورد نکته تست ها قبلا این پست رو نوشته بودم بخونید:

27 فروردین سنجش جامع پایه رو شرکت کن یا از خودت یه آزمون جامع کنکوری بگیر
      با توجه به
      درصدا
      و
      تایم
      و
      توانایی
      خودت و
      هدف گذاری
      که داری میتونی تصمیم بگیری چیکار کنی

ولی بطور کلی بخوام یه بررسی داشته باشم
      نکته تست داخل دروس عمومی فقط دو تا درس به درد میخوره
      یکی عربی به درد میخوره اونم فلاح که تایم زیادی هم نمیگیره ولی همه چیزو کامل مرور میکنه و حتی اگه کسی 0 هم باشه خیلی کمک کننده است.
      یکی هم برای کسی که زبانش خیلی ضعیف باشه نکته تست کیاسالار (یا زینعلی) خوبه
      برای دینی
      فقط و فقط
      ده ها دور مرور متن کتاب و زدن آزمون و مرور هر شب آیات کمک کننده ست
      و هیچ نکته تستی به درد بالا زدن نمیخوره.

برای ادبیاتم
      آزمون جامعآزمون جامعآزمون جامع
      +
      تحلیل دقیق
      (کتاب تیزشیم از شاهین زاد و موج آزمون بهترین منابع جمع بندی و آزمون محسوب میشن)

برای دروس اختصاصی هم طبیعتا سطح درسی و درصدی که اون موقع میزنی خیلی مهمه
      ولی اگه نکته و تستی کمک کننده باشه بیشتر داخل درس
      زیست
      (حنیف یا عمارلو به نظرم نکته تست حنیف و همایش عمارلو همونی که دو سه روز برگزار میکنه دم کنکور خیلی ترکیب شاخی میشه)
      منظورم از "کمک کننده" اینه که هم به درد درصدای پایین 10 20 30 درصد بخوره هم به درد مرور و تست جدید واسه درصدای بالاتر که درصد شون تثبیت بشه و حتی رشد کنه
      ریاضی و فیزیک ولی به نظرم هیچ نکته تستی به درد کسی که بالای 40-50 درصد هست و میخواد مرور کنه و درصدشو بالاتر ببره نمیخوره و فقط
      وقت تلف کردنه
      ، بهتره برای این دو درس موج آزمون کار کرد و آزمون زد.
      ولی برای کسی که خیلی ضعیفه و دیگه هیچی برای از دست دادن نداره
      (درصد 10 20 درصد)
      نکته تست ملاک پور
      یا
      آریان
      ،
      مهم اینه با سبک کدوم حال کنی
      ، من خودم آریان رو بهتر میدونم واسه کسی که
      فوق العاده ضعیفه
      و از ریاضی
      نفرت
      داره و میخواد دیگه هر طور شده 30-35-40 درصدی بزنه مطمئنم میتونه باهاش. و فیزیک یحیوی خیلی کمک کننده ست و میتونه 20 30 درصدی رشد بده درصد رو به شرطی که باهاش جلو بیای و تکلیفاشو انجام بدی.

برای شیمی هم با توجه به سوالات داغون سال 99 به نظرم بهتره اول
      متن کتابو
      100 بار مرور کنی و تو اولویت بزاریش بعدم واسه مسائل تا میتونی
      آزمون
      بزنی و تحلیل کنی (هر تست سخت و آسونی هست پیدا کن بزن از آزمونای آزمایشی جامع و ...) ، به نظرم نکته تست شیمی نه به درد اونی که ضعیفه میخوره و نه اونی که قویه.

بحث دیگه ای هم که هست اینه که این کلاس هایی که تحت عنوان نکته تست برگزار میشن نه از نظر بحث تستی کامل هستن و نه از نظر بحث آموزش
      یعنی شما اگر جایی داخل آموزش هنوز مشکل داری نمیتونی 100 درصدی مطمئن باشی که مشکلت رفع میشه و اگر هم تست کم کار کردی نمیتونی روی تست هایی که اون دبیر سر کلاس حل میکنه حساب ویژه باز کنی و اینطور خودتو قانع کنی که من الان با این 30 تستی که این دبیر از حرکت شناسی زد دیگه کامل فصل واسم مرور شده ،
      پس باید یه تایمی هم بزاری و خودت تست پوششی و آزمونی حل کنی تا اولا مشکلاتت پیدا میشن ثانیا مطالب فراموش شده بازیابی بشن و ثالثا کم تسلطی ها و اون مطالبی که نخوندی تبدیل به قوتت سر جلسه کنکور بشن.
      در مورد بحث شرکت کردن و نکردن هم به نظرم یه بحث کاملا سلیقه ای و شخصی هست ،
      مثلا یک نفر نکته تست میره و باعث میشه طبق برنامه دبیر تازه انرژی بگیره و خودشم بخونه و فرصت بیشتری روی اون درسی که ضعیف بوده بزاره
      یه نفر هم برعکس ، با این دیدگاه که این دبیر قراره واسم کولاک کنه میره کلاسشو شرکت میکنه و در نهایت بدون هیچ تست زدن و تلاش کردنی کنکور رو هم خراب میکنه و مشکلش رو هم میندازه گردن نکته تستی که شرکت کرده یا اون جزوه ای که ناقص بوده.

مطلب آخرم این که تقریبا 90 درصد رتبه های زیر 1000 کشوری از مدارس خاص بودن ! اگر استثنا ها رو کنار بزاریم به این نتیجه میرسیم که یه دبیر خوب و صد البته تلاش و تست و پیش روی با برنامه اون دبیر خوب همچین بی تاثیر هم نیست پس اگر خواستید شرکت کنید اولا توصیه هایی که بالاتر گفتمو در نظر داشته باشید ثانیا کار و تست رو گردن اون استاد نندازین ثالثا اگر مشکل مالی دارید از تلگرام دانلود کنید.
      موفق باشی
      Up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن